Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Schwitzz

Są tu jakies eleganckie Panie w szpilkach?

Polecane posty

Gość hmmmmm a może?
kazdy swintuszy troche ;-) a co ty lubisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trample fun
I jak Alayka było fajnie deptać jajka :-)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmm a może?
trample no jesli bys tak sobie dal zrobic to bys nie przezyl chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trample fun
Wiem, ale to tylko fantazja i nic poza tym :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...wole brac je do byzi trample.... hmmm.... ja lubie minetki, lubie palce w pipce ale nie tak po prostu palec i juz.. lubie jak nim manewruje..jak dotyka scianki...lubie jak w trakcie wkładania penisa głaszcze moją łechtaczkę, lubie czasami jak złapie mnie mocniej i Ściśnie ale sa dni kiedy lubie delikatnie, uwielbiam brac penisa do buzi ale ni tak po prostu na łóżku- im bardziej wymyslne miejsce czy sposób tym lepiej bo sie bardziej podniecam... jezu ja wszystko lubie...no prócz penisa w tyłku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmm a może?
alayka a nie przeszkadza Ci smak lub zapach spermy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmm a może?
a zdradzilabys swojego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smakowałam tylko raz...i zaraz wyplułam bo słodycz to nie jest, a co do zapachu to juz sie przyzwyczaiłam... charakterystyczny fakt ale bardzo podniecający... jak ją czuje to wiem że facetowi było dobrze i jest to moj najlepszy miernik jego rozkoszy :) ze sperma jak z zpachem pipki... jest dziwny ale idzie sie przyzwyczaic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmm a może?
no ale zapach pipki jest jak afrodyzjak, oczywisci takie zadbanej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy zdradziłabym nie wiem... nigdy nie szukałam okazji.. a jak była to u kogos kto mnie nie pociagał az na tyle bym zdradziła. mam fantazje o starszym mężczyźnie ...ale z nim raczej nierealne wiec poki co jestem wierna ...ale gdyby on nie zadowalal mnie sadze ze nie miala bym oporow.sex jest wazna czescia mojego zycia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owszem jak afrodyzjak... ja podobnie odbieram spermę ....ale pipka pachnie inaczej niz np szyja... slyszalam o osobach co nie akceptuja tego zapachu...a ja lubie psiac sie tam/lub bielizne perfumami....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmm a może?
ja bym nie zdradzil, co do seksu mozna się dopasowac przed slubem, nawet nie widze takiej opcji, za bardzo sie do kobiety przywiazac potrafie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmm a może?
sperma pachnie jak jakis chlor czy cos w podobie a Tobie zapach pipki z czym sie kojazy bo facetom hm z kobieta sie kojazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez bym nie zostawila..bo właśnie jestem za bardzo przyzwyczajona i nie wiem czy bym lepiej trafiła :) ale fantazje mam... co do zaapachu nie wiem bo żadnej kobiecie ie wachałam a samej sobie trudno :D facet nie narzea a ja jest popsiana perfumm to szaleje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmm a może?
alayka ale widze ze ty masz fantazje niezla, chyba kazdy rodzaj seksu potrafisz wcielic w zycie, od delikatnego bo nawet taki co z tramplem hehe, na prawde jestes az tak tolerancyjna bo ja nie wszystko bym zdrobil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmm a może?
gdyby kobieta chciala aby ja bic to bym mial ciezko no i raczej stopkami to boso moim mozna sie bawic, anal tez mnie nie ciagnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bic to nie ale tak silnie złapac to jest cudowne i takie męskie...no a z tymi szpilkami to ja tak dla zabawy chlopak sam chcial...chyba swiadom jestes ze ja w realu to tak bym w zyciu nie zrobiła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmm a może?
no wiem raczej tak mysle hehe popisac mozna a z drugiej strony czt bylby taki odwazny i tak dal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmm a może?
ja tam wole takie zabawy ze szpilkami typu zdejmowanie pantofelkow ustami ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raczej nie znajdzie sie taki odwazny.. a jak laskaa robi ci loda to lubisz jak to robi jakos szczególnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmm a może?
wiesz delikatnie i po woli samymi ustami i pomasuje jezykiem zwlaszcza tam gdzie jest wedzidelko, jak robi to nie uzywajac rak to jest super dlonmi delikatnie jajeczka laskocze co do odwagi na zabawy z tramplem to ty bys sie odwazyla jak on by chcial?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zaskakujesz mnie swoimi fantazjami.... a szkoda... co do tamtego to nie w życiu...bo dla mnie to by bylo obrzydlistwo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmm a może?
no wiesz widac my faceci jestesmy podobni, i wy nie musicie sie az tak natrudzic by nas zadowolic ok idziemy sapc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmm a może?
co do seksu to facet lubi czasem jak kobieta poprowadzi całość i no przywiąże mu ręce do łóżka aby on nic nie mógł robić, poza tym bielizna i szpilki to dobre dodatki które można wykorzystać ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ah...te rece tem mam za soba... moje motto na dzis....jestem grzeczna..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmm a może?
alayka e tam, a szpilki do sypialni masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha...dobre..ale tak jak pisałam szpileczki muszą byc nówki :) ależ to wyglada jak facet bierze paluszki do buzi..mmmm....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×