Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gadacasza

Okropna bieda w Polsce.

Polecane posty

Gość gość
no bieda bieda. dlatego ja wyjezdzam sobie do pracy do Niemiec, mam tam dzieki EJ JOB nagrana prace jako opiekunka, zarobie zdecydowanie wiecej niz w pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boli cie to ze jesteś emigracyjnym przegrancem smieciu, dlatego tutaj siedzisz. Jakbyś nienawidził Polski nie siedział byś na polskich forach osrusie. Zazdrościsz, że ludziom układa się w Polsce, a ty musisz brytyjskie g****a czyścić. Jestes emigracyjnym odpadem. Tzw faking forejnas buehahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za nauke sie wez i zrob chociaz to podstawowe a nie cale dnie i noce te same brednie wypisujesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestes emigracyjnym odpadem. Tzw faking forejnas buehahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahaha x 10 /10 cała prawda o pie/rdziaczkach polaczkach w uk :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A on tak na powaznie z tym "faking forejsnas" (czy jak On to wypisuje) czy to taki wkret. Kochany, Ty wiesz ze juz lepiej bys wyszedl na Google Translate- tam sobie wpisujesz co chcesz I Ci google przetlumaczy. Moze wtedy zrozumiemy o co chodzi. :) Wkleic Ci link? Ale nic za darmo, musisz dac nowy odcinek vloga- o kielbasie, bigosie, piwie I zonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bieda w polsce? Bieda to dopiero bedzie... Jak uk wyjdzie z ue, skoncza sie dotacje i pieniazki przysyłane przez emigrantow. Gdyby nie one to w pl bezrobotni juz dawno zjedliby bezdomnych, a tak to sie jrszcze jakos buja. Rzadzacy nic nie musza robic, bo rodziny nie wazne ze sa rozwalone, dofinansowuja sie same... Potem pl taka piekna, bo polacy pracuja za granica i zarabiaja funty i remontuja stara chaupe w pl, a tak rudera by sie rozpadła... Robia wesela na 200 osob w pl, za pieniadze pochodzace z szorowania kibli w uk. Teraz strach, i ci w pl i ci w uk d****i trzesa co to bedzie jak uk zagłosuje za wyjsciem... Co bedzie, wreszcie zobaczycie jaka naprawde jest polska, ciekawe z czego splaci sie te wziete na kredyt lunaparki i boiska. Moze jak nie bedzie juz mozliwosci zarabiania za granica, polacy wreszcie wezma powiesza wszystkich tych, bez znaczenia czy pis, po itd na latarniach od 1989 co rzadzili wraz z ich ustawionymi rodzinami, bo tak to jeszcze uluda jest, ze kraj jest super i kazdy przed kazdym udaje bogacza, a potargana, ubrana d**e w lumpeksach chowa po katach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAGILLA
Na to pozwolilismy to mamy gryziemy sie a sady i urzedy sie bogaca nie ma drugiego tak podzielonego narodu dlatego za granica tez pluja na nas bo nie umiemy trzymac sie razem to mamy ustawa 1066 do tego ustawa antyterrorystyczna to chyba nie na korzysc polaczkow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten kurfa przyglup pijący tatry po dachach znowu swoje. Sramy na twoje funty smieciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak przyjeżdżam do PL to widzę was zgiętych wpół z wyciągniętą rączką i czekających na choćby kilka złotych ekstra od nas emigrantów. Żal mi was więc pomagam jak mogę. Upodleni jesteście w tym waszym śmiesznym kraiku z obrzeży Europy. Wasi pracodawcy nie mogą się was nachwalić. W końcu skąd wziąść białego murzyna za bezdurno? Z PL, tylko tam jest to możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Polsce jest bieda b duza, tyle ze nie wszędzie ja widać, bo jest wiele rejonów o skrajnych różnicach, np. w Warszawie zarobki sa o połowe wyższe niż w reszcie kraju... Bezrobocie 10 % nie ma nic wspólnego z realnym , tak samo jak załosna średnia pensja 4000 zł - trzeba tez pamietac ze zwykle podaja to brutto, a nie netto.. Sa rózne strony z danymi statystycznymi, i w Polsce pracuje niewiele ponad 16 mln ludzi, łatwo obliczyć jaki na serio to jest procent. Przeszukiwałam kiedyś z ciekawości wiele stron, bo ciężko znaleźć faktyczne dane, rząd wszystko zawyza z celach p ropagandowych, ale polecam strone o prawdziwych płacach https://www.facebook.com/zarobkiwPL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a statystyczna Polska rodzina w dziecmi w 2011 - czyli przed kryzysem dysponowała suma mniejsza niż 3 tys zł http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/niecale-3-tys-na-rodzine-z-dziecmi-co-8-zyje-w-biedzie,171878.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
96% Polaków nie wie jak związać koniec z końcem albo żyją od wypłaty do wypłaty. Ku/rwa, złodziej i ksiądz dobrodziej mają się dobrze. I tak tutaj było od Mieszka I, jest i będzie. Do której grupy należysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko da sie i w Polsce tez by sie dalo. Jedyne co mnie przeraza i dlaczego boje sie wrocic to brak perspektywy na porzadne pelnoetatowe zatrudnienie. Umowa, bezpieczenstwo, emerytura, pewnosc zatrudnienia a nie odnawianie umowy co miesiac. Zycie w nerwach martwiac sie czy ten miesiac to mj ostatni z pensja. Co jest standardem za granica w Polsce graniczy z cudem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak, ale za to w PL jest bardzo tanio. Bajkowo tanio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bieda w Polsce jest przez mentalność polaków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karol

Ja tu biedy nie widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
40 minut temu, Gość Karol napisał:

Ja tu biedy nie widzę.

Zmień okulary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×