Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lawenda27

20 tc, 2 ciąża i nie czuję jeszcze ruchów dziecka, martwię się!!!!!

Polecane posty

jak w temacie :-( martwię się, bo przy pierwszym dziecku czułam już od ok 18 tygodnia. Czasami coś czuję, jakieś lekkie pyknięcie, ale bardzo rzadko i nie mam pewności czy to to W którym tygodniu poczułyście pierwsze ruchy dziecka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ann_______123
a co na USG wyszlo ? JEżeli dziciatko na usg sie rusza to wszystko jest ok Słodycze za darmo: http://www.freesweetsite.pl/join/50067 Wystarczy się zarejestrować i zamawiać. Zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stonka ziemniaczana
Jeśli Cię to pocieszy Lawendo, to ja podczas drugiej ciąży dużo później poczułam ruchy dziecka niż przy pierwszej. W pierwszej ciąży ok 18 tyg, a w drugiej chyba dopiero ok 22 tyg. W obydwu przypadkach łożysko było na przedniej stronie, obie córeczki zdrowe. Nie martw się, lada dzień poczujesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na usg byłam 3 tygodnie temu, z synkiem było wszystko ok, ale lekarz musiał trochę pozaczepiać małego żeby się ruszył. Od czasu do czasu poczuję "pyknięcie" bądź taki krótki ból w okolicy pęcherza, jakby właśnie ktoś nacisnął. Dodam, że brzuch mi rośnie dość szybko, nie odczuwam żadnych dolegliwości, skurczy itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nimma
a nie masz tak czasem łożyska na przedniej ścianie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×