Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość OTttttaaa

Praca na czatach ,seks kamerkach - kto tak pracuje ? bo chcę zacząć

Polecane posty

Część, ja pracuje w intercamie O co chcesz zapytać? Chętnie Ci pomogę. Ale praca jest spoko, nie wymaga jakiegoś specjalnego doświadczenia, atmosfera bardzo ok no i kasa dobra, a to jest przecież w tym najważniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tecig
ale z Was d***** :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja współpracuję od pół roku z Video Models - siedzę w domku, pracuję kiedy mam ochotę (nie ma dyżurów), pracuję całkowicie anonimowo bo nie pokazuję buzi (dla mnie to duży plus) a i prowizja nie jest wysoka (wypracowałam już 70% dla siebie i brnę do 80%, więc nie jest źle :D ) Współpracowałam wcześniej też z innymi firmami ale nie dość że zabierali połowę to te głupie dyżury mnie wykańczały :( Praca na kam jest spoko, nie narobisz się a zarobisz :D Jakby któraś z Was chciała poczytać o szczegółach a może nawet spróbować to macie tu stronę - http://video-models.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dwa lata pracuję w Intercam i wszystko w jak najlepszym porządku. Pieniądze zawsze na czas, wysokie zarobki ( u mnie średnio 6tys.). Naprawdę nie jest to ciężka praca, ale też bez przesady – nie płacą za nic, bo za nic to zasiłek można dostać a i to nie bardzo. Siedzę przed kamerką, uśmiecham się i dbam o to żeby fajnie wyglądać. I tyle :) a prowizje lecą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość badam
ktory pracownik wchodzi na fora by reklamwac swoja firme? dobrze ze w internecie jest jedno rzetelne forum pracy na kamerkach tam przynajmniej wypowiadaja sie dziewcyny ktore na prawde pracowaly w tych pseudo super biurach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćZaklikana
Jak chcesz jakieś informacje to masz tutaj ciekawe forum o pracy na kamerkach http://camchatki.eu/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam unikac kontaktu z fresh girl, z nia tylko same problemy,mimo ze w d**e uprzejma- na początku, koniec koncem bedziecie zalowac, ze weszłyscie z nia w jakas wspolprace. Tym razem to nie opinia biura, a dziewczyny ktora obgadałas od stop do gloww.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tamarawarama
Rany w końcu ktoś to napisał.. Uważajcie na FfreshGirl bo jest rąbnięta zdrowo. Czarna owca wśród camgirl. Wystarczy spędzić pięć minut na jej śmieciowych hejterskich blogach żeby się zorientować że powinna brać jakieś leki: spowiedzcamgirl.blog.pl oraz spontanicznie-camgirljob.blog.pl Nie wchodźcie w kontakt z nią, nic jej nie mówcie o sobie, laska jest porąbana! Obrabia dupe każdemu jak leci, rozdaje na prawo i lewo linki do waszych profili kamerkowych, rozdaje nawet wasze dane osobowe!! Masakra! Powinno się ją wykluczyć ze społeczności camgirl, obłudna dwulicowa zdzira! NIE REJESTRUJCIE SIĘ Z JEJ PORADNIKA I Z JEJ PROMOLINKA! Będzie miała link do waszego profilu i waszych zdjęć i wtedy zacznie się koszmar! Pożałujecie tego! Laska ma ostro nasrane w głowie! Nie ma własnego życia i żyje cudzym! Będzie was śledzić, pouczać was, czepiać się a potem dupę obrabiać i każdemu informacje prywatne na wasz temat rozdawać! OSTRZEGAMY KAŻDEGO PRZED FRESZKĄ! TYLKO UDAJE POMOCNĄ I MIŁĄ A JEST PODSTĘPNYM NIEOBLICZALNYM OBŁUDNYM ZAKŁAMANYM ŚMIECIEM! PODAJ DALEJ, OSTRZEGAJ INNE DZIEWCZYNY! NIE BĘDZIEMY DŁUŻEJ MILCZEĆ PODCZAS GDY TA ZDZIRA PLUJE NA INNE CAMGIRLS!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koniecztym
Uwaga jednoczymy się przeciwko tej gnidzie FfreshGirl. Wiemy że jest dużo wiecej dziewczyn którymi manipulowała. Ona jest jedna, z premedytacją każdemu smród robiła, nas jest więcej, wrogów których sobie sama narobiła, teraz ona będzie się nas bać. Też miałaś z nią przejścia, napisz: antyfresz@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popieram dziewczyny mają racje!! Nareszcie ktoś o tym pisze nie jestem jedyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość photoneutral
powiem tak, ja się nie wtrącam do tego co kto robi, jak to niektórzy, generalnie zaoferowałem kilku dziewczynom zdjęcia, które wykorzystują na stronach, tego typu, oczywiście doradziłem tez kilka kwestii- w zakresie zdjęć, są zadowolone zwiększyły ilość dochodów tylko poprzez odpowiednio wykonane zdjęcia , generalnie specjalizuje się w tym, w powyższej sprawie pisać GG 5823915, dyskrecja gwarantowana, porady i dorady gratisowo, najniższe ceny za zdjęcia, i sporo do wyboru, w zakresie cenowej również retusz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania_1
Hej. Widze ze temat pracy na kamerkach wzbudza różne emocje: Ja też się zajmuje praca na kamerkach. To nic złego, praca w domu i na dodatek sama wybierasz sobie godziny pracy. Zarabiam na tym bardzo dobra kasę nawet do 2.5 tys. na miesiąc. Dodatkowo mam pieniążki ze sprzedaży moich zdjeć i czatowaniu z mężczyznami. Na tym portalu czuje się bezpieczna, bo wiem ze moje dane nigdy nie zostaną wydane innej osobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doris1982
Ania_1 czy możesz powiedzieć cos więcej na temat tej strony, na której pracujesz, bo ja też pracuje na pewnym portalu na kamerkach, ale więcej z tego mam problemów niż zysku. Chodzi mi tez o to, żebym czuć się bezpiecznie, żeby nikt nie znal moich danych, bo ja nie chce pokazywać twarzy. A to Ty też sprzedajesz zdjęcia? W jakim sensie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania_1
Jasne, odpowiem na wszystkie pytania, jakie chcesz. Na tej stornie, na którym ja pracuje możesz czuć się bezpiecznie, nikt nie wyda Twoich danych. No na swoim profilu mam zdjęcia, mężczyzna, który chce je obejrzeć musi je wykupić, z tego mam dodatkowe pieniążki. Mam tez kasę za pisanie z mężczyznami. Jeżeli chcesz zadać więcej pytań możesz je uzyskać tutaj support@amateurcommunity.pl , to jest mail do tego portalu na którym pracuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rowniez radze uwazac na freshgirl ,droga TTori na visit-x. de ...... roznioslas nasze profile to my rozniesiemy Twoje, pozdrawiamy katowiczanke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SteamyGirls
NOWY CZAT! ZAROBKI DO 50%! steamygirls.club jeżeli masz pytania, pisz office@steamygirls.club

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam pracę na MFC dla dziewczyn, które zaczynają pełna nazwa brzmi: myfreecams.com można zarobić naprawde duże pieniądze :D wypłata na payoneer od 20$. Jeżeli nie masz konta payoneer założ je z tego linku, wtedy Ty i ja dostaniemy po 25$ :D https://share.payoneer.com/nav/AXR4yZl-i2TCaar8jes-NU6BwBlxayhAcVs0eLjd4ZrhTyEgdHI8THsCDyy8QdlieH3vgXiE5-5C5irad2KrCA2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie klikajnie w promolinki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa123
!!!! Dziewczyny, ktore pracujecie z promolinkow freszki na visicie !!!! Jesli nie chcecie zeby ona na was zarabiała, po prostu załóżcie sobie nowe konto. Zarobek na nowej modelce to nie tylko 1 raz na poczatku, ale tez procent dla niej od waszych comiesięcznych zarobkow!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny co się stało z forum???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no właśnie co sie stalo z forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie rozumiem, dlaczego mam nie klikać w promolinka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość camgirl
czy ktos wie co z forum???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie freszka zamkneła :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szkoda, że forum padło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny wiecie co z forum?????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no działa juz przeciez usun ciasteczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ptaah
I dobrze..ze dziewczyny sobie radzą! Nie stoją na trasie i nie pracują w burdelach! Nie mają kontaktu z ujwie kim! I są niezależne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się z przedmówcą w 100%. Lepsza chyba taka forma niż tzw stanie przy drodze. Przy okazji chciałabym się coś więcej dowiedzieć na temat tego czatu: support@amateurcom munity.pl Któraś z Was tam pracuje? Można jakieś bliższe informacje? Z góry dziękuję za odpowiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×