Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość OTttttaaa

Praca na czatach ,seks kamerkach - kto tak pracuje ? bo chcę zacząć

Polecane posty

Gość gość
Cześć! A ja mam trochę inne pytanie : czy rozliczasz swoje zarobki z US ? Bo rozumiem ze kasa wpływa na twoje prywatne konto i nie pracujesz w agencji. Dzięki za idp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie jest lekka robota. Ale przyznaję, że zarobek godny. Tylko nie każdy się nadaje. Trzeba to potraktować poważnie, przygotować dobre show, oświetlenie, opalić się, ubrać, umalować. Ale nie wystarczy się poprężyć jak idiota. Trzeba mieć pomysł na siebie. Mam dobre wspomnienia z szowupa - bezproblemowa współpraca, porządek w administrowaniu, brak przerw technicznych i rozliczenia bez zarzutu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja pracuje w studiu w Łodzi, prowadzi to kobieta ktora tak pracowała długo. mam umowę i no bardzo dużo zarabiam. zainteresowane niech się odezwą pod postem agatamajka00@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć. Szukam dodatkowej pracy . mysle o sex kamerkach. Ktos moze mi cos wiecej na ten temat powiedziec??? sylwiag19@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśi jesteście zainteresowane praca zapraszam do kontaktu rekrutacja.video.1234@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VIVETTV
Szukasz pracy w domu za ponadprzeciętną stawkę? Jeśli jesteś pełnoletnia, czujesz się atrakcyjna i łatwo przychodzi Ci nawiązywanie nowych kontaktów, to szukamy właśnie Ciebie. Jeśli ponadto masz wesołe usposobienie i często się uśmiechasz, możesz śmiało przystąpić do dzieła. To właśnie te cechy charakteryzują nasze najlepsze modelki, które zarabiają nawet 40 000 zł miesięcznie! Jeżeli jesteś zainteresowana napisz vivettv@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość etriasa
Na kamerkach występują również pary. Przecież tam wcale nie trzeba występować pojedynczo. Pary są o tyle lepsze, że pokazują seks, a nie tylko jakąś nagość czy ewentualnie masturbację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Jesteś totalnym debilem. Wynoś się z tej strony gnido.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Takie ścierwa jak ty zaśmiecają internet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie popieram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyszly Master2018
Hallo hallo drogie Panie .Nie jestes same .A facet czego nie moze pomachac przed kam.,pokrecic tylkiem a jak trzeba zrobic bryze hehe .Dla nich gdzie sa kamerki lub dzie sa oglosznenia dla nich od Pan z kamerek jako osoba towarzyszaca ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A po co mi facet, sama wystarczająco zarabiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość etris
Przed kamerką najlepiej jak są pary. Dużo lepsze wrażenie niż sama kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj posmieją się koledzy i koleżanki z waszych występow,Wam nie bedzie wesoło..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JuVelo
Witam panie moja oferta jest mega czysta, chcesz zarobić na swojej przyjemności nie wychodząc z domu napisz na mojego maila-lodzik89@wp.pl . Pieniądze gwarantowane pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anabelaa123
Witam. Pomogę zalozyc konta na niemieckich czatach zagranicznych. Bedziesz pracować dla siebie samej bez pośredników. Wytłumaczę na czym polega praca cam girl i udzielę cennych rad jak zaczac. 100 zl za zalozenie jednego konta na wybranym czacie. Kontakt: gg 6828319

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćiowa7800
Dziewczyny co sie robi na czatach prywatnych? To jest rozmowa sam na sam? A na pokazach prywatnych? Czy lepiej pracowac na stronach gdzie NIE ma czatow darmowych(w jasmin widzialam np sa) a np na xcam chyba za wszystko rozmowca placi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość [roszę o kontakt
Dnia 26.05.2014 o 13:17, Gość CamGirl napisał:

Cześć dziewczyny! Ja pracuje na niemieckich czatach. Siędzę godzine dziennie czasem dłużej jak mi się w nocy zachce siedzieć. Zarabiam 4-6 tyś. Ale serio a nie jak oferują firmy zarobki od 3 do 15 tyś gdzie zarabiasz tak naprawde ledwo 3 tyś a żeby pracować na 15 tyś musisz siedzieć od rana do wieczora i wyglądać jak perełka. podaje swoje gg : 9972829 oraz email deszczowapogodawsercu@wp.pl tutaj podam wam wszystkie szczegóły. Dodam , że niemieckie czaty to nie freechaty gdzie siedzą sępy i jak im sie zachce to dają żetony. Koleś wchodzi na Twój czat i w tym momencie lecą mu z konta eurosiki na Twoje konto. Mi się raz udało kolesia na 1,5 godziny zatrzymać a 1 min to...2 euro. Teraz sobie to dodajcie i pomnózcie 🙂

Witaj możesz mi podać tą stronę jestem w sytuacji szukania pracy i nawet taka by pasowała proszę o kontakt jeżeli możesz na hancia_ancia@op.pl 

 zapytam cię o więcej jako bez doświadczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Proszę o kontakt
Dnia 26.03.2012 o 20:55, Gość OTttttaaa napisał:

znam jedna strone i tam sie zbiera zetony od facetów , potem wyplacają przez western union albo paypala, 1000 zetonow to zdaje sie 1 dolar dla mnie. Widzialam ze laski tam zdobywają duzo wieksze kwoty dziennie ,kilkadziesiat tys zetonow jest tez inna firma ktora placi za 'czas'' kto tak pracuje ?

Możesz mi podać tą stronę napisz na  email  hancia_ancia@op,pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna
5 godzin temu, Gość [roszę o kontakt napisał:

Witaj możesz mi podać tą stronę jestem w sytuacji szukania pracy i nawet taka by pasowała proszę o kontakt jeżeli możesz na hancia_ancia@op.pl 

 zapytam cię o więcej jako bez doświadczenia.

Tak jeżeli się da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomtom

Ja tez poprosze o te platne strony z kamerkami tomtom0700@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin

Da się zarobić i to w dzisiejszych czasach od 6000,7000 tys zł TYGODNIOWO !

Najlepiej działając "couple" czyli kobieta wspólnie z mężczyzną

Jeżeli jakaś kobieta zdecyduje się na taka współprace zapraszam do kontaktu. Mam doświadczenie w tej pracy 🙂

Ja 28 lat,przystojny,atletycznie zbudowany brunet.

Zapraszam do kontaktu

marcin.szczew@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia

Hej, z chęcią podzielę się informacjami na temat Niemieckich portali z kamerkami, jeśli będzie taka potrzeba, to pomogę w założeniu konta, a w przypadku kiedy nie znasz niemieckiego, wyślę Ci 5 stron podstawowych zwrotów, gdzie jest opisane w jaki sposób, krok po kroku przebiega rozmowa, która pozwoli Ci na utrzymanie klienta przez conajmniej 20-30 minut (na niemieckich czatach za każdą minutę płacą około 80 centów, więc za 30 minut rozmowy wychodzi 24 euro). 
Co ja będę z tego miała? Na portale rejestrujesz się z mojego poleconego linku - Ty na tym nic nie tracisz, a portal za to, że Ty zarabiasz pieniądze wypłaca mi z tego określony %.
Zainteresowanych, zapraszam do kontaktu ze mną pod mailem:

natalia.kesicka@op.pl

Dlaczego warto do mnie się odezwać? Prowadzę swoje studio od 5 lat (ale nie będę próbowała Cię zwerbować, mam bardzo dużą ilość dziewczyn pod sobą i teraz chcę pomóc innym, z innych miast na zasadzie polecenia), stąd też wiem na których serwisach najlepiej się zarabia, szkolę operatorów (ludzi, którzy piszą za dziewczyny po Niemiecku) i uważam, że posiadam bardzo dużą wiedzę na ten temat. Nie będę tutaj pisała, ile można na tym zarobić, ponieważ jest to kwestia indywidualna, ale żadna dziewczyna siedząc po 7 godzin dziennie, nie zarobi w miesiącu mniej niż 3000 zł, górna granica w dużej mierze zależy od farta oraz tego, jak długo jesteś w stanie utrzymać klienta - głównie pisząc. W poradniku, który ode mnie otrzymasz, znajdą się zwroty oraz propozycje, jak pisać z takimi ludźmi.

Jeśli jesteś zainteresowany/a takim typem pracy, to po więcej informacji na temat portali, zapraszam do kontaktu pod mailem:

natalia.kesicka@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin. Kawaler.  Wolny.

Marcin.  Szukam.  Proszę. Pracy. Kamerka. Seks.  Naźwo.   robanie.   Wannie.   Seks. marcindrong@gmail.com 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny nie dajcie nie oszukać ! pracujcie wylacnzie na własna rękę ! żądnych pośredników czy studia. 

No i uważajcie na uszustów. Większość stron z kamerkami przyciąga gości bez kasy.... jak juz wybieracie to wybierajcie takie gdzie żeby z wami pisać to trzeba odrazu płacić bez darmochy 🙂 

Sama pracuje na czatach od 10 lat i pozostało raptem kilka godnych uwagi. 

Ps. Dziewczyny pamiętajcie że najwiecej zarabia się nie gołym tyłkiem a ładnie ubranym 😉 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×