Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość olka podolka

Obrzezani są świetni!!!!

Polecane posty

Gość Anka KafeteriAnka
Ja miałam kilka stosunków z obrzezanym (miał w dzieciństwie stulejke) i seks jest na prawdę inny - przyjemniejszy - lepiej czułam członka jak się porusza w pochwie, szczególnie jak główką był blisko wejścia do pochwy i rozchylał wargi. Cała różnica polega na tym, że penis porusza się w pochwie, a nie w swojej skórze oraz że główka jest znacznie grubsza od trzonu u obrzezanych. U nieobrzezanych różnica ta jest niwelowana przez skórę - przez napletek, który marszczy się pod żołędzią wyrównując główkę z trzonem. Takie są moje prawdziwe odczucia i jakby nie to cierpienie podczas obrzezania, moim zdaniem obrzezany powinien być każdy mężczyzna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam sie z Anka Kafeterianka w pelni. Dokladnie i jasno powiedziane, nic dodac nic ujac. Bravo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Guuuuru
arpad17: jesteś on, czy ona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość praktyk ze szpitala
Wypowiem się, jestem obrzezany, stosunku jeszcze nie miałem ale powiem tak: - higiena 5+ [w ogólnie nie ma porównania] bo napletek wydziela mastkę [to takie białe coś zwane przez złośliwych serem] ;) - wygląd? jednak bardziej estetyczny i bardziej naturalny A z minusów: -ból jak kurwa jego mać po operacji! w ogóle pochlastać się można, jak penis idzie w stronę erekcji to wszystkie szwy naciągają skórę i rany na niej!! To jest straszne. Po 2-3 tyg jest już spokój. Są też problemy z opuchlizną tzw się tworzy oponka, trzeba przemywać i ogólnie strasznie dbać o higienę w tym czasie - wiadomo tam się wydala mocz a kilka cm dalej ranki - nie trzeba tłumaczyć Ale w sumie co za różnica? Podobno kocha się za duszę a nie za ciało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość praktyk ze szpitala
Jeszcze dopowiem, ogólnie to jakby wrażliwość spadła 'główki' Mogę otrzeć nią o materiał i nic się nie stanie, nie zaboli :D No i chyba mniej się chce seksu, ale to może wynikać z tego że napletek drażni trochę główkę i 'pobudza'.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adi adrian
Praktyk z tym naturalnym wygladem przesadziles, bo jednak naturlnie to penis jest z napletkiem obojetnie czy krotkim czy dlugim. Mniejsze zainteresowanie seksem to norma na poczatku ale poparu miesiacach przechodzi. Natomiast ja zachecam panow do poddania sie temu zabiegowi i podaje powod dla ktorego ja sie obrzezalem: kobiety chetniej zgadzaja sie na seks z obrzezanym, juz od dawna wiadomo ze mezczyzni obrzezani sa dla kobiet podswiadomie bardziej atrakcyjni i "czystsi" niz reszta. Po 2 w polsce nie ma zbyt wielu obrzezanych wiec bardzo czesto zdaza mi sie sytacja: " o jejku jestes obrzezany, nigdy nie bylam z obrzezanym" i po takim tekscie lub podobnym latwo ja namowic na sprobowanie noweo ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rooooberto
Ejjj, a ja niedawno przeszedłem zabieg obrzezania i ochoty na seks nie straciłem ani troche - wręcz przeciwnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obrzezany------czysty, ladniejszy i seks jest nieziemski. W niektorych krajach ze wzgledu na klimat jest t naturalne, ze lepiej obrzezac, mniej chorob i higieniczniej. Ja juz sobie nie wyobrazam, miec faceta ktory nie jest obrzezany, dzisiaj brzydzilabym sie dotknac czlonka z napletkiem. Prosze aby panowie sie nie obrazili, wyrazilam swoje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość praktyk ze szpitala
adi adrian wcale nie przesadziłem, wygląda naturalnie, bo różni faceci mają różnie, jedna z moich kochanek nie zauważyła u mnie nic 'nadzwyczajnego' po prosu jej przed przed poprzedni miał tak krótki napletek że myślała że tak jest i już- że jeden ma taki a drugi ma taki. Zresztą jest taka strona o tym nawet w necie, można przeczytać. I prawdą jest że dziewczyny same chętniejsze są do seksu oralnego. Nie wyobrażam sobie jak dziewczyna może robić oral przez gumę, dla mnie to niepojęte jest. Paru kolegów jak opowiadało to że ich dziewczyny przez prezerwatywę robią, przecież to jest co najmniej dziwne. Przez buzię nie da się zapłodnić kobiety ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość praktyk ze szpitala
Z tymi powodami religijnymi to pół ściema pół prawda, praktyki religijne zawsze mają podłoże czysto praktyczne. Obrzezanie było jednym z tych przymierzy a raczej jego znakiem z bogiem i takie tam bla bla bla. Prawda jest taka że to się wywodzie z cieplejszego klimatu, tam gdzie brakuje wody i trudniej jest zachować higienę. Tam gdzie są piaski pustyni i piasek wdziera się wszędzie gdzie tylko może. To jest powód a nie jakieś wierzenia czy podobne wymysły. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Są plusy i minusy tego stanu. Plusy zostały już napisane przez kobiety. Ja miałem kiedyś niestety kompleksy na tym tle, koledzy wyzywali mnie od żydów a ja nawet nie wiedziałem o co im chodzi, bo swojego 'zabiegu' nie pamiętam (był zaraz po urodzeniu). Druga rzecz, końcówka penisa z braku 'ochrony' robi się niewrażliwa na dotyk, przez co seks jest bardzo wydłużony (są niby kobiety które lubią długo, ale ile ich jest?) , ciężko jest skończyć 'na zawołanie'. W ogóle niemożliwe są takie zjawiska jak np. orgazm przez spodnie albo wytrysk od razu po wejściu w kobietę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rutynowo smietanka na cycki
Moj maz jest" po stulejce obrzezany" sex super,higiena pelna i odczucia na full,a.oral wysmienity,dla mnie to jest roznica....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rutynowo smietanka na cycki
Tajemnica- niektorzy maja minusy,a niektorzy nie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszyscy mają minusy, choćby spowodowane wyśmiewaniem się (zazdrością?) innych facetów. to jest fakt. no ale na szczęście kobiety to nam wynagradzają, zwłaszcza po wyszorowaniu i ostrzyżeniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dbcid
ja sie tak chwalisz to poka fotke bo gadac to kazdy potrafi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rutynowo smietanka na cycki
A mi sie marzy taki duet,alb o nawet trzech ;)mmmmhy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia z abw
a ja wole obrzezane zdecydowanie i nie chodzi bynajmniej o higiene :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wrzucam fotek swego szlachetnego penisa na fora, sorry... ale przedmówca chyba jest bardziej otwarty więc nic straconego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dbcid
no tak bo kazdy wrzuca fotki nieobrzezanych i wiadomo ile tych obrzezanych jest "zero"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia z abw
przeciez zdjecia twarzy nie bedzie, ale jak chcecie - nie, to nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia z abw
dokladnie - tez mialam watpliwosci, ktore sie potwierdzily Na kafe co drugi chlopak jest obrzezany z ptakiem 20cm ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia z abw
... zebys pozniej mnie propozycjami niemoralnymi mnie przesladowal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×