Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość olka podolka

Obrzezani są świetni!!!!

Polecane posty

Gość prawiczek macius
sa obrzezani wogóle w naszym kraju watpie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tatus litowca
mnie tez sie tak wydaje, ze nie ma, tylko szpanuja przed laskami na kafe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna muchaszynska
chyba, a nawet na pewno nie mialas stosunku z obrzezanym - wnioskuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość YetttiMarooo
ptaki se ucinacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wręcz przeciwnie -- gdyby to była jedynie kwestia kulturowa, to obrzezanie mogłoby zniknąć wraz z ostatnim przedstawicielem danej kultury. W przypadku uwarunkowań genetycznych, zawsze istniałoby pewne prawdopodobieństwo nawrotu tej cechy, ponieważ nie jesteśmy w stanie całkowicie wyeliminować danej cechy z populacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolejny topik propagujący debilny zabieg wymyślony przez fanatyków religijnych w celu osłabienia bodźców sexualnych. Jeden czy dwóch pochlastańców próbuje dowodzić na forumie że sex z pochlastanym choojem lepszy jest, pewnie, jak taki qtas ciągle ociera się o gatki później nic nie czuje, zanim dojdzie to ja drugi raz zaczynam hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
numero duo- nie rozumiem tej wypowiedzi. obrzezani nie wyginą, tak jak np. wytatuowani czy zakolczykowani, albo ci z farbowanymi włosami. b_analny- a jak Ty idziesz spać po trzecim razie, wyjałowiony do cna, to ja dopiero zaczynam drugi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fabian2000
Marzanna 24latka Alez ty jestes popierdolona.Rypiesz sie z kim popadnie i sie wypowiadasz.Tobie byle kto i co wsadzil to bys miala podjare.Pewnie sama pizdy nie myjesz a wymagasz od innych a samej ci pewnie śledziem z psiochy jedzie.Tak masz racje pruj się dalej i obciagaj obcokrajowcom ikomu popadnie.I tak się lansuje prawdziwa polska kurw* no brawo patryjotko.Moge to samo powiedziec o laskach co maja duze balony a nie jak deski od prasowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KamiUJlcia
przylaczam sie do tytulowej opinii, chociaz dawno nie mialam kontaktu z takim... ale bywaly... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze znajdzie się pochlastaniec, który odgrzeje cuchnącego kotleta:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spuszczacz
Należy coś wyjaśnić, przeczytajcie jeśli jesteście zainteresowani tym tematem, bo tak ogólnie to obrzezani mężczyźni STATYSTYCZNIE potrafią uprawiać seks dłużej niż mężczyźni nieobrzezani. Wiąże się to z tym, że po obrzezaniu nie ma tego pomarszczonego "nadmiaru" napletka, a ten napletek co pozostał jest dość nieruchomo rozciągnięty na penisie, więc facet podczas stosunku wytwarza większe "tarcie" większą powierzchnią penisa, kobieta czuje całego penisa, a nie sam łepek jak to jest w przypadku nieobrzezanych. Jednak zdania kobiet na temat długości i jakości stosunku w sensie obrzezani vs. nieobrzezani są dość równo podzielone, a więc i tak i tak jest ok :) TYLE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pezz
a Co dziewczyny myślicie na mój temat??? Nie bylem nigdy obrzezany ale mój napletek się zwija w rowku za żołędzią i jak go nasunę na nią to zwija się od razu więc w niczym nie przeszkadza... żołądź ciągle na wierzchu więc jak u obrzezanego.. co sądzicie o tej zwiniętej skórce???:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abcde..
Jestem obrzezany i zadowolony z tego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ryfka      Goldman
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rak to tez ryba spierdzielaj z forum. Słowo "dywagacje" znasz jedynie ze słownika kolego. Dyskusja tutaj była by grzeczna, gdyby nie Ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto go odkopal i po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cris  Milton Keynes  UK
Wiec wypowiem sie i ja. Mam 47 lat i od ponad 10 lat jestem obrzezany calkowicie(wewzwodzie czy w zwisie glowka jest calkowicie odkryta) zrobilem to wylacznie z powodow estetycznych. To prawda ze czas stosunku znacznie sie przedluza , natomiast brednia jest ze nie ma sie wiekszej checi na seks. Uwazm zw wrecz przeciwnie. Faktem jest ze potrzebne jest wieksze nawilzenie (chocby podczas masturbacji) ale od czego sa produktu DUREX , ktore znacznie poprawiaja komfort i seks staje sie duzo przyjemniejszy. Osobiscie proponuje panom obrzezanie , na prawde warto odrobine pocierpiec (?) podczas zabiegu jak i przezyc drobny dyskomfort w czasie gojenia ran. Cris

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Slyszalam ze obrzezany penis jest 5 cm dluzszy po tym zabiegu i o polowe twardszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dupniety_nas_umysle
"obrzezany" rozwala mnie ta nazwa, jakby nie wiem jaki facet miał defekt. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj chlopak od paru miesiecy ma obrzezanego jestem teraz duzo mocniej rznieta przez niego bo ma twardszego, ale nie wiem dlaczego.Jak mi zaladuje calego to czuje go jak bym miala w cipuni dwa hu/je

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chce aby taki chlopak mogl mnie kopulowac mam 65 lat zadbana mieszkam w Katowicach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem obrzezany... Higiena 100+ :-) Problem tylko z dojściem, trzeba mieć kondycje ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×