Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość olka podolka

Obrzezani są świetni!!!!

Polecane posty

Gość gość 77
Słuchajcie mam 38 lat i dwa miechy temu obrzezalem sie .REWELACJA moja żonka jest zachwycona choć nie była zadowolona jak sie dowiedziała co chce zrobić. Lodzik -odczucia zupełnie inne wsad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Just try it
Jestem obcokrajowcem .Jesli ktoś chce spróbować egzotyczny temperament (z obrzezanym penisem) Prosze napisac . bazovmaplawppl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mnie pociagaja facetki z usunietymi lechtaczkami i obiema parami warg.Sa takie seksi.Nigdy wiecej tych oblesnych bab z lechtaczyskami i warami !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co za osiełe tu piszo obetnijta se jeszcze jajce i malzowiny bo po kij

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie powtarzaj sie gościu wyżej bo to nudne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aha, czyli lepszy bandyta, prostak cham i biedak bo obrzezali go kiedyś z powodu stulei, niż porządny ustawiony, przedsiębiorczy i przystojny gość co nie jest obrzezany???? baby, jesteście debilki i leczcie się na nogi, bo na głowy już za późno :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej byłoby połączyć ze sobą te dwie rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baz
Pisze do pani ktore nie mieli okazji sprobowac seks z obrzezanym obcokrajowcem z ciemny skora . Jesli macie ochote ja jestem chetnie . Polki sa swietni . prosze o kont; bazov malpa wp pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzysiek 4224
Witam, mam 29 lat obrzezałem się 3 tygodnie temu ze względów estetycznych i higienicznych za zabieg zapłaciłem 2400. Narazie jedyne co moge powiedzieć to mega ból na samym początku łzy w oczach cos czego nie da sie opisać penis wyglada jak gruszka odwrócona. Teraz jest juz w miarę oki ale nie wiem czy drugi raz bym sie zdecydował. Pozdrawiam Krzysiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rany kolejny temat baby ktora przezadzila z wsadzaniem sobie sztucznych penisow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możecie mnie zbluzgać, ale od 3 lat jestem w związku z muzułmaninem, od 2 jesteśmy małżeństwem. Jest najlepszym mężem na świecie, a seks z nim to coś wspaniałego. Nigdy w życiu nie było mi przyjemniej z żadnym facetem. Jest obrzezany, potrafi długo, szybko i mocno jednocześnie. Nie musimy zwalniać. Obrzezani są najlepsi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może i są obrzezani lepsi, ale tylko na początku i na krótką metę. Potem brak kondycji, dojść nie umie. Porażka. Nie lepiej dbać o higienę i bawić się seksem przez długie lata?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie ile razy przerywalismy seks bo nie mógł dojść a już o spuszczeniu się do buzi lub w rękę itp zabawy zapomnijcieeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo lepiej ciachnąć wędzidełko, żeby napletek łatwo się ściągał dla higieny, ale zostawić go dla ochrony żołędzi. Wtedy i wilk syty i owca cała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może i świetni, ale jednak te pejsy trochę przeszkadzają :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jankes 27
Zawsze w merytoryczna dyskusję, nawet jeśli nie wszyscy forumowicze nie znają sedna sprawy, wcina się jakiś MATOŁ, który szufladkuje obrzezańców, jako kogoś gorszego, nie dbającego o higienę, Żydów, Arabów, jakby oni byli od niego (MATOŁA) gorsi. MATOLE - stulejki nie nabywa się od braku higieny!!! Ja dostałem kopa w czubek skórki i trzeba był "haratać". Więc MATOLE nie pisz bzdur i nie wypowiadaj się w kwestiach, o których nie masz pojęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytam różne zdania co do obrzezania. Ale znam kilku obrzezanych panów i każdy z nich miał, jako chłopiec stulejkę, więc musieli być obrzezani i ręczę, że są wręcz czyściochami. Nie rozumiem, że brak napletka kojarzony jest z arabami lub żydami. Znam (a mam 40+)" kilku narodowców", którzy na pewno mają pochodzenie semickie, 11 listopada wykrzykiwali hasła na marszu. Więc znowu nasza katolicka hipokryzja aż kipi. Dla głębszych przemyśleń. Lusia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieszukam
Swietny to jest dopiero mega duzy i sprawny penis ktory jest wytrzymaly ,a dzieje sie tak bo sie stosuje http://extralarge.pl/ :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość benek92
Chcesz mieć większego ptaszka? To nie ma na co czekać tylko brać penixen3D. Cały przebieg szybki, trwały i efekt jest. To najważniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megaloman
Slyszalem ze Extra large nie tylko powieksza czlonka ale i sa wieksze i bardziej obfite wytryski po nim i kondycja seksualna rosnie, brzmi jak sen:) musze sprobowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korposzczurek
oczywiscie ze tabletki dzialaja, ja najbrdziej znam i plecam zdecydowanie penixen3d, na mnie one mialy najlepszy wplyw bo moj penis naprawde sie zwiekszyl woec jestem bardzo zadowolony z calej kuracji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie wolę seks z obrzezanym partnerem. Nie wspominając już o seksie oralnym, sama przyjemność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×