Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pusto w portfelu

Ile wydajecie na jedzenie?

Polecane posty

Gość a my zawsze w weekend pijemy
ale to temat sprzed roku:D pewnie juz troche sie zmieniLo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajt
800 na msc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy korzystacie tez przy takim życiu z taksówek ? Ile najczesciej wydajecie na nie na miesiąc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja korzystam jak wracam z imprezy , raz na miesiąc ok 35 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maloooooooooooo
1500-2000zl/3 os

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2,5 tys miesięcznie na samo jedzenie. rodzina 2+2 oprócz tego 2 tys pozostałe opłaty, paliwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jedzenie jest coraz drozsze. powoli kasy na wszystko zaczyna brakowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam tez wole jezdzić sprawdzoną firmą i na pewno do takiej w Krakowie mozna własnei zaliczyc Wawel Taxi. Szczerze polecam bo jak tylko jestem w Krakowie to korzystam z ich uslug.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze warto tez odwiedzać takie sklepy jak na przykład Polo Market. Macie tutaj bardzo dobre produkty jak wędliny marki Twoje Smaki, w dobrych cenach, do tego z pewnościa nie ma co narzekać na mały wybór produktów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze warto tez odwiedzać takie sklepy jak na przykład Polo Market. Macie tutaj bardzo dobre produkty jak wędliny marki Twoje Smaki, w dobrych cenach, do tego z pewnościa nie ma co narzekać na mały wybór produktów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz robiąc zakupy w PoloMarkecie mozna tez skorzystać z naprawde fajnego rozwiazania jakim jest taka loteria https://www.poloteria.pl/ Jesli wezmiecie w niej udział mozecie wygrac nawet fajne auto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie mogę polecic Polo Market. Od długego już czasu my własnie chodzimy tutaj na zakupy. Teraz tez odkrylismy bardzo dobrą markę wędlin Twoje Smaki, które własnie tam mozecie kupić. DO tego jest zawsze duzy wybór, dobre ceny. Czego więcej trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WON ze spamem góóooownosrajjjetu!!! WON ze spamem góóooownosrajjjetu!!! WON ze spamem góóooownosrajjjetu!!! WON ze spamem góóooownosrajjjetu!!! WON ze spamem góóooownosrajjjetu!!! WON ze spamem góóooownosrajjjetu!!! WON ze spamem góóooownosrajjjetu!!! WON ze spamem góóooownosrajjjetu!!! WON ze spamem góóooownosrajjjetu!!! WON ze spamem góóooownosrajjjetu!!! WON ze spamem góóooownosrajjjetu!!! WON ze spamem góóooownosrajjjetu!!! WON ze spamem góóooownosrajjjetu!!! WON ze spamem góóooownosrajjjetu!!! WON ze spamem góóooownosrajjjetu!!! WON ze spamem góóooownosrajjjetu!!! WON ze spamem góóooownosrajjjetu!!! WON ze spamem góóooownosrajjjetu!!! WON ze spamem góóooownosrajjjetu!!! WON ze spamem góóooownosrajjjetu!!! WON ze spamem góóooownosrajjjetu!!! WON ze spamem góóooownosrajjjetu!!! WON ze spamem góóooownosrajjjetu!!! WON ze spamem góóooownosrajjjetu!!! WON ze spamem góóooownosrajjjetu!!! WON ze spamem góóooownosrajjjetu!!! WON ze spamem góóooownosrajjjetu!!! WON ze spamem góóooownosrajjjetu!!! WON ze spamem góóooownosrajjjetu!!! WON ze spamem góóooownosrajjjetu!!! WON ze spamem góóooownosrajjjetu!!! WON ze spamem góóooownosrajjjetu!!! WON ze spamem góóooownosrajjjetu!!! WON ze spamem góóooownosrajjjetu!!! WON ze spamem góóooownosrajjjetu!!! WON ze spamem góóooownosrajjjetu!!! WON ze spamem góóooownosrajjjetu!!! WON ze spamem góóooownosrajjjetu!!! WON ze spamem góóooownosrajjjetu!!! WON ze spamem góóooownosrajjjetu!!! WON ze spamem góóooownosrajjjetu!!! WON ze spamem góóooownosrajjjetu!!! WON ze spamem góóooownosrajjjetu!!! WON ze spamem góóooownosrajjjetu!!! WON ze spamem góóooownosrajjjetu!!! WON ze spamem góóooownosrajjjetu!!! WON ze spamem góóooownosrajjjetu!!! WON ze spamem góóooownosrajjjetu!!! WON ze spamem góóooownosrajjjetu!!! WON ze spamem góóooownosrajjjetu!!! WON ze spamem góóooownosrajjjetu!!! WON ze spamem góóooownosrajjjetu!!! WON ze spamem góóooownosrajjjetu!!! WON ze spamem góóooownosrajjjetu!!! WON ze spamem góóooownosrajjjetu!!! WON ze spamem góóooownosrajjjetu!!! WON ze spamem góóooownosrajjjetu!!! WON ze spamem góóooownosrajjjetu!!! WON ze spamem góóooownosrajjjetu!!! WON ze spamem góóooownosrajjjetu!!! WON ze spamem góóooownosrajjjetu!!! WON ze spamem góóooownosrajjjetu!!! WON ze spamem góóooownosrajjjetu!!! WON ze spamem góóooownosrajjjetu!!! WON ze spamem góóooownosrajjjetu!!! WON ze spamem góóooownosrajjjetu!!! WON ze spamem góóooownosrajjjetu!!! WON ze spamem góóooownosrajjjetu!!! WON ze spamem góóooownosrajjjetu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przedmowca sie zdenerowowal szmaciarskim firemkami, ktore zasmiecaja fora swoimi prymitywnymi reklamami. ;) :D Ludzie, KJLIKAJCIE W KOSZ, zeby kasowali smieciarzy! Jak duzo osob kliknie, to beda usuwac spam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sumie kazdemu zalezy na tym zeby nie wydawać za dużo, a przeciez robiąc zakupy w takich sklepach o których wspominacie zawsze mozna zaoszczedzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nastepny szmaciarz reklamuje DROGIE i dziadowskie sklepy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polomarket ma napchane w tych lodowkach masę wędlin, w większości leży dlugo, głupia polityka sklepu. Nie kupuje tam, wolę iść do lokolnych sklepów, przynajmniej wiem że świeże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sumie własnie w takich sklepach jak PoloMarket faktycznie mozna trafić na bardzo dobre i atrakcyjne ceny z których zawsze warto jest skorzystac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polo Market to dla emerytów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No własnie, dlatego najlepiej jest korzystać z promocji. A tych w Polo nie brakuje i zawsze udaje sie nam kupić coś dużo taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zawsze jak jestem w Polo to zarzekam się, że to ostatni raz, ze względu na obsługę, wieczne kolejki do kas i np. kilometrowe kolejki do stoiska z wędlinami/mięsem- kolejka na kilka osób, kręcą się 4 sprzedawczynie z czego obsługuje jedna, bo inne gadają lub robią co innego zamiast rozładować kolejkę, do tego kasy obstawione koszykami z pierdołami tak, że nie mieszczę się z wózkiem dziecięcym, porażka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z miasta
A ja 70% kupuję w Biedrze, bo mam blisko. I sobie chwalę. Brakuje mi najbardziej tylko wędlin i twarogów ważonych. Inna sprawa, że wciąż ulegam promocjom, ale też ciągle mam wrażenie, że to się opłaca;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość mały miś
Niechaj i kawalerowi z odzysku wolno będzie napisać kilka słów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u nas 5 osob w domu . 2 dzieci szkolnych -malych i 3 doroslych wychodzi 1000zl czasem troszke wiecej nie zyjemy jakos rozrzutnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mało, bo mnie pieprzony rzad nie daje 500+ i nie mam z czego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 osób i 1000 zł na miesiac na jedzenie ? to chyba codziennie naleśniki ! Ja na 5 osób wydaje ok 2500 zł i to musze uważac z kasą . Codziennie gotuje obiady , jesli zupa to robie drugie danie np racuchy , nalesniki itp . Raz w mcu pizza badz burgery . Zawsze musza byc owoce .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz przeciez masz w sklepach promocje, na przykład drugi produkt za grosz, wiec tez mozna zaoszczędzić. I ten budżet sie zmniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×