Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Doktor Drejfus

apel do kobiet!

Polecane posty

Tym niemniej, dopóki wymieniamy sie myślami a nie materiałem genetycznym ludzkości nie grozi zagłada :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziendobry:) wlasnie wstalam:D ja na miss jestem za niska;/ale to, ze sporo lasek traktuje rozmiar na metce jako wyzwanie nie sugestie to fakt;/ spoko bedzie gorzej, plazowanie sie zacznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozmiary na metkach to element wojny psychologicznej jaką prowadzą złośliwe Chinki z kobietami z Europy. Chinka jako producentka wszystkiego co jest u nas na rynku może sobie napisać na takiej metce co jej się zywnie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no rowerka czepiaja sie, jak sie nie wyspimy beda wory pod oczami, a pozniej chca piekne laski mijac na ulicach... z reszta, ja jestem umierajaca, moge spac caly dzien;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ty Drejfus
Piszesz i lustrze ale...ale ta co ją widziałeś pewnie się przeglądała z 10 razy w lustrze i najgorsze jest to że ona myśli że jest gwiazdą :-) że będzie na ulicy najpiękniejsza i że faceci lubią trochę ciałka (fuuuujjjjjj) a jak byś się tylko do takiej pokraki odezwał to byś dopiero usłuszał ha ha ha. Ale fakt faktem jestem ZDECYDOWANIE ZA KARANIEM PASZCZURÓW jak straszą po ulicach ludzi w piękny i słoneczny dzień...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a pomoze Ci to ze zakonczylam je po 3nad ranem;/ ciekawe kiedy zaczna produkowac leki ktore pomagaja, sama musialam sobie radzic, znachory piepszone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze nie widzieliscie jak takie kolezanki wmawiaja chudym, ze sa oblesne i powinny sie tuczyc:D urocze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale niech one sobie będą chude, grube, krzywe czy kostropate, każdy jest jaki jest, błagam tylko odrobinę koorva gustu :( nie czytała :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytala, a Ty gUpi, ze nie publikujesz. no na plazy uwielbiam balerongi w stringach:D ogolnie jak to mozliwe zeby laska przy tuszy miala plaska doope? to wbrew logice mojej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drejfus proponuje ci raczej założenie opasek na oczy niż misję " Drejfus jako Goka zmienia świat":classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podobalo ale nie podoba, ze nic z tym nie robisz;) V gdzies Ty byla, ja juz myslala , ze cie wilcy w plenerze pozerli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma nic brzydszego u dziewczyny niz krótkie nogi w spodniach biodrówkach i nogawkach 3/4 i do tego płaskie buty...wizulanie wygląda to tak-tułów 70 % ciała a reszta to odnoża .U facetów koszula włożona do środka przy spodniach noszonych poniżej wielkiego obrzucha.Jakby taki wołal"patrzcie jaki mam bandzioł!"Nie chodzi o defekty,każdy je ma ale o umiejętnosćich demaskowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dotąd tylko Arabom udało sie rozwiązać problem paszetów na ulicach w sposób satysfakcjonujący. Ale Dżilbab się u nas nie przyjmie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra, cicho juz jestem bo moja tolerancja zaczyna sie za bardzo udzielac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×