Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Doktor Drejfus

apel do kobiet!

Polecane posty

wybaczywszy, a co mi tam :P Dziś przewaluowałam mój poziom tolerancji na wygląd męski .... wszystko już mogę .... jesooooo nawet orajturzonego przełnę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łuk i szczały miał. I poparcie społeczne większe niż homoseksualisci w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vieviór Łuk i szczały miał. I poparcie społeczne większe niż homoseksualisci w Polsce. taaak az jednej wioski w całej Anglii :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedys wystarczyło miec wielkie dobre serce aby osiagnac szczyty :O dzis trzeba byś skurwysynem i mieć twardy łeb :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikt. Ale nie da się puścić posta bez żadnej treści. Próbowałem wielokrotnie i serwer odrzucał połączenie. Dlatego mama tak fatalne statystyki :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powinieneś podziekować dziewczynie Drejfus. Może z braku smaku ci się ta opona zmniejszy i dla odmiany sam przestaniesz straszyć ludzi na ulicy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
v:) jesli taki spartanin wygladalby jak ten z 300 bylabym potulna jak baranek i zadna sila nie bylaby potrzebna;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeczytałam tylko początek, całe szczęście, że chodzą w spódnicach inaczej dupa się poci i robią się potówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe jak wyglądała spartańska gra wstępna i jak często kończyła się przez przez nokaut techniczny :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pobieżnie przeczytałam co tu napisaliście. I uważam, że temat naprawdę jest ciekawy. Wiele razy zastanawiałam się nad tym, czy bardzo otyła kobieta, wyglądająca nieapetycznie powinna ubierać się jak chce, czy tak żeby nie psuć apetytu tym którzy muszą na nią patrzeć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vieviór Nikt. Ale nie da się puścić posta bez żadnej treści. Próbowałem wielokrotnie i serwer odrzucał połączenie. Dlatego mama tak fatalne statystyki i co w związku z tym?:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xxxemka v jesli taki spartanin wygladalby jak ten z 300 bylabym potulna jak baranek i zadna sila nie bylaby potrzebna;D czyżbyś lubiła prymitywnych męzczyn?:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ogolnie jestem zdania że jak mi coś nie pasuje w czyimś wyglądzie to patrzeć nie musze 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×