Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Doktor Drejfus

apel do kobiet!

Polecane posty

Gość cytuję
NO właśnie. Mnie np. obrzydzają małe, ohydne, śmierdzace psy i wolałabym, żeby biegały w kubrakach. Albo w ogóle nie wychodziły. Kwestia gustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mężczyzna!? Ile razy oblesny obrzympoł osmiela się krytykowac kobietę, ktorej by mógł co najwyżej torebkę nosić... jesli by mu łaskawie zezwoliła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
v;) mowimy o wygladzie nie zachowaniu, wychowalabym go sobie;D doktorku, czesci nie, ale moge Ci sprzedac cala a4;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Satyrze , takich jest niewielu. Ja np uważam, że z racji wieku, nie powinnam ubierać bardzo krótkich spódnic, czy sukienek na ulicę. I myślę, że to jest okay. Nikomu nie psuję apetytu, a jak ktoś ma ochotę obejrzeć uda, to morze mu się uda:P ale nie na ulicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Morze jest ulubionym miejscem do oglądania ud. Zwłaszcza od wewnętrznej strony. To, że takich mężczyzn klurzy lubią bardzo pulchne jest niewielu (ale, ale! czy rzeczywiście?!) nie znaczy, że mozna ich dyskryminować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dark_ side Satyrze , takich jest niewielu. Ja np uważam, że z racji wieku, nie powinnam ubierać bardzo krótkich spódnic, czy sukienek na ulicę. a jaki wiek juz na to nie pozwala?:classic_cool: muszę sie dopytać bo moze juz nie powinnam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cytuję
To moze ustalmy komu wolno w ogóle z domu wychodzić??" Małe brzydkie śmierdzące pseudopsy. Stare baby, Blachary. Dresy. Hipstersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
„a jaki wiek juz na to nie pozwala?" Żeby cycki spod niej nie wystawały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość montgomery ale on
tak doktorze ty pewnie jestes piekny!!! jedyne co na twoj temat powiem no kurwa idiota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taki co juz wiecej gada niz robi i wylewa swoja frustracje na nieosiągalne dla niego kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to do jakiego wieku moge w miniowkach biegac? bo nie wiem czy nie musze jechac na zakupy... innych nie mam;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marmoladowaa
Czego ty sie koles czepiasz. Jakby nie patrzec kobiety bardziej o siebie dbaja niz mezczyzni. Nie podoba ci sie taka kobieta to innemu sie spodoba. mi sie nie podoba chudy jak szkieletor ubrany jak stroz w boze cialo albo odwrotnie napakowany goryl z malpia klata i lasem tropikalnym na plecach, ale moze innym sie ktos taki podoba. Nie jestes uniwersalny. Ale kazdy ma cos w sobie, tylko niektorzy o siebie nie dbaja ale niektorym to nieprzeszkadza. Drejfus, może ktoś kiedyś wysmial cie z podobnego problemu. Nie jestes oklepany platynowa tarcza albo ozdobiony zlotem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dark, nasze dotychczasowe kontakty wskazują, że twoja specjalnoscią jest raczej wzmaganie apetytu oraz paru innych procesów zachodzących w moim organiźmie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marmoladowaa
A mi wolno wyjść z domu?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×