Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Doktor Drejfus

apel do kobiet!

Polecane posty

Gość cytuję
Stare baby a stare dziady?" Stare dziady mogą być. Oni nie tworzą moherowej armii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi sie podobał we Francji:) 70 letnia kobieta w mini i na obcasie, odstawiana jak Alexis z ''Dynastii'':)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przypomina mi to trochę onetową dyskusję kilku wytrawnych estetów spierających się niedawno o to czy staruszki mają prawo rozbierać się do naga pod prysznicem na basenie publicznym. Oczywiscie, że staruszki mogą. Oczywiście, że komuś może się to nie podobać. A teraz niech ten ktoś spada starzeć się z godnoscią. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Generalnie tylko zakompleksieni i brzydcy ludzie wyszukuja mankamenty u innych... tak żeby samemu poczuć się mniej brzydkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vera, serduszko Ajrona
Nie gadaj z tymi karykaturami ludzi. :O Płoszę Cię na kolanach. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość montgomery ale on
dajcie spokoj debilowi nie wyjasnisz pewnie zakompleksiony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xemka, biegaj do kiedy chcesz. Ja napisałam, że się tylko nad tym zastanawiam i że sama nie chodzę w mini, bo lepiej czuję się w czymś seksownym, ale niezbyt wyuzdanym. Wzajemnie vieviórze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doktor nie wiem czemu ? ale jak pisże na twoich tematach to mnie zaraz weryfikują 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obiecałam sobie że bede pracować do 80tki wiec niestety bedą ludziska narażeni na ten widok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doktor Drejfus V akurat Twoje nogi to powinny mieć pomnik jakiś pomnik jako wzór dla lekarzy ortopdeów jak powinna noga wygladać? :D:D:D oddam ciało pośmiertnie na badania naukowe 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...Jak to było? "Daj mi nogę,daj mi nogę,ja ci nogi dać nie mogę bo mi mama zakazała żebym nogi nie dawała"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To co robią inni mężczyźni po 75 -tce z innymi 80 latkami dzięki osiągnieciom współczesnej farmacji :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W formalinie. Z takę fanatazją nie zetknąłem sie jeszcze nawet na kafe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość montgomery ale on
umiem czytac ze zroz. i widze ze wytykasz wady jakiejs laski, tylko ze te wady dla niej i innych moga byc zaleta czego pewnie nie rozumiesz fiucie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[zgłoś do usunięcia] vieviór W formalinie. Z takę fanatazją nie zetknąłem sie jeszcze nawet na kafe a jednak kafe potrafi jeszcze zaskoczyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ps - gówno umiesz, a nie czytać ze zrozumieniem, nie wytykałem wad, tylko apelowałem o odrobinę gustu w doborze ubioru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ale te 80 latki są raczej żywe " W przypadku 80 latki nigdy nie można mieć 100% pewności :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×