Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

anulka96

jest tam moze napalony:)

Polecane posty

ale to pozbierałaś się z historyjki która miała miejsce w twojej pustej główce czy jak ??? z łóżka się pozbierałaś ??? ludzie na waszym poziomie nie potrafią mnie ignorować, to zbyt trudne dla was :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę że nasze szacowne gorono ma w sumie IQ w sumie równe 7 z czego tylko ja mam 3 :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naprawdę mam ochotę na piwko - ale pada, nie chce mi się was opuszczać i w deszcu zapierdalać - sama sobie chęci narobiłam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cały chooj przeżyłaś :) przeżył sporo to ktoś kto jest po 50 ma dzieci , dom i sporo mądrych rzeczy do powiedzenia na temat życia , a ty jesteś tępą strzałą która MUSI uprawiać cybera z powodu niewyjściowego świnoryja z równie niewyjściowym prawikiem stylizującym się na gangstera :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anula kochane emo-dziecie układa w główce kolejną łzawą histerię :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no skurwiel arcydebil : "anulka jestes czy ucieklas nam?" może powinno to brzmieć " jak jesteś to napisz że jesteś a jak cię nie ma to nic nie pisz" :classic_cool: :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to może jeszcze zapytaj o pogodę:classic_cool: ja pierdole jacy kretyni :D :D :D uczniowie szkół specialnych muszą się przy was czuć jak geniusze :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
junkem pogode to moge tobie opowiedziec bo chyba siedzisz w pokoju bez okien i klamek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×