Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

anulka96

jest tam moze napalony:)

Polecane posty

psssst (otwieram piwo) żartuje chciałam wam chęć zrobić na pyszne zimne piwko, ale już mi do sklepu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
męża ma i dziecko :) ale troszkę narozrabiałam niedawni i stąd napisłam o zachwianiu hheh ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anulka pewnie ćwiczy ostatnio też ucichła i wytrwale ćwiczyła. Anula daj spokój, ja olałam ćwiczenia przez 3 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli niegrzeczna dziewczynka z ciebie...he oj wiem wiem ze kazda mowi ze musi sie odchudzac dlatego stwierdzilem ze anulka przesadza i pewnie nie musi.. bo wiekszosc z was tak mowi a jest idealna..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brryyy to cos ty nawtrabiala??? napalony ostatnio odrobine przytylam i jak juz pisalam lato sie zbliza wiec trzeba miec czym sie pochwalic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napalonyyy, właśnie teraz staram się byc grzeczna... a kolezanka cos dojechac nie moze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ropulka cwicze codziennie rano i wieczorem brryyy przykro mi napalony do idealu co jak co ale mi brakuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mąż nie wie? No trudno - zdradzasz to zdradzasz, nie mnie to oceniać. Ja też zdradzałam, umawiałam się z żonatym i żyję. Nie pochwalam i nie gnębię. Ale chociaż dobry był w łóżku???? :P Zdradź nam, lubię takie tematy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tkwiłam w tym ponad rok, mąz nic nie wie... czy dobry w łóżku ?? ku... zaj... inaczej tego nie nazwę, takie odloty że ... aż miło wspominam eheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napalonyy a dlaczego teraz tam ruszasz ?? hahah rozkręciłes się ?? toż to Ty ponoć dziś nie napalony jak wyczytałam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×