Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lineeeeek84

OBIAD WESELNY- gdzie w Lublinie?

Polecane posty

Gość lineeeeek84

Hej. Potrzebuję rady i świeżych pomysłów:) gdzie można zorganizować obiad weselny w Lublinie tak na 50 osób? Czy mieliście okazje być gościem bądź organizować taką imprezę? Nie robimy wesela ale zależy nam na profesjonalnej obsłudze i fajnym miejscu:) dlatego będę wdzięczna za każdą opinię. Myśleliśmy o Dworku Grafa, ale czytałam różne opinie i lekko się zniechęciłam, chociaż miejsce piękne i ogród też.. Ale chyba nie tylko to jest ważne ;) bardzo proszę więc o porady! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na drugi dzień wynajmuje tylko dla najbliższej rodziny Hades na Starówce. Wszystko zależy od tego, z jakim klimatem miejsca szukasz. Mi Hades baaardzo odpowiada zarówno jeśli chodzi o atmosferę jak i o kuchnię- zawsze mają świetny smak i na miejscu i w cateringu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana egzaminem
ostatnio byłam w Grand Hotelu- było po prostu wspaniale!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lineeeeek84
hades jest niezlym pomyslem:) moze cos jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wejdź na http://www.gdziewesele.pl/Lublin/ Tam znajdziesz bardzo wiele różnorodnych ofert lokali weselnych, zarówno domów weselnych, jak i hoteli restauracji. Wszystkie informacje znajdziesz w jednym miejscu-ilość miejsc, lokalizacja, dokładna oferta, dane teleadresowe, a także opinie klientów o lokalach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lineeeeek84
może macie jeszcze jakies pomysly?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×