Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zxcasd

ktoś pije browara?

Polecane posty

Gość zrytazyta
wrocilam juz skarbie:) wyszlam do sklepu bez majtek . juz nawet tego mi sie zaladac nie chcialo. ale dno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
egoistycznaegoistka Wiem, ale chyba kompletnie muszę się najebać już teraz :classic_cool: Ja pierdolę, powiedzcie mi jak mam wspierać własnego faceta w układaniu sobie życia w Finlandii jeśli sama chcę, żeby był obok mnie w kraju, moje życie jest kompletnie spierdolone 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szisza :p
egoistyczna:p powaznie, co jak co, ale to zawsze wyczuje:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrytazyta
nie jestem podszywem. naprwde wyszlam bez majtek. czesto mi sie to zdarza. ale poprostu z lenistwa. jebie mnie to. i tak nie widac:) Pije wlasnie za waszae zdrowko! Zeby nam, sie polepszylo jakos")

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość egoistycznaegoistka
a sluchajcie kobitki, skad w ogóle jestescie i ile macie lat? :D wiem wiem... malo oryginalne pytanie ale ciekawa jestem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrytazyta
niestety mam nocny obok domu. tzn do 24. i jeszcze zdaze cos kupic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrytazyta
ja mam 34. warszawa. pije do oporu. nie zawsze. ale ja zaczne to do zgonu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja 35 lat, okolice Włocławka - tej dziury - czy ktoś w ogóle wie gdzie to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrytazyta
w ogole nie czuje sie na swoj wiek. slucham sex pistols i pieprze wszytsko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrytazyta W takim razie wypacz o posądzenie Cię o podszywa, latanie bez majtek jest fajne, ja tak po domu wiecznie wędruję :classic_cool: egoistycznaegoistka Ja przegrywam życie w Warszawie, ledwo 22 lata skończyłam, a już zero perspektyw na przyszłość zarówno w sferze zawodowej jak i uczuciowej, żenada :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...amaris...
zrytazyta-->to chyba dobrze:D Ja ma 30tke i 3/4butelki jeszcze:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...amaris...
I tez,jak zaczne-pije do zgonu:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukiwacz_prafty
ja wiem gdzie jest Wrocław

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość egoistycznaegoistka
Ja w tym roku skoncze 29 ale chyba zawiesilam sie mentalnie na jakis 23 ;) jestem z Radomia ale aktualnie wywiało mnie na troche z kraju :P (przyczyna wyjazdu - facet)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrytazyta
wiecie co. ja dzis myslalam o samoboju. ale chyba mi to przechodzi. bo fajni sa ludzie jednak:)kazdy ma zryta psyche:)na zdrowie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrytazyta
lubie tai klimat , muzyka nawalic sie . i dac sie poniesc . wy pewnie tez:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szisza :p
ja jestem ciuut mlodsza od mikojan:p jestem z okolic lodzi:p i tez wiem gdzie wroclaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
egoistycznaegoistka Radom to niedaleko mojej wsi rodzinnej :classic_cool: zrytazyta Ja właśnie myślę, bo siedzę i wyję, cały makijaż mi z mordy spłynął, ale przecież nie będę skakać przez popierdolonego faceta i kolejną życiową porażkę :o:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrytazyta
mikojan nie warto sobie ''drewnem'' zawracac glowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrytazyta
facetowi trzeba pokazac ze ty jestes najwazniejsza. a jego olewac. to sam bedzie cie blagal na kolanach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrytazyta
a co pijecie? ja browara. Nie wiem juz ktorego od wczoraj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrytazyta Z tym się zgadzam dlatego wyję jedynie ze swojego powodu, bo zmarnowałam 425 nocy, które mogłam wykorzystać na zdrowy sen i 426 dni, które mogłam spożytkować w bardziej pożyteczny sposób, na coś co jest poważne tylko z mojej strony, bo widocznie jemu wystarcza relacja na odległość, która mnie już dawno przestała bawić. No cóż, jedyne lekarstwo na dziś to resztka mojej Lubelskiej, zdrowie :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukiwacz_prafty
zryta nie myśl o samobóju, to zła droga ale Twoje mniemanie o facetach to też zła droga chyba że chcesz mieć kapciowatego maminsynka, no to powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szisza :p
faceci nie zasluguja na nasza milosc...:/ ja tez latam kolo mojego jak glupia a on nawet molego slowa mi niee powie sam z siebie. I kooorwa woli przy kompie posiedziec i grac w jakas piiprzona strzelanke zamiast ze mna porozmawiac! Chooj... Ale i tak go kocham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szisza Łączę się w bólu, o ile łatwiejsze byłoby życie bez uczuć :o:classic_cool: W sumie wcześniej pisałam, że jestem bezuczuciowa i twarda jak facet i rzeczywiście tak jest, jedynie ten jeden skoorwysyn tak na mnie działa, że robię się miękka jak piertolona gąbka 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! POLUBCIE!!!! Z góry przepraszam Was że nie w temacie, jednak potrzebuję Waszej pomocy. Jestem studentką i razem z koleżanką realizujemy baaardzo ciekawy projekt. Proszę wejdźcie i zobaczcie! Bardzo byłabym Wam wdzięczna za poświęcenie choć chwili czasu na to.. Wejdź i polub! www.polskiemiliondolarow.pl Z góry ogromne dzięki Pozdrawiam www.polskiemiliondolarow.pl Pomózcie i polubcie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szisza :p
bylam przed chwila na dworzu. Snieg u mnie pada.... Bleee...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrytazyta
szisza lepiej jak w strzelanka gra niz z qrwami chodzi :) aczkolwiek nie fajbnie. bo czlowiek czuje sie samotny mikojan pijaczko:) poszzukiwacz prafty masz troche racji z tym mamisynkiem. Ale moj facet nie jesst az taki. odcina sie od mamusi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×