Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zxcasd

ktoś pije browara?

Polecane posty

Gość zrytazyta
hehe skad ja to znam :)ale na miescie mozemy sie umowic na browarka:) co ty na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrytazyta Masz jakieś plany na przyszłą sobotę/piątek? Bo wtedy na pewno znacznie chętniej wyłoniłabym się ze swojej nory w celu pochłonięcia z Tobą jakichś procentów :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość egoistycznaegoistka
zryta nie ma sensu pozbawiac sie szansy na przezycie jeszcze wielu fajnych rzeczy z powodu przeszlosci, wiem... banał sporo przeszlas i byc moze warto bylo by rozwazyc ewentualnosc zwrocenia sie po jakas fachowa pomoc, bo to naprawde spory ciezar i mozesz sobie sama z nim nie poradzic kurde kobitki zaluje ze tak daleo aktualnie jestem bo tez bym chcetnie jakies procenty przytulila ;) a tak na marginesie to jak do ch**ja pana robicie ta buzke w czapeczce???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrytazyta
nie mam planow . chyba ze to ta zasrana wielkanoc. ale normalnie mam czas. mozenmy sie umowic. np przy rotundzie 20:) co ty na to? np n 5-go? o 20? moezmy sie umowic tak ze bede miala jakiegos kwiaka. zeby sie rozpoznac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość egoistycznaegoistka
hehehhe normalnie szykuje sie wam randka w ciemno :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrytazyta
moze wiecej osob bedzie z kwiatiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
egoistycznaegoistka Ja też żałuję, bo zawsze to kolejna gęba, którą można wyściskać :classic_cool: A coola w czapce robimy poprzez wpisanie: [ cool ] bez spacji :classic_cool: zrytazyta Faktycznie, bo to ta Wielkanoc teraz. Pomysł jest świetny i piszę się na to, mam nadzieję, że nic mi nie wyskoczy w trakcie, bo ja mam takie popiertolone życie, że wiecznie coś mi się w plany wpiertala :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szisza :p
dobra kobitki:* ja to juz spadam:p bo mi sie slepia zaczynaja kleic:p kolorowych... I nie schlac mi sie tu za bardzo:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukiwacz_prafty
szisza no nie piertol ! uważasz że to taki zwykły żart ? ech, dziewczyny, jednak jesteście inne :) i naprawdę nie mam nic do dzieci, ale one nie powinny być elementem żartu, tak jak śmierć ale co tam, pijemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrytazyta
umowmy sie wszytkie . wyznaczam termin na 10-ty kwiecien. o 20 przy rotundzie. co wy na to? w warsazawie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poszukiwacz_prafty Mógłbyś częściej się tu udzielać, bo nam się towarzystwo wykrusza :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość egoistycznaegoistka
:classic_cool: sprawdzam tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrytazyta 10 kwiecień jest spoko, mam ćwiczenia w środę o 8 rano, ale myślę że wstanę bezproblemowo :classic_cool: egoistycznaegoistka Gratulujeme, udało Ci się zrobić pierwszego coola :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość egoistycznaegoistka
a on sie czasem tez juz nie zawinał? bo cos mi sie zdaje ze w ktoryms moemencie napisal ze za hardkorowe jestesmy :d no chyba ze juz myle osoby hie hie kurde musze sobie jutro ten caly nasz topic przeczytac na trzezwo to dopiero bedzie hardcore :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukiwacz_prafty
kafeteria o 1 zasypia zostają już tylko najbardziej pokręcone przypadki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość egoistycznaegoistka
oooo znalazla sie zguba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poszukiwacz_prafty Czyli ja, bo jestem pojebana i tego nie ukrywam :classic_cool: egoistycznaegoistka Jest z dolotu chyba, bo się udziela jakby chciał a nie mógł. Ja się w ogóle nie nawaliłam, alkohol mi chyba ze łzami wyleciał z organizmu :o:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrytazyta
to umowmy sie na 10 kwietnia, moge miec ze soba tullpanazebys mnie riozpoznala. o 20:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrytazyta Ok, czyli jesteśmy umówione. Moje pierwsze spotkanie z kafetełe, które miejmy nadzieję wypali w stu procentach, bo póki co same niewypały miałam :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrytazyta
tulipana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szisza :p
ja jeszcze wroce na moment:p poszukiwaczu , wyjasnilam mojemu, ze to zart wiec spoko...:p nic nie poradze ze popier,dolona troszke jestemn:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrytazyta
ja jestem slowna. wiec bez przypalu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość egoistycznaegoistka
dziewczyny ja to wam nie chce nic sugerowac ale moze wymiencie sie dzis mailami albo cos a jutro sie dogadacie bo wiecie jak to jest z takim umawianiem sie po pijaku :D albo moze ja tylko tak mam ze w stanie wskazujacym na spozycie jestem chetna na wszystkie kolejne zakrapiane spotkania a jak rano wstaje i sobie uswiadamiam ze np wieczorem mam gdzies isc to mi rece opadja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrytazyta
egoistyczna mieszkasz w wawie? tak bedszie szybko. a jak nie. to zachecamy do spotkania.:_)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość egoistycznaegoistka
mikojan mowisz ze Twoje pierwsze spotkanie z kafe? ja z jakiejs 8 lat temu poznalam tu pewna kolezanke z W-wy, spotkalysmy sie w realu, kiedys znalazlysmy sie na jednym balecie i tak okazalo sie ze to bardzo szalona kobieta jest :D moze dlatego mam taki sentyment do tego "miejsca" mam nadzieje ze bedziecie sie dobrze bawily ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość egoistycznaegoistka
nie mieszkam w wawie, jestem z radomia a w wawie studiowałam tam 5 dlugich lat, aktualnie nie ma mnie w ogole w kraju wiec niestety nie bede w stanie dolaczyc do was :( ale jesli sie spotkacie naewno duchem bede z wami :D :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrytazyta
dziewczyny umowmy sie na 10 kwietnia z tulipanem pod rotunda o 20/. co z tego wyjdzie. zobaczymy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedno wyjście do toalety, a tu taki szum się zrobił :classic_cool: zrytazyta Ja też jestem słowna, jedynie jeśli mi coś wypadnie to muszę z pewnych rzeczy rezygnować, ale to raczej sporadyczne przypadki :classic_cool: egoistycznaegoistka Ja jestem w miarę trzeźwa także ogarniam to co piszę i jestem pewna swoich decyzji, oby ze zrytą było to samo, ale jak coś to służę mailem :classic_cool: Ja na kafetełe poznałam faceta, który był chyba jednym z najcudowniejszych gości z jakim dane mi było kiedykolwiek rozmawiać, miał być w Wawie, ale coś się urwało, bo nagle przestałam pisać, później odnowiłam kontakt i teraz on go zakończył, więc choojnia z grzybnią :o:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość egoistycznaegoistka
a tak na marginesie... macie cos jeszcze w szklaneczkach? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×