Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zxcasd

ktoś pije browara?

Polecane posty

no zdrówko zdrówko. chciałam zaśpiewać do butelki, wypadła mi z rąk, odłączając słuchawki, wtem prawie na full zawył Toto Cotugno ze swoim przebojem L'Italliano :classic_cool: chooy, że już po 2 :) nie, nie jestem pijana. słucham włoskich piosenek z wyraźnymi sentymentami, nieeeeeeeeeeeeeeeee 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale macie potok słowny, baby, nie ogarniam tego swoim prostym umysłem :classic_cool: Samietz mnie wkoorwia, chyba wolę nie mieć faceta, albo mieć takiego, który miałby na mnie ochotę non stop i robił wszystko, żeby nie skończyło się na pustych słowach, co samietz ma opanowane do perfekcji, bo nasze życie seksualne polega na rozbudzaniu wyobraźni przez internet :o:classic_cool: Ja piertolę, chyba tramwajowego gościa do chaty zaproszę i moje problemy się rozwiążą 😭:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikojan gdzie Cię wcięło ? posmarowałam sobie nogi samoopalaczem, po czym - niby po wyschnięciu :P naciągnęłam dres (czyli moją piżamę :classic_cool:), a jutro znów będzie zdziwienie dlaczego mam łaty mazy czy inne witraże :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już przybyłam niczym Clark Kent do Smallville :classic_cool: Ja też muszę się samoopalić trochę, łaty są cool :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam regularną chcicę, pojawiającą się po okresie, też nie wytrzymam 😭 ale ze mnie bardziej taka cnotka, o kooorwa, nie wytrzymam!!! może pora otworzyć wrota dla jakiegoś rycerza, który poskromiłby mojego hormonalnego smoka? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam ten problem, że mocno pobudza mnie męski głos :classic_cool: A ze swoim samtzem normalnie nie rozmawiałam od miesiąca, bo wiecznie siedzimy na piertolnym gg, a on nie chce słyszeć o piertolonym telefonie albo chociaż równie piertolonym skajpie, co równa się temu, że przestał mnie kręcić totalnie, bo suche pierdoły które czytam kompletnie mnie nie jarają :o:classic_cool: Za to tramwajowy mi codziennie mruczy do słuchawek Phillipsa, jego śmiech stawia mi wszystkie włosy na baczność i mam ochotę rzucić wszystko, wsiadać na latający dywan i wypiertalać do jego wiochy, żeby mi mówił czułe słówka prosto do ślimaka w uchu :classic_cool: Chyba se go nagram i będę odtwarzać przy robótkach ręcznych :D:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrawiam piwoszów Rycerz Ci się przyda, byleby tylko miał opanowanego skilla wyciągania miecza z pochwy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a niech to szlag! muszę Wam się z czegoś zwierzyć. jak wychodziłam z domu (czyli przed 7) to w moim pokoju grasował szerszeń. wleciał uchylonym oknem i bzykał sobie za żaluzjami przy innym oknie. i chooy, ja nie miałam już czasu go wyganiać, wyszłam z pokoju... a on może być wszędzie! nie sądzę, żeby sam znalazł dziurkę ;) i wyleciał, jeśli ma tempo potencjalnej muchy... to może być wszędzie :o może czyha pod moją kołdrą? :classic_cool: i na dodatek jakieś szmery słyszę za oknem 😭 może to deszcz (którego nie ma), wiatr (którego nie ma), a może jakiś złodziej (zboczeniec? :) ) czai się pod moim łindołsem? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panicznie boje sie szerszeni. W zeszlym roku pod moim tarasem zalorzyly sobie gniazdo-myslama ze mnie szlak trafi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrawiam piwoszów Szerszenie dobrze bzykają, mogłabyś być nieźle zadowolona z tych wibracji :classic_cool: Ja się boję wszystkich owadów, pająków najbardziej chociaż tyle odnóży pewnie potrafi zrobić dobrze i nieźle połaskotać :classic_cool: Jak to zboczeniec to go pozdrów, a jak będzie chciał na siłę to celuj w krocze, fiootek mu opadnie albo odpadnie i będzie z głowy :classic_cool: Biest Ja mam wieczną chcicę, więc kręcą mnie właściwie wszyscy. Najbardziej lubię chudych, z długimi palcami, z żyłami na wewnętrznej stronie ręki, zarysowaną żuchwą i mówiących do mnie głosem zbliżonym do basu. Taka już piertolnięta jestem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tu sa pod ochrona. A w jakim wy wieku jestescie bo jakos mi to umknelo.. Oj to ty lubisz zupelne przeciwienstwo tego co ja lubie. Ja lubie lysych ,wysokich od 190 , dobrze zbudowanych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, czy wy wiecie, że muszę wstać o 8 i jutro znów do pracy na 12 godzin? 😭 a po tym winie (po piwie zresztą też) zamiast mnie senność łapać to ja mam ochotę tańczyć i śpiewać! kij z tym, jutro będę się martwić, jest kawa, nie? :classic_cool: fajnie że jesteście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×