Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zxcasd

ktoś pije browara?

Polecane posty

Gość pozdrawiam piwoszów :)
no właśnie. brak chłopa. to jak... alko bez holizmu :classic_cool: ale piertolę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biest Jaram się tą Twoją Szwajcarią i mogłabym nawet 24h w tym Twoim pociągu siedzieć :classic_cool: pozdrawiam piwoszów O koorwa, ale złota myśl! Kocham Cię, bo mocno piertolnęła w moje alkoholowe serce :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozdrawiam piwoszów :)
heh a z tego taki królewicz jak ze mnie abstynentka, wiesz? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bylam nad Bodensee-przepiekne okolice . Moglabym sie od reki tam przeprowadzic. Piekne jezioro i Alpy ... A ty wariatko czemu jeszcze kusisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lepszy taki choojowy królewicz niż tramwajowy gość roochacz :D:classic_cool: Powaga, dzisiaj usłyszałam, że przy najbliżej okazji wpadnie, żeby mnie trochę rozruszać, bo zna genialny sposób na spalanie kalorii, a trochę mu się żaliłam, że gruba ze mnie loszka. Najgorsze, że ja nie mam nic przeciwko takiemu pomysłowi :o:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biest Nie kuś mnie dziewczyno, bo ja o takich krajobrazach to marzę od lat. Mega farciara z Ciebie 😭:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozdrawiam piwoszów :)
heh a ja mieszkam niecałe 40km od jeziora bodeńskiego :) muszę się kiedyś wybrać, ale albo nie ma czasu, albo kasy, albo i jednego i drugiego :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HUGO.KLUSECZKA
KOCHANE MAM MARKOWA BOELIZNE CALVINA KLEINA DO SPRZEDANIA, NOWA Z METKAMI ZAPRASZAM TO LEPSZE OD BROWARA:)) http://allegro.pl/calvin-klain-figi-czarne-ro zmiar-s-i2298788647.html http://allegro.pl/calvin-klein-stringi-kolor- skory-rozmiar-s-oraz-l-i2303781690.html http://allegro.pl/calvin-klein-stringi-czarne -rozmiar-s-i2303781736.html http://allegro.pl/calvin-klein-biustonosz-roz miar-65dd-bryt-30dd-i2303781763.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozdrawiam piwoszów :)
pożegnalny seks z trupem, haha o koorfa pudelkowe dziennikarzyny jak zwykle zayebały jak Hanka w kartony :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozdrawiam piwoszów :)
austria, rzut beretem od liechtensteinu. zapraszam :) ale przywieź polską :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozdrawiam piwoszów :)
nie chce mi się, mam już 2 czarne nicki, których i tak nie używam :o :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ło koorwa, islamiści to podludzie :classic_cool: pozdrawiam piwoszów Aleś Ty słodka, dziewczyno! Też bym Cię chętnie w realu poznała, bo tyle co ja z Tobą przeżyłam na tym topełe to nawet samietz wymięka, więc wpisałaś się w mój życiorys bardziej niż on :classic_cool: Kluseczka rozpiertoliła mnie nickiem, więc chyba się zdrowo napiertoliłam skoro leżę i kwiczę jak grube prosię :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe ty juz tak nie wzdychaj bo ci monitor sie zateguje. Ja cie lubie czytac... To sie pakuj i jedz tylko co wy tam bedziecie wyprawiac w tym realu heheh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrawiam piwoszów O koorwa, jeszcze wyjeżdżasz mi tu z kawałkiem, o którym dzisiaj piertoliłam z tramwajowym gościem, Ty czarownico, won do lasu! :classic_cool: Biest Już mi się zategował, cały laptop mi się zategował, gruby melanż solo :classic_cool: Zaraz wracam, samietz na gg piertoli, a ja zaraz mu yebnę w czerep, bo jest taki niedomyślny :o:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój nick na czarno wygląda tak, jakby mi się piwo skończyło :classic_cool: bez jaj, bo naprawdę się skończyło :o mam jeszcze winko :) 1,5-litrowa sangria don simon za 2,29euro w interspar :classic_cool: kupiłam je jeszcze przed wielkanocą i mam pół butelki, chyba tracę formę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×