Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zxcasd

ktoś pije browara?

Polecane posty

Na imię nam Legion, bo nas jest wielu :classic_cool: A tak poważnie to jestem ja, pozdrawiam piwoszów i paletz się zapowiadała, że wpadnie na wspólne przyssanie się do butli, ale jak znam paltza to zrobi nas w chooja i przyssie się z jakimś samtzem macającym ją w tym czasie po grubym doopsku :classic_cool: Czasem jeszcze autorka topełe wbije i jakaś pomarańczowy psycholog i terapeuta uzależnień, żeby nam uświadomić, że mamy problem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D A skąd wiesz że ta platza ma grube dupsko?:D No niezły humorek masz po tym meksykaninie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ona wszystko ma grube, łącznie z środkowym paltzem, sprawdzone und potwierdzone, bo podglądam ją dzień w dzień przez długą, wojskową lornetkę ukryta w dzikich krzakach, które rysują mi twarz swoimi dzikimi gałęziami :classic_cool: Niestety ze mną jest źle, ja taki humor mam codziennie o każdej porze dnia i nocy bez względu na ilość pochłoniętych procentów, taka już popiertolona się urodziłam :D:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety nie wszyscy są w stanie ogarnąć poziom tego humoru, więc często wychodzę na niezdrowo piertolniętą, z tego powodu lliczba moich znajomych wynosi aż 4 :D:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie przejmuj się tu sporo jest trzepniętych;) ale takich co nie mają poczucia humoru. Więc zdrówko:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety ludzie w kwestii rozwoju codziennie stawiają kroki milowe, szkoda tylko że do tyłu :classic_cool: Zdrówko :classic_cool: A w kwestii nicka to strzał w dziesiątkę, Artiom Mikojan to moje guru, bo te jego podniebne bestie robią mi lepiej niż jakikolwiek facet :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w jakiej kwestii robią Ci lepiej?;) I który z Migów Ci najbardziej pasuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli wiesz co to znaczy miękkie kolana, mocna podnieta i motylki w brzuchu, którą normalni ludzie mają na widok faceta to ja mam to samo na widok Migów :classic_cool: Chociaż szczerze mówiąc jaram się wszystkim co dotyczy wojska, więc czołgi, rośki i inne fajne urządzenia również doprowadzają mnie do szaleństwa, łącznie z panami, którzy tym kierują :classic_cool: Co do Migów to uwielbiam Mig-17 i Mig-21, chociaż tak szczerze mówiąc wszystkie urywają mi doopę w podobnym stopniu :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooooo, :) rzadko można spotkac dziewczyne ktora tak interesuje się lotnictwem. A MIg-29? Piękną ma sylwetkę:) Latasz może?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemanko, witam się und żegnam zarazem rozlewając po Waszych tzytzach szampana i wkładając Wam za mayty 1 groszkufki :classic_cool:🖐️ sprawy się mają tak, a nie inaczej, i jako że kurva swego czasu cisłam mocną bekę z Roberta Burneiki Rakjet Fjułel Dabyl Blasta nie ma lipy to tera muszę obejrzeć jak spuszcza wpierrdol tej łajzie którego to imienia und nazwiska nie pamiętam :O bo właśnie zapomniałam :classic_cool: ale mniejsza z tym, wpadnę tu później. może :classic_cool: pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ignis_j Miłość do wojska została mi przekazana w genach, bo mój ojciec był pilotem, latał głównie na helikopterach, ale zainteresowania miał rozległe, więc od dziecka tym żyję, sama nie latam chociaż miałam startować do WSOSP, ale życie i zdrowie pokrzyżowało mi plany, więc wylądowałam w chooju, czyli na psychologii, gdzie przegrywam życie koncertowo :o:classic_cool: Mig-29 też mnie kręci, miałam okazję widzieć go na Air Show i to niesamowita konstrukcja, w sumie ryk jego silników to ja do dzisiaj słyszę :classic_cool: Paletz, ty piczko niesłowna :classic_cool:🖐️ Mam nadzieję, że Cię uszy pieką, bo tak Cię obgadywałam, że mózg staje w poprzek, życzę niezłych emocji przed telewizorem, mam nadzieję, że wygra ta łajza, której imienia und nazwiska nie pamiętasz, żeby zrobić Ci na złość :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzytzki mje sfędzo :classic_cool: mówiłaś o moich cudownych cycuszkasz? no miło, miło :classic_cool: a wgle to co tam? no bo ja na ten przykład proszę ja Ciebie sobie siedzę wpółleżąc lub jak wolisz leżę wpółsiedząc, wdoopczam czipsy, piję piwo, palę herbatę i myślę że zjadłabym kanapkę posmarowaną nożem :classic_cool: a i rzuciłam szlugi wiesz? a jak koorwa :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O tzytzach Twoich myślałam, a mówiłam o grubym doopsku, żeby wszyscy wiedzieli jaka z Ciebie ponętna loszka :classic_cool: Ja płonę jak Joaśka D'arc na stosie, bo mój laptop ma gorączkę i zaraz yebnie niczym błyskowo-hukowy. Jak przestanę pisać to będzie wiadomo, że nie potrafię zgarnąć swoich flaków ze ściany i nie mogę piertolnąć paluchem w klawiaturę, żeby dać znać światu, że jestem w rozsypce. Piwo dopiłam, czipsy wciągnęłam, zeżarłam pół Carmexu o smaku czery czery lejde i teraz mam smaka na tą kanapkę z nożem :classic_cool: Do tego mam piekło w gaciach i owulację :o:classic_cool: Gratulacje za szluga, duma mnie rozpiera, bo rak w paltzu to przegięcie, wystarczy Ci pierdolec z przerzutami :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś się tak przysrała do tej mojej doopeczky? :O sama masz pewnie suchą und kościstą i mi zazdrościsz :classic_cool: a mi się okres kończy i w końcu jutro coś zarucham :classic_cool: kanapki nie zję i Cię nie poczęstuję bo nie mam siły z wyra wstać 😭 co do szlugów to nie chwal dnia zanim nie przeskoczysz :O jakoś nie widzę tego, że rzucę faktycznie. to, że nie palę od 12 dni nic koorwa nie znaczy :classic_cool: bo ciągle o tym myślę i mam ochotę zapalić coraz bardziej z każdą kolejną setną sekundy 😭 co to za piwo bez szluga?! jaka kawa jest chujowa 😭 wszystko straciło sens :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bingo! Cierpię na płaskodoopie to zazdroszczę wszystkim wielorybim i bujającymi się na wietrze tyłeczkom, którymi można rozpętać tornado :classic_cool: Ja nie zaroocham, bo tak jakby nie mam z kim, ja piertolę, chyba mnie w dzieciństwie bujali w betoniarce skoro mam samtza, który chyba nie jestem facetem :o:classic_cool: Dwanaście dni niczym dwunastu apostołów, to znak piczko, że z Bogu Ci pomoże i wreszcie odnajdziesz sens w życiu przerzucając się na zżeranie opłatków w zamian za fajczenie szloogasów, cool :classic_cool: Nie wiem jak smakuje piwo z fajką, bo nie kurzę, ale moja szanowna współlokatorka mówi, że browiec bez szluga jest jak browiec rozcieńczany sokiem, czyli wielki chooj w pionowym zwisie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozdrawiam piwoszów :)
o kooooorwaaaaaa, uwielbiam Was! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja piertolę, Desperados działa wyśmienicie i robi mistrzowskie przemeblowanie moich zwojów mózgowych :classic_cool: "...który chyba nie jest facetem"* :classic_cool: pozdrawiam piwoszów Wzajemnie, dziewczyno :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozdrawiam piwoszów :)
ja piwo piję za granicą niestety, już się przyzwyczaiłam, na początku brakowało mi polskiego i żadne mi nie smakowało (poważnie:o), ale co narzekać, w końcu prawdziwy alkoholik wciągnie wszystko, łącznie z puszką, c'nie? :classic_cool: koorfa jakąś fazę miałam, było na tyle poważnie, że aż zastanawiałam się czy mój eks jest mi faktycznie obojętny :o ja piertolę .... tak, za dużo piję :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bebe bebe bebe
właśnie skończyłam calsberga z promocji z lidla facet już śpi, czas się też zbierać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrawiam piwoszów A ja taka prosta dzioucha z zadoopia, że nawet w ustach nic zagranicznego nie miałam, trochę żenada, bo zero porównania :classic_cool: Prawdziwy alkoholik, seksoholik, zakupoholik i inny holik nigdy nie wybrzydza, więc cieszy się jak niemowlak z mlecznego tzytza na widok wszystkiego z czym związany jest jego holizm, znaczy to tyle, że popieram wciąganie puszek i innych alkoholowych flaszek bez zbędnego piertolenia :classic_cool: Nie myśl pindo o byłym, bo jak sama nazwa wskazuje było minęło, a nie bez powodu stał się przeszłością, więc olać chooja, niech się booja, skup się na tym królewiczu z Twojej roboty :classic_cool: Rhovannion Mnie też smęty łapią, więc mega pjona :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam smęt na drugie imię, w dowodzie wpisany, więc to inna sprawa. Ale tym razem chyba nie mam nawet powodu. Mam piwo, mam neta, mam spokój... Tylko tego KOGOŚ brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rhovannion Bo chłopa nie masz i nie miałaś, więc pewnie dlatego :classic_cool: I to jest dobry moment, żebym się zastanowiła nad tym czy ja go mam i czy kiedykolwiek go miałam :D:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×