Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość maasxdfcgvhb

ILE PIENIĘDZY W KOPERTE Z OKAZJI BIERZMOWANIA???

Polecane posty

Gość maasxdfcgvhb

NIE MAM POJĘCIA ILE TERAZ SIE DAJE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pot
żadnych pieniędzy! Kup biblie, medalik, rózaniec albo zegarek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja córka
a z tej okazji tez się daje prezenty? u mnie nie było żadnych gości ani prezentów.Poszłam z mama i tata do Kościoła i to wszytko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lindaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
pierwsze słysze o dawaniu czegokolwiek na biezmowanie:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To teraz nawet na bierzmowanie daje sie prezenty? Ja mialam bierzmowane w czwartek rano, rezem z steka innych gimnazjalistów i nawet nie bylo obiadu, bo po bierzmowaniu wracalismy do szkoly... Ale to bylo 7 lat temu, wiec moze czasy sie zmienily

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewentualnie jakis łańcuszek itp. moja bratanica 2 lata temu tak dostała od chrzestnego a od chrzestnej to nie wiem ile ale wiem, że dostała też jakiś komplet perfum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie pamietam że zawsze każdy coś dawał czy dostawał. nie było imprez żadnych ale chrzestni musieli być na bierzmowaniu i tylko oni dawali prezenty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja córka
no świadka miałam moją mamę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas bierzmowanie jest wieczorem ;) Miałam XX lat temu najpierw msza a potem dziadków i chrzestną z rodziną zaprosiłam do domu na kolację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezenty na bierzmowanie
?? :D Nie przesada troche? Ja poszlam tylko z mama, bo trzeba bylo miec swiadka i tyle. W domu to nawet nie wiem cy ktos jeszcze wiedzial gdzie bylam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jollandzia
Ja z okazji bierzmowania nic nie dostalam,imprezy tez nie bylo. Dla mnie bierzmowanie to stricte religijne zdarzenie,bo to pierwszy sakrament,ktory sie przyjmuje swiadomie jako potwierdzenie.chrztu. wiec prezenty moze tez lepiej religijne. ewentualni 50zl symbolicznie,jak ktos nie chce wyjsc na dewotke a cos jednak chce dac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maasxdfcgvhb
Z TEGO CO JA PAMIĘTAM TO BIERZMOWANIE MIAŁAM W NIEDZIELE O 14 I PO UROCZYSTOŚCI WSZYSCY GOŚCIE CZYLI OK 20 OSÓB ZAPROSILIŚMY DO DOMU NA ZAKRAPIANĄ KOLACJE I OD WSZYSTKICH DOSTAŁAM KOPERTY TYLKO TERAZ NIE PAMIĘTAM JAKIE TO BYŁY SUMY NA PEWNO COŚ OK TYS ALE DOKŁADNIE NIE PAMIĘTAM WIĘC PYTAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MwLoader
Mnie świadek zapytał co bym chciał i dostałem crossa 125 i zebrałem jeszcze 2000zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poyyyeabalo was ludzie z tymi kopertami z kazdej okazji niedlugo bedzie koperta za klocka w klopie masakra.A zwlaszcza po tych wydarzeniach kosciolkowych co to ma wspolnego z wiara i danym wydarzeniem??? Masakra katole...koperty i koperty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Specializet
nie wiem dużo raczej bo każdy lubi chajs minimum 500zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×