Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość monka76532

Wypowiedzenie umowy a zwolnienie lekarskie.pomocy:)

Polecane posty

Gość monka76532

Czy będąc na wypowiedzeniu umowy przez pracownika mam prawo do kilku dni zwolnienia lekarskiego? tak się złożyło że zachorowałam.;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monka76532
pomóżcie,,bo nie wiem co robic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możesz iść na l-4, jeżeli jesteś w okresie wypowiedzenia do momentu wygaśnięcia umowy. A jeżeli posłali Cię na urlop w w tych dniach, to nie mogą Ci go zaliczyć.Jeżeli wypowiedzenia nie ma to umowę o pracę przedłuża się do ostatniego dnia l-4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monka76532
a co jesli umowa konczy się za kilka lat? a wypowiedzenie o pracę juz złożyłam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie szkodzi, na l-4 możesz iść zawsze, jaki masz okres wypowiedzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monka76532
dwu tygodniowy okres wypowiedzenia. dziękuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszę :-) Nie ma jak trochę pracy w niedzielny poranek;-) Śmiało możesz na te 2 tyg iść na l-4. I zdrówka życzę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swirek72
możesz chorować pół roku nawet jak już wypowiedzenie się zakonczyło tylko jeden warunek musisz miec opłacany zus przynajmniej 33 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monka76532
jeszcze raz dzięki:) i miłego dzionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jabłuszko321
a co w sytuacji gdy wracam do pracy po wychowawczym? maja mnie prawo zwolinic? umowa do 2017r. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tzn prawa nie mają, ale tak naprawdę mogą Cię przyjąć na 1 dzień i zwolnić. A to zależy jaką miałaś umowę. Jak na czas określony i wygasła w czasie wychowawczego no to umowy nie ma. Jeżeli miałaś dłuższą albo na czas nieokreślony to tak jak na początku napisałam. Potem to zależy od pracodawcy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiunia1!
dnia 16.04 oświadczono mi w obecności trzech osób, że wypowiadają mi umowę o pracę nie zgadzając się z ich argumentami czekam na przekaz pocztą tego wypowiedzenia. Dnia 17.04 złożyłam zwolnienie lekarskie a wizyta kontrolna powypadkowa u ortopedy była już zarezerwowana w zeszłym roku. Teraz tak mam wypowiedzenie do 5.05, dwutygodniowy okres wypowiedzenia. Zwolnienie lekarskie do 7.05 i będzie dłużej ponieważ rehabilitacja trwa dłużej. Czy będę miała płacone przez ZUS i na kogo ma być wystawione dalsze zwolnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×