Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

m*ka

.....wiem że mi zazdrościcie..... :)

Polecane posty

moj efekt po ponad 3 tygodniach ćwiczeń 6 weidera, lekka dieta [img]http://s1.pokazywarka.pl/i/998980/619372/24dz ien.jpg [/img] ahhhh sama sobie zazdroszczę, chyba popadłam w zachwyt, ale co tam wolno mi .... walczę dzielnie codziennie., urodziłam 8 miesięcy temu córcię i postanowiłam ze chciałabym wyglądać lepiej niż przed ciążą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniqueeen
Hahaha ale gaciory :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeśli się aż tak nudzisz
Szczerze, to gdyby nie podpisy, nie wiedziałabym, które zdjęcie jest wcześniejsze, a które późniejsze. Takie same fałdy, tylko na tym zdjęciu z prawej nieco się pochyliłaś do przodu i wciągnęłaś brzuch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SmJ
Aaaa... już myślałam, że Ty tak na serio tu napisałaś o tej zazdrości.. ..a przecież dzisiaj Prima Aprilis jest :P Nabrałaś mnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pokaz z przodu, bo z boku szału nie robi. Jak lekko napnę miesnie brzucha to też jest różnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość summersummer
ja to samo, tak mam 3 miechy po porodzie, i nic nie robiłam hahha ale gacie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prima apilis praima aprilis
przeciez nas wkrecila :D to dwa takie same zdjecia w roznych majtkach:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnio
jedno na wdechu a drugie na wydechu. i cały sekret.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaa, jasne każda ma taki albo lepszy brzuch....w gębie ! ok, to pokazywać swoje brzuchy jak takie hardcorowe jesteście wtedy pogadamy. pomarańczowe zazdrośnice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę ze niektórym wyobraźnia puściła wodze...heee...dobre pozdrawiam was wielkie dupy i zwisające sadła !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bcn
przecież to jest tłuste cielsko! do tego wzdęcie... jezus dziewczyno ty się tym chwalisz??!! nie wierzę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bcn
niemniej jednak nie masz co pisac że ktoś takiego czegoś mógłby zazdrościć. Myślała, że znajdę inspirację do ćwiczeń:/ popracuj dalej bo jest fatalnie duży plus za to, że robisz coś z tym- bo jednak dużo bab nie robi nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Po 24 dniach
ciało wydaje się być bledsze i bardziej ciastowate i poniżej podbrzusza jakieś napuchnięte , inaczej mówić bardziej wypukłe. Brzuch wydaje się być mniejszy choć nieznacznie , ogólnie zdjęcie przed metamorfozą wypada korzystniej. Ja do ok. roku czasu wyglądałam nienajlepiej po ciąży więc gratuluję zaparcia i wyglądu ale szczerze mówiąc znam przypadki gdzie dużo lepiej dziewczyny wyglądały po pół roku (może to kwestia urody)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Po 24 dniach
Wow te na joe monster to jakaś rewelacja i chyba się zmotywowałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość phhhhhhhhhhh
jezeli po tylu dniach jest taki kijowy "efekt" :P to w ogole nie warto cwiczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fulp Piction
przeciez ten brzch nie jest plaski. jakbym wkleila Ci zdjecie mojego po 2 miesiacu od porodu (bez cwiczen i diety) to bys w kompleksy wpadla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnio
ja to się jeszcze zastanawiam czemu autorka usunęła porównania z poprzednich dni. znalazłam jej wcześniejszy temat i widze że skasowała fotki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sexiixobo
hahahah zazdroscic?:D zazdroscic to ci moge ''pewnosci siebie'' bo brzuch to ja mam sto razy lepszy, na dodatek plaski jak deska ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afgagragar
ja tam różnicy nie widzę... tylko że na jednym zdjęciu ręce były opuszczone a na drugim w górze... tak to i ja potrafię się wyszczuplić... tyle że mnie to zajmuje parę sekund a nie parę tygodni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proszę o zdjęcia waszych brzuchów.... ;)bo jak na razie to tylko w" gebach" jestescie mocne, he płaskim jak decha mozna być ,ale tu chodzi o mięśnie brzucha ! laski ! tłuszczykiem sie nie przejmuje bo naprawde brzuch wyglada bardzo dobrze... skończę 6 zaczne biegać, niestety byłoby to zbyt piekne zeby 6 tka spalała tłuscior, niestety rzeźbi tylko mięśnie brzucha. trzeba ćwiczenia kardio do spalenia tłuszczu, ale mnie i tak ubyło w pasie 4 cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afgagragar
ja nie mówię że mój jest płaski:) zwłaszcza że jestem w 5 miesiącu :) ale podnosić ręce też potrafię ;) a w przypadku tych zdjęć to ja innej różnicy nie widzę .. przykro mi.. ale powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najważniejsze ze różnica jest w cm w pasie i ze ja ją widzę w wyglądzie:) satysfakcja to jest coś ! wiecie co to słowo oznacza, tak myslałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×