Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
marietta123

wakacje z dzieckiem

Polecane posty

Gość gość
Ja we wrześniu byłam z rodziną w kompleksie wypoczynkowym www.polonia.ta.pl. Bardzo fajna lokalizacja, wysoki standard i niskie ceny. Dzieci także nie miały czasu na nudę ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam okazję byc kiedyś z dziećmi w hotelu verde montana w kudowie zdroju i uważam, że to bardzo fajny obiekt, przystosowany dla dzieci. Mają sale zabaw, zatrudniony jest tak także animator, no i ogromna frajda, czyli basen. Moje dzieciaki były zachwycone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podpowiem Mikrokosmos jeśli jeszcze ktoś tam nie był, a mieszka w okolicy Rawy, czy Tomaszowa to naprawdę – warto!!! Prawdziwa perełka, piękny ogród edukacyjno rozrywkowy, dla dziecka taka wycieczka na pewno będzie super doświadczeniem które zaprocentuje potem dodatkową wiedzą w szkole ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też polecam mikrokosmos . Byłam w ostatni weekend z dziećmi 5 i 8 lat i były zachwycone . Szczególnie tymi owadami jakie tam są są naprawdę realistycznie odtworzone że odnosi się wrazenie jakby zaraz mogły ożyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A słyszał ktoś o figloklubach organizowanych przez Rainbow? Czy ktoś jest w stanie polecić mi któryś hotel i nakreślić mi jak to ogólnie wygląda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ramirabella
Sprawdź sobie Globales Mimosa na Majorce. Byłam w tym roku i bardzo sobie chwalę. Figlokluby też bardzo fajne organizacyjnie i programowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy to prawda że figlokluby działają jeszcze we wrześniu? Mamy 4 - latka i chcielibyśmy jechać jeszcze z nim na last minute i tak się rozglądamy i w zasadzie najfajniej by było, gdyby te animacje były w hotelu do którego jedziemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rodzic2
Polecam zapoznać się z ofertą sprawdzonych apartamentów Sun&Snow. Na wyjazd z dzieckiem w sam raz ponieważ cały apartament macie tylko dla siebie. Atrakcyjne ceny i bogaty wybór lokalizacji https://www.sunandsnow.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Minus50zł
Noclegi z dzieckiem nie muszą być drogie. Działający, sprawdzony i pewny link na zwrot 50 zł na rezerwację noclegu w booking.com Minimalna wartość rezerwacji uprawniająca do otrzymania zwrotu 50 zł to kwota 100 zł. https://www.booking.com/s/57_6/60666761 Zniżka 50 zł gwarantowana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W parku Mikrokosmos w Ujeździe można bardzo fajna lekcję przyrody przeprowadzić. Oferta jest o tyle wszechstronna i uniwersalna, że tak naprawdę będzie to atrakcyjne miejsce i dla przedszkolaków i licealistów. Myśmy właśnie z 1 klasą LO byli tu niedawno i opinie ze strony uczniów były bardzo pozytywne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Imrinna
do gość: tak, figlokluby działają jeszcze we wrześniu, co najmniej do połowy, my się wybieramy. Ale lepiej zadzwoń do biura i zapytaj o konkretny hotel który Cię interesuje, bo pewności nie mam czy we wszystkich hotelach wygląda to tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A w sezonie zimowych gdzieś figlokluby działają? Czy tylko w sezonie wakacyjnym/letnim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inaksza
Też jestem zainteresowana figloklubami w zimę - coś jest? Bo słyszałam, ze kiedys bylo. Ale nie wiem czy narty czy ciepłe kraje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yuksi
Figlokluby maja swoją stronę, która jest dośc zacnie aktualizowana z tego co wiem :) tam doczytacie wszystko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieciom się podobało w Zatorze w tej wiosce jak z dzikiego zachodu. Można tutaj przenocować sobie w tipi, czy w takiej typowej kowbojskiej przyczepie – oczywiście wszystko wygodne, dostosowanie ;-) Opisy noclegów są na https://westerncamp.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wybierał się ktoś z was z małym dzieckiem na rejs ? Znaleźliśmy fajną oferte na https://www.tanierejsowanie.pl/ ale się zastanawiamy czy brać dzieci czy zostawić pod opieką dziadków. Dajcie znać jakie mieliście doświadczenia. Bardzo by nam to pomogło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My z w tym roku byliśmy cała rodzinką w Chłapowie w Zielonym Zakątku http://willazz.pl/ :) Fajna opcja na rodzinny wypoczynek, bo wokół sama natura, jest bezpiecznie i jest takie zaplecze do zabaw :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wakacje z dzieckiem trzeba dobrze rozplanować, bo zdecydowanie nie jest to sielanka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycja790

Jak mamy dobre, upatrzone miejsce to nie dość że my będziemy zadowolone, to i dziecko nie będzie narzekać że się nudzi. Ja jak co roku będę celowała w mazury. Klimat, powietrze, a do tego nasz ulubiony hotel Zalesie Mazury. Mają dużo atrakcji zarówno dla dużych, jak i małych. W tym roku wykupiliśmy u nich tydzień pobytu, jedzenie all inclusive, prywatna plaża, brodzik dla dzieci. Wszystko w jednej cenie, więc jak dla mnie idealna opcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maks

wrzesien w macedonii jest piekny. Nie dosc, ze taniej, to jeszcze nie tak goraco. A jesli chodzi o te ceny, to jak ktos chce sobie przyblizyc https://www.vivus.pl/moje-finanse/jest-okazja-jest-pozyczka/ceny-w-macedonii-ile-kosztuja-wakacje-w-tym-kraju/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronikka34

Ja w zeszłym roku na wakacje z dzieckiem wybrałam się nad morze, ofertę znalazłam na portalu Gufik, mają dobre pakiety i fajnie dopasowane do naszych wymagań. W tym roku na majówkę się wybieramy w góry i też stamtąd mam rezerwację. Już się nie mogę doczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kosia
Dnia 1.08.2018 o 14:00, Gość gość napisał:

A słyszał ktoś o figloklubach organizowanych przez Rainbow? Czy ktoś jest w stanie polecić mi któryś hotel i nakreślić mi jak to ogólnie wygląda?

Byłam w sierpniu zeszłęgo roku, w tym roku wybieram się znów, tym razem też do hotelu Kiani Beach, odpowiem na pytania jeśli ktoś ma :) Generalnie powiem że zdecydowanie warto zdecydować się na hotel z figloklubem i posyłać dzieci na zajęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lorka

my z dziećmi byliśmy 2 razy z coral travel gdzie była animacja dla dzieci i mogę polecić. Dzieci miały zajęcie, nie nudizły się. Jedzenie też im smakowało, więc az miło było patrzeć, jak z apetytem jedzą i biegają po zjeżdżalniach 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajakze

Niektórzy mówią żeby nie zabierać przypadkowo dziecka na wakacje do hotelu, że molochy, że dziecko będzie się męczyć itp., Ja co roku jeżdżę na rodzinne wakacje do jakiegoś hotelu i moim zdaniem to jest najlepszy wybór. Trzeba tylko patrzeć co to są za hotele, jeśli są przystosowane do dzieci, mają specjalne salki, odbywają się zajęcia dla dzieci (a nierzadko też biura organizują, np Rainbow na swoje figlokluby w wybranych hotelach), mają np, aquaparki itp. W takich hotelach na pewno dziecku niczego nie zabraknie. W jakichś pensjonatach może być różnie, wszystkiego też trzeba szukać na własną rękę. Tam to dopiero dziecko będzie się nudzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paola

pewnie, że trzeba jeździc całą rodziną. Dla dzieci to jest nauka, odkrywanie nowych miejsc i też świetna zabawa. Ja byłam rok temuu z dziećmi w Turcji z Coral Travel i dzieciaki był zachwycone. Mieliśmy animatora, mnóstwo dzieci uczestniczyło w zabawach, do tego baseny, zjeżdżalnie, aquaparki, place zabaw. Sam hotel był blisko plaży, wokół mnóstwo drzew i i zieleni. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Swietlana
Dnia 30.03.2019 o 12:31, Gość ajakze napisał:

Niektórzy mówią żeby nie zabierać przypadkowo dziecka na wakacje do hotelu, że molochy, że dziecko będzie się męczyć itp., Ja co roku jeżdżę na rodzinne wakacje do jakiegoś hotelu i moim zdaniem to jest najlepszy wybór. Trzeba tylko patrzeć co to są za hotele, jeśli są przystosowane do dzieci, mają specjalne salki, odbywają się zajęcia dla dzieci (a nierzadko też biura organizują, np Rainbow na swoje figlokluby w wybranych hotelach), mają np, aquaparki itp. W takich hotelach na pewno dziecku niczego nie zabraknie. W jakichś pensjonatach może być różnie, wszystkiego też trzeba szukać na własną rękę. Tam to dopiero dziecko będzie się nudzić.

Właśnie zastanawiam się nad wakacjami z Rainbow i hotelem z animacjami prowadzonymi przez to biuro. Masz coś do polecenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość camen

Wiecie, jaki jest najlepszy plan na wakacje? - Niczym się nie przejmować i aby cieszyć się wakacjami! Nawet jak nie ma pogody to znajdzie się jakieś fajne i ciekawe zajęcie. Ja polecam sprawdzić Labirynt Luster w Trzęsaczu, bo mnóstwo osób korzysta z takiej atrakcji, aby wytężyć swój umysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny polecam wybranie sie do Warszawy bo jestem zdania, ze miasto ma wiele do zaoferowania dla dzieci Możecie wybrac się do

muzeum powstania warszawskiego

centrum nauki Kopernik

warszawskiego zoo

jak również do muzeum bajek

Koniecznie również warto jest odwiedzić kosmiczną sale zabaw Airo https://airo.fun/kosmiczna-sala-zabaw -  na miejscu można bawić się razem z dziećmi ( sama ostatnio odwiedziłam miejsce i na trampolinach poczułam się jak duze dziecko). 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Dla nas zawsze świetna zabawa jest na Jurze Krakowsko – Częstochowskiej w Parku Ogrodzieniec. Naprawdę fajne miejsce, bardzo przyjemnie zorganizowane atrakcje, zróżnicowane dzięki temu każdy może się świetnie bawić tematycznie będzie można wybrać różne propozycje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×