Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anka_będzie hanka

termin majowy zaczynamy przygotowania do porodu!!! kto ze mną?

Polecane posty

Mam nadzieje,ze nie popelnie tego bledu- ani innego :) ale kurcze czedkac tgeraz bede z 2 miechy:/ zainwestowalam na 6 dodatkowych godzin przed egzaminem i teraz znow bede musiala- a kasy nie ma :/ _barbie_: ja jak sie spakuje i przygotuje juz wszystko a lekarz nic nie bedzie mowil,ze cos sie dzieje to sama bede stosowac sie do naturalnych sposobow przyspieszenia porodu:P pozniej dlugo nie bedzie seksu;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość farfalla01
Co humorów to widzę,że nie jestem sama. Od niedzieli to momentami bez kija do mnie nie podchodź :D Byle pierdołka a ja się albo gotuje albo ryczeć mi się chce. Nawet komputer nie chce mnie słuchać :/ A co do sutków to mi też mocno ściemniały i wyszły takie plamki ciemne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj bylam u gina. Pobral wymaz na paciorkowca. Wybniki krwi odebralam - w sumie w normie ale zelazo, hemoglobina w dolnej granicy wiec wezme tabletki. To moj pierwszy dzien zwolnienia z pracy :) ale mam wypisane do 27 kiedy to nastepna wizyta. Mam nadzieje ze przedluza i nie kaza chodzic do pracy 2 tyg przed porodem.. My na razie sie wstrzymywalismy z sexem ale tez planujemy ze tak kolo 38 tyg bedziemy regularnie :) Piszcie wiecej bo teraz mam duzo czasu to sobie chetnie poczytam :) MI sie udalo zdac za pierwszym razem prawko w grudniu 4,5 msc ciazy :P ale mialam na prawde idealne warunki. Zadnych niespodzianek, ulice puste, po prostu caly wszechswiat chcial zebym zdala :) ale i tak nie umiem jezdzic :P i lata treningu przede mna..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wy tez widzicie przez skore jak dziecko lezy na przuszku? jak sobie leze na plecach to wisze zarys glowki i pleckow.. lezy na lewym boczku, glowka w dole, pupka w gorze. W ogole to wczoraj maz mi zrobil filmik i dopiero teraz widze jaki mam asymetryczny brzuch :) bo z lewej jest prawie caly Filipcio a z prawej tylko nozki i caly brzuch wiekszy jest z lewej (z lewej mam tez tylko rozstepy..)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość farfalla01
Zwolnienie przedłużą ci na pewno... Mi zazwyczaj wypisywał lekarz na miesiąc i po miesiącu kontynuacja zwolnienia. A co do prawa jazdy to mi udało się zdać za pierwszym razem. To było już 5 lat temu. Ale pamiętam,że warunki też miałam idealne. Co prawda zdawałam o dość późnej godzinie,bo coś koło godziny 18. Niby względny spokój na mieście,ale mój egzaminator i tak wynalazł mi miejsca gdzie tłok niesamowity. Zjeżdżałam do ośrodka egzaminacyjnego jako ostatnia egzaminowana osoba. I jeszcze kazał mi wjechać do garażu i z tego wszystkiego omal nie przestawiłam tego garażu :D:D Ale Pan stwierdził,że prawidłowo zareagowałam i w efekcie końcowy zdałam egzamin. Ale teraz już prawie miesiąc nie jeździłam samochodem i szczerze to mi tego brakuje. I jestem ciekawa jak to będzie z dzieckiem. Mam nadzieje,że nie będę jeździć jak bym się wszystkiego bała. Wiadomo,że to jednak większa odpowiedzialność niż jazda samemu. Albo już popadam w paranoje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość farfalla01
Znacie może jakieś kremy na podrażnione brodawki?? Coś co ktoś przetestował i wam polecił. Bo w gazetach to pełno takich "złotych" rad. Ale bądź tu mądra i wybierz coś naprawdę fajnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sommer
Witam dziewczyny, pozwolę sobie się do Was przyłączyć, bo też jestem Majówką. Jestem właśnie w 37 tygodniu, mam nadzieję rozpakować się w długi weekend. Będzie to moje drugie dziecko - mam juz kilkuletniego syna, teraz ma być córeczka. Jeśli chodzi o brodawki, to polecam Bepanthen, nie trzeba go zmywać do karmienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też polecam Bepanthen ale jeszcze go nie kupiłam bo nie wiem czy będzie mi potrzebny witamy nową majówkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez polecam Bepanthen - mialam straszne problemy na poczatku ciazy z luszczacymi sie sutkami. Pomoglo, w kilka dni doslownie sie zagoilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny niedawno był drugi sexik ciekawe co z tego będzie :)) nie wiem czy na wieczór znowu próbować :) to już nie chodzi o to aby wywołać poród ale aby penis masował wnętrzności bo czytałam, że dziewczyny które uprawiały sex jak króliczki przed porodem miały 3-godzinne porody i wszystko poszło szybko i gładko, więc na tym się opieram :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
barbie :) jeśli masz ochotę to dawajcie też na wieczór hehe, niedługo wszystkie będziemy mieć już dzieciaki koło siebie :) ale to przeleciało :) Witam kolejną majówkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jabardzo
Farfalla dzięki za odpowiedź. Barbie ty masz dziś 37t1d, ja mam równo 37t. Mi gin powiedział, żeby stopniowo wracać do normalności, ale ja się boje powiem szczerze. Może dlatego, że synek leży bokiem i cały czas czuję jego główkę z lewej strony. Mam kłopoty ze zgięciem tułowia w lewo, bo boję się, że mu zrobię krzywdę czy coś. Taki schiz mam, że myślę bez przerwy, czy nie będzie miał zniekształconej głowki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość farfalla01
Z tym seksem to nie u wszystkich się sprawdza. Mojej kuzynce lekarka zaleciła właśnie taką formę pomocy przy przyśpieszeniu porodu. Nie zadziałało i efekt był taki,że urodziła 7 dni po terminie. Dzisiaj rozmawiałam z koleżanką, która też próbowała tej metody. I na nią też póki co to nie działa. A próbują już tak od tygodnia. Więc nie ma reguły. Choć nie powiem,bo to chyba akurat najprzyjemniejsza metoda i jak tylko będę mogła też tego spróbuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam termin na 30.04 bylam dzisiaj na ktg ale jakichkolwiek skurczy narazie nie odnotowano a co do podraznionych piersi to masc wlasnie np bapanthen a najleipiej 100% lanolina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polla303
Witam dziewczyny po długiej przerwie, ja juz urodziłam córeczkę 16 kwietnia miałam cesarkę, dziś wróciłam do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość farfalla01
Gratuluję :) Jak samopoczucie mamy i małej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwona zaba
no i jest pierwsze forumowe dzieciatko.Gratulacje i buziolki dla dzidzi.polla jak bedziesz miala sily i czas to napisz cos wiecej:) dziewczyny a orjetujecie sie jak to jest z czopem sluzowyn a sexem?bo na wielu forach pisza ze nie powinno sie uzywac ak juz odejdzie bo bakterie itp.a tez bym se chetnie powywolywala porod a kilka dni temu mi juz czop odszedl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polla- gratuluję, niech się dobrze chowa dziewuszka :) U mnie chłop się rozchorował, wiec narazie z seksu nici-a mam wzmożoną ochotę ostatnio :) czerwona zaba- nie wiem jak to jest z tym czopem-ale on ma właśnie chronić przed bakteriami-więc może coś w tym jest :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jabardzo
Polla gratuluję i pozdrawiam :) Coś więcej napisz o dziecku, ile waży, mierzy itd. Jak tam się czujesz po cesarce, jak wrażenia, bo ja też mam mieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polla- Moje Gratulacje:D A co do prawka to termin nas egzaminu odlegly,ale bede codzienne dzwonic i sie dowiadywac..moze ktos zrezygnuje i bede mogla jeszcze raz podejsc przed porodem. Kurcze ciagle mam twardy brzuch.. ani sie zgiac, ani dlugo siedziec ani lezec ani stac.. wg bleee :/ Ten humor na koniec to chyba kazdej z nas sie udziela :/ Skiti- kurcze podziwiam,ze jeszcze do pracy dalas rade chodzic.. Ja to juz poleglam po 28 tyg jak nie zmiescilam sie miedzy stolikami i musialam przejsc na palcach..wtedy stwierdzilam, ze juz czas na mnie. Chociaz nie moge w domu wysiedziec i ciagle gdzies latam jak sie dobrze czuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polla303 gratulacje napisz jak sobie radzisz, czy mała je z piersi itd :):) ile waży :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polla gratuluje :) widac nie masz czasu zeby odpisac.. no coz nas tez to czeka dziewczyny :) korzystajmy poki mozemy z ciszy i spokoju..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polla303
Hej, Mała urodziła się z waga 2930 i 51 cm, jest cała i zdrowa. Po cesarce tak sobie, cała jestem połamana, wszystko boli, ciągnie, ale jest do przeżycia. Nie karmię piersią, bo nie mogę, ale butelkę Mała ssie super. Mąż dużo mi pomaga, więc ja się kuruję. Narkozę miałam ogólną, więc odlot trochę był.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka_będzie hanka
Polla gratulejszyn - a przypomnij na kiedy Ty miałas termin? Ja za dwa tygodnie (jesli do tego czsu nei urodzę) będe miała wyznaczony teremin na cc. Dłuzy się juz to wszystko jak nei wiem co... Jeszcze sie dodatkowo martwię - od jakiegoś czasu mąż nie ma zleceń nowych - kasa sie kończy:( dzidziuś w drodze... ehhh Durny kraj Już nie wiem co mamy robić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość farfalla01
anka_będzie hanka - Durny kraj,durny rząd i pracodawcy. Jestem w podobnej sytuacji do twojej. Nie dość,że po ostatnim pobycie w szpitalu ZUS jakoś nie śpieszy się z wypłatą pieniążków, to jeszcze pracodawca mojego męża też zbytnio nie kwapi się z wypłatą pensji. No ale co mamy zrobić. Żyć jak najoszczędniej i czekać na lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sommer
Polla a dlaczego miałaś ogólną narkozę, można wiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jabardzo
Coś powoli topik nam rośnie. Ja czuję się w porządku, chociaż brzuch zaczyna pobolewać coraz bardziej regularnie. Wczoraj mój M z pół godziny mi chrapał nad uchem, żebym zobaczyła, jak stwierdził, co on przechodzi. Świnia :) W życiu nie chrapałam, co to się z człowiekiem w ciąży robi. Brzuch coraz bardziej faluje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja zauważyłam kolejne rozstępy na udach, boże czemu muszą wyłazi w takim widocznym miejscu już mam cały tył ud, boczną ich część w rozstepach, już nie mam siły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sommer
Majowkowammm ja nie mam rozstępów, ale za to cellulit! Matko kochana, no masakra jakaś, uda to jedna wielka trzęsąca się galaretka, bleeee. Mam nadzieję, że to jakoś wróci do normy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sommer- moge sie polaczyc w bolu jesli chodzi o cellulit :/ Mam ze 2 rozstepy-ale za to cellulit chyba wszedzie :/ Mi juz dziewczyny odechciewa sie wszystkiego. Nawet zakupy nie poprawily mi humoru :/ Wokol mnie wszyscy choruja albo ciagle pracuja. Ja sie wyrwe z checia pomocy to po paru min uchodzi ze mnie energia i mam ochote polozyc sie. Co do pracy to ja jeszcze z zusu nie dostalam kasy bo dopiero w nast miesiacu mi zaplaca. Najgorsze,ze ja u swojego faceta jestem zatrudniona wiec oboje czekamy na ta kaske bo tez powoli kaski brakuje. Polska zamiast pomagac mlodym przedsiebiorca to tylko im podcina skrzydla- do tego problem z pracownikami. Moj teraz zostaje sam w barze przez najblizsze 2 tyg-3 tyg bo wspaniali pracownicy maja wazniejsze sprawy :/ Szkoda tylko,ze Nasz Tymek ma sie pojawic za 4 tyg-wiec ja bede gnic sama w domu a Kuba bedzie zapieprzal- pozniej bedzie maly na swiecie to Kuba nie zdazy sie nawet wyspac:/ Niby ludzie nie maja pracy a my szukamy kogos juz od grudnia. Jeden koles po 4 msc pracy bez slowa nie pokazal sie w barze chociaz nikt mu nic nie zrobil i teraz jestesmy w czarnej dupie :/ Ehh... pomarudzilam...przepraszam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×