Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anka_będzie hanka

termin majowy zaczynamy przygotowania do porodu!!! kto ze mną?

Polecane posty

Gość anka_będzie hanka
z tym marudzeniem to jest tak że dopóki jakoś wszystko idzie raz lepiej raz gorzej to jeszcze da sie przetrzymac, najgorzej jak po całości jakos sie chrzani... a kraj to mamy po prostu TRAGICZNY...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze dziewczyny dzis mam wrazenie,ze czasem popuszczam siuski... a do tego na podpasce mialam grudki.. czy to moze oznacza,ze saczy mi sie czop sluzowy? Termin przeciez mam na 25 maja :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja rozstępów jeszcze nie dostałam, mam nadzieję że nie wyskoczą ale dziewczyny jaki ja mam cellulit, to sobie tego nawet nie wyobrażacie, już się nie doczekam kiedy skończy się połóg i będę regularnie biegać co drugi dzień JaGaJagusia może to czop albo takie upławy, ja ostatnio miałam gęste i białe jak serek biały a teraz mam mniej i biało przeźroczysto ciągnące, Ty masz jeszcze troszkę czasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie dlatego się przestraszyłam.. Upławy niestety mam bo ciagle jakas infekcja jest- ale to dzis rozni sie od tych uplawow. No nic- zapomnialam ze jutro ide do lekarza;p Dzis chcialam kupic sobie jakies krotkie spodnie bo coraz cieplej- ale jak zobaczylam swoje nogi w lustrze to wyszlam ze sklepu :/ powiem wam,ze mieszkanie nad morzem moze i jest fajne-ale laski biegajace wokol w bikini i innych zwiewnych sukienkach beda mnie dobijac..nie wspomne,ze wkurzajace to bedzie na plazy jak bede z facetem ! :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no masakra nie ma nic gorszego haha jak się jest w niedyspozycji a tu takie siksy paraduja :) ale za niedługo też wrócimy do formy :) fajnie że jutro masz wizytę lekarz cię uspokoi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny o 1 w nocy pojawiła się krew jasnego koloru jak się podcierałam po siku, o 3 w nocy juz kolor bardziej czerwony i o 5 rano też uwaga jak wstałam to zobaczyłam w ubikacji skrzep ( wielkości płaskiej łyżeczki) skrzep kwri czystej i o 7 rano znowu przy podcieraniu krew, zaraz dzwonie do gina czy mam jechać do szpitala bo się boję że łożysko sie odkleja, czy to już jest początek porodu czy nie bo mojej koleżance pojawiła sie krew rano o 1 w nocy pojechała do szpitala i na wieczor urodziła doradźcie plis co to jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaskaadaja
to może być czop:) pomału się pakuj i jedz do szpitala. hi hi hura hura hura za nie długo będziesz mamą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja mam właśnie smą krew bez galaretki żadnej dlatego się martwie, bo jak krew ze śluzem to ja wiem czekać na skurcze ale sama krew? boję się że to coś groźnego, ruchy córci czuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-barbie- tutaj nam powtarzaja lekarze i polozne ze do szpitala trzeba jechac jesli: odeszly wody, pojawila sie jakakolwiek krew lub skurcze sa co 5 min i trwaja 1 min. Wtedy to trzeba sie spieszyc.. jedz wiec i daj znac :) powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam .. Barbie-to zapewne czop,moze on wychodzic kawakami i moze zonaczac zarowno porod dzis jak i za tydzien,wiec jakims mocnym wyznacznikiem nie jest ,wiadoo tylko ze to juz "niedlugo"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny dzwoniłam do mojej lekarki wyłączony telefon ma 1 raz w zyciu masakra, położna środowiskowa też i do przychodni się wkońcu dodzwoniłam i powiedziała żeby jechac sprawdzić że ona by nie czekała, więc ja kąpiel, włosy myje teraz prostuje haha i jeszcze nogi ogolić ale parę włosków bo depilatorem regularnie golę i paznokcie u rak i nóg podciąć masakra i wtedy jadę hihi robię to wszystko bo boję sie że mnie już tam zostawią i co taka brudna i z nieumytymi włosami będę aha jeszcze pod pachami sprawdzić haha może to czop ale bez śluzu sama krew?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jabardzo
Barbie szykuj się i jedź. Ja też przede wszystkm myślę o higienie, bo moja kuzynka pojechała tak jak stała i mówi, że tylko myślała o prysznicu i goleniu zamiast o dziecku :) Powodzenia. Oj będzie drugi dzidziuś na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra dziewczyny jadę :) śniadanko zjedzone wymalowana ( delikatnie hihi) zebrana jadę sprawdzić czy moja Laurka juz chce przytulić się do mamusi i tatusia czy nie mam nadzieję że jak nic poważnego się nie dzieje to mnie nie zostawią, bo u nas jak ma się rozwarcie na opuszek palca to już zostawiają a ja mam to rozwarcie już 2 tygodnie, o kurcze jak tydzień będę tam czekać to się załamie ok trzymam za was tez kciuki może zaraz będę w domku :) bo badaniu :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to powodzenia :D i czekamy na wiadomosc o Laurce :) Jesli sie zacznie to szybkiego i malo bolesnego porodu :*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytałam, ze znaczenie ma kolor czopu. Jeśli jest jasny, tzn. że to w najbliższych dniach/tygodniach, a jeśli brązowy, krwisty, że to tego dnia. Nie lekceważcie koloru. Ja miałam ciemny, urodziłam po 5 godzinach. anka_będzie hanka, czy Ty masz na imię Ania, a Twoja córka będzie miała na imię hania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlodamama19X
hej mamusie! od tygodnia a nawet 2 mam skurcze nieregularne ale pare razy dziennie wystepuja no i nie sa one mocne. jestem w pierwszej ciazy i nie za bardzo wiem jakie to sa skurcze, termin mam na 17 maja czy mam sie niepokoić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka_będzie hanka
tak tak ja Ania mała będzie Hanna a co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlodamama19X
anka_bedzie hanka to do mnie te tak tak? bo nie rozumiem Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anka_będzie hanka - A nic, bo ja jestem też Ania i chciałam Hanię, ale chyba jednak nie, bo wydaje mi się że za bardzo podobne. Imieniny tego samego dnia. Hania pochodzi od Ani. A Ty się tym nie przejmujesz? Hmm... muszę po pytać w rodzinie co o tym sądzą, może jednak Hania... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sommer
Fressia a czemu chcesz pytać w rodzinie? Przecież to Tobie się ma podobać, więc jeśli dla Ciebie to imię jest ładne, to śmiało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O dziewczyny się rozpisały-fajnie :) Barbie-powodzenia, jeśli to już "ten" moment :) Ja dziś praktycznie cały dzień na ogrodzie pracowałam, jeszcze daję radę z tym brzucholem :) teraz sobie jeszcze kawkę piję :) Ciekawe kiedy się mój poród zacznie ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wlasnie wrocilam do domku i zajadam sie nutella :D nie pamietam kiedy ost raz tak bezkarnie to robilam ;p Dzis bylam u lekarza,a wiec: Tymon jest o prawie tydzien wiekszy (czyli zapowiada sie ciekawie), wazy 2580g i jest zdrowy:) Kolejna wizyta 11.05 i wtedy bedzie badanie na paciorkowca. Przez ost miesiac przytylam 2kg wiec nie jest tragicznie..:) U mnie w domu kolejna osoba ma ospe a ja zaczynam czuc sie jakbym lapala grype.. bleee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sommer
Jagusia a Ty już miałaś ospę? Bo u mnie się ospa gorączką zaczęła. A ja jutro mam w końcu dzwonić, umawiać się na wizytę i może się w końcu dowiem, czy mi zrobią w przyszłym tygodniu CC. Mam nadzieję, że tak, bo biodra w nocy bolą mnie KOSZMARNIE :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholerne rozstepy.. z dnia na dzien wyskakuja.. na boczkach.. eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania:)
Hej dziewczyny, ja mam termin na 27 maja- to pierwsza wersja po ostatnim usg 11 maja- już się boję. Pierwsza ciąża będzie dziewczynka. Czy miałyście problem z puchnięciem stóp? ostatnio zaczeły nawet swędziec, o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pół jabłuszka
puchną bo się ciepło robi, polecam luźne baleriny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość farfalla01
Ja byłam dzisiaj na kontrolnej wizycie u lekarza. Z om wychodził mi termin porodu na 30 maja. Z przedostatniego usg wyszło że na 26 maja. A dzisiaj wyszło,że na 10 maja. No to mnie to trochę zaskoczyło, bo nie sądziłam że aż tak szybko. No ale zobaczymy co będzie. Moje rozwarcie jest takie jakie było 1,5 cm. Szyjka mocno skrócona-w sumie to nawet nie spytałam się jak bardzo skrócona. A tak to wszystko dobrze. Mała ma ok.2600 wagi. Ale opowiadałam w domu jak to pan doktor wpisał sobie w kartotekę kontrola za 14 dni,czyli by wychodziła wizyta na 8 maja. Już po wszystkich badaniach itp.i prawie mam wychodzić,ale pytam się czy umawiamy się na kolejną wizytę. A on co prawda zapisał mnie na tego 8 maja,ale dodał coś w stylu "gdyby coś...to proszę zadzwonić,że pani nie dotrze". Najpierw sobie pomyślałam,że już pewnie myśli że będzie po wszystkim już. A tu dopiero w domu na spokojnie zobaczyłam na raporcie z usg,że termin porodu to 10 maja. Tylko szkoda,że mi sam jakoś tego nie powiedział i ja sama to dopiero dojrzałam. No to teraz już rozumiem dlaczego zbytnio nie kwapił się do zapisania mnie na następną wizytę :D Tylko nie wiem czy skoro mi nic nie powiedział sam lekarz to czy to może być prawda to co ja sobie wyczytałam z tego raportu z usg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×