Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beata04

Alimenty na dorosłą córkę mojego męża

Polecane posty

Gość freelemon
a skad wiesz ,ze jest w nieformalnym zwiazku? znowu jakas rodzinka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oprocz renty beata
i polecam kotleciki z ryzu .makaron z sosem ( do wyboru ) Kopytka ,kluski slaskie .Ziemniaki z jajkiem sadzonym ;) Na przystawke marchewka z groszkiem albo sam groszek :) Zupa krem ziemniaki i warzywka zblendowane z grzankami . Nie trzeba glodem przymierac jak sie ma w glowie poukladane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oprocz renty beata
skad wiem ? Beata napisala .Czytalas ? a moze nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość freelemon
Beata pisze o swoim męzau - mąż. Nie konkubin , nie facet, maż. zacytuj , lub wklej ten wpis Beaty. od razu zwróce honor.a nawet z góry zwracam jesli to prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulkiulki
Free zapomniałaś tylko dodać że beata kilkanaście lat wstecz robiła to samo poznała faceta nie wzięła z nim ślubu a żyjąc z nim nie była by już samotną matką.Pobierała ze żródełka kasę i dopieri teraz zaczęło jej wyłudzanie przeszkadzać. Chamskie jest to że ktoś kto brał tak samo teraz wytyka palcami. Ale rozumiem jej było wolno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość freelemon
Lubie widziec to co mam albo podwazyc albo zaakceptowac. juz raz prosilam o wklejenie wpisow beaty na temat jej konkubinatu. Skoro wiecie wiecej ode mnie to bardzo prosze o wklejenie tego posta czy postów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oprocz renty beata
Zreszta zapytaj sama beate .To o co tu sie zle zrobilo .Ona jako samotna matka brala pieniadze na dzieci .Ten watek wyparla ze swiadomosci .Poniewaz jest z kims ,wszystkie matki samotne podciagnela pod patologie .Dla niej samotne matki to jakies wyfioczone lubiace dyskoteki ,zdegerowane jednostki .O tym pisala tylko zapomnmiala . I tak oceniaj .Za to jak traktuje innych jej sie obrywa Moze to autopsja ,sama ma takie zycie . Ale ja widze inaczej .Widze zapracowane samotne matki .Robia wszysstko zeby dzieciom zapewnic zycie .Tak kopia sie jak to zrobic .Byc i ojcem i matka i jeszcze dobrym pracownikiem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość freelemon
No to w końcu jest mezatka czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oprocz renty beata
po co wklejac czytaj .Sama beata napisala ze nie jest po slubie .Czytaj caly watek .I jezeli chcesz cos napisac to odnos sie do przeczytanego .Sama napisala i tyle .Jak bylas na ich slubie to powiadom beate i jej partnera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość freelemon
Na tym temacie Beata napisała ze nie ma slubu z obecnym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość freelemon
[zgłoś do usunięcia] beata04 hahahaaa5465 - w jednej kwestii masz rację, że wpakowałam się w związek, który tak naprawdę nie powinien istnieć. Otóż, mój pierwszy mąż w 1991 roku wyjechał na wycieczkę za granicę i ślad po nim zaginął na wiele lat. Rozwiodłam się zaocznie po 3 latach poszukiwania męża, dzieci moje były w wieku 6 i 7 lat. Przez 11 lat żyłam sobie jako samotna matka z pracy, z alimentów od państwa w wysokości 170 złotych na każde dziecko, aż do momentu, kiedy poznałam mojego obecnego męża - de facto jest to dobry człowiek, który jako kawaler ożenił się z tą pierwszą rozwiedzioną już i doświadczoną panią (mąż był od niej młodszy), ta pierwsza miała z pierwszego swojego małżeństwa córkę w wieku 5 lat, później urodziła się jego córka z tą pierwszą, ich małżeństwo... nie będę tutaj wypisywać, bo znów mi ktoś coś zarzuci, ale takie są fakty... a teraz ja chcę jakoby spokojnie żyć, ale niestety brakuje kasy na leczenie i nie tylko, na dzieci dorastające... moje dzieci te stare już dorosłe mają inną świadomość niż pazerna córka mojego męża z pierwszego małżeństwa i pomagają czasami w miarę swoich możliwości, ja nie mogę pracować, przepracowałam w swoim życiu 26 lat pacy, w tym 6 lat na wychowanie i ja się w ogóle nie żalę i proszę tego tak nie odbierać, bo moja choroba o której tutaj napisałam to moja choroba nic poza tym, ja nie oczekuję żadnej jałmużny, proszę mnie nie posądzać o takie rzeczy, są tutaj tacy ludzie, co o nie zrozumie syty głodnego ani zdrowy chorego... Ktoś napisał, że chodzi mi tylko o kasę... A dlaczego nie, dlaczego ja mam ciągle sobie odmawiać i odmawiać moim dzieciom, tylko dlatego, że ktoś się pierwszy urodził sorry moje dzieci nie są niczemu winne znalzałam póki co ten wpis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość freelemon
Beata napisała że slubu koscielnego nie ma, bo nie moze-proste rozwiodła sie. jej maz tez sie rozwiódł. Jego pierwsza zona była juz rozwódka z dzieckiem. To moze ci chodzi o ten slub koscielny?Ale z tamta tez nie mógł, bo ona juz nie mogła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werfghjas
z Beataą jej 28 letni syn mieszka>>>>>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oprocz renty beata bierze jeszcze jako samotna matka - 68 zł na dziecko do 5 roku życia - 91 zł na dziecko w wieku powyżej 5 roku życia aż do ukończenia 18 lat - 98 zł na dziecko powyżej 18lat i do ukończenia 24 roku życia. tak bo beata ma maloletnie dzieci ,I poniewaz jest w nieformalnym zwiazku, to panstwo ( czyli podatnicy) placa jej za bycie samotna matka .Hipokryzja !!! Sama wyciaga lape po pieniadze .Jak ktos inny kombinuje jak ona ,to swiete oburzenie . Beata jest w formalnym związku. Od Państwa nie dostaje nic, bo średnia na członka rodziny przekracza próg uprawnionych. Nic nie otrzymywałam na dzieci z drugiego związku i nic nie otrzymuję i proszę nie zmyślać. Zasiłku porodowego też nie otrzymywałam bo było mnie w tamtym czasie stać na wychowanie dzieci bez pomocy Państwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
freelemon Beata napisała że slubu koscielnego nie ma, bo nie moze-proste rozwiodła sie. jej maz tez sie rozwiódł. Jego pierwsza zona była juz rozwódka z dzieckiem. To moze ci chodzi o ten slub koscielny?Ale z tamta tez nie mógł, bo ona juz nie mogła. freelemon - jestem po ślubie cywilnym z drugim mężem (i nie zamierzam tutaj wklejać mojego aktu ślubu) wszystkie moje wpisy to tylko i wyłącznie prawda, ale tym paniom nie podoba się to, że ktoś (czyli Ty) znalazł się na tym forum i mnie popiera. Dlatego wypisują kłamliwe informacje na mój temat. Tych pań jest co najmniej dwie pod różnymi nickami ale ja je świetnie rozpoznaję, bo nikt inny tak by o mnie nie pisał. I jest to żenujące, że kłamią nie tylko w Sądzie ale także na forum. Używają nawet mojego nazwiska, bo nieźle zalazłam im za skórę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- Nie dam się sprowokować Waszym kłamliwym wpisom - piszcie co chcecie - gdyż to Wy piszecie i to Wasz problem. Boli Was, że ktoś widzi Waszą roszczeniową, pasożytniczą postawę. A mnie nie musi nikt wierzyć. Na razie hej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasa beaty
no ale masz:: emerytura męża (emeryt w wieku 48 lat-młodszy od beaty)-1800 zł pensja emeryta 1400 zł renta beaty 750 zł zasiłek pielegnacyjny 150 zł razem 4100 odjąc alimenty na córkę 700 zł zostaje 3400 zł podzielone na 4 równa sie 850 zł doliczyc do tego nalezy doliczyc emeryturę matki i to co starsze dzieci przesyłaja :) dodać nalezy że beatya mieszka w 3 pietrowym domu i swobodnie może wynając dwa pokoje by załatac braki beata czynszu nie płaci zostaja jej pozostałe media jak gaz,prąd,internet i ona twierdzi że jej brakuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość freelemon
Fiu Fiu cóż za dokładna znajomość finansów. A może mnie podliczysz?! Spróbuj tak chociaż circa about!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasa beaty
jestem tak dokładna jak nasza gwiazdeczka-ona liczy wszystkim ciekawa jestem czy swoich wszystkich przydupasów potrafiłaby zliczyć (sąsiadów tez )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasa beaty no ale masz:: emerytura męża (emeryt w wieku 48 lat-młodszy od beaty)-1800 zł pensja emeryta 1400 zł renta beaty 750 zł zasiłek pielegnacyjny 150 zł razem 4100 odjąc alimenty na córkę 700 zł zostaje 3400 zł podzielone na 4 równa sie 850 zł doliczyc do tego nalezy doliczyc emeryturę matki i to co starsze dzieci przesyłaja dodać nalezy że beatya mieszka w 3 pietrowym domu i swobodnie może wynając dwa pokoje by załatac braki beata czynszu nie płaci zostaja jej pozostałe media jak gaz,prąd,internet i ona twierdzi że jej brakuje... ... A ty masz braki, bo masz nieścisłe informacje na miarę siebie samej. I Beata powinna Tobie dać. A przede wszystkim żal Ci d... ściska... jesteś żałosną istotą i żal mi Ciebie, bo nie dość że nie masz męża to jeszcze nie masz mózgu. Ale to już Twój problem hehe i pisz sobie co chcesz... chodząca patologio Tobie nie pomoże ani puder ani róż i wiem kim jesteś sama się ujawniłaś i nie zbliżaj się do mojego domu, bo psem poszczuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość freelemon
Rozumiem ze jesteś matka pasierbicy albo pasierbica. O przydupasow nie pytam bo do tematu nie należą. Trzymajmy się tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasa beaty
wiem ze po twoim podwórku biega suka...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość freelemon
I dobrze niech biega, domu trzeba pilnować:-) !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasa beaty
ona nie tylko biega po podwórku-ona warczy tez na forach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasa beaty ona nie tylko biega po podwórku-ona warczy tez na forach ... i trzymaj się z daleka od mojego podwóka, bo Cię ta suka skutecznie użre razem z jej szczeniętami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość freelemon
E tam .Silisz się kobietom na zjadliwosc a beata cię wypunktowala i tyle. Cienka w uszach jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasa beaty
to zamiast na grilu bedziesz siedziała w pudle-dołączysz do brata :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość freelemon
Ma nadzieję ze wiesz co robisz teraz . Uważaj, stapasz po cienkim lodzie kaso beaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasa beaty
wytłumacz co robię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... ona nie tylko stąpa po cienkim lodzie ona sama sobie miejsce w więzieniu szykuje i myśli, że nadal jest taka anonimowa ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×