Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beata04

Alimenty na dorosłą córkę mojego męża

Polecane posty

... Nigdzie nie napisałam, że ojciec jej nie kocha, bo na pewno kocha - na swój sposób, a pieniądze nie są wyznacznikiem miłości!!!! A gdzie jest jej miłość? Gdzie jest ta kochająca ojca córeczka? - o czym go tak bardzo zapewniała. Ale jeśli poszliśmy już tak daleko, to wiedz, że według mnie, to ona nim manipulowała, oczekiwała, że ojciec będzie się za nią się ubiegał, przepraszał i wpraszał, poza tym rywalizowała ze mną - sorry ale to było chore. Wczoraj oglądałam taki program w TV, jak młody chłopak, student filozofii opiekował się swoją chorą na alkoholizm matką, doznawał takiego upokorzenia, ale nie opuścił matki, pomagał jej wyjść z nałogu, poświęcał się jak mógł taki chłopak jest godzien naśladowania dla maluczkich -kochał swoją matkę ją miłością bezwarunkową. A w tej kwestii ani ojciec ani córka nie kochają się miłością bezwarunkową, bo gdyby tak było nie doszło by do tego. Ona zmanierowana do szpiku kości, a on zawzięty i masz odpowiedź. Szkoda mi czasu na dalsze tłumaczenie psychopatycznym osobom. Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaabe
o co ona mogła rywalizować z tobą? nie wyobrażam sobie rywalizacji na linii macocha - pasierbica sednem tej całej sprawy nie są pieniądze a po prostu zazdrość beaty04 wobec pasierbicy, która niestety dorosła, zazdrość zrodziła nienawiść i są efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulkiulki
Beata opanuj swój język bo dobrze wiesz że obrażasz innych a już powiedzenie psychopatyczne osoby wykracza ponad wszystkie normy bo piszesz pojęcie o którego znaczeniu nie wiesz nic.Ciebie też można zgłosić i zbanować od tego jest moderator. To to jest zwykłe chamstwo i prostactwo świadczące o tobie i o tym że nie mssz już nic na odparcie ataku.Tylko nawet wtedy nie wyzywa się od psychopatów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- do aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaabe i do ulkiulki: uderz w stół a nożyce się odezwą : poczytaj to być może zobaczysz siebie i swoje koleżanki psychopatki i despotki. Osobowość dyssocjalna, psychopatia, osobowość antyspołeczna zaburzenie struktury osobowości o charakterze trwałym, dotyczące 23% każdego społeczeństwa. Zaburzenie to wiąże się z obecnością trzech deficytów psychicznych: lęku, uczenia się i relacji interpersonalnych. Kazimierz Pospiszyl dzieli zaburzenie na typ impulsywny i typ kalkulatywny. Pospiszyl wyróżnia w psychopatii: deficyt lęku defekt emocjonalny polegający na braku przyswajania odruchów moralnych i braku empatii; deficyt uczenia się dominujące w typie impulsywnym zachowania agresywne; upośledzenie związków relacje oparte na przydatności innych do własnych celów, płytkie związki dominujące w typie kalkulatywnym, ignorowanie konwencji społecznych; cierń psychopatyczny zubożone życie psychiczne, kompensowane przez narcyzm wyczulenie na przejawy niedoceniania. Socjopatia to trwałe zachowania antyspołeczne, pojawiające się w wieku dorastania, trwające w okresie dorosłości, w kilku różnych obszarach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beta tez córka...
beato czy tobie powyższe diagnozy postawiono? skad u ciebie taka wiedza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beta tez córka... beato czy tobie powyższe diagnozy postawiono? skad u ciebie taka wiedza... ... :) A, u Ciebie skąd jakakolwiek wiedza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulkiulki
Tylko szanowna pani beato żeby kogoś w ten sposób nazwać bądź obrazić trzeba by go znać to po pierwsze po drugie wiedza wyciągnięta z internetu nie daje tobie żadnego prawa do obrażania kogokolwiek.Więc albo przestajesz obrażać albo moderator sobie to poczyta bo już dość zwracania tobie uwagi że każdy ma prawo do własnego zdania i nie jest to żadnym powodem by używać wobec takiej osoby obraźliwych pojęć.A robisz to nagminnie jedziesz po innych wyzywasz od patologii i innych zatrzymaj swój język bo jest jeszcze parę innych osób które mają tego języka dość.To jest forum każdy ma prawo powiedzieć swoje zdanie ale twoje obrażanie przeszło już granice.Kto tobie dał prawo do wyzwania mnie od despotki i psychopatki znasz mnie że oceniasz moje zachowanie? Lepiej zabierz się za robotę w domu i zarabianie pieniędzy na dwójkę małych twoich dzieci niż za szukanie w necie wygodnych dla ciebie teorii.Nic nie zmieni tego że obrażać tak może tylko prostak który nie ma już nic innego do powiedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- brawo ulkiulki - w końcu zaskoczyłaś i zauważyłaś, że każdy ma prawo do własnego zdania - w słowie - każdy - ja się też mieszczę, więc pozwól moja droga, że będę pisała co zechcę ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulkiulki
Proszę w takim razie o odpowiedź na pytanie kto dał tobie prawo do obrażania mnie bo nazwałaś mnie despotką i psychopatką? Czym innym jest pisanie swojego zdania a czym innym obrażanie nie wiem czy zdajesz sobie sprawę z tego że za to można odpowiadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do ulkiulki - A, kto Tobie dał prawo obrażania mnie i wypisywania co ja mam robić? Jeden z Twoich ostatnich wpisów, cyt.: "Lepiej zabierz się za robotę w domu i zarabianie pieniędzy na dwójkę małych twoich dzieci niż za szukanie w necie wygodnych dla ciebie teorii.Nic nie zmieni tego że obrażać tak może tylko prostak który nie ma już nic innego do powiedzenia." Mam więcej Twoich wpisów zacytować, gdzie mnie obrażasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zZ Zniecierpliwiony
Proszę mi przypomnieć ...czego dotyczy temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulkiulki
Kobieto twoje wyrażenia o psychopatach są tak prostackie że to się w głowie nie mieści.Obrażasz jak prostaczka bo ja widzę różnicę pomiędzy prostackimi wpisami a powiedzeniem o kimś despota i psychopata.Wpisy o zaburzeniach psychicznych są po prostu chore i głupie.Nie widzisz różnicy to masz duży problem.Masz 50lat a sypiesz tekstami gówniary z gimnazjum.Dla twojej wiadomości nie mam żadnych zaburzeń psychicznych natomiast zajmuje się osobą chorą psychicznie i nie życzę sobie wyzywania mnie od psychopaty bo guzik o mnie wiesz wiesz.Jeszcze jeden raz użyty taki tekst i sprawa powędruje do moderatora,bo nie masz pojęcia o zaburzeniach psychicznych.Już tobie wiele osób zwracało na to uwagę byś nie obrażała kogoś kogo nawet nie znasz a ty dalej robisz to samo tylko w bardziej chamski sposób.I na dodatek jesteś typem nie dopuszcza do siebie myśli że napisał po prostu po chamsku.Zawsze masz rację prawda tak sądzisz nawet jak nie masz patrz punkt pierwszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość freelemon
ulkiulki wyluzuj kobieto!sama sie pchasz pod pregierz a potem masz esy, ze ktos nie wie nic o tobie. Jak ją wyzywali od najgorszych to jakos nie czytałas tego ani nie cytowałas obrazliwych wpisów, tylko elegancko lub mniej dowalałas do pieca. A teraz krygujesz sie na damę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... ale ale - proszę Pani ulkiulki - no widzisz jak to jest po tej drugiej stronie, według Twojego toku myślenia, to Tobie wolno wypisywać inwektywy pod moim adresem a mnie nie. Proszę Pani Pani się coś pomyliło... Poza tym, niech Pani nie walczy bronią, która odwraca się przeciwko Pani, sama sobie strzelasz w kolana i na dokładkę masz pretensje do garbatego Żyda, że ma dzieci proste. Trywialne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulkiulki
Wyzywanie a powiedzenie o kimś psychopata to dwie odrębne sprawy ja widzę ogromną różnicę.Psychopata to człowiek chory jak dla mnie ogromna różnica.Z pazerności na kasę nie można kogoś w chamski sposób obrażać.I jeżeli beata nie przestanie zostanie po prostu zbanowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wpadłam na chwilke
zZ Zniecierpliwiony Proszę mi przypomnieć ...czego dotyczy temat. a ty zniecierpliwiony nie w pracy? pisałeś,że pracujesz w urzędzie-czyżby urząd miał dostęp do internetu i pozwalał na udzielanie sie na wszelkich możliwych forach? kiedy są protesty aby 3/4 tych urzędasów pozwalniać bo nic nie robią to wielki lament i płacz a tu proszę kolejny darmozjad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość freelemon
no to pisz prosbe o zbanowanie, my napiszemy o zbanowanie ciebie. tak moze byc? tyle juz tutaj nawsuwałas beacie ze nie bedzie problemu zeby i ciebie pozbawic prawa glosu. na innych tematach tez brylujesz!pasi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulkiulki
Dziewczyno psychopata to nie jest inwektywa tylko obraźliwe nazwanie bardzo chorego człowieka ale cóż ty masz zawsze rację.Balansujesz na cienkiej linii i na dodatek upierasz się przy swoim normalni ludzie potrafią w pewnych sytuacjach po prostu zamknąć dziób.Widzę ogromną różnicę bo wbrew temu co beatka myśli na umyśle jestem zdrowa potrafię szanować poglądy innych i rozróżniam leserów którym w życiu za bardzo pracować się nie chciało stąd ich małe świadczenia.Potrafię też szanować dziecko mojego faceta które jest tak samo ważne jak moje bo jest dzieckiem kogoś kogo kocham.I to dziecko jest ważne dla niego,jak się beata kiedyś tego nauczysz to będziesz mogła powiedzieć że wszystko jest ok.Ty nie masz szacunku do nikogo poza samą sobą a już ktoś mający inny sposób widzenia niż ty jest chory.Mam inny sposób oceny bo jestem inną osobą sama pracuję na siebie nigdy państwo ani mój facet nie dokładali do mojego syna.I nigdy w zyciu nie negowała bym postępowania kogoś gdybym sama pobierała alimenty od panstwa nie będąc samotną matką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulkiulki Wyzywanie a powiedzenie o kimś psychopata to dwie odrębne sprawy ja widzę ogromną różnicę.Psychopata to człowiek chory jak dla mnie ogromna różnica.Z pazerności na kasę nie można kogoś w chamski sposób obrażać.I jeżeli beata nie przestanie zostanie po prostu zbanowana. ... i Ty masz władzę zbanowania mnie - no moje gratulacje - a może to ja zgłoszę do administratora, żeby Ciebie zbanował - i żegnaj kafe... i co Ty wtedy zrobisz? Gdzie będziesz się realizowała? Daj spokój i zacznij myśleć ... i nie traktuj mnie z góry, tylko dlatego, że to ja jestem ta druga, z którą były mąż pani ex ma dzieci, sypia z nią i robi jej śniadanie do łóżka - tylko patrz na mnie jak na człowieka... bo ja nie mam nic przeciwko tobie - nie jestem nic winna Twojemu losowi ani żadnej innej kobiecie na tym kafe. Same kreujecie swoje życie, a później Wasze chore ego bierze górę nad wszystkim ... a tak na prawdę to dołujecie i krzywdzicie siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulkiulki
A pisz dziewczyno już teraz nigdzie jej chorej od psychicznie nie nazwałam a ona owszem.Dla mnie to wyraz bezsilności nic więcej nie może zrobić siedzi jej komornik nie dodaje tego że jemu też dolę płaci i nie wie co ma zrobić więc zamiast za pracę bierz się za alimenty a zarobić może choćby w internecie.Co ta biedna kobiecina zrobi jak jej tych alimentów nie ściągną a wredna pasierbica pójdzie na magisterkę bo tak też może być.Bezsilna jesteś bo to co robisz może się ciągnąć latami i nie umiesz się przyznać że ci nerwy puszczają.Więc trzeba podpowiedzieć pasierbicy dwa latka magisterki może to zmusi cię do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zZ Zniecierpliwiony
"""" [zgłoś do usunięcia] freelemon ulkiulki wyluzuj kobieto!sama sie pchasz pod pregierz a potem masz esy, ze ktos nie wie nic o tobie. Jak ją wyzywali od najgorszych to jakos nie czytałas tego ani nie cytowałas obrazliwych wpisów, tylko elegancko lub mniej dowalałas do pieca. A teraz krygujesz sie na damę. """" Każdy z nas jest ułomny. W mniejszym lub większym stopniu. Ważne by zdawać sobie z tego sprawę.Każdy z nas też różnie reaguje na różne ,negatywne dla siebie czynniki zewnętrzne. Zwłaszcza jeżeli dotyczą osobiście. Jest też takie przysłowie """" uderz w stół a nożyce się odezwą""" A przysłowia są mądrością narodu. Moim zdaniem to naprawdę niektórzy mają poważny problem ze sobą ...osobisty. Chyba chcą by cały świat ich opłakiwał i im współczuł z powodu nie udanego życia. Do czego ,do którego niewątpliwie , niejednokrotnie sami się przyczynili. Ale za przyczynienie się .....już odpowiedzialności ponosić nie chcą. Winni są wszyscy tylko nie ja. Jak tak sobie poczytam ...nie tylko na tym forum ...to dochodzę do wniosku ,że największy jazgot powodują kobiety. Kobiety z nie udanym życiem. Zero rozsądku i poczucia sprawiedliwości i przyzwoitości. Ich wypowiedzi pozbawione są jakiegokolwiek sensu i jakiejkolwiek logiki, Klepią bez opamiętania i klepią dla samego klepania. No ...ale czerpią z tego jakąś radość.Nawet na tym forum mógłbym przytoczyć . Niejednokrotnie też piszą w kilku osobach. To już schizofrenia. No i mógłbym tak pisać do północy.. Proszę mi przypomnieć ....czego dotyczy temat .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość freelemon
Mysle ulkiulki ,ze juz wszystko napisałas co miałas napisac. nie wiem co ciebie trawi, ale napewno nie chec konstruktywnej dyskusji. Ty po prostu nienawidzisz personalnie beaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zZ Zniecierpliwiony """" [zgłoś do usunięcia] freelemon ulkiulki wyluzuj kobieto!sama sie pchasz pod pregierz a potem masz esy, ze ktos nie wie nic o tobie. Jak ją wyzywali od najgorszych to jakos nie czytałas tego ani nie cytowałas obrazliwych wpisów, tylko elegancko lub mniej dowalałas do pieca. A teraz krygujesz sie na damę. """" Każdy z nas jest ułomny. W mniejszym lub większym stopniu. Ważne by zdawać sobie z tego sprawę.Każdy z nas też różnie reaguje na różne ,negatywne dla siebie czynniki zewnętrzne. Zwłaszcza jeżeli dotyczą osobiście. Jest też takie przysłowie """" uderz w stół a nożyce się odezwą""" A przysłowia są mądrością narodu. Moim zdaniem to naprawdę niektórzy mają poważny problem ze sobą ...osobisty. Chyba chcą by cały świat ich opłakiwał i im współczuł z powodu nie udanego życia. Do czego ,do którego niewątpliwie , niejednokrotnie sami się przyczynili. Ale za przyczynienie się .....już odpowiedzialności ponosić nie chcą. Winni są wszyscy tylko nie ja. Jak tak sobie poczytam ...nie tylko na tym forum ...to dochodzę do wniosku ,że największy jazgot powodują kobiety. Kobiety z nie udanym życiem. Zero rozsądku i poczucia sprawiedliwości i przyzwoitości. Ich wypowiedzi pozbawione są jakiegokolwiek sensu i jakiejkolwiek logiki, Klepią bez opamiętania i klepią dla samego klepania. No ...ale czerpią z tego jakąś radość.Nawet na tym forum mógłbym przytoczyć . Niejednokrotnie też piszą w kilku osobach. To już schizofrenia. No i mógłbym tak pisać do północy.. Proszę mi przypomnieć ....czego dotyczy temat . 12:56 [zgłoś do usunięcia] freelemon Mysle ulkiulki ,ze juz wszystko napisałas co miałas napisac. nie wiem co ciebie trawi, ale napewno nie chec konstruktywnej dyskusji. Ty po prostu nienawidzisz personalnie beaty. ... Odbieram to tak, że ona mnie nienawidzi, bo być może pod jej nickiem kryje się była żona, albo nienawidzi mnie tylko dlatego, że jestem tą drugą żoną. On jest jedną z wielu kobiet, które klepią nie tylko dla samego klepania, zauważ, że one się w tym klepaniu utwierdzają i nie zauważają, że jedna drugą, tak na prawdę ciągnie w dół. To, że piszą w kilku osobach pod kilkoma nickami to faktycznie jest schiza. Tak jak już wcześniej wspomniałam, każda z nich kręci swój film... A może my założymy jakiś inny nowy, swój własny temat, jest tyle piękna na tym świecie, że może powymieniamy się poglądami, a one niech tutaj zostaną i niech się dręczą się wzajemnie... Co Wy na to?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zZ Zniecierpliwiony
Jestem za. Zaraz założę nowy temat. """" Rozmowy na różne tematy """"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :-))))))))))))))))
Cóż tylko freelemon i zzniecierpliwiony są za beatą04, innych zwolenników nie widać, nie czytałam pierwszych kilkunastu stron więc może tam ją też ktoś popierał. Moja ciotka zmarła na raka piersi kilka lat temu, jej córka dorabiała w sklepie i studiowala zaocznie. Do ostatniej chwili ciotka prosiła moją mamę żeby dopilnowała, aby X skończyła studia. Wykształcenie jej córki, mimo że to studia zaoczne było najważniejsze. Sama miała 4 dzieci, finansowow była bardzo równie, a X była najmłodsza, wszystkie dzieci po studiach. Do końca ciotka pomagała i wspierała swoją córkę. Skonczyła X studia, ma niezłą pracę, mgr, teraz robi podyplomowe. Nie rozumiem matek, które za wszelką cenę chcą, aby swoim dzieciom było gorzej niż im - tak jak u beaty. Żadna choroba nie tłumaczy takiego zachowania. Jak się życzy dziecku dobrze to tak się nie zachowuje. I druga sprawa, która mnie uderzyła z jej postów, beata "kocha" tylko te dzieci, które są pomocne, nie są dla niej ciężarem, a jak chcą się kształcić czy pomoc od rodziców to od razu: won.... Nie wiem co to za rodzina, ale w normalnych rodzinach to rodzice wspierają dzieci, a nie na odwrót. Jak matka może żądać coś od dzieci skoro sama nic im nie zapewniła???? Mi byłoby po prostu wstyd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulkiulki
O czym z beatą dyskutować przecież każdy kto myśli inaczej niż ona jest psychopatą.To że beata oszukiwała jest bezprzeczne pobierała dodatek dla samotnych matek choć nią już nie była,nazwała samotnych rodziców patologią choć sama nią była,krzyczała że rozwodzące nie dorosły do małżeństwa jednak ona sama jako rozwódka jest wyjątkiem i nawet powinna mie czworo dzieci.To jest żadna dyskusja a tak poza tym beata jak yy możesz pisać do psychopatów?A twoje dzieci wg teori pana zniecierpliwionego ta pierwsza dwójka powinna paść się na pastwisku czy już ten pan zapomniał co pisał lub też jego wywody nie dotyczą pa biorących zasiłki które im się nie należały.Obłuda by teraz innej osobie zarzucać nienależne pobieranie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość freelemon
Jak cię czytam ulkiulki to też zaczynam się zastanawiac dlaczego beata w ogóle odpisuje tobie. Zaperzona jesteś żeby nie napisać dosadniej. wszystko wiesz lepiej niż sama beata. Sama sobie dopisalas co najmniej połowę jej życiorysu lub powtarzasz dyrdymaly wpisy znudzonych panienek. Przez ostatnie dwie strony nikt cię nie prosił o wypowiedź czy opinię. dzisiaj wpadlas i znów się zaczęło. te twoje tyrady są naprawdę męczące i nic nie wnoszace do tematu. Temat i beata wyjątkowo działa ci na nerwy. Po co ten psychiczny masochizm? Musisz? jakiś wew.imperatyw czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulkiulki
Hm to ciekawe bo o patologicznych matkach pisała beata czytaj rozwódkach,o braniu zasiłku dla samotnych matek też ona pisała,o tym że rozwódzące się nie powinny mieć dzieci też pisała beata nomen omen kiedyś rozwódka.Do mojego życiorysu dołożył ktoś naklejke psychipatka i despotka jak myślisz kto?Ta anielska macocha beata.Mam nadzieje że ta diabelska pasierbica jest na tyle mądra by beata za rok dalej pluła jadem na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sluchajcie beate
Smotne matki to patologia .Wyfiokowane nie zajmuja sie dziecmi .Zyja za alimenty .To już nie waciki .Samotne matki za alimenty bawia sie w spa .Tak te wstretne baby za 300 o sorry 700 żl ,zyja ponad stan .Bawią sie .Kupuja kosmetyki u Armaniego .Ciuchy tez tam kupują . Co tu mówic dokladaja to drugie 700 zł i pełny wypas .Za 1400 zl miesiecznie na dziecko ,to jezdza na wczasy .Egipt ,na okrągło .Normalnie raz w miesiacu .Te złe ,wstrętne baby nie pracuja .Zerują na byłych mężach .Utrudniaja im normalne życie . Przeciez Oni tylko chca być szczesliwi .A wstretne baby utrudniaja . Przeciez maja tak wspaniale .Mają dzieci przy sobie .A te głupie baby jeszcze jakis pieniedzy chca ??? Przeciez to dzieci powinny utrzymywać Rodziców .Normalnie jak tatusiowi nozka sie powinie ,to córka ma obowiazek utrzymywac jegio nowa Rodzine .Patrzcie jaka głupia .Nie chce i jeszcze mowi ,ze to nie jej obowiązek ? Zwyczajnie nie nuczyla je zła matka ,że wspierac trzeba kochanke tatusia .Złe ,złe kobiety .:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytam i oczom nie wierzę
freelemon a wiesz,że dzieci beaty, te z pierwszego małżeństwa nie mieszkały z nią i jej drugim mężem?Zapytaj beatki gdzie były te dzieci? Zapytaj jaką szkołę ma jej syn? I dlaczego jest poza granicami. Tego beatka juz nie pisała. Z chwila gdy pojawił sie facet który dla niej był dobra partią nie przyznawała sie do "starego" towarzystwa,o swoich zawalonych szkołach również nie pisnęła słowem nie wspominając o jej buuuujnym życiu a dzieci...heh...Podobno jej córka zna 4 języki...błahahahahah Zakłamana,obłudna i grajaca bogobojną,powołujaca sie na Boga o którym długo nie pamietała.. śwee!! taka jest beatka Beata daruj sobie !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×