Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beata04

Alimenty na dorosłą córkę mojego męża

Polecane posty

Z Zniecierpliwiony """" beata04 beata04@tlen.pl'; ... Sąd przyznał się do błędu, że zapomniał zawnioskować od nas PIT-y. Widzisz Sąd może się mylić i zapominać ... hehe tak na marginesie ewidentnie widać co to za Sąd, a najgorsze w tym wszystkim jest to, że porządnych ludzi jakimi jesteśmy mierzą swoją miarą, to jest po prostu CHORE... """" Proponuję złożyć skargę na sędziego prowadzącego sprawę do prezesa sądu. ... - sprawa ciągnie się od grudnia zeszłego roku. Poza tym Z dzięki za radę... trzeba na prawdę coś z tym zrobić, bo to jest chore... jawne naciąganie, dobry jeszcze 1 miesiąc, albo i 2... tak wygląda "sprawiedliwość" w tym Sądzie i jeżeli tak, jak ten Sąd wygląda sądownictwo w całej Polsce to moje gratulacje... rację mają ludzie z krajów zachodnich - granica Europy kończy się na naszej zachodniej granicy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z Zniecierpliwiony
""""" beata04 beata04@tlen.pl'; Z Zniecierpliwiony """" beata04 beata04@tlen.pl'; ... Sąd przyznał się do błędu, że zapomniał zawnioskować od nas PIT-y. Widzisz Sąd może się mylić i zapominać ... hehe tak na marginesie ewidentnie widać co to za Sąd, a najgorsze w tym wszystkim jest to, że porządnych ludzi jakimi jesteśmy mierzą swoją miarą, to jest po prostu CHORE... """" Proponuję złożyć skargę na sędziego prowadzącego sprawę do prezesa sądu. ... - sprawa ciągnie się od grudnia zeszłego roku. Poza tym Z dzięki za radę... trzeba na prawdę coś z tym zrobić, bo to jest chore... jawne naciąganie, dobry jeszcze 1 miesiąc, albo i 2... tak wygląda "sprawiedliwość" w tym Sądzie i jeżeli tak, jak ten Sąd wygląda sądownictwo w całej Polsce to moje gratulacje... rację mają ludzie z krajów zachodnich - granica Europy kończy się na naszej zachodniej granicy!!! """" Dlatego tym bardziej należy złożyć skargę do prezesa sądu na błędy proceduralne i przewlekanie sprawy. A i tym samym niepotrzebne i nie uzasadnione generowanie kosztów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liyahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
beata ciesz sie ze nie w Bydgoszczy bo juz bys była przegrana, nasza sedzina od alimentów nie znosi takich bab jak Ty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znajoma miasta
... a czy ja napisałam, że w Bydgoszczy? proszę przytocz cytat... słyszysz, że biją tylko nie wiesz, w którym kościele!!!!!!!! sprawa o alimenty toczy sie w miejscu zamieszkania twojej pasierbicy? bo przecież Bydgoszcz to nie mała miejscowość zapytałam się - wiem ze mieszkasz w Bydgoszczy Ale zapomniałam Ty się w ogóle z kościoła wypisałaś. Kto sie wypisał? CZY TY MASZ OMAMY? CZY TY W OGÓLE CZYTASZ ZE ZROZUMENIEM? ZA KOGO TY MNIE MASZ? ZNOWU WIDZISZ WE MNIE BYŁA TWOJEGO MĘŻA?!!! Sąd jest w małej miejscowości (dot. miejsca zamieszkania pasierbicy), a nie w Bydgoszczy, bo przecież Bydgoszcz to nie jest mała miejscowość! Tez dlatego byłam zdziwiona i stad moje pytanie!! słuchaj a dlaczego sprawa którą niby wniósł twój mąz odbywa się w miejscu zamieszkania twojej pasierbicy a nie w miejscu zamieszkania twojego męża? nie jest tak że to pasierbica powinna dojechać do miejsca składania wniosku czy tez pozwu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liyahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh beata ciesz sie ze nie w Bydgoszczy bo juz bys była przegrana, nasza sedzina od alimentów nie znosi takich bab jak Ty ... a co to za argumenty? Ja nie zamierzam się przypodobać żadnej Pani Sędziny ... Ona może mnie znosić lub nie znosić (tak jak kura jaja w Twoim porównaniu) Ona jest od obiektywnej oceny wniosków dowodowych, na podstawie których musi wydać orzeczenie. To jest Sąd i Sędzia i jest Ona do czegoś zobowiązana a nie przekupa na targu ... i proszę mi tutaj nie imputować ani nie sugerować czegokolwiek... Żałosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liyahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
po prostu nasze sędziny nie znoszą tatusiów migajacych się od płacenia alimentów i taki tatus dostaje po dupie że hej, a jesli Ty bedziesz zeznawac na tej rozprawie, taka pogrążona jadem co sędzia wyczuje od razu to po Was, z reszta i tak uważam ze przegracie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z Zniecierpliwiony """"" beata04 beata04@tlen.pl'; Z Zniecierpliwiony """" beata04 beata04@tlen.pl'; ... Sąd przyznał się do błędu, że zapomniał zawnioskować od nas PIT-y. Widzisz Sąd może się mylić i zapominać ... hehe tak na marginesie ewidentnie widać co to za Sąd, a najgorsze w tym wszystkim jest to, że porządnych ludzi jakimi jesteśmy mierzą swoją miarą, to jest po prostu CHORE... """" Proponuję złożyć skargę na sędziego prowadzącego sprawę do prezesa sądu. ... - sprawa ciągnie się od grudnia zeszłego roku. Poza tym Z dzięki za radę... trzeba na prawdę coś z tym zrobić, bo to jest chore... jawne naciąganie, dobry jeszcze 1 miesiąc, albo i 2... tak wygląda "sprawiedliwość" w tym Sądzie i jeżeli tak, jak ten Sąd wygląda sądownictwo w całej Polsce to moje gratulacje... rację mają ludzie z krajów zachodnich - granica Europy kończy się na naszej zachodniej granicy!!! """" Dlatego tym bardziej należy złożyć skargę do prezesa sądu na błędy proceduralne i przewlekanie sprawy. A i tym samym niepotrzebne i nie uzasadnione generowanie kosztów. ... Dokładnie. Wprowadzanie w dodatkowe koszty (nie tylko dojazdy) oraz ciągłe płacenie pasożytowi 700 złotych - a pasożyt po wyjściu z Sądu się śmiał i niech się śmieje dopóki jeszcze może.... bo ten się śmieje, kto się śmieje ostatni ... Pozdrawiam Ciebie Zniecierpliwiony, życzę Ci miłego i spokojnego wypoczynku, idę teraz pooddychać świeżym powietrzem i nacieszyć się wiosną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liyahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
oj gdyby mój mąż nazwał któres z moich dzieci pasozytem to miałby koles przesrane, Ty Beata jestes okropna kobietą i pamietaj kiedys to Twoje dzieci moga byc tymi pasozytami bo los zwraca wyrzadzone zło a Ty jestes zła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... masz prawo uważać co chcesz, tylko wiedz, że jeżeli Sędzina działa na takiej podstawie jaką Ty opisujesz i tym sposobem odbiera chleb moim dzieciom od ust tylko i wyłącznie dlatego, że musi odreagować bo ma awersję do tatusiów alimenciarzy, jak Ty ich nazywasz - to uwierz mi - świadczyć będzie to o niej oraz o tym Sądzie, a wtedy ja tego tak na pewno nie zostawię a szczególnie mój mąż i moja rodzina ... bo Sąd to nie jest jej prywatny folwark.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liyahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
własnie chodzi o to że to ze Ty masz dzieci nie znaczy ze trzeba innym odbierac kase, masz cholernie egoistyczne podejscie, masz problem z utrzymaniem rodziny to idz do pracy i nie wykrecaj sie rakiem bo znam kilka osób z gorszym rakiem i pracuja bez problemu mimo ciezkiej choroby. Wez pogon tego swojego meza nieudacznika do roboty, niech pracuje 24 na dobe jesli trzeba, a nie szukasz tylko kogos komu mozesz cos odebrac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liyahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh ... no tak bo ten ktoś to pasożyt i przyzwyczaił się przez tyle lat do pieniędzy, które tak na prawdę nie są jego, bo je egzekwuje przez komornika a nie z dobrej woli i niech w końcu, ten młody zdrowy pasożyt weźmie się do pracy (do uczciwej pracy), bo jak będzie dalej tak postępować, to nigdy nie dorobi się renty czy emerytury. I niech pogoni tego swojego konkubenta (przyjaciela, jak to określiła w Sądzie) do pracy, bo ma nie tylko jedno dziecko, ale dwoje (1 z pierwszego małżeństwa) i nieudacznice konkubinę na utrzymaniu... tak czy siak - prędzej czy później - trzeba będzie zakasać rękawy i im wcześniej tym lepiej z korzyścią (nie tylko materialną) dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liyahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
czy Ty siebie czytasz??? skoro ona pobiera alimenty przez komornika tzn ze wczesniej chciała dogadac sie polubownie ale ja tatus olał wiec komornik- i bardzo dobrze!!! i nie obrabiaj dupy jej i jej faceta bo Ty i Twój mąz to para nieudaczników, narobili dzieci i nie potraficie sie utrzymac wiec chcecie komus dojebac zamiast sie brac do roboty!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liyahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh czy Ty siebie czytasz??? skoro ona pobiera alimenty przez komornika tzn ze wczesniej chciała dogadac sie polubownie ale ja tatus olał wiec komornik- i bardzo dobrze!!! i nie obrabiaj d**y jej i jej faceta bo Ty i Twój mąz to para nieudaczników, narobili dzieci i nie potraficie sie utrzymac wiec chcecie komus doj**ac zamiast sie brac do roboty!! ... - a czy Ty siebie też czytasz? skoro ona pobiera alimenty tzn. że się do nich przyzwyczaiła... w ciągu tylu lat pobrała ponad 100 000 złotych, więc mogła oszczędzać, a Ty mogłaś ją skutecznie wspomagać, a nie tylko wyciągać z niej kasę od ojca, a poza tym jakby się chciała dogadać polubownie - to by się dogadała, tylko nie chciała (albo chciała a Ty nad nią czuwasz i jej nie pozwalasz) ona wie gdzie ojciec mieszka - może by się w końcu odważyła ... i ja nie "obrabiam" jej i jej faceta, tylko piszę prawdę... i co Ciebie tak naprawdę obchodzą moje dzieci? Weź się w końcu ogarnij kobieto - to nie Twoje dzieci. Boli Cię ten fakt, bo podkreślasz go przy każdej wypowiedzi... boli Cię, że mamy dzieci... gdyby każda kobieta miała takie podejście do prokreacji jak Ty, to tych dzieci w ogóle by nie było! A zapytaj się córki mojego męża jak ona zaplanowała sobie dziecko? Zaplanowała je? Złapała faceta żonatego na dziecko? Twoja szkoła... a poza tym to mój mąż zawsze uczciwie pracował i pracuje, a ja mam usprawiedliwioną przerwę w pracy, a jak będę miała możliwość to pracę podejmę, bo nie jestem kombinatorką w przeciwieństwie do Was, a o nasze pieniądze mamy prawo się upominać (art. 133 3 KRiO) , bo wszak mamy małoletnie dzieci niezdolne jeszcze same się utrzymać... a córka mojego męża z pierwszego małżeństwa już dzieckiem nie jest i potrafi się nie tylko sama utrzymać ale także swoje własne dziecko. I nie pisz mi więcej argumentów na miarę dziecka z I klasy SP. Bo się ośmieszasz. ... gdybyś się Ty nie wtrącała w tę sprawę, bo nie jesteś już stroną w sprawie od dawna, to z pewnością córka dogadałaby się z ojcem, ale Ty to jesteś jak ten huragan, który wszystko niszczy po drodze. Weź się w końcu do uczciwej pracy, bo widać, że się nudzisz i nie wiesz, co masz sama ze sobą zrobić... I nie chcę dalej kontynuować tych słownych przepychanek, które prowadzą do nikąd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka - miki----
Beata my mamy 1 dziecko a ty masz 5 i to jest Twój problem. Dlaczego mam płacić na Twoje dziecko????. To twój obowiązek i twojego męża. Trzeba było myśleć głową, a nie .... Wzięłaś faceta razem z jego dzieckiem. myślałaś że jego córka zniknie? Jak widac po twoim zachowaniu sex jest dla odpwiedzialnych ludzi. Nie nadajesz się ani na matkę ani na żonę. Pewnie się cieszysz że starsze dzieci wyjechały za granicę i masz je z głowy. Została Ci jeszcze do pozbycia się córka męża i 2 mlodszych dzieci. Nie mogę uwierzyć, że można być takim człowiekiem jak ty. Chyba nie jesteś aż tak chora skoro z takim zapałem klikasz na forum, na to trzeba mieć dużo siły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka - miki----
I jeszcze jedno ty nie masz dzieci, bo tak się nie zachowuje matka, ktora kocha i dba o dzieci. Tobie się raczej wydarzyły 4 wypadki podczas sexu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liyahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
a co to ma do rzeczy ile córka wzieła tych pieniedzy, z tego co słyszałam utrzymanie dziecka od urodzenia do ukonczenia studiów kosztuje 250 tys. wiec Twój mąż kokosów nie płacił a dziewczynie sie nalezy póki sie uczy , to jest córka znaczy dla niego tylko samo co Wasze wspólne dzieci, tej dziewczynie ta kasa sie nalezy i nie wazne że jest dorosła, ludzie nawet dorosłym dzieciom pomagaja, gdyby Twój mąż miał jaja to złapałby Cie za kłaki i wybił z głowy pomysł odebrania czegokolwiek co nalezy sie jego córce, ale Twój mąż i Ty to nieodpowiedzialne dziecioroby które nie potrafia zadbac o te dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liyahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
Beata i nie pisz do mnie jakbym była byłą zona twojego męża bo zaczynam myslec ze masz z garem :D Mam swoje dzieciaki i męża, swoja rodzine a udzielam sie tu bo zadziwia mnie ze ktos kto ma dzieci moze tak potraktowac dziecko męża, ale tak jak myszka napisała Ty nie masz dzieci Ty masz przypadki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lindahamilton1977544
_____a o nasze pieniądze mamy prawo się upominać (art. 133 3 KRiO) , bo wszak mamy małoletnie dzieci niezdolne jeszcze same się utrzymać... a córka mojego męża z pierwszego małżeństwa już dzieckiem nie jest i potrafi się nie tylko sama utrzymać ale także swoje własne dziecko_____ Dziewczyna studiuje wiec asa jej sie nalezy a o swoje małoletnie dzieci zadbaj pizdo leniwa sama, to twój obowiazek, ty musisz zarobic na te dzieci a nie chcesz odebrac innemu dziecku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba faktycznie
rodzinka pisze na forum. słownictwo, ze nie daj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka - miki----
Ja nie należę do rodziny, tylko jeszcze się nie spotkałam z taką matką...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z Zniecierpliwiony
""""" _____a o nasze pieniądze mamy prawo się upominać (art. 133 3 KRiO) , bo wszak mamy małoletnie dzieci niezdolne jeszcze same się utrzymać... a córka mojego męża z pierwszego małżeństwa już dzieckiem nie jest i potrafi się nie tylko sama utrzymać ale także swoje własne dziecko_____ Dziewczyna studiuje wiec asa jej sie nalezy a o swoje małoletnie dzieci zadbaj pi**o leniwa sama, to twój obowiazek, ty musisz zarobic na te dzieci a nie chcesz odebrac innemu dziecku """"""" """ Dziewczyna studiuje wiec asa jej sie nalezy """" A na jakiej podstawie prawnej ? Proszę ją wskazać. Proszę tylko nie powoływać się na nie aktualne orzecznictwo Sądu Najwyższego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A na jakiej podstawie prawnej ? Proszę ją wskazać. Proszę tylko nie powoływać się na nie aktualne orzecznictwo Sądu Najwyższego. A to pytanie zniecierpliwiony zadaj w Sądzie-jakoś Sąd znalazł podstawę by zaraz na pierwszej rozprawie nie zastosować tego art na który ty stale sie powołujesz a który ma swoje uzasadnienie Non stop tobie to wlepiam a ty uparcie twierdzisz że masz rację Tocząca się sprawa jest potwierdzeniem że nie masz racji,że trudno jest wydać wyrok i odebrać dziecku pełnoletniemu a jednocześnie uczącemu sie alimenty. Poza tym na co ktokolwiek ma sie powoływać jak nie na orzecznictwo Sadu Najwyższego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielmożna Pani A na jakiej podstawie prawnej ? Proszę ją wskazać. Proszę tylko nie powoływać się na nie aktualne orzecznictwo Sądu Najwyższego. A to pytanie zniecierpliwiony zadaj w Sądzie-jakoś Sąd znalazł podstawę by zaraz na pierwszej rozprawie nie zastosować tego art na który ty stale sie powołujesz a który ma swoje uzasadnienie Non stop tobie to wlepiam a ty uparcie twierdzisz że masz rację Tocząca się sprawa jest potwierdzeniem że nie masz racji,że trudno jest wydać wyrok i odebrać dziecku pełnoletniemu a jednocześnie uczącemu sie alimenty. Poza tym na co ktokolwiek ma sie powoływać jak nie na orzecznictwo Sadu Najwyższego? Mądrzy ludzie wygrywają wojny, ale mądrzejsi ich nie toczą. zmuszona byłam zmienić nick- teraz jakiś głąb pisze bzdury z błędami pod tym nickiem "czytam sobie" ... Tocząca się sprawa (i nie tylko ta) jest potwierdzeniem na to, że polskie Sądy są stronnicze i nierzetelne i jet to nie tylko moja opinia. Prawo jest dla złodziei i im podobnych, dla takich jak Wielmożna Pani i inne, bo dla uczciwych ludzi nie ma, jeżeli takie wulgarne panie podejmują temat, mieszając mnie z błotem to ja mam świadomość tego, jak to wszystko wygląda od środka i to nie jest rak, ale to coś bardziej gorszego, to jest nieuleczalna choroba chorych samotnych kobiet, bez mężczyzn. Drogie Panie widać jakie chamstwo z Was wychodzi, głodnego nie nakarmicie, chorego nie zrozumiecie oraz każdego innego człowieka w potrzebie nie wspomożecie, nawet dobrym słowem nie mówiąc już o uśmiechu, koniec i kropka. I WY piszecie mi o jadzie! O moim jadzie. Tutaj na tym forum można policzyć na palcach 1 ręki że to mądry i zrównoważony człowiek, reszta to, szkoda Was w ogóle jakoś nazywać, bo tak na prawdę nie da się tego nazwać. Ale to mnie i tak nie zniechęci, mam tylko obraz dwóch światów mój i motłochu, który krzyczy w tłumie, bo nie odważy się stanąć ze mną twarzą w twarz. Czytając Was nie jest mi przykro, ale przeraża mnie fakt, że istnieje tyle złego w naszym kraju czytając takie wulgaryzmy i wiem, że jestem sama na tym forum i walczę z chamstwem (chociaż niektórzy mylnie oceniają, że to rodzina) Otóż w mojej rodzinie nie ma takiego chamstwa ani takich ludzi, to nie jest moja rodzina, tylko że tak się złożyło w moim życiu mam sprawę w Sądzie z takimi właśnie hienami, które wyzywają mnie publicznie, nie tylko na tym forum, ale także i w Sądzie, że córka mojego męża krzyczy mi "że mi da w m...ę i żeby dobrze było, aby obcięli mi dwie piersi oraz że mam protezę piersi z silikonu" - to wszystko świadczy o Was i o Waszej bezduszności i nie nazywaj się jedna z drugą Panią czy też kobietą, bo ani jedna ani druga nie zasługuje na miano człowieka. Muszę Wam napisać, że chamstwa i prostactwa strasznie nie lubię, chociaż góralską muzykę owszem... Piszcie sobie co chcecie gdyż piszecie o sobie. Nie pomoże Wam puder ani róż, ja to wiem, Z wie i wiele wiele innych też, chociaż na tym forum nie napiszą ani słowa, bo po co i dla kogo. Dyskwalifikujecie się totalnie a najgorsze w tym wszystkim jest to, że Was jeszcze to bawi ta Wasza głupota i ten rynsztok, w którym się paplacie. Wszystkie jesteście samotne, zgorzkniałe i biedne oraz żałosne i to jest źródło Waszej nienawiści i Waszego nieszczęścia. Żal mi Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulkiulki
A mi żal ciebie i to bardzo że nigdy nie potrafiłaś tak zarządzać swoimi finansami by się zabezpieczyć.Niektóre z tych patologicznych jak nazywasz samotne matki gdyby miały facetów takich jak twój potrafiły by tak zarządzać kasą by w czasie choroby nie stękać.Poza tym one najczęściej pracują i to znacznie więcej niż ty bo czasy paniusiu trochę się zmieniły i dziś jest trudniej wychować samotnie dziecko nie kilkanaście lat temu. Miałaś mieszkanko u mamusi,alimenty od państwa i faceta po cichu i piszesz o prawości.Nie byłaś samotną matką za jaką podawałaś się w urzędzie by dzieci dostawały alimenty.Jeśli już piszesz że prawo jest dla złodziei dostosuj tą samą tezę do siebie sprzed lat.I piszesz o wulgaryźmie hehe najbardziej wulgarna jesteś pani beatko ty sama poczytaj sobie swoje wpisy.Jak coś nie po twojej myśli jedziesz po ludziach ile wejdzie.Bo ja paniusiu uważam że 50letnia kobieta mająca 20lat pracy przez conajmniej kilka była pasożytem na czyimś utrzymaniu.Mamusia,eks mąż,może obecny mąż kto przez te lata paniusię i jej dzieci utrzymywał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulkiulki
I nie potrzebuję ani różu ani pudru a jak będę potrzebować nie będę kupować za pieniądze syna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"... Tocząca się sprawa (i nie tylko ta) jest potwierdzeniem na to, że polskie Sądy są stronnicze i nierzetelne i jet to nie tylko moja opinia. Prawo jest dla złodziei i im podobnych, dla takich jak Wielmożna Pani i inne, bo dla uczciwych ludzi nie ma, jeżeli takie wulgarne panie podejmują temat, mieszając mnie z błotem to ja mam świadomość tego, jak to wszystko wygląda od środka i to nie jest rak, ale to coś bardziej gorszego, to jest nieuleczalna choroba chorych samotnych kobiet, bez mężczyzn. Drogie Panie widać jakie chamstwo z Was wychodzi, głodnego nie nakarmicie, chorego nie zrozumiecie oraz każdego innego człowieka w potrzebie nie wspomożecie, nawet dobrym słowem nie mówiąc już o uśmiechu, koniec i kropka. I WY piszecie mi o jadzie! O moim jadzie. Tutaj na tym forum można policzyć na palcach 1 ręki że to mądry i zrównoważony człowiek, reszta to, szkoda Was w ogóle jakoś nazywać, bo tak na prawdę nie da się tego nazwać. Ale to mnie i tak nie zniechęci, mam tylko obraz dwóch światów mój i motłochu, który krzyczy w tłumie, bo nie odważy się stanąć ze mną twarzą w twarz. Czytając Was nie jest mi przykro, ale przeraża mnie fakt, że istnieje tyle złego w naszym kraju czytając takie wulgaryzmy i wiem, że jestem sama na tym forum i walczę z chamstwem (chociaż niektórzy mylnie oceniają, że to rodzina) Otóż w mojej rodzinie nie ma takiego chamstwa ani takich ludzi, to nie jest moja rodzina, tylko że tak się złożyło w moim życiu mam sprawę w Sądzie z takimi właśnie hienami, które wyzywają mnie publicznie, nie tylko na tym forum, ale także i w Sądzie, że córka mojego męża krzyczy mi "że mi da w m...ę i żeby dobrze było, aby obcięli mi dwie piersi oraz że mam protezę piersi z silikonu" - to wszystko świadczy o Was i o Waszej bezduszności i nie nazywaj się jedna z drugą Panią czy też kobietą, bo ani jedna ani druga nie zasługuje na miano człowieka. Muszę Wam napisać, że chamstwa i prostactwa strasznie nie lubię, chociaż góralską muzykę owszem... Piszcie sobie co chcecie gdyż piszecie o sobie. Nie pomoże Wam puder ani róż, ja to wiem, Z wie i wiele wiele innych też, chociaż na tym forum nie napiszą ani słowa, bo po co i dla kogo. Dyskwalifikujecie się totalnie a najgorsze w tym wszystkim jest to, że Was jeszcze to bawi ta Wasza głupota i ten rynsztok, w którym się paplacie. Wszystkie jesteście samotne, zgorzkniałe i biedne oraz żałosne i to jest źródło Waszej nienawiści i Waszego nieszczęścia. Żal mi Was. "" Pomyśl i zastanów się Czym ja ciebie obraziłam? Dlaczego ty mnie atakujesz? Dlaczego przyrównujesz mnie do złodziei i motłochów? No jakie chamstwo wylazło ze mnie odpowiadając zniecierpliwionemu? W której z moich wypowiedzi zmieszałam ciebie z błotem? Skąd ty wiesz komu ja pomagam i jaką formę pomocy wybrałam? Twoja wypowiedź jest jedynie poświadczeniem tego co tu wiele razy zostało podkreślone-ty nienawidzisz tych wszystkich którzy maja inne spojrzenie na sytuacje podobne do twojej. Jest tyle racji i opinii ile jest ludzi na tej kuli ziemskiej i każdy ma prawo do własnego zdania. Zakładając temat na publicznym forum prosząc o opinie powinnaś przewidzieć że nie każdy ma takie samo zdanie jak ty. Ja byłam przezorna-nie zadawałam sie z żonatym facetem z obciążeniem alimentacyjnym -miałaś takie samo prawo. Zmiany zacznij od siebie i w pierwszej kolejności oddaj państwu to co nie uczciwie pobierałaś będąc samotna matką czyli jak sama nazwałaś PATOLOGIĄ!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość freelemon
Beata- nawet na pół paznokcia nie przejmuj się wpisem Ulkiulki. A ty ulkiulki jak to mówi mój znajomy jesteś kobieta- grzechotnikiem. Pofatygowalam się i poczytalam twoje wpisy na różnych tematach tego forum. A na tym temacie byłaś tak naprawdę pierwsza która rzuciła kamieniem. na innych tematach nie jesteś lepsza. To ty nienawidzisz każda aktualna żonę . i walisz na oślep. Już mnie nic nie zdziwi jeśli chodzi o ciebie. i po tym co napisała beata, to właśnie wierze jej. Bo nie miała żadnego biznesu żeby napisać inaczej. napisała prawdę. I dlatego ona jest dla mnie wiarygodna nie ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość freelemon
I napisze więcej nawet własną kasa nie pomoże ci w doborze pudru. Tego luskowo-grzechotnikowej cery nic nie przykryje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buhahah
freelemon rozgrzalam sie jak w piekarniku :)Wrzuc na luz dioucha bo ci zylka poknie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buhahah
peknie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×