Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beata04

Alimenty na dorosłą córkę mojego męża

Polecane posty

Ulkiulki Weź to powiedz że są pseudo matkami tym które domu od mamusi nie dostały i muszą wspólnie z mężami spłacać kredyty by mieć dach nad głową. Ty masz podejście do życia rodem z komuny. Tylko w sprawie alimentów nie masz już takiego,i w sprawie dziecka które ma twoja pasierbica ona też nie musi być z dzieckiem do 3lat. Jak ci z kieszeni nie ubywa mogą siedzieć. ... niech ona z dzieckiem swoim siedzi i całe życie, ale za SWOJE a nie za nasze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skąd ta pewność Mój wychowawczy po macierzyńskim wynosił 6 miesięcy, następnie niania, dziadkowie. 3 lata wychowawczego i w tym czasie co takiego kobieta zrobi w domu, zapuści tłuste włosy, ubierze dres, co takiego nauczy dziecko czego by nie można nauczyć popołudniami? Nauczy angielskiego, gry na skrzypcach, czytania? Nie. Dlatego osiągnęłaś sama niewiele w życiu i walczysz z pasierbicą. Najpierw dlugoletni wychowawczy, teraz opieka nad matką i czas mija... Wolę być matką, która zapewni dziecku porządny start od chwili narodzin niż matką, która się chwali, że siedzi z dzieckiem w brudnej piaskownicy i płacze, że nie ma na nowe spodenki i kupuje stare szmaty. Wbrew pozorom niczego się nie traci tak jak Ty to uważasz. Materializm beata to jest w każdym Twoim wpisie. Tylko pieniądze, pieniądze i pieniądze. ... wyobraź sobie, że ja jestem matką, która od czasu do czasu chodzi w dresach, bo akurat ćwiczy, albo wybiera się na nordic walking, abo na rower, włosów tłustych nie ma, ma za to czas aby zadbać o matkę o dzieci, dom i przede wszystkim o siebie, uczy dziecko angielskiego, polskiego, matematyki, przyrody etc. i nie musi posyłać dziecko na korepetycje. No nie uczy gry na skrzypcach, gdyż dzieci przejawiają inne talenty! Wychowałam dwoje dorosłych dzieci, wychowuję dwójkę małoletnich i to są moje największe i najważniejsze osiągnięcia. Uśmiech dziecka i słowo dziękuję - bezcenne! A gdzie ty wyczytałaś o brudnej piaskownicy? acha i zapomniałaś dodać moja droga, że ja piszę o pieniądzach ale własnych, mojej rodziny, bo po cudze łaps nie wyciągałam i nie wyciągam, gdyż nie pożądaj rzeczy bliźniego swego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulkiulki
Beata chodziło tylko o to że szkołę średnią kończy się najpóźniej mając 19lub20 lat a co robił przez kolejny rok? Jak tam zadałaś już pytanie którejś pseudo matce spłacającej nie darmowe mieszkanie czy ona chętnie nie posiedziała by z dziećmi w domu? A tak nawiasem tak mieszkam z moją mamą w mieszkaniu po moim ojcu z dwóch powodów nie miał kto być z matką,a swoje mieszkanie byliśmy zmuszeni odsprzedać gdyż znajdowało się w kamienicy przeznaczonej do rozbiórki. Ot taka patowa sytuacja . 20 lat mieszkałam poza domem w tym kilkanście lat sama i jakoś żyje a mieszkanie być może kupię za kasę uzyskaną ze sprzedaży więc od nikogo zależna nie byłam i nie jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JajaJakByk beata04 -> masz tyle problemów i jeszcze chce ci się pie**olić? Za grosz logiki!!! ... logika to mocna strona facetów, ja niestety do nich nie należę, gdybym była facetem i myślała logicznie zapewne nie cackałabym się z tymi babami, tylko użyła odpowiedniej siły przewodniej i zrobiła tak jak większość facetów robi z krnąbrnymi babami - a tak ja odpowiadam tym babom z nadzieją, że coś zrozumieją .... z problemami sobie radzę i poradzę i nie dam się tym babom!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulkiulki
Po cudze łap nie wyciągałam hehe nie no zabawne to dlaczego ja podatnik miałam dokładać twoim dzieciom bo jak za komuny państwowe to nie cudze???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulkiulki
Gorzej dla ciebie beata jak te znienawidzone baby użyją swojej siły przeciw tobie i cię podpierdolą do mopsu o zasiłki nienależnie pobrane dopiero wtedy psy na nich powiesisz. Ty nawet nie zauważasz że kobiety które tu z tobą piszą mają cię gdzieś bo już dawno wyczuły to co w tobie siedzi zresztą nie tylko na tym forum. Chora zazdrość,nienawiść i nieumiejętność radzenia sobie samemu w swoim życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulkiulki Beata chodziło tylko o to że szkołę średnią kończy się najpóźniej mając 19lub20 lat a co robił przez kolejny rok? Jak tam zadałaś już pytanie którejś pseudo matce spłacającej nie darmowe mieszkanie czy ona chętnie nie posiedziała by z dziećmi w domu? A tak nawiasem tak mieszkam z moją mamą w mieszkaniu po moim ojcu z dwóch powodów nie miał kto być z matką,a swoje mieszkanie byliśmy zmuszeni odsprzedać gdyż znajdowało się w kamienicy przeznaczonej do rozbiórki. Ot taka patowa sytuacja . 20 lat mieszkałam poza domem w tym kilkanście lat sama i jakoś żyje a mieszkanie być może kupię za kasę uzyskaną ze sprzedaży więc od nikogo zależna nie byłam i nie jestem. ... mój syn kończył szkołę średnią technikum mechaniczne po zsz, dlatego tak wyszło! Mnie ulkiulki z mieszkania nie musisz się spowiadać... bo każdy robi jak mu pasuje i ja to rozumiem. Znam życie. Milionerką nie byłam, nie jestem i nie będę... chcę tylko odzyskać pieniądze, dla moich dzieci - to tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulkiulki Gorzej dla ciebie beata jak te znienawidzone baby użyją swojej siły przeciw tobie i cię podpie**olą do mopsu o zasiłki nienależnie pobrane dopiero wtedy psy na nich powiesisz. Ty nawet nie zauważasz że kobiety które tu z tobą piszą mają cię gdzieś bo już dawno wyczuły to co w tobie siedzi zresztą nie tylko na tym forum. Chora zazdrość,nienawiść i nieumiejętność radzenia sobie samemu w swoim życiu. ... czy ty ulkiulki myślisz, że ja jestem taka ograniczona i nie wiem, że wszyscy tutaj mają mnie gdzieś, że jestem dla nich jakimś PROJEKTEM czy nie wiadomo kim jeszcze, ale to nie mój problem ... i nie wmawiaj mi cech, uczuć negatywnych wręcz destruktywnych, gdyż ja nie umiem nienawidzić, ale mogę kogoś nie lubić, nie obdarzę go sympatią, zazdrość jest uczuciem, które jest mi obce ponadto zazdrość ewidentnie prowadzi do zła, nieumiejętność radzenia sobie w życiu, jak dotąd radzę sobie świetnie nawet jak mam ograniczone możliwości ... a fakt odebrania alimentów przez moją rodzinę córce mojego męża nie można w ten sposób odbierać! może ojciec ją nienawidzi, ale mnie to ona jest obojętna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulkiulki
Przede wszystkim to jak narazie jeszcze alimentów jej tatuś nie odebrał i może mu się to nie udać. I jaj jej życzę by jej ich nie odebrano właśnie dlatego że jest wam obojętną a konkretnie tatusiowi którego nie interesowało jej dorastanie z jego nową rodziną w tle. A także dlatego że macocha nie ma czystego sumienia a ją miesza z błotem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulkiulki Przede wszystkim to jak narazie jeszcze alimentów jej tatuś nie odebrał i może mu się to nie udać. I jaj jej życzę by jej ich nie odebrano właśnie dlatego że jest wam obojętną a konkretnie tatusiowi którego nie interesowało jej dorastanie z jego nową rodziną w tle. A także dlatego że macocha nie ma czystego sumienia a ją miesza z błotem. ... ulkiulki tatuś i nie tylko tatuś jej pieniądze odbierze, to tylko kwestia czasu. Widać ewidentnie, że jesteś mściwa... a to wada, tzw. chłód emocjonalny - zaburzenia emocjonalne biorą u ciebie górę wszak mściwość to nie tylko wrogość, ale także a może nawet przede wszystkim niezdolność do wybaczania a to już pierwszy krok do nieszczęścia!! Czy ty ulkiulki się kiedykolwiek uśmiechasz? - chyba nie? Na kogo ty jesteś taka wciąż urażona - na byłego męża? Wybacz mu w końcu to będzie ci lżej na duszy kobieto - sama na siebie bat kręcisz - bo mnie za przeproszeniem zwisa i powiewa też to co ty tutaj wypisujesz, bo ja przeczytam albo i nie, ale nie rozmyślam, bo dostałabym kota, mam to wszystko w d... a ty się produkujesz ze szkodą dla samej siebie - zrozum jesteś ograniczona nie tyle psychicznie i emocjonalnie i nie odbieraj teraz tego jak ataku, ale jako konstruktywnej w twoją stronę krytyki - źle robisz. I nie wiesz dlaczego tak jest dlaczego ona jest mi obojętną, a sumienie to ja mam czyste wyobraź sobie, bo ja w tym wszystkim jestem niewinną osobą, to co się stało jest konsekwencją jej tylko i wyłącznie jej działalności. Spuścizną za to, co wybrała na własne przecież życzenie - nie ma innej opcji. A ty jesteś w błędzie ale też zrobisz jak uważasz. Idę spać - życzę ci spokojnej nocy - dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to co sie dzieje
jest efektem tylko waszej działalnosci, nadmiernych zobowiązań, podjętych jak widac bez wiekszych rozważań tylko sędzia moze jej odebrac alimenty nikt inny tego nie zrobi nawet jesli wyslesz 10 tys listów pochwal się co twoje rodzenstwo dostalo od matki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to co sie dzieje jest efektem tylko waszej działalnosci, nadmiernych zobowiązań, podjętych jak widac bez wiekszych rozważań tylko sędzia moze jej odebrac alimenty nikt inny tego nie zrobi nawet jesli wyslesz 10 tys listów pochwal się co twoje rodzenstwo dostalo od matki ... tak tak, oczywiście najlepiej winę za swoje decyzje, za swoją nienawiść, mściwość, nieodpowiedzialność, oszustwa, kłamstwa, pazerność, chciwość, zachłanność zwalić na kogoś innego, to co dzieje się w życiu córki mojego męża jest odpowiedzią na jej pogardliwe podejście do tematu - do ojca i jego rodziny, jaką stanowimy ... myślisz, że tylko sędzia i nikt inny jest upoważniony do decydowania o pieniądzach nie swoich? szczególnie sędzia z tego sądu, który orzekał sprawę, moja droga oprócz tego sędzi nad nim jest sąd II instancji a nad drugą instancją jest też wyższa instancji etc. im dalej od miejsca zamieszkania pasierbicy tym większa szansa na wygranie przez nas sprawy, im wyżej tym z korzyścią dla naszej rodziny, duże szanse są na wygranie tej nieskomplikowanej aczkolwiek wyraźnie przeciąganej sprawy w czasie z korzyścią dla córki mojego męża im dalej tym lepiej im wyżej tym lepiej ... pieniądze należą do nas i to my decydujemy komu i na co dajemy ... zapomniałaś, że żyjemy w kraju demokracji i praworządności prawo nie może działać tylko w jedną stronę w stronę oszustwa i kłamstwa ... prawo działa w dwie strony i oddźwięk swój odnajdzie zdecydowanie prawda, gdyż ojciec też ma prawo... ile listów wysłałam, i ile jeszcze ile wyślę, to niech cię głowa nie boli, a jaki będzie tego skutek dowiesz się wkrótce, ten topik jest założony przede wszystkim z myślą, , żeby informować tych rodziców, którzy nie chcą sponsorować takich pasożytów, gdyż to plaga w naszym społeczeństwie, żerowanie na innych i bezkarne ciągnięcie pieniędzy za przyzwoleniem stronniczych sądów. Ten topik będzie służył takim właśnie rodzicom, którzy potrzebują pomocy, aby niewdzięcznym pseudo dzieciom kranik z gotówką zakręcić, gdyż rodzić a szczególnie ojcowie to nie bankomaty... można sponsorować dzieciaka i pomagać w miarę własnych możliwości, ale takim pasożytom mówi się zdecydowane NIE - nawet w pełnych rodzinach! a te z rodzin niepełnych są wyjątkowo rozwydrzone i roszczeniowe!! Pochwal się ty co dostałaś od matki... proszę, masz szansę się wypowiedzieć... a to co moje rodzeństwo dostało od mojej mamy, to sprawa mojej mamy i mojego rodzeństwa, niech cię to nie interesuje, to nie twoja sprawa... za daleko zaglądasz w sprawy, które ciebie de facto nie dotyczą, zachowujesz się jak zwykła prostaczka i plotkara zadając tak głupie pytania!! Ponadto, uważam, że na chwilę obecną temat jest wyczerpany ... chyba, że ktoś na prawdę coś nowego wniesie do tematu! Podkreślam do TEMATU! Jeśli kogoś temat interesuje, jego merytoryczna strona, czekajmy ... Z góry zaznaczam, że nie będę więcej odpowiadała na żadne prowokacje autorstwo trolii... mające na celu zdyskredytowanie mojej osoby i mojej rodziny. Więc idź odreagować swoją schizę, gdzie indziej, albo zastanów się nad własną osobowością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do beata04
Kobieto kiedy ty przestaniesz nas tu zarzucać swoimi własnymi sprawami i życiem twojej pasierbicy?! Czy ty sie nie boisz,ze ktoś to wykorzysta przeciw tobie? To co piszesz jest karane!! Na to sa paragrafy-chociażby to,że wypisałaś tu jej kłamliwy życiorys. Pisanie o kims bez jego zgody może znaleźć swój finał w sądzie. Być może płacenie alimentów na nią się skończą a zacznie wypłacanie odszkodowania za krzywdy moralne upublicznione w internecie. Bo,że to co piszesz jest krzywda to chyba wiesz. Sądzisz,że gdyby to czytała pasierbica i jej matka obyłoby się bez echa? Tak sadzisz? Myslę,że sie mylisz. Miej to na uwadze i trzymaj sie na baczności. Jęsli ktos tu poprosi o pomoc w zeznawaniu a przedstawi sie jako pasierbica lub jej matka to zapewniam ciebie,że wiele kobiet stanie przeciw tobie jako świadek. Uważaj kobieto co robisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Większej
Pierdoły to już nie czytałam. do beata04 Kobieto kiedy ty przestaniesz nas tu zarzucać swoimi własnymi sprawami i życiem twojej pasierbicy?! Czy ty sie nie boisz,ze ktoś to wykorzysta przeciw tobie? To co piszesz jest karane!! Na to sa paragrafy-chociażby to,że wypisałaś tu jej kłamliwy życiorys. Pisanie o kims bez jego zgody może znaleźć swój finał w sądzie. Być może płacenie alimentów na nią się skończą a zacznie wypłacanie odszkodowania za krzywdy moralne upublicznione w internecie. Bo,że to co piszesz jest krzywda to chyba wiesz. Sądzisz,że gdyby to czytała pasierbica i jej matka obyłoby się bez echa? Tak sadzisz? Myslę,że sie mylisz. Miej to na uwadze i trzymaj sie na baczności. Jęsli ktos tu poprosi o pomoc w zeznawaniu a przedstawi sie jako pasierbica lub jej matka to zapewniam ciebie,że wiele kobiet stanie przeciw tobie jako świadek. Uważaj kobieto co robisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dodam co nieco
Moja córka wyszła za rozwodnika, który ma córkę z poprzedniego małżeństwa. Płaci na nią alimenty i to niemałe, prócz tego finansuje jej dodatkowe zajęcia. Mimo, że w nowym małżeństwie urodziło się im dwoje dzieci, doszli do wniosku, że postarają się nie zmniejszać płaconej tamtej córce kwoty. W tym układzie rzeczą oczywistą jest fakt, że do alimentów mojego zięcia dokłada moja córka, a z kolei ja wspomagam moje wnuczki, bo przy takich obciążeniach moje wnuczki musiałyby zrezygnować z wielu rzeczy, na korzyść córki zięcia. A jednak uważam, że to słuszne. Cóż winna tamta dziewczyna, że rodzice stwierdzili, że nie wyszło im małżeństwo? Ona się na świat nie prosiła. Moja córka, wychodząc za rozwodnika, miała świadomość, że ma on zobowiązania i może się zdarzyć, że obciąży ją konieczność dokładania się do alimentów lub innych świadczeń. I jestem dumna z jej wyborów, a zięcia szanuję za to, że nie zostawił dziewczyny na pastwę losu. Dodam, że jego córka ma 19 lat, raz nie dostała się na studia, próbuje po raz drugi, zdała i chyba się dostanie. Przez jeden rok trochę dorywczo pracowała, jednak głównie się uczyła, żeby drugi raz nie zawalić. I nigdy nie było mowy, żeby przerwać alimentację, bo się nie uczy i jest dorosła. Zdobycie wiedzy w dzisiejszych czasach, to podstawa, najlepsze wiano, jakie dziecko może dostać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[zgłoś do usunięcia] do beata04 Kobieto kiedy ty przestaniesz nas tu zarzucać swoimi własnymi sprawami i życiem twojej pasierbicy?! Czy ty sie nie boisz,ze ktoś to wykorzysta przeciw tobie? To co piszesz jest karane!! Na to sa paragrafy-chociażby to,że wypisałaś tu jej kłamliwy życiorys. Pisanie o kims bez jego zgody może znaleźć swój finał w sądzie. Być może płacenie alimentów na nią się skończą a zacznie wypłacanie odszkodowania za krzywdy moralne upublicznione w internecie. Bo,że to co piszesz jest krzywda to chyba wiesz. Sądzisz,że gdyby to czytała pasierbica i jej matka obyłoby się bez echa? Tak sadzisz? Myslę,że sie mylisz. Miej to na uwadze i trzymaj sie na baczności. Jęsli ktos tu poprosi o pomoc w zeznawaniu a przedstawi sie jako pasierbica lub jej matka to zapewniam ciebie,że wiele kobiet stanie przeciw tobie jako świadek. Uważaj kobieto co robisz. ... heheh no większej bzdury nie czytałam, zapewne mamusia córki mojego męża to pisze.... hehe a na czym ty oprzesz tę sprawę w Sądzie? na wydruku z internetu? czego? zapamiętaj, że ja w tym co piszę, mam prawo do pisania, nigdy nie użyłam nazwiska córki mojego męża a przede wszystkim jej matki, tak jak to zrobiono w odwecie i w kierunku mojej osoby, ja mam się na czym oprzeć, a ty załóż mi sprawę, to chociaż raz za nią zapłacisz i to za własne pieniądze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Większej Pierdoły to już nie czytałam. do beata04 Kobieto kiedy ty przestaniesz nas tu zarzucać swoimi własnymi sprawami i życiem twojej pasierbicy?! Czy ty sie nie boisz,ze ktoś to wykorzysta przeciw tobie? To co piszesz jest karane!! Na to sa paragrafy-chociażby to,że wypisałaś tu jej kłamliwy życiorys. Pisanie o kims bez jego zgody może znaleźć swój finał w sądzie. Być może płacenie alimentów na nią się skończą a zacznie wypłacanie odszkodowania za krzywdy moralne upublicznione w internecie. Bo,że to co piszesz jest krzywda to chyba wiesz. Sądzisz,że gdyby to czytała pasierbica i jej matka obyłoby się bez echa? Tak sadzisz? Myslę,że sie mylisz. Miej to na uwadze i trzymaj sie na baczności. Jęsli ktos tu poprosi o pomoc w zeznawaniu a przedstawi sie jako pasierbica lub jej matka to zapewniam ciebie,że wiele kobiet stanie przeciw tobie jako świadek. Uważaj kobieto co robisz. ... ja wiem co robię w odróżnieniu do ciebie, bo ty mi kobieto grozisz, a to jest jakbyś chciała wiedzieć karalne - twoje macki są ograniczone - sama doskonale o tym wiesz i siedź cicho i się nie podkręcaj, bo dość już nakręciłaś i namąciłaś w temacie. Żegnam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodam co nieco Moja córka wyszła za rozwodnika, który ma córkę z poprzedniego małżeństwa. Płaci na nią alimenty i to niemałe, prócz tego finansuje jej dodatkowe zajęcia. Mimo, że w nowym małżeństwie urodziło się im dwoje dzieci, doszli do wniosku, że postarają się nie zmniejszać płaconej tamtej córce kwoty. W tym układzie rzeczą oczywistą jest fakt, że do alimentów mojego zięcia dokłada moja córka, a z kolei ja wspomagam moje wnuczki, bo przy takich obciążeniach moje wnuczki musiałyby zrezygnować z wielu rzeczy, na korzyść córki zięcia. A jednak uważam, że to słuszne. Cóż winna tamta dziewczyna, że rodzice stwierdzili, że nie wyszło im małżeństwo? Ona się na świat nie prosiła. Moja córka, wychodząc za rozwodnika, miała świadomość, że ma on zobowiązania i może się zdarzyć, że obciąży ją konieczność dokładania się do alimentów lub innych świadczeń. I jestem dumna z jej wyborów, a zięcia szanuję za to, że nie zostawił dziewczyny na pastwę losu. Dodam, że jego córka ma 19 lat, raz nie dostała się na studia, próbuje po raz drugi, zdała i chyba się dostanie. Przez jeden rok trochę dorywczo pracowała, jednak głównie się uczyła, żeby drugi raz nie zawalić. I nigdy nie było mowy, żeby przerwać alimentację, bo się nie uczy i jest dorosła. Zdobycie wiedzy w dzisiejszych czasach, to podstawa, najlepsze wiano, jakie dziecko może dostać. ... mnie twoja córka interesuje tyle co zeszłoroczny śnieg i jej sprawa. A mnie interesuje moja droga moja rodzina i moja sprawa. Żegnam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Większej Pierdoły to już nie czytałam. do beata04 Kobieto kiedy ty przestaniesz nas tu zarzucać swoimi własnymi sprawami i życiem twojej pasierbicy?! Czy ty sie nie boisz,ze ktoś to wykorzysta przeciw tobie? To co piszesz jest karane!! Na to sa paragrafy-chociażby to,że wypisałaś tu jej kłamliwy życiorys. Pisanie o kims bez jego zgody może znaleźć swój finał w sądzie. Być może płacenie alimentów na nią się skończą a zacznie wypłacanie odszkodowania za krzywdy moralne upublicznione w internecie. Bo,że to co piszesz jest krzywda to chyba wiesz. Sądzisz,że gdyby to czytała pasierbica i jej matka obyłoby się bez echa? Tak sadzisz? Myslę,że sie mylisz. Miej to na uwadze i trzymaj sie na baczności. Jęsli ktos tu poprosi o pomoc w zeznawaniu a przedstawi sie jako pasierbica lub jej matka to zapewniam ciebie,że wiele kobiet stanie przeciw tobie jako świadek. Uważaj kobieto co robisz. ... a ty znasz jej życiorys, że twierdzisz, że jest kłamliwy?! na czym się opierasz? znasz córkę mojego męża? czy sama nią jesteś? i szukasz odwetu, żeby się wybielić! ja mam dowody na niekorzyść córki mojego męża, a ona może skorzystać z tego co w tym temacie, w pozytywny lub negatywny sposób, ma wybór. Ponadto, żegnam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do beata04
To ujadaj jeszcze,obrażaj i opowiedz ilu to mężów miała matka pasierbicy,ile dzieci i z kim je miała,z jakiego powodu był rozwód matki pasierbicy i twojego męża, z kim żyje sama pasierbica,ile ma stypendium,na jakiej marnej uczelni studiuje,jak to jedna i druga źle sie prowadziła. Upubliczniaj więcej identyfikujących szczegółów. Wykasowałaś ten wpis i po co? Ze strachu? Mam skopiowany cały ten topik od początku do końca, łącznie ze wszelkimi danymi jakie tu podałaś i nazwiskami które ujawniłaś. Raz już ciebie upominałam ale jak widać ty nadal jak zakażenie drążysz. Będę musiała poinformować te które tu z nazwiska i imion wymieniłaś. beata04 ... ja wiem co robię w odróżnieniu do ciebie, bo ty mi kobieto grozisz, a to jest jakbyś chciała wiedzieć karalne - twoje macki są ograniczone - sama doskonale o tym wiesz i siedź cicho i się nie podkręcaj, bo dość już nakręciłaś i namąciłaś w temacie. Żegnam Uważasz,że to powyżej to grożenie? TO OSTRZEŻENIE!! Ty stale tu straszysz wszystkich i wyzywasz, więc się zastanów i zanim cos napiszesz to pomyśl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja napiszę
beata04 beata04 Problemem natomiast największym jest fakt, że rozwodzące żony, lub już rozwiedzione, są mściwe i ta tutaj w opisywanym przypadku taką chorą, mściwą żoną jest... Beato ! to twoj wpis w innym wątku .Też sie do takich zaliczasz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dodam co nieco
beato. Założyłaś wątek, każdy ma prawo tu się wypowiedzieć. Grzecznie wyraziłam swoje zdanie, nikogo nie obrażałam, nikogo nie oceniałam. Jesteś wyjątkowo niegrzeczna i niewychowana. Oczywiście, ma prawo Cię nie obchodzić moja córka i rzecz jasna, że Twoje problemy są dla Ciebie najważniejsze, jednak, jeśli wypowiedzi innych są Ci zbędne, na plaster Ci był ten wątek? Rób swoje i nie epatuj wszystkich swoimi problemami. A poza tym Twoja odpowiedź na mój post jest nie na temat. Nie popieram pasożytnictwa, oszukaństwa i wykorzystywania. Nie oceniam Ciebie, ani Twojej pasierbicy, bo znam Was tylko z Twojej relacji, która z przyczyn wiadomych nie może być obiektywna. Ale współczuję Twoim bliskim, bo jesteś wyjątkowo antypatyczną osobą. I nawet, jeśli masz rację, nie budzisz sympatii, ani współczucia. Swoim zachowaniem sama sobie odbierasz szansę na życzliwość innych. I niech to będzie dla Ciebie karą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To to
jest ta sama osoba ,która kiedyś przedstawiała się jako mamusia ...coś tam. dodam co nieco beato. Założyłaś wątek, każdy ma prawo tu się wypowiedzieć. Grzecznie wyraziłam swoje zdanie, nikogo nie obrażałam, nikogo nie oceniałam. Jesteś wyjątkowo niegrzeczna i niewychowana. Oczywiście, ma prawo Cię nie obchodzić moja córka i rzecz jasna, że Twoje problemy są dla Ciebie najważniejsze, jednak, jeśli wypowiedzi innych są Ci zbędne, na plaster Ci był ten wątek? Rób swoje i nie epatuj wszystkich swoimi problemami. A poza tym Twoja odpowiedź na mój post jest nie na temat. Nie popieram pasożytnictwa, oszukaństwa i wykorzystywania. Nie oceniam Ciebie, ani Twojej pasierbicy, bo znam Was tylko z Twojej relacji, która z przyczyn wiadomych nie może być obiektywna. Ale współczuję Twoim bliskim, bo jesteś wyjątkowo antypatyczną osobą. I nawet, jeśli masz rację, nie budzisz sympatii, ani współczucia. Swoim zachowaniem sama sobie odbierasz szansę na życzliwość innych. I niech to będzie dla Ciebie karą. Zmieniła swoją nazwę bo ją pogonili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beato
Rozbawiłaś mnie, że nasze wpisy cie nie interesujesz i nawet ich nie czytasz. Tymczasem każdy wis kopiujesz i musisz się odszeknąć, zwyzywać i poobrażać. My podchodzimy do sprawy obojętnie, bo nie nasza sprawa, nie nasza kasa i nam wsio ryba czy płacisz alimenty czy nie. Natomiast ty do sprawy podchodzisz emocjonalnie, co jest zrozumiałe, bo to tobie nie starcza na życie i to twoja rodzina klepie biedę. A ponieważ nie umiesz kulturalnie dyskutować, to klepiesz w kółko swoje o mściwych babach chorych z nienawiści. Każda z wypowiadających sie tu osób przeczyta twoje wynurzenia i wraca do swojego zycia, zapominając o tobie. To tylko ty żyjesz tym tematem, z wypiekami czytasz wszystkie wypowiedzi i zaczynasz innych wyzywać. Szkoda tylko, ze skończyła ci się fantazja w określaniu innych i ograniczasz się w kółko do kilku wyświechtanych określeń. Nie rozumiem, jak dorosła kobieta może prowadzić pyskówki na forum i udowadniać wszytkim w kółko jaka to jest wspaniała, kochająca i och i och. Jak to sobie radzi świetnie w życiu, choć na całą rodzinę ma 800 zł, co nie starcza nawet na jedną osobę. Żal mi twoich dzieci, bo nie dość, że mają chorą matkę furiatkę, to jeszcze żyją w nędzy. I nie pisz, że uczysz dzieci czegokolwiek, bo ty masz problemy z rozumieniem prostego przekazu napisanego po polsku. Matematyki to może jeszcze dziecko nauczysz, bo twój poziom na czwartą klasę wystarczy, ale tym angielskim już mnie rozbawiłaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to prowo
pani zna Beata? ze kwestionuje jej uzdolnienia i wiedze? z postu pani wynika wyraznie co pani osiagnela . nie znam Beaty, nie widze jej wiec nie moge napisac o niej nic zlego, natomiast o tobie moge. Beata nie daj sie wciagnac w te prowokacje i dalsze bicie piany. na kafe jest bardzo duzo ludzi, ktorzy popieraja ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dajcie jej luz
do to prowo Mozna poznac czlowieka z jego wpisow .Beata tyle juz napisala o swojej rodzinie ,jeszcze wiecej o psierbicy i jej Rodzinie .Bardzo zle rzeczy . Temat byl Alimenty na dorosłą córkę mojego męża A nie jakie zycie prowadza corka matka ,babka..Mało tego ze im sie oberwalo ,to jeszcze kazda z piszacych zostala posadzona o koligacje rodzinne ,ba nawet o bycie wyzej wymienionymi :) Prosze przeczytac caly topik i odniesc sie do odpowiedzi beaty na spokojne wypowiedzi bywalcow kafe . Byc moze beata potrafi w realnym zyciu stwarzac wrazenie kuturalnej ,milej kobiety .W wirualnej rzeczywistosci jawi sie jako osoba roszczeniowa z alzhaimerem .Nie pamieta że sama byla samotna matka ,rozwodka ,kobieta pobierajaca alimenty .konkubina .Dla niej takie kobiety to samo zlo .Ale przeciez kazda z tych rol przez jakis czas pelnila .To zraza do niej .To rozdwojenie .Metoda Kalego .Jak Kali ukrasc to dobrze ,jak Kalemu to zle . I tylko o to chodzi ,ze myslacy ludzie nie zgadzaja sie na to .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to w końcu
najwazniejsze jednak jest to ,ze to nie ma jednak nic wspólnego z dawaniem zgody na taka czy inna opinie. Mozna sie nie zgadzac z wypowiedziami beaty, ale nie masz wpływu na to co ona zrobi lub robi. I mozna sie czuc dotknieta do zywego, ale to tylko swiadczy o tym ,ze nie dojrzalas do uczestnictwa w sieci. Tutaj nic nie wiesz o nikim. Przy wpisach nie ma musu wklejenia CV ani mertyki urodzenia. Mozna sobie pisac łagodnie, wsciekle jak sie komu podoba. A wasze ciagłe udowadnianie ze wasze domysły sa o 100% zapewne prawdziwsze niz sama sprawa beaty to nic innego jak naginanie jej sprawy do waszych i usilnie i mozolne twierdzenie o slusznosci waszych racji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beato
do to prowo Dlaczego kwestionuję Beaty wiedzę i umiejętności? Bo sama dała ku temu powód - nie raz okazywało się, że nie zrozumiała, co się do niej pisze. Wystarczy spojrzeć na pierwszy wpis na poprzedniej stronie, gdzie nie zrozumiała prostego wpisu ulkiulki. A jakoś trudno mi uwierzyć, aby Beata, która nie potrafi pojąć prostego tekstu na forum, błyszczała wiedzą i inteligencją. Znam mnóstwo wykształconych, inteligentnych ludzi, ale żadna z nich nie ma problemu z ogarnięciem prostego zdania napisanego w języku ojczystym. Stąd moja opinia taka a nie inna o jej wiedzy. Natomiast ty, adwokatko od siedmiu boleści, oceniłaś mnie po jednym wpisie. dobre. 100 stron wypocin Beaty to za mało, aby ja ocenić. Mój jeden to wystarczająco. Dlaczego nie wierzymy Beacie? Bo zbyt często została tu złapana na kłamstwie, ale zawsze ignorowała wpisy, ktore jej to zarzucały. Piszesz "z postu pani wynika wyraznie co pani osiagnela . nie znam Beaty, nie widze jej wiec nie moge napisac o niej nic zlego, natomiast o tobie moge." Mnie również nie widzisz ani nie znasz, więc dlaczego o mnie możesz coś napisać, a o Beacie nie? Skąd wiesz, co ja osiągnęłam? Przecież, w odróżnieniu o d Beaty, nie wywlekałam tu swojego życiorysu, nie opisywałam dokładnie, co mam, co od kogo dostałam i ile mam pieniędzy na życie. Polecam trochę logiki i konsekwencji w wypowiedziach, bo w tej formie są po prostu żałosne. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malo tego ze
Nie bo to nie domysly.To realne mowienie o ludziach .Beata pisze o realnych ludziach .Jej nazwisko zostalo podane jej data urodzenia ,zdjecie .Wiedziala o tym .To nie jest juz anonimowa osoba .Latwo przez jej dane przejsc i znalezc te osoby ,ktore ocenia .Tworzac wizerunek .Taki jak ona to przedstawia .Rozumiesz .Oskarza osoby ,ktore latwo dzieki niej zlokalizowac .Gdyby sie komus chcialo i zweryfikowac .Tak sie nie robi .Chcesz byc anonimowy ,piszersz na forum .Nie podawaj danych do innych .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malo tego ze
I na miejscu pasierbicy ,matki pasierbicy ,babki pasierbicy pozwalalabym beate o znieslawienie .I dolozylabym odszkodowanie o straty moralne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×