Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beata04

Alimenty na dorosłą córkę mojego męża

Polecane posty

Gość Ta Ulkiulki
musi chlać i ćpać.Albo uczy się dopiero abecadła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zZ Zniecierpliwiony
""" [zgłoś do usunięcia] Ta Ulkiulki musi chlać i ćpać.Albo uczy się dopiero abecadła. """" Tego to ja nie wiem. Ale faktem jest ,że pewnych faktów nie da się ukryć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prestigee
jak myślicie kto to napisał?? 05.08.2012] 15:25 [zgłoś do usunięcia] Jakiś konkret magdalenka8728922 to podpowiem 16:19 [zgłoś do usunięcia] zZ Zniecierpliwiony """""" magdalenka8728922 Ja takiego prawa nie znajduje. A od kiedy dzieckiem jest się do 25-26 roku życia? A gdzie jest napisane ,że alimenty płaci się do momentu usamodzielnienia się dziecka czyli do zdobycia zawodu,wykształcenia. A od kiedy dzieckiem jest się do 25-26 roku życia? Proszę to prawo wskazać. Bo klepać dla samego klepania ... to za mało. No i nie przekonuje. A chyba chcesz przekonać? dzieckiem dla swojego rodzica jest się do konca zycia a alimenty naleza sie do 26 roku zycia, dziekuje Bogu ze nie mialam takiego ojca jakim ty jestes. przecudowni sa ci rodzice co to zakladaja nowa rodzine i zapominaja o swoich poprzednich dzieciach. najlepiej zeby sie dziewczyna rozplynela w powietrzu co nie?""""" Jakiś konkret? a to chyba bez podpowiedzi zgadniecie Ta Ulkiulki musi chlać i ćpać.Albo uczy się dopiero abecadła. produkują się oboje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulkiulki
Życzę powodzenia tym idiotom którzy cię posłuchają.Nie wiem czy nie rozumiesz czy zrozumieć nie chcesz że formuła dziecko nie oznacza tam nic innego jak potomka dwojga rodziców a art który przytoczyłeś nigdzie w żadnym punkcie nie mówi że ot tak sobie bo mi się noe podoba można nie płacić.Może przeczytaj jeszcze raz zrozumiesz coś więcej.Nie chce mi się wyciągać wyroku mojego syna ale można trzeźwy cielaku dorosłemu zasądzić alimenty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do pani z blokowiska
remisja a reemisjaDodaj do notesu kobieto wyedukuj sie bo ciemna masa z ciebie Językoznawstwo Znaczenie słowa Remisja to termin medyczny. Słowo pochodzące z łaciny (łac. remissio = odesłanie, ulżenie) oznacza cofnięcie się objawów choroby. Remisji nie należy mylić z całkowitym wyleczeniem, ponieważ to zmiana tylko czasowa, często poprzedzająca pogorszenie się stanu chorego. Reemisja to natomiast powtórna emisja (nadanie) programu radiowego czy telewizyjnego (łac. emissio = wydanie; wysłanie). Należy zatem uważać, by błąd wymowy czy pisowni nie zakłócił odbiorcy zrozumienia naszej wypowiedzi. Magdalena Tytuła, Marta Łosiak "Polski bez błędów. Poradnik językowy dla każdego" Opracowano przy współpracy z Wydawnictwem Szkolnym PWN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do powyższej wypowiedzi
to ty się wyedukuj !!! zajrzyj do słownika języka polskiego !!! sprawdź kiedy w medycynie używa się terminu "REEMISJA" i co oznacza!! od kogo ty chcesz być mądrzejsza?!! wlepiam tobie to co przerabialiśmy i udowodniliśmy-morze dotrze do ciebie fakt,że posiadasz tunelowe widzenie. Foska http://netsprint.sjp.pwn.pl/haslo.php?id=2573 633 Reemisja - Słownik języka polskiego znaczenie słowa reemisja 1. ponowne puszczenie w obieg pieniędzy, papierów wartościowych lub znaczków pocztowych 2. powtórne nadanie programu radiowego lub telewizyjnego 3. powtórne wysłanie przez ciało energii 4. nawrót choroby termin REEMISJA w medycynie oznacza nawrót i w tym przypadku jest używany http://onkologicznie.qaaj.net/tag/reemisja-ch oroby/ Osoby, u których zdiagnozowano zmiany nowotworowe wiedzą jak ważne jest obserwowanie swojego organizmu. Ponieważ każde, nawet najmniejsze przebarwienie na skórze lub najmniejsza chrostka mogą oznaczać nawrót choroby. Im wcześniej zostaną one wykryte tym szybciej będzie można rozpocząć ponowne zwalczanie komórek nowotworowych na przykład za pomocą cytostatyków. Co prawda z takim leczeniem wiążą się określone skutki uboczne dla pacjentów, jednakże cytostatyki oraz radioterapia są bardzo skutecznymi metodami zwalczania komórek nowotworowych. Dlatego też są to tak powszechne metody leczenia chorób onkologicznych, chociaż ciągle poszukuje się nowych metod zwalczania raka. Jednakże pomimo ich stosowania u wielu pacjentów następuje nowotwór nawrót. Ponowne usłyszenie takiej diagnozy dla wielu osób jest nie tylko szokiem, ale także odbiera im chęć do walki. Tym bardziej jeśli reemisja choroby nastąpiła po zakończeniu leczenia. Wtedy chory po prostu nie wierzy, że kolejne leczenie zakończy się sukcesem. W efekcie nie tylko może on przeżywać załamanie nerwowe, ale także może zrezygnować z podjęcia po raz kolejny tej trudnej walki o własne życie. warto zapamietać http://medycyna.vrl.pl/2012/01/12/reemisja-ch oroby/ http://medycyna.vrl.pl/2012/01/12/reemisja-ch oroby/ Medycyna Reemisja choroby Posted on 12/01/2012 Niektóre z nowotworów mają charakter pierwotny, inne wtórny czyli są tak zwanymi przerzutami. Oznacza to, że pierwotnie choroba zaatakowała zupełnie inny organ, a dopiero potem zmiany nowotworowe zaczęły się tworzyć w kościach czy innych narządach wewnętrznych. Jeśli u pacjenta stwierdza się reemisję choroby, wtedy poddawany jest on specjalistycznym badaniom. Na ich podstawie stwierdza się czy reemisja choroby dotyczy tylko jednego narządu, czy choroba zaatakowała także inne narządy wewnętrzne. Od tych wyników zależy także i to jak prowadzone będzie dalsze leczenie osoby. Czy ponownie będzie zastosowana chemioterapia czy skuteczniejsza okaże się radioterapia. Jednym z nowotworów, które określane są jako przerzuty choroby jest Rak kości. Nowotwór ten jako główna choroba występuje bardzo rzadko. Częściej jest diagnozowany jako kolejny etap rozwoju choroby. Zaatakowane przez komórki nowotworowe kości najczęściej są usuwane oraz zastępowane sztucznymi. Nie zawsze jednak jest to skuteczne rozwiązanie, a choroba zostaje ponownie zatrzymana. Tym bardziej jeśli komórki nowotworowe zostają wykryte także w innych narządach. http://www.slownik.czynne24.com/co-to-jest-re emisja.html lub http://www.screenmed.pl/pl/produkty/bionexia- bta.html BioNexia BTA jest szybkim testem immunochromatograficznym do wykrywania antygenu raka pęcherza moczowego (BTA) w próbkach moczu. Test jest przeznaczony do nieinwazyjnej diagnostyki przesiewowej pacjentów znajdujących się w grupie ryzyka zachorowania na raka pęcherza moczowego. Antygen raka pęcherza moczowego (BTA) to specyficzne białko uwalniane podczas namnażania się komórek raka pęcherza moczowego, tak więc jego obecność w moczu często związana jest z podwyższonym ryzykiem zachorowania na raka pęcherza moczowego lub z reemisją choroby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do powyższej wypowiedzi
I JESZCZE RAZ MĄDRALO http://netsprint.sjp.pwn.pl/haslo.php?id=2573 633 Reemisja - Słownik języka polskiego znaczenie słowa reemisja 1. ponowne puszczenie w obieg pieniędzy, papierów wartościowych lub znaczków pocztowych 2. powtórne nadanie programu radiowego lub telewizyjnego 3. powtórne wysłanie przez ciało energii 4. nawrót choroby termin REEMISJA w medycynie oznacza nawrót i w tym przypadku jest używany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do powyższej wypowiedzi
wlepiam tobie to co przerabialiśmy i udowodniliśmy-morze dotrze do ciebie fakt,że posiadasz tunelowe widzenie. oczywiście,że miało być może :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dajcie jej luz
Zgodzmy sie co do tego ,ze termin reemisja odnosi sie do powrotu choroby a remisja do cofniecia sie .Koniec kropka .Przynajmniej w tym temacie :) Co do alimentow na dorosla corke , pozyjemy ,zobaczymy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skąd ta pewność
Co do alimentów to musi beata czekać na orzeczenie II instancji, można sobie gdybać, ale to sąd zadecyduje o wszystkim. Sama jestem ciekawa jak się to skończy, czy będą płacili czy nie. Ulkiulki trochę spokojniej, szkoda zdrowia, naprawdę. Czasami nie warto kopać się z koniem. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahha
Pamiętam, jak na tym forum Beata sie wykłócała, ze "nuż" (od przypuszczenia np. a nuż to zrobi) pisze się "nóż", a jak jej udowodniono, że przez "u", to twierdziła, ze to neologizm. :D To osoba, która nie potrafi się przyznać do błędu. Ale jak dla kogos "wypchać się trocinami" to cytat wart uwiecznienia i wyrażający głębokie myśli, to chyba wiemy już wszystko o tej pani. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, sorry ale mam już dosyć pisania i udowadniania wam czegokolwiek, napisałam temat jest wyczerpany... a wy co ... chore baby - bezrozumne istoty, zamiast mózgu macie wodę i tą wodę z mózgu chcecie zrobić jeszcze innym. Odczepcie się od mojej choroby, mam dosyć pisania na ten temat... ja staram się zapomnieć o chorobie, a wy będziecie mi ciągle przypominały... żałosne... współczucia u was znaleźć nie można i w ogóle od was współczucia nie oczekuję, bo jest we mnie jeszcze dość siły, żeby z wami sobie poradzić!! Ale bicie piany przez was, nie na temat jest żałosny i obrazuje jasno stan waszego emocjonalnego upośledzenia... nie ma nic z was jako z człowieka, na celu macie tylko jedno, udowadnianie waszej głupoty jedna przez drugą. ja się pytam czy wśród was jest lekarz onkolog??? Na pewno nie, bo po pierwsze nie brał by udziału w waszej chorej dyskusji... a po drugie lekarze mają na celu leczenie a nie klepanie dla samego klepania, jak przekupy na targu.... Kurczę, idźcie się zbadać wszystkie dogłębnie, zróbcie całkowitą analizę waszego ciała, bo choroba jest już blisko, albo już jest... szczególnie przebadajcie wasze głowy! ... zamiast pisać cokolwiek mądrego macie jak zwykle w zwyczaju wykłócanie się i udowadnianie, której głupota jest na fali i zdobędzie pierwsze miejsce!!! Ten temat jest o alimentach na dorosłą babę, dzieciatą, żyjącą na knebel niezłą kombinatorkę, która kopciuszkiem nie jest i nie była i nie będzie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[zgłoś do usunięcia] hahahahha Pamiętam, jak na tym forum Beata sie wykłócała, ze "nuż" (od przypuszczenia np. a nuż to zrobi) pisze się "nóż", a jak jej udowodniono, że przez "u", to twierdziła, ze to neologizm. To osoba, która nie potrafi się przyznać do błędu. Ale jak dla kogos "wypchać się trocinami" to cytat wart uwiecznienia i wyrażający głębokie myśli, to chyba wiemy już wszystko o tej pani. ... no i jak wiesz wszystko, to co jeszcze tutaj robisz kobieto?? marnujesz czas, a możesz ten czas wykorzystać bardziej konstruktywnie, a tak śledzisz temat - klepiesz nie na temat - i uważasz, że wszystko o mnie wiesz?? heheh dobre sobie ... tyle się naczytałaś i jeszcze nie zrozumiałaś, a mnie wystarczy przeczytać jeden twój wpis, żeby wiedzieć, z jaką goowniarą mam do czynienia - żałosna i nie schlebiaj sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulkiulki
Co do konstruktywnego wykorzystania czasu beata praca to coś dla ciebie w tej kwestii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do powyższej wypowiedzi I JESZCZE RAZ MĄDRALO http://netsprint.sjp.pwn.pl/haslo.php?id=2573 633 Reemisja - Słownik języka polskiego znaczenie słowa reemisja 1. ponowne puszczenie w obieg pieniędzy, papierów wartościowych lub znaczków pocztowych 2. powtórne nadanie programu radiowego lub telewizyjnego 3. powtórne wysłanie przez ciało energii 4. nawrót choroby termin REEMISJA w medycynie oznacza nawrót i w tym przypadku jest używany ... ja wiem o remisji i o progresji, ty natomiast wiesz o reemisji tylko zapomniałaś o jednym, że te powyższe teksty mógł pisać, taki sam niedouczony mądrol, jak ty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do beata04
Biedna i załosna jestes ty!! od ponad 100 stron udowadniasz wszystkim,że masz rację wychodzac z założenia że jesli nawet racji nie masz to ja masz i kropka. Obrażanie to twój jedyny argument jakim tu sie możesz popisać niczego innego nie potrafisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do beata04
beata04 do powyższej wypowiedzi I JESZCZE RAZ MĄDRALO http://netsprint.sjp.pwn.pl/haslo.php?id=2573 633 Reemisja - Słownik języka polskiego znaczenie słowa reemisja 1. ponowne puszczenie w obieg pieniędzy, papierów wartościowych lub znaczków pocztowych 2. powtórne nadanie programu radiowego lub telewizyjnego 3. powtórne wysłanie przez ciało energii 4. nawrót choroby termin REEMISJA w medycynie oznacza nawrót i w tym przypadku jest używany ... ja wiem o remisji i o progresji, ty natomiast wiesz o reemisji tylko zapomniałaś o jednym, że te powyższe teksty mógł pisać, taki sam niedouczony mądrol, jak ty taaak masz rację!! ci co pisali słownik języka polskiego i ci którzy pisali o raku na portalach medycznych!! znowu wyszło na twoje!! ty jestes jednak mądra i rozgarnięta!! tylko jakoś inaczej niz ogół. zamien ta swoja nienawiść i upór na cos pozytywnego a reemisja ciebie ominie bo toco obecnie czynisz to na 100% nia jest tyle,że objawia się brakiem zdrowia......psychicznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulkiulki Co do konstruktywnego wykorzystania czasu beata praca to coś dla ciebie w tej kwestii. ... :D ulkiulki, twoje kompetencje kończą się tu i teraz, uświadom sobie, że nie jesteś w stanie czegokolwiek mi udowodnić - jesteś beznadziejnym przypadkiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odezwały
się te co nie obrażają. Hehe dobre sobie!!!same hipokrytki. Niby młode wiekiem a zachowanie starych wariatek. A wynocha do roboty, skoro ja macie, a nie na sluzbowych komputerach odwalac pseudo spotkania towarzyskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do beata04 Biedna i załosna jestes ty!! od ponad 100 stron udowadniasz wszystkim,że masz rację wychodzac z założenia że jesli nawet racji nie masz to ja masz i kropka. Obrażanie to twój jedyny argument jakim tu sie możesz popisać niczego innego nie potrafisz. ... hej, ale o co tobie kobieto chodzi? a obrażanie mojej osoby, mojej rodziny etc. to czyj argument, czyż nie twojego autorstwa i tobie podobnym? ... zarejestruj się na kafe, zaczerń, to będę wówczas mogła z tobą personalnie rozmawiać, a tak zmieniasz nicki jak kameleon i się dziwisz, że jesteś niewiarygodna, i że ktoś np. ja traktuję ciebie i twoje wypociny jak nic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odezwały się te co nie obrażają. Hehe dobre sobie!!!same hipokrytki. Niby młode wiekiem a zachowanie starych wariatek. A wynocha do roboty, skoro ja macie, a nie na sluzbowych komputerach odwalac pseudo spotkania towarzyskie ... one nie tylko na służbowych komputerach, za służbowe zużywanie prądu i netu etc. ale przede wszystkim prowadzą żałosne - pożal się Boże - firmy i jadą na maxa, jak by to wszystko, z czego korzystają wkalkulować w koszty utrzymania firmy a nie w swoje, jakby im za siebie przyszło płacić, to uwierz mi nie byłoby ich tutaj na forum, tylko w pracy! i pracy pilnowałyby i pracowały, żeby na te wszystkie cuda techniki zarobić, a tak to są roszczeniowe i takie eleganckie - smarkata goownarzeria obrażająca wszystkich uczciwie pracujących i tych co uczciwie całe życie pracowali, żeby one mogły się teraz bujać na cudzej krzywdzie ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... a ulkiulki - taką roszczeniową, rozwydrzoną i rozpuszczoną "jak dziadowski bicz" goownarzerię - broni, i gdyby nie pisała, tylko gadała, to oplułaby się na maxa! goownarzeria - co buja się na krzywy ryj nie tylko za państwowe ale też i za uczciwie zarobione przez innych - chcących godnie żyć:) ulkiulki daje przyzwolenie na kombinatorstwo, oszustwo, kantowanie tylko dlatego, że ma awersję do wszystkich next żon a do mnie szczególnie :) - adwokatka od siedmiu boleści, ale jeszcze przyjdzie jej z tego powodu gorzko zapłakać - masz to jak w banku ulkiulki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie beata
ukuluki ( tak sobie skracam przepraszam cie ale tak mi to pasuje :)pisze i pyta .A ty co nie umiesz odpowiedziec ? Zadaje pytania i co ? Nie umiesz odpowiedziec . Nie umiesz bo nie chcesz . Bo tylko jestes kobieta ,ktora zazdrosci ,ze corka meza chce sie ksztalcic a twoje dzieci uczyc sie nie chcialy .No wiesz jakbys je kochala to dalabys wybor im .Nie porownywabalys je z "pasierbica " Twoje dzieci chociaz studiow nie skonczyly moga byc wartosciowymi pracownikami .Ale ty nie pozwalasz im na to .porownujac z "pasierbica " Porownojesz ,wpedzasz w dol utwierdzajac w przekonaniu ze gdyby nie ona to osiagnelby wiecej . Kochasz tylko siebie .Twoje zycie ,Twoje dzieci . Sama zyjesz jak chcesz .Tylko nie klam .,ze kochasz ludzi ,bo nie kochasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dama 100
Beatko nie polemizuj potworami w ludzkiej skórze. Ulkisrulki i jej podobne zniszczą każdego kto myśli inaczej nie patrząc na chorobę ,dzieci, biedę.TAKICH WREDNYCH I PODŁYCH BAB W ŻYCIU NIE WIDZIAŁAM. Bez odbioru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dama200
dama 100 Beatko nie polemizuj potworami w ludzkiej skórze. Ulkisrulki i jej podobne zniszczą każdego kto myśli inaczej nie patrząc na chorobę ,dzieci, biedę.TAKICH WREDNYCH I PODŁYCH BAB W ŻYCIU NIE WIDZIAŁAM. Bez odbioru. no i nie zobaczysz!! bo my tu tylko sobie klikamy bez wizjii i kochana beatko przestań pisac do siebie bardzo proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulkiulki
a ulkiulki - taką roszczeniową, rozwydrzoną i rozpuszczoną "jak dziadowski bicz" goownarzerię - broni, i gdyby nie pisała, tylko gadała, to oplułaby się na maxa! goownarzeria - co buja się na krzywy ryj nie tylko za państwowe ale też i za uczciwie zarobione przez innych - chcących godnie żyć ulkiulki daje przyzwolenie na kombinatorstwo, oszustwo, kantowanie tylko dlatego, że ma awersję do wszystkich next żon a do mnie szczególnie - adwokatka od siedmiu boleści, ale jeszcze przyjdzie jej z tego powodu gorzko zapłakać - masz to jak w banku ulkiulki Odezwała się ta co za panstwowe swoich dzieci nie wychowywała,ta co nie kantowała by zasiłki dostać,nie kombinowała nie zgłaszając dochodów konkubenta,a awersję to ja mam do kłamczuch i to notorycznych.Ah i nie korzystam z komputera państwowego ani z prądu teraz mam urlop i własny przenośny internet.Żeby obrażać kogoś czy coś komuś pokazywać samemu trzeba być uczciwym. Między drugimi żonami czy kobietami są ludzie i ludziska. A do biedy młodszych dzieci przyczyniają się ich rodzice bo to oni jak dupa od srania są na to by na nie zarobić więc beata do roboty masz dwoje małych dzieci na utrzymaniu a całe życie na nędznej wypłacie to teraz masz życie na poziom swojej wypłaty.Już ci kiedyś powiedziała moralnie tych alimentów to ona może nie powinna dostać a bierze je właśnie przez ciebie przez twoje wredne zachowania głowę dała bym sobie ściąć.Więc niech się tatuś nauczy że dzieci całe życie wymagają nie tylko kasy jak im nie daje się miłości i zainteresowania a macocha daje ogrom chamstwa i nienawiści to macie jak macie. Pretensje do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulkiulki
Beata ma tendencję skąd inąd wiadomo dlaczego do nieodpowiadania na niewygodne pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dama200
odezwały się te co nie obrażają. Hehe dobre sobie!!!same hipokrytki. Niby młode wiekiem a zachowanie starych wariatek. A wynocha do roboty, skoro ja macie, a nie na sluzbowych komputerach odwalac pseudo spotkania towarzyskie. biedactwo juz nie masz wsparcia więc sama siebie musisz bronić :-D twój styl jest niezmienny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dama 100 Beatko nie polemizuj potworami w ludzkiej skórze. Ulkisrulki i jej podobne zniszczą każdego kto myśli inaczej nie patrząc na chorobę ,dzieci, biedę.TAKICH WREDNYCH I PODŁYCH BAB W ŻYCIU NIE WIDZIAŁAM. Bez odbioru. ... dziękuję... masz rację, że to potwory w ludzkiej skórze ... ale ona ulkiulki i inne nie są w stanie mnie zniszczyć, one mogę tylko na ile im się pozwoli dowartościować swoje chore ego - aczkolwiek mają z tym ostatnio wielki problem - ponadto, one, uświadamiając sobie swoje demoniczne ego dokonają autodestrukcji - prędzej czy później to nastąpi :) ale dzięki raz jeszcze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dama200 odezwały się te co nie obrażają. Hehe dobre sobie!!!same hipokrytki. Niby młode wiekiem a zachowanie starych wariatek. A wynocha do roboty, skoro ja macie, a nie na sluzbowych komputerach odwalac pseudo spotkania towarzyskie. biedactwo juz nie masz wsparcia więc sama siebie musisz bronić twój styl jest niezmienny ... moja droga, trudno ci uwierzyć, że ktoś jeszcze jest na tym forum i ma inny niż ty światopogląd, ja nie muszę udawać kogoś, tak jak ty to robisz, ulkiulki od siedmiu boleści adwokatko - ty na prawdę masz na moim punkcie kota - szkoda, że nie jestem facetem, może zrobiłabym z tego niezły użytek - zasadziłabym ci kopa, takiego zasłużonego i wyproszonego od ciebie - no ale, facetem nie jestem więc kopa nie dostaniesz i nic innego też nie dostaniesz - błądzisz w ciemnościach i sama na sobie dokonasz samozniszczenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×