Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beata04

Alimenty na dorosłą córkę mojego męża

Polecane posty

Gość Ulkiulki
Bo ją niestety choroba niczego nie nauczyła, zawiść zjada ją od środka,zazdrość potworna. Szkoda jej to tłumaczyć bo kobieta feruje już wyroki roztacza wizje i zapomina że warto by kupić miekką poduchę jak spadnie na ziemię by mieć lądowanie. Tą nienawiść nakręca sąd wydając wyroki im dalej tym gorzej. Nie zauważa że sama robiła to samo co teraz z taką złościa neguje a szkoda. Dlaczego nie zalegalizowała swojego związku wcześniej czy aby nie dlatego że opłacalniej było mieć status biedulki z dwójką dzieci. Ja jej niczego nie zazdroszczę wypłacali jej brała jej sprawa ale zwyzywanie teraz pasierbicy że robi to samo to już inna brocha. I mi beata o uczciwości nie pisz bo mi to państwo ani złotówki nigdy nie dało sama sobie radziłam bo nauczyłam się tak życie organizować by dwie prace utrzymać. Lecz to trzeba umieć,chcieć i zastanowić się na ile dzieci mnie stać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... do tej powyżej i jej wszystkich wpisów, kobieto zejdź z mojego tematu !!!! ... załóż sobie swój temat na temat swojej schizy, bo ty nie masz raka ani nie jesteś amazonką jesteś zwykłym człowieczym bublem genetycznym i żal mi cię!!! ... proszę załóż swój własny temat i tam sama nad sobą się rozczulaj i gadaj ze sobą ile się da... a może znajdzie się i ktoś, kto ciebie w tej schizie wesprze - a z mojego tematu nie rób widowiska, gdyż widowiskiem jesteś już sama w sobie - powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulkiulki
No cóż nic innego się nie można było spodziewać hmhm człowieczy bubel hehe może tak może nie. Na pewno ten człowieczy bubel nie jest tak zawistnym,zazdrosnym leniwym babskiem jak ty. I właśnie to widzi też sąd bo tam też swój zazdrosny łepek musisz wsadzić ku swojej zresztą zgubie. Ty tu sobie stękaj wyzywaj a komornik i tak do wypłaty zapuka bo w tej sprawie możesz gówno. Może komornika też powyzywaj od człowieczego bubla albo lepiej sędzinę czy sędziego oni też mają inne zdanie. I twoja choroba do zwykłego prostactwa i chamstwa nie ma nic do rzeczy. Wiesz tak się składa że z moim facetem też widzieliśmy parę twoich wpisów i jedyne co powiedział to to że tatuś sam jest sobie winien i spadł z deszczu pod rynnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość freelemon
Ale masz radoche ulkiulki!!!! nawet faceta masz po swojej stronie. Teraz to juz mozesz spac spokojnie:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bedwyn
Wiecie co jest w beacie przerażającego? Że w jednej chwili pisze o człowieku "ludzki bubel genetyczny", a w drugiej klepie paciorki powtarzając "jako i my odpuszczamy naszym winowajcom". Ten topik jest przykladem, na jakie dno moralne człowiek może spaść, pozwalając, aby zawładnęła nim nienawiść. Beata znajduje się na równi pochyłej i chyba nic nie jest w stanie jej zatrzymać. Beato, jeżeli jesteś wierząca, jak się deklarujesz, poszukaj kościoła, gdzie odprawiane są msze za uzdrowienie duszy i ciała, bo twoja dusza jest bardziej chora niz ciało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytam sobie i czytam
Ulkiulki,bedwyn,Mowilam,do mówiłam,zniesmaczonaaa,skąd ta pewnośćć,do Beaty i inne kafeterianki- proszę przestańcie się odzywać do Beaty-jej tylko o to chodzi by móc tu wam po ubliżać!! Nie będziemy sie odzywać to i ona zamilknie (najpierw popisze sama ze soba pod różnymi nickami a później da spokój). Nie ma sensu ciągnąc tego tematu-to tak jakbyście rozmawiały z psychopatką,przekonaną że jest zdrowa. Po co sie wdawać w zbędna dyskusję? Niech pała nienawiścią,niech wyrywa z gardła,niech ubliża i wyzywa. Jej postawa wobec innych ludzi i tak się na niej odbije-to się zemści czy prędzej czy później. Będzie miała to na co pracuje całe życie i to tylko na własne życzenie. Pozdrawiam Was i życze miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bedwyn
do czytam sobie i czytam - ja wiem, że jej nie zmienię, ale lubię ten temat. Piszę, żeby się kręcił, żeby beata się produkowała, bo mnie śmieszy. :D Niektóre jej wypowiedzi są całkiem oryginalne. Również życzę miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość freelemon
Tak, tak w biciu piany jesteście mistrzyniami:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytam sobie i czytam Ulkiulki,bedwyn,Mowilam,do mówiłam,zniesmaczonaaa,skąd ta pewnośćć,do Beaty i inne kafeterianki- proszę przestańcie się odzywać do Beaty-jej tylko o to chodzi by móc tu wam po ubliżać!! Nie będziemy sie odzywać to i ona zamilknie (najpierw popisze sama ze soba pod różnymi nickami a później da spokój). Nie ma sensu ciągnąc tego tematu-to tak jakbyście rozmawiały z psychopatką,przekonaną że jest zdrowa. Po co sie wdawać w zbędna dyskusję? Niech pała nienawiścią,niech wyrywa z gardła,niech ubliża i wyzywa. Jej postawa wobec innych ludzi i tak się na niej odbije-to się zemści czy prędzej czy później. Będzie miała to na co pracuje całe życie i to tylko na własne życzenie. Pozdrawiam Was i życze miłego dnia. 11:59 [zgłoś do usunięcia] bedwyn do czytam sobie i czytam - ja wiem, że jej nie zmienię, ale lubię ten temat. Piszę, żeby się kręcił, żeby beata się produkowała, bo mnie śmieszy. Niektóre jej wypowiedzi są całkiem oryginalne. Również życzę miłego dnia .... Tak, tak to już przerabialiśmy. Próby stworzenia błędnej teorii przez manipulantki i histeryczki, na razie nie powiodły się. Natura człowieka jest taka, że do moralnego postępowania potrzebuje pomocy. Sama idea jest nie wystarczająca. Człowiek najpierw powinien wyrobić pozytywne cechy postępowania zanim staną się częścią jego natury. Wasza argumentacja jest raczej banalnym, kłamliwym i rozhisteryzowanym domysłem, propagandą nie popartą niczym, a tym bardziej życiem . Chyba, że wyprowadzicie mnie z błędu... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... Dowodzenie, że Beata jest taka a nie inna, to czysta manipulacja, nie potrzeba być alfą i omegą, żeby tego nie zauważyć!!! Te które stawiają taką tezę same sobie nie dowierzają i patrząc w lustro pytają to ja czy jakaś tam bedwyn, ulkiulki a może już jakaś inna i gdzie to w ogóle było??? :D Aczkolwiek na tym forum jestem zaledwie 3 miesiąc, z pewnymi przerwami a rozszyfrowałam was i żal mi was.... wy tutaj jesteście od kilku lat i daleko wam do jakiegokolwiek mistrzostwa w czymkolwiek nawet w manipulacji, same się poplątałyście niejednokrotnie, śmieszy mnie nie tylko wasze podejście do życia, co chore przekonania - ale zarazem ciekawi mnie, czy odróżniacie życie w realu od tego tutaj na forum ... pewnie się wam już wszystko pomyliło ?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... I przypominam, temat dytyczy alimentów na dorosłą córkę mojego męża, która bezprawnie i nienależnie pobiera alimenty, jest dzieciata z dzieciatym facetem, żyje na knebel i już się nie uczy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bedwyn
:D :D :D :D :D No prosze, beatka jak zwykle stanęła na wysokości zadania. Przykre jedyne jest to, że zaczynasz się powtarzać. ;) "Histeryczki" w różnych odmianach juz są trochę nużące, niemniej "rozhisteryzowany domysł" to mistrzostwo świata. I my mamy już więcej jej nie podpuszczać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bedwyn
Freelemon - wytłumacz mi twoją zaciekła obronę beaty. Rozumiem jej rozgoryczenie, ale to nie znaczy, że ma prawo wszystkich obrażać, obrzucać wulgarymzmi i widzieć na swój obraz i podobieństwo. To wulgarna baba w średnim wieku, która się każdemu odszczekuje na poziomie pięciolatka, a ty jej bronisz z uporem lepszej sprawy. Mówiąc szczerze, nie rozumiem takiej postawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bedwyn Freelemon - wytłumacz mi twoją zaciekła obronę beaty. Rozumiem jej rozgoryczenie, ale to nie znaczy, że ma prawo wszystkich obrażać, obrzucać wulgarymzmi i widzieć na swój obraz i podobieństwo. To wulgarna baba w średnim wieku, która się każdemu odszczekuje na poziomie pięciolatka, a ty jej bronisz z uporem lepszej sprawy. Mówiąc szczerze, nie rozumiem takiej postawy ... proszę wytłumacz nie tylko Freelemon, ale przede wszystkim mi, to co powyżej, co to jest?? ... dokładny twój wpis... jak to nazwać??? Słucham...? ... mówiąc szczerze, nie rozumiem takiej zacietrzewionej baby, jak ty!!, które wiedzą, że dzwonią tylko nie wiedzą, w którym kościele!!, też nienawidzisz mnie z samej definicji hehe - wszak mnie nie znasz!!! Chyba ... ?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..bedwyn Freelemon - wytłumacz mi twoją zaciekła obronę beaty. Rozumiem jej rozgoryczenie, ale to nie znaczy, że ma prawo wszystkich obrażać, obrzucać wulgarymzmi i widzieć na swój obraz i podobieństwo. To wulgarna baba w średnim wieku, która się każdemu odszczekuje na poziomie pięciolatka, a ty jej bronisz z uporem lepszej sprawy. Mówiąc szczerze, nie rozumiem takiej postawy ... proszę wytłumacz nie tylko Freelemon, ale przede wszystkim mi, to co powyżej, co to jest?? ... dokładny twój wpis... jak to nazwać??? Słucham...? ... mówiąc szczerze, nie rozumiem takiej zacietrzewionej baby, jak ty!!, które wiedzą, że dzwonią tylko nie wiedzą, w którym kościele!!, też nienawidzisz mnie z samej definicji hehe - wszak mnie nie znasz!!! Chyba ... ?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... za freelemon nie będę się wypowiadała, aczkolwiek znam jej stanowisko... i wiem, że ona widzi jasno to, czego żadna tutaj z was roszczeniowa baba nie widzi... bo nie chce, albo jej tak wygodnie, albo robi krecią robotę dla dobrego samopoczucia i dokuczenia!!! ... gdyż córka mojego męża nie jest uprawniona do alimentów, bo sama nieźle na czarno dorabia, pobiera zasiłek z RUP, z MOPS-u, ze szkoły, od ojca - wiedząc, że ojciec jest grubo pod kreską, ma małoletnie dzieci, chorą żonę i sam też ma potrzeby - wszak jeszcze żyje!!! , i nie chce dalej płacić pełnoletniej córce, która jest niewdzięczna, egoistyczna, samolubna, bez skrupułów!!! a małoletnie nie są jeszcze zdolne do dorobienia tak jak córka to czyni!!! która nie tylko dorabia na siebie, ale także na swoje małoletnie dziecko, która żyje na kocią łapę z dzieciatym facetem z przeszłością!! Rozumiesz?? Czy nadal nie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość freelemon
bedwyn- a czemu służy twój upór? nie rozumiem dlaczego tak ci przeszkadza to ze nie atakuje beaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... dlatego, że są agresywne i atakują!! ponadto, nie rozumieją, jak można przyklaskiwać babie, która sama kiedyś była samotną matką??? i nie dopuszczają do siebie w ogóle myśli, że można - tak mi się przynajmniej wydaje:) ... Ponadto, dziękuje Freelemon :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bedwyn
... mówiąc szczerze, nie rozumiem takiej zacietrzewionej baby, jak ty!!, które wiedzą, że dzwonią tylko nie wiedzą, w którym kościele!!, też nienawidzisz mnie z samej definicji hehe - wszak mnie nie znasz!!! Chyba ... ?? Nienawidzę cię? Nie, nie żywię takich uczuć, na szczęście. Ewentualnie mogłabym nienawidzić osobę, którą znam, a nie obcą babę z internetu. Pisałam ci już kilkakrotnie, że się nad tobą lituję. Czy mozna kogoś nienawidzić i równoczesnie się nad nim litować? Chyba nie. I gwarntuję ci, że cię nie znam. A może wytłumaczysz mi, dlaczego uważasz mnie za roszczeniową babę? Bo pobieram alimenty? Wszak tez kiedyś pobierałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bedwyn
"bedwyn- a czemu służy twój upór? nie rozumiem dlaczego tak ci przeszkadza to ze nie atakuje beaty." Wiedziałam, że nie odpowiesz na moje pytanie. I nie przeszkadza mi, że nie atakujesz beaty tylko pytałam, dlaczego jej tak bronisz. Naprawdę nie przeszkadza ci jej agresja, wulgarność i nienawiść? Nie wzbudza w tobie negatywnych uczuć to wyzywanie wszystkich? Bo, mimo iz przyznaję jej rację, uważam ja za złego czlowieka z chorą duszą. I dlatego czuję dla niej litość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość freelemon
bedwyn- piszesz o braku nienawiści wobec nieznajomej baby z internetu. A po co te kolokwializmy? czemu ma to służyć? piszesz również ze masz litość nad beata. A dlaczego? przecież to "baba z internetu." Nie mam żadnego interesu żeby bronić w internecie kogokolwiek. Nie podoba mi się zawsze co beata napisze, ale to nie oznacza, ze mam ja odzierac z godności. Ma kobieta swoje powody by mieć i nawet tak dużą złość do córki męża. Nie zgadzam się np z Ulkiulki która twierdzi ze beata pobierała zasiłek bezprawnie. Idąc dalej - na całym forum istnieje co najmniej dziwna metoda- dopisywanie innym ich życiorysów. Cały ten zgiełk właśnie zaczął się od tego, ze ktoś tam napisał głupotę, inni podchwycili ale nikt oprócz mnie i paru osób nie zauważył ze banda krzykaczy rozwala temat . I teraz okazuje się ze i ty masz w tym dobra zabawę, sama to napisalas na tej stronie. Bawić się w takie gierki w ponoć dorosłym wieku - daruj ale to jest i infantylne i żałosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość freelemon
Tak kilkanaście stron wcześniej już ktoś próbował i mi ukwiecac zyciorys. Prowokacja się nie udała i nie uda. Bo to ja decyduje co napiszę. Dlatego uznano ze ja to beata :-D. Takie to właśnie są te wpisy- płytkie i kompletnie pozbawione logiki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulkiulki
Beata nikt by cię nie atakował gdybyś np zechciała odpowiedzieć na niewygodne dla ciebie pytanie które jest tobie zadawane od dawna.A ty jeśli nie chcesz powiedzieć prawdy zaczynasz opluwać wyzywać od psychopatek itp.A to przecież proste pytanie bo cały czas mówisz o tej uczciwości twojej i o chamstwie i zakłamaniu pasierbicy.Sorry ale ja myślę że szkołę dostała min od ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość freelemon
ulkiulki- zdaje się ze to ty pisalas coś o francy, sugerując od początku ze beata jest be a nie aja. Specjalnie nazwalas córkę franca ,żeby było dosadniej. Może się mylę? Od samego początku tego wątku jesteś na nie wobec beaty bo to next i jako chyba pierwsza i jedyna miała odwagę żeby pisać jako ta next.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... gdyż córka mojego męża nie jest uprawniona do alimentów, bo sama nieźle na czarno dorabia, pobiera zasiłek z RUP, z MOPS-u, ze szkoły, od ojca - wiedząc, że ojciec jest grubo pod kreską, ma małoletnie dzieci, chorą żonę i sam też ma potrzeby - wszak jeszcze żyje!!! , taaaaak, skąd jeszcze dostaje? To musi mieć przepracowany przynajmniej rok kalendarzowy, żeby dostać z RUP pieniądze, a jeśli już w kwietniu je miała, to jeszcze 3 miesiące najdłużej. Ze szkoły? Żadna szkoła jej nie da pieniędzy, chyba że stypendium socjalne w wysokości 60 zł to dla Ciebie taka ogromna kasa. MOPS?? od nich co najwyżej może dostać 300 zł na siebie i dziecko. Nie histeryzuj :D takich kokosów to ona nie ma. Dorabia na czarno? I chwała Bogu, wszak Polska to złodziejski kraj podatkowców ;) i nie chce dalej płacić pełnoletniej córce, która jest niewdzięczna, egoistyczna, samolubna, bez skrupułów!!! a małoletnie nie są jeszcze zdolne do dorobienia tak jak córka to czyni!!! która nie tylko dorabia na siebie, ale także na swoje małoletnie dziecko, która żyje na kocią łapę z dzieciatym facetem z przeszłością!! Rozumiesz?? Czy nadal nie?? A Ty przypadkiem nie związałaś się z dzieciatym facetem z przeszłością???? :D phi.... jak historia lubi się powtarzać, prawda? Nie pluj, żebyś sama nie została opluta. Obrzucasz ją bagnem, które sama wytworzyłaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulkiulki
Nie wobec next każdej ale tylko beaty i jej podobnych chamskich i na dodatek leniwych bab sorry ale dla mnie jej lata pracy świadczą o lenistwie.Ciągle obrzuca całą rodzinę i pasierbicę stekiem wyzwisk neguje każde jej posunięcie.Jeśli pasierbica popełnia błędy to to są jej błędy.Uczelnia be facet be pracowała źle nie pracuje jeszcze gorzej. Ja pierdziu czy ta dziewczyna w ogóle coś jej zdaniem zrobiła kiedykolwiek dobrze.Szkoda tylko że nie widzi w tym postępowaniu winy ojca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość freelemon
I to byłoby na tyle:-D Znowu się zacznie bicie piany!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... do bedwyn, ulkiulki, mamusi2009 i innych - mnie nikt nie musi de facto tutaj na tym forum bronić... skutecznie potrafię sama się obronić, albowiem widzę, że wszystkie nie rozumiecie o co tak na prawdę chodzi!!! ... na dokładkę chcecie tutaj uchodzić za takie szlachetne tylko dlatego, żeby wasze dopierdalanie w stronę mojej osoby, wyglądało bardziej elegancko!! gdyby jedna z drugą tak jak to pisze bedwyn "litowała" się nade mną to nie byłoby tych chorych wpisów!! ... bedwyn zna uczucie litości, natomiast nie zna uczucia empatii - czyli niezdolna jest do uczuć wyższych i sama się w ten sposób dyskredytuje, a dlaczego... ? dlatego, że atakuje moją osobę nie rozumiejąc w ogóle tematu, dla zabawy!!! w sposób agresywny.... a ja w sposób agresywny odpowiadam, gdyż inaczej na takie ataki odpowiedzieć nie można!! Nie tylko bedwyn, ale także ulkiulki i inna atakująca chora z urojenia istota, nie ma umiaru w tym co robi??? a na dokładkę pisze o moralach??? pytam się czyich moralach ulkiulki i ta chora istota - piszesz!!!?? ... prawdą jest, że dawno temu byłam samotną matką (zauważyła to bedwyn, że KIEDYŚ to było) i pobierałam zasiłki - faktu tego nie zataiłam - ale wy zaraz każdy mój wpis, każdą moją szczerą myśl wykorzystałyście przeciwko mnie!!! i jak to nazwać? atak tylu bab na jedną Beatę??? Czy to takie eleganckie?? w tym waszym popierdolonym świecie, gdzie trzeba udawać nawet jak komuś się dopierdala!! I nie pisz mi bedwyn, o moich wulgaryzmach, patrz na siebie albo na mamusie2009, jak elegancko ubiera swoje wulgaryzmy w słowa uważane za nader szlachetne!! Jaką kpiną, drwiną, szyderstwem się szczycą, jedna lepsza od drugiej!!! Na początku tego tematu, było o czym dyskutować... zachowany był też poziom dyskusji, ale hieny zaczęły swój korowód i rozpętało się, jak to nazywa freelemon bicie piany - zmarnowany czas, długie bezsensowne wypowiedzi pełne jadu, nienawiści, tak na prawdę nie wnoszące nic do tematu... ... wielokrotnie pisałam, ja nie muszę się wam podobać, nie musicie mnie lubić - macie być obiektywne... ale nie stać was na obiektywizm - żadną z was ... a dlaczego, bo zaraz same utożsamiacie się ze swoją własną sytuacją i postrzegacie, ją tak jakby was dotyczyła, a żeby poczuć się usprawiedliwione w waszej roszczeniowej postawie - trzeba Beacie dowalić, a co a jak... ??!!! Tak bardzo macie zakodowane w waszej chorej świadomości postawę roszczeniową, że po trupach a do celu, żeby tylko znalazło się usprawiedliwienie dla waszej chorej roszczeniowej postawy!! Byłam samotną matką - pobierałam alimenty od państwa, ale takiej roszczeniowej, rozhisteryzowanej postawy nie miałam, nie mam i sorry ale mieć nie będę!! i nie będę przyklaskiwać żadnej z was, chyba, że macie małoletnie dzieci na wychowaniu!!! Bezradne, albo niepełnosprawne!!! Moje dzieci nie zdążyłam nauczyć dzieci wyłudzania za wszelką cenę, i chyba już nie nauczę kombinatorstwa, krętactwa etc !! ... nie rozumiecie nic, z tego co tutaj było przez prawie 3 miesiące pisane!!! na ponad 80 stronach i albo jesteście tak tępe, albo już tak bardzo przesiąknięte swoją chorobą postawą, że nie ma już szans dla was i waszych dzieci .... ale ja nie zrezygnuję, bo oprócz was te forum czytają i inne osoby, które nie podejmują tematu, ale wyrabiają sobie pogląd i mam nadzieję, że właściwy - mój pogląd!!! ... moim zdaniem jesteście roszczeniowe, byłyście i pozostaniecie i tak też wychowacie i wychowujecie swoje dzieci!! Mojej pasierbicy, tak bardzo ta postawa została wpojona, że już zakorzeniła się w jej głowie na dobre... ma postawę pasożyta... nastawionego tylko na konsumpcję ... postawę roszczeniową aż niebezpieczną!!! Matka jej albo już... albo wkrótce odczuje na własnej skórze postawę swojej córki - swoje własne dzieło, na wzór i podobieństwo własne! Ale nigdy do tego się nie przyzna!!! Nie ma opcji, żeby to zostało bez echa!! ... jestem dobrym obserwatorem życia, postrzegam ten problem i widzę, jak bardzo on się rozprzestrzenia niczym zaraza w całym naszym polskim społeczeństwie!! tak bardzo wpojony za czasów komunizmu w Polsce, że trzeba będzie wielu pokoleń, żeby ten stan rzeczy zmienić!!! Ponadto, same na siebie bat kręcicie i zobaczycie wkrótce efekty swojej chorej roszczeniowej postawy wpajanej z uporem maniaka swoim i cudzym dzieciakom i nie będzie to wina tych dzieciaków - tylko wasza!!! Powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość freelemon
Beata- ja tam za tobą murem stoję:-) i przyznaje ze twój wpis powyżej to była kwintesencja oceny tych pań. Pełna hiper dziesiatka!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×