Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beata04

Alimenty na dorosłą córkę mojego męża

Polecane posty

Gość freelemon
Ja nie bralam pod uwagę kwestii moralnej, napisałam ze ten punkt jest respektowany, słabo bo słabo ale jednak coś drgnęło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bedwyn
Ale beata napisała wyraźnie: ... Sąd nie jest władny w tej kwestii, tylko ojciec na podstawie znowelizowanego KRiO artykuły były wielokrotnie powtarzane w tym temacie!! Widać, że nic nie zrozumiałaś!! Dlatego Sąd oddalił wniosek, bo nie jest wladny w tej kwestii!! To dlaczego ojciec się nie uchyla tylko decyzja sądu znalazła się w drugiej instancji? Cos beata za bardzo tu kręci. Ona lubi naginac fakty do swoich teorii, może chciała się podlizać Zniecierpliwionemu? A może to wszystko jej wymysły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bedwyn
freelemon - po raz kolejny pytam cię, na jakiej zasadzie uważasz nas za rozhisteryzowane, roszczeniowe baby, które źle wychowują swoje niechciane roszczeniowe dzieci? Wydaje ci się, ze jak unikasz odpowiedzi, to nikt tego nie zauważa. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale beata napisała wyraźnie: ... Sąd nie jest władny w tej kwestii, tylko ojciec na podstawie znowelizowanego KRiO artykuły były wielokrotnie powtarzane w tym temacie!! Widać, że nic nie zrozumiałaś!! Dlatego Sąd oddalił wniosek, bo nie jest wladny w tej kwestii!! To w ogóle totalna bzdura, sąd oddalił wniosek ze stwierdzeniem- a weź decyduj sobie pan sam :D ależ bzdury. Tylko sąd może decydować. Widać oddalił, bo beata miała roszczeniową postawę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ile razy mozna tlumaczyć
freelemon drgnelo bo zniecierpliwiony napisal , Ne ty .dyskusja wrocila na wlasciwe tory dzieki temu projektowi ,nie dzieki tobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość freelemon
A skoro mamy nie uwzględniać kwestii moralnych, to myślę ze powinna ta zasada działać w obie strony. I wtedy faktycznie rozpatrujemy pod kątem prawnym. Ta sytuacja z córka mojej koleżanki nie jest znowu taka niepodobna. Praca na czarno rodzica daje ten sam efekt co praca na czarno dziecka- dochód- niezarejestrowany- ale dochód. Tak zgodnie z prawem ściga się ojców. I wcale tego nie neguje. Z tym ,ze równowaga by się przydała i to bardzo. Zwłaszcza ze nie piszemy o małoletnich a dorosłych ludziach. Dlatego ten punkt został wprowadzony do kodeksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość freelemon
Bedwyn- czy ja to napisałam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość freelemon
Drgnęło w respektowaniu przepisow . Czytaj wolniej, mniej emocji i będziesz wiedzieć o co autorowi chodziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bedwyn
Nie, nie ty to napisałas, ale poparłaś beatę, że to doskonały nasz opis. Więc tez tak uważasz. A skoro tak uważasz, to proszę o uzasadnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do free..
Masz racje w tym co ost.piszesz.Tyle,ze ta mloda kobieta sie uczy i oficjalnie utrzymuje sie sama,gosc pomaga wzgledem dziecka,nie matki.Wiesz,ze sad nie docieka-opiera sie na papierach i dziala na korzysc pokrzywdzonego.Nawet najbardziej trudne sprawy to zawsze podejrzany jest tylko domniemamy,dopoki sie mu nie udowodni winy. Zreszta dywagujemy na bazie tego,co mowi Beata. A tak na marginesie,to zZniecierpek powrocil i dalej swojewprowadza ludzi w blad i jego wlasnie cytowala Beata. Moglby wczytac sie chocby w to,co Ty wyzej pisalas:tata tej dziewczyny poszedl do SADU,bo tylko SAD moze uchylic decyzje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość freelemon
Tak poszedł do sądu ,bo miał komornika na głowie i z tego co wiem chciał mieć na wszystko kwity. A weszło dodatkowo kłamstwo, które go zabolalo. Zresztą moja kumpela sama mi przyznała ,ze nie powiedziała mu specjalnie. Żeby bulil ile się da i ile wlezie. Jakoś mi się wtedy głupio zrobiło, byłam zażenowana. W sumie. brzydko z nim w życiu postąpiła, on też nie był święty, o nie. Ale strasznie mnie to zniesmaczylo. Bedwyn- jak się zaczyna rzucac błotem- to trzeba brac pod uwagę ze samemu też się człowiek pobrudzi. A ze Beata potrafi wypunktowac to fakt. Nie wiem czy się zalapalas. Tak po prawdzie to tutaj nikt nie ma czystych raczek . Także nie oczekujesz ode mnie ze stanę na bacznośc. A jak masz problem z odbiorem treści to nie należy się tu udzielać . To chyba ty wysyłasz dziecko na kolonię, tak? jeśli tak to mamy problem, będziesz bić piane albo 14 dni albo 21. Bo nudno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość freelemom oj oj
a pokaz mi gdzie beata potrafi wypunktowac ? Wprost przeciwnie .nie odpowiada na zrozumiale pytania .Nie punktuje tylko obraza .To jest naprawde duza roznica freelemon .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skąd ta pewnośćć
dlaczego macie dzieci, jeśli akceptujecie je tylko do 18 roku życia? nie lepiej było się zabezpieczać? mi się wydaje, że rodzic dopiero wtedy staje się rodzicem jeśli potrafi zachować się jak cywilizowany człowiek wtedy gdy dziecko kończy 18 lat i dopiero wtedy widać jakim jest się ojcem czy matką freelemon napisałam ci pytanie i też nie odpisałaś na nie dzisiaj z 12:05

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość freelemon
No wiem, wiem. Beata obraza, ty np do niej z pełnym sercem i w ogóle co nie?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość freelemom oj oj
A komornik u Nich jest bo ojciec corce nie placil alimentow .Uchylał sie od placenia tak? Skad wiesz od kiedy ? Freelemon skad wiesz od kiedy ojciec nie chcial placic na corke ? I(I spokojnie ja ta sama co tam wyzej pisze tylko nie chcialao mi sie sprawdzac jak pisalam ) Moze dlatego iles tam osob utozsamia cie z beata ,ze zgadzasz sie z nia bezwzglednie .Niewazne ze obraza samotne matki ,dzieci tych matek .Ze jedzie złoscia na chorych takich i takich .Ty masz jedno .Zgadzam sie z toba beato .Zgadzasz sie nie z jej argumentami ale z jej postawa ,z jej wulgarnym ( przepraszam gwara buhaha :)traktowaniem innych .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość freelemon
skąd ta pewność- zadajesz mi pytanie o męża beaty? równie dobrze sama możesz sobie odpowiedzieć. Myślę ze powinnas zapytać Beatę. Ja nie jestem ich księgowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do free..
Bardzo obraza p.Beata.Nie wiem jak Ty czytasz?wybiorczo?albo ktos tu mowil,ze ja podpuszczamy.A to ona rozumu nie ma,tylko musi wyzywac kazdego,kto ma inne od niej zdanie?! Ja np.bylam juz histeryczka,psychiczna,psychopatka,hieną,psycholozka od siedmiu bolesci.roszczeniowa,i pewnie jeszcze kims innym . Pisalam raptem 4.razy a dostalam w odwecie jak na szkolnej rozprawce! A jestem?-babcią .Nie tycza mnie alimenty.Sama pomagam dzieciom,bo chce!malo tego zalozylam konta na nauke dla malych wnukow,bo za granica,gdzie mieszkaja sa b.drogie szkoly.Chce z wlasnej woli pomagac.Moje gospodarstwo domowe to..ja! I daje rade jeszcze sie podzielic z dzieciakami. Takie mam priorytety,ot co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość freelemon
Ale w sumie tobie nie przeszkadza ze ja obrażano i obraza. I bynajmniej to nie ona zaczęła te nagonke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość freelemom oj oj
Jezeli juz chodzi juz o teorie spiskowe .I tu beata ,ktora mysli ze kazdy piszacy to jej pasierbica exsia i znajome znajomych tych pan ,a z drugiej strony ty freelemon .To bardziej skalanialabym sie do teori spiskowej ze to ty jestes znajoma beaty i tak pomiedzy rozsadkiem a poczuciem wspolnoty z beata prubojesz sie odnalezc .:)Wiesz takie panu Bogu swieczke i diablu ogarek . Pewnie myle sie ,chcialabym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość freelemom oj oj
Próbujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość freelemon
Zaraz to jeszcze dzisiaj chcialyscie rozmawiać tylko twórczo i na zadany temat ,a teraz co? czy ja mam każda po kolei przepraszać? A niby za co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość freelemon
Zasmuce cię, na oczy beaty nie widziałam. Poczucia jako takiej wspólnoty z beata nie mam. Ani poprzez własne doświadczenia ani poprzez ewentualne moja prawda najmojsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do free..
Zaraz,zaraz.. Ja dalam konkretne wyzwiska pod moim adresem,a Ty mi tu,ze ja nie widze jak Beate sie obraza?Mowie o sobie-zbluzgala mnie za nic. Bylo milo porozmawiac i spokojnie.Do czasu,gdy nie pojawi sie tu p.Beata i zaraz nas przegoni z jej tematu.A przeciez my tylko rozmawiamy..W temacie o alimentach raczej wszystko juz zostalo powiedziane(wykrzyczane).Pogadalysmy teraz o innych aspektach przy okazji tematu "Alimenty". Spokojnego popoludnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość freelemom oj oj
Zrob podsumowanie . Ile masz wpisow obrazliwych do Beaty a ile wpisow obrazliwych do ludzi ,ktorzy nie obrazali jej.Zrob sobie zestawienie . Ludzie pisza spokojnie ,nie obrazajac a beata ? Kazdego kto nie napisze " beata masz racje " miesza z błotem . I ty temu freelemon przyklaskujesz .Takiemu zachowaniu przyklaskujesz .I nie badz dzieckiem niewazne kto zaczal ,wazne jak to sie toczy .I komu daje sie przyzwolenie na obrzydliwe zachowanie . A z tego co napisalas tez swoje lata masz .I ten ten temat przerobilas i wte i wewte .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bedwyn do freelemon - czuję do obcej osoby listość ale nie nienawiść. Wiesz dlaczego? Bo litość jest letnim uczuciem, można je czuć do kogoś "znanego" z netu, a na nienawiść sobie trzeba "zasłużyć". Z resztą uważam się za osobę wierzącą i staram się żyć zgodnie z nakazami wiary. Nienawiśc się w mojej wierze nie mieści. Niemniej przyznaję, że prowokowanie beaty do szczekania chrześcijańskie nie jest - mea culpa. Widzisz, ty się kreujesz na obiektywną, ale obiektywna nie jesteś. Beata znów nas wyzwała od rozhisteryzowanych, roszczeniowych bab z roszczeniowymi dziecmi, a ty jej przyklasnęłaś, jakie to trafne. I gdzie tu obiektywizm? Co ty o nas wiesz? O naszych dzieciach? Jakie są? Piszesz o "dorabianiu" życiorysów. A czy beata nie robi tego samego? Ona nas zna. A skąd nas zna, skoro nigdy nas nie widziała? Bo kto jej nie popiera jest jej wrogiem, któremu trzeba przypisać wszystkie najgorsze cechy. Kilkakrotnie pisałam, ze rozumiem jej niechęć do płacenia alimentów pasierbicy. Jestem w stanie nawet zrozumieć jej nienawiść skierowaną do tej kobiety. Pisałam to, ale beata konsekwentnie to pomijała, bo to nie pasuje do jej wizerunku "roszczeniowej rozhisteryzowanej baby z roszczeniowym dzieckiem". Nie rozumiem natomiast ani nigdy nie zrozumiem jej nienawiści do obcych ludzi. Przypomij sobie wpisy sprzed kilku dni - ktos napisał o śmierci Magdy. Jak ona zareagowała? Nazwała tę osobę "człowieczym genetycznym bublem". I ty piszesz o obdzieraniu beaty z godności. Ona to sama robi takimi wpisami. Ty to popierasz? Bo jeżeli tak, to już wszystko rozumiem i nie mam więcej pytań. Zadałam równiez pytanie - dlczego uważa mnie za roszczeniową osobę? Odpowiedzi oczywiście nie otrzymałam. ... dziewczyno!! o jakiej nienawiści ty piszesz??!! moje niektóre wypowiedzi są z pewnością ostre, ale nie ma w nich nienawiści, nigdy nie napisałam, że nienawidzę !!! Proszę mi nie wmawiać czegoś, co nie istnieje!!! We mnie nie ma nienawiści, ani do pasierbicy, ani do jej matki - są mi obojętne, ale walka o pieniądze, nie oznacza nienawiści weź się ogarnij, tym bardziej, że piszesz o litości??? A kim ty właściwie jesteś?? Chrześcijanka, lepsza od samego Boga!! Wyobraź sobie, że pogarda jest zaraz po egoizmie drugim grzechem głównym!!! Ty mną gardzisz, szydzisz i wyśmiewasz się... nie będę ci tu wklejała twoich wpisów, aby poprzeć moją tezę argumentami - twoimi argumentami!! I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość freelemom oj oj
Beata i co komornik odpowiedzial wam na oswiadczenie o zaprzestaniu placenia swiadczen alimentacyjnych ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
freelemom oj oj Beata i co komornik odpowiedzial wam na oswiadczenie o zaprzestaniu placenia swiadczen alimentacyjnych ? ... a ty teraz robisz nagonkę na freelemon, bo ona ci przeszkadza... w kręceniu twojego filmu, w twojej chorej głowie się nie mieści, że można coś normalnie... ty musisz grać swoją rolę... i wprowadzać zamieszanie... to nie jest twój temat tylko mój ... zauważ różnicę ... bicie piany - to też twoja zasługa... dla mnie jesteś zadziwiająco rozpoznawalna... i uwierz mi nawet jak się zaczernisz... rozpoznam cię ... i nie będę więcej odpowiadała na twoje pytania ... żyj sobie w niewiedzy!!! wszak i tak żyjesz, więc co to za różnica, jak nie będziesz wiedziała czegoś więcej, tym bardziej, jak tej wiedzy nie przyswoisz!!! ... to na tyle ... do ciebie. ... Freelemon - widzisz, jak to działa.... zaczęły dzisiaj korowód od Ciebie... ; ... Ponadto, pozdrawiam Freelemon i Zniecierpliwionego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość freelemom oj oj
Beata napisz zeskanuj orzeczenie sadu .Normalnie zamaz dane .Tylko pokaz dlaczego sad oddalil Wasze argumenty . Tylko to mnie interesuje .Na jakiej podstawie sad ,majac wszelkie dane oddala wasz wniosek . Nie na zle oko :) Musza byc jakies podstawy ,orzeczenie .Odpowiedzi na te pytania unikasz . Na spokojnie odpowiedz ,bez inwektyw ,ze ja jestem ta albo oną . Podaj orzeczenie sadu , i wtedy nikt nie bedzie histori wymyslał .Kazdy odniesie sie do dokumentu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość freelemon
No ja nie wiem;-) powinnas mnie przeprosić za ten korowód;-). Ale tak na poważnie to ja się nie boję. I zauważyłam ten marsz w moim kierunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość freelemom oj oj
freelemoom teraz to juz tu przesadzac zaczelas ,/To chyba zarazliwe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×