Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beata04

Alimenty na dorosłą córkę mojego męża

Polecane posty

Gość do beaty04
Beata tyle nagadałaś na zone swojego męża a teraz napisalas bardzo ważną rzecz-twoj mąż przejawiał skłonności do picia-może to była przyczyna wyrzucenia go z domu przez pierwszą zonę. W nim nadal tkia sklonności do chlania tyle ze ty jestes jego straznikiem, on jest starszy i juz z pewnoscią dupka mu siadła. Kto wie może jak chlał to bił,zdradzał itp. Mowiłam,że nikt nie zna calej prawdy.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o ranyyyyyyyyyy nie mogę. mój też zaczynał pić bo już nie mógł wytrzymać ze starą wariatką. dziś nie pije prawie wogóle - okolicznościowo. ale też pewnie ją bił i wogóle. o matko - ludzie to są nieszczęśliwi. wszyscy są źli a jak nie źli to gorsi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i dziwne, że teraz tych dwóch bijących żony pijaków potrafiło stworzyć spokojne szczęśliwe związki (mój i Beaty)....logiczne myslenie nie jest twoją najmocniejszą stroną z nickim "do Beaty". a może ruszysz głową i znajdziesz inny powód rozpadu tych związków? pomogę: może niedopasowanie charakterów, rozbieżność oczekiwań i celów? może w jednym z nich problemy psychiczne żonki? może zbyt wielkiw wymagania księżniczek i lenistwo z ich strony. widocznie ty w swoim życiu spotykałaś tylko bijących, pijących i nieodpowiedzialnych facetów dlatego tak oceniasz innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do bea
A moze nie dziwne ? Co do gadania ma Twoj facet skoro uyrtzymujesz go i placisz jego dlugi ? Moze to o to u Ciebie chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do bea
Sama rusz glowa i nie tlumacz facetow ,bo te zony takie blee .Dziwne ze same bedac bylymi zonami jestescie cacy .A Wasi byli sa zli .Wasze dzieci super ,pasierbowie wcielone diabły . Ktos Wam kiedys powiedzial ,ze pnkt widzenia zalezy od pnkt siedzenia ? lopatologicznie .Jezeli ja mam dziecko i wiaze sie z rozwodnikiem .I on to moje dziecko wespol zespol utrzymuje to jest ok .Ale jezeli on na swoje z inna kobieta da pieniadze to ajajajja .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he zabawna jesteś:) pomagam mu. twierdzisz, że bijący alkoholik przestanie pić i bić bo się go np. utrzymuje? padam ze śmiechu:) z przedszkola jesteś???? jak dorośniesz to może napiszesz coś sensownego:) no nie mogę jaka jesteś zabawna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przestań pleść bzdury. nic nie jest tylko czarne albo tylko białe to oczywiste. ja z byłym mężem utrzymuję poprawne i bezkonfliktowe kontakty. można? można. tylko trzeba być NORMALNYM CZLOWIEKIEM. było minęło. a oceniać możesz tak naprawdę jak znasz ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i dodam, że dziwna sprawa ale sąd potwierdził, że dorosła dziewczynka musi wziąść się za swoje życie...ale wg twojego myślenia to pewnie było jakieś kombinowanie ze strony jej ojca....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do bea
jestes uzaleznina .Tak razem z nim .Potrzebujesz pomocy .Im wczesniej tym lepiej .Wspolczuje i zycze dotarcia do pnktu w ktorym zobaczysz siebie sama a nie faceta .Powodzenia !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jednak to pacjentka wiadomego szpitala....wie wszystko o wszystkich.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do bea
a sama o tym na tym forum nie pisalas ? ocknij sie .Najpierw piszesz a pozniej sie dziwisz .Starcza demencja tak wcvzesnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do bea
wczesnie cie dotknela ,mialo byc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10:15 [zgłoś do usunięcia] do beaty04 Beata tyle nagadałaś na zone swojego męża a teraz napisalas bardzo ważną rzecz-twoj mąż przejawiał skłonności do picia-może to była przyczyna wyrzucenia go z domu przez pierwszą zonę. W nim nadal tkia sklonności do chlania tyle ze ty jestes jego straznikiem, on jest starszy i juz z pewnoscią dupka mu siadła. Kto wie może jak chlał to bił,zdradzał itp. Mowiłam,że nikt nie zna calej prawdy..... ... witaj, hehe dobre sobie dyrdymały, z tego co wiem moja droga to właśnie żona mojego męża wciągnęła w picie alkoholu gdyż sama nie stroni od kieliszka i od towarzystwa pijących osób, przykro mi ale to prawda, a mój mąż dotrzymywał jej towarzystwa, pod tym względem to był duet zgrany, wiele lat kosztowało mnie na sprowadzenie mojego męża na właściwą drogę. Ja ci mówię... moja droga, że niejedna kobieta już zniszczyła życie nie jednego mężczyzny, którzy nie tylko gorzko zapłakali, ale płaczą i płacą! Przyczyną wyrzucenia go z domu była prawda, jaką usłyszała ... moja droga nie chcę wracać do tego co było, a ty wciąż odgrzewasz te same kotlety. Była mojego męża to zła kobieta, mieszka w małej miejscowości i wszyscy ją tam znają, niestety wiedzą sąsiedzi jak kto siedzi.... i nie pisz... więcej i na podstawie swoich domysłów nie szargaj opinią mojego męża, on dziękuje Bogu, że od takiej kobiety jaką jest ona uwolnił się. Której nigdy nie było w domu, która nigdy nic w domu nie zrobiła, bo wysługiwała się swoją mamą, która miała tylko jedno w głowie pieniądze i dobrą zabawę. Nic o niej nie wiesz, a jeśli coś wiesz, to nie wybielaj jej bo sama się oczernisz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12:37 [zgłoś do usunięcia] do bea Sama rusz glowa i nie tlumacz facetow ,bo te zony takie blee .Dziwne ze same bedac bylymi zonami jestescie cacy .A Wasi byli sa zli .Wasze dzieci super ,pasierbowie wcielone diabły . Ktos Wam kiedys powiedzial ,ze pnkt widzenia zalezy od pnkt siedzenia ? lopatologicznie .Jezeli ja mam dziecko i wiaze sie z rozwodnikiem .I on to moje dziecko wespol zespol utrzymuje to jest ok .Ale jezeli on na swoje z inna kobieta da pieniadze to ajajajja . ... nigdzie nie napisałam, że mój pierwszy mąż to be, musisz wiedzieć, że mój pierwszy mąż to super przystojny facet do dzisiaj, a że nie było nam po drodze to trudno, moje dzieci mają z nim kontakt, bo im tego nie zabroniłam i nie zabraniam, córka moja mieszka razem z nim i super się dogadują, mieszka z nimi jeszcze jego kobieta i nie ma dla mnie to żadnego problemu, żeby wieszać psy na jego kobiecie i na nim samym, tylko kobiety niedowartościowane, takie jak ty zakompleksione muszą odreagować aby innych zwyzywać i doszukiwać się tylko tego najgorszego, do głowy ci nie przychodzi, że ludzie mogą ze sobą rozmawiać. Owszem był taki czas, że ukrywał się i nie dawał przez wiele lat znaku życia, ale to BYŁO! I nie wracam do tego więcej, a wy zamiast iść do przodu to drepczecie w miejscu, albo cofacie się we wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12:37 [zgłoś do usunięcia] do bea Sama rusz glowa i nie tlumacz facetow ,bo te zony takie blee .Dziwne ze same bedac bylymi zonami jestescie cacy .A Wasi byli sa zli .Wasze dzieci super ,pasierbowie wcielone diabły . Ktos Wam kiedys powiedzial ,ze pnkt widzenia zalezy od pnkt siedzenia ? lopatologicznie .Jezeli ja mam dziecko i wiaze sie z rozwodnikiem .I on to moje dziecko wespol zespol utrzymuje to jest ok .Ale jezeli on na swoje z inna kobieta da pieniadze to ajajajja . ... dodam jeszcze, że ta kobieta była już raz rozwiedzioną, gdzie w tle była mała dziewczynka, której rozwaliła cały jej świat, na siłę kazała mówić jej tatuś na mojego obecnego męża - więc nazwij to zupełnie po imieniu, bo ja w tym momencie czegoś tutaj nie rozumiem. Bo według mnie, może się nie udać tak niezgodność charakterów etc. ale nie świadome rozwalanie swojego i przy okazji swoich dzieci a także eks mężowi życia to chyba coś nie halo z tą panią - jak myślisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[zgłoś do usunięcia] skąd ta pewność Afryka, moje marzenie, najpiękniejsze miejsce świata. ... Afryka to piękny kontynent - kontynent kontrastów. Mój mąż też bardzo chce do Afryki wyjechać i zabrać całą naszą ze sobą rodzinę... kto wie, może kiedyś nam się to uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatko skończmy tu ten tamat bo coraz większe świry tu piszą...szczególnie ta pacjentka z tekstami z sufitu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17:20 [zgłoś do usunięcia] bea666 Beatko skończmy tu ten tamat bo coraz większe świry tu piszą...szczególnie ta pacjentka z tekstami z sufitu ... Witam, temat niech jeszcze zostanie. Nie przejmuj się tym ... poza tym uważam, że krytyka konstruktywna jest mile widziana... można się wówczas zastanowić nad samym sobą, zweryfikować własne życie i czegoś się nauczyć dobrego - ideałów wszak nie ma... każdy z nas popełnia błędy, więc krytyka konstruktywna jest mile widziana... natomiast osoby które oczerniają, wypisują nieprawdziwe historie niech lepiej ugryzą się w język i zamilkną. Temat jest jak rzeka... Nie zawsze tutaj takie osoby piszą, o jakich Ty wspominasz. Piszą na tym temacie też wartościowi ludzie, którzy wprowadzili dużo dobrego do tego tematu. Nadto, temat alimentów na córkę mojego męża się jeszcze nie zakończył... procedury jeszcze trwają... moi drodzy napisałam, że jak mnie wyrzucą drzwiami wejdę oknem... niestety ta sprawa nie jest jeszcze zamknięta... na chwilę obecną alimenty wraz z opłatą komorniczą płacimy... ale uwaga! - nie dajmy się zwariować, nie można dać przyzwolenia na coś co było meritum całej tej sprawy. Nie można dać przyzwolenia na oszukiwanie... więc czekajmy na efekt końcowy... czekajmy na taką sytuację, kiedy córka mojego męża zgłosi się do komornika o egzekwowanie pieniędzy za sprawę w sądzie... ja chcę o tym wszystkim tutaj napisać, chcę informować na bieżąco wszystkich tych, którzy byli ze mną tutaj od samego początku. Pozdrawiam serdecznie i życzę miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulkiulki
Tak małym nawiasem beata to tylko innym nie dajesz pozwolenia na oszukiwanie? Zapomniał wół jak cielakiem był jak brało się zasiłek dla samotnej matki a siedziało z facetem? Kto wtedy oszukiwał? Beata ona kłamie tak jak ty. Ty kłamałaś by kasę dostać ona robi to samo. Jak dla mnie niewiele się różnicie. Wy żyliście bez ślubu pobierałaś kasę na dzieci bo dobrze wiedziałaś że zgłaszając jego dochody była by figa. Ona czegoś się patrząc na was nauczyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ukki ulki
Do nich nic nie dotrze .jak Kalemu krasc to zle ,jak Kali krasc to dobrze .One maja jedno przed soba ja ja ja ja i jeszcze raz ja .Nie znam sytuacji bea .Ale z wpisow czuje sie jakbym uczestniczyla w zyciu beaty 04 .Napisala duzo .Nic dobrego o Rodzinie meza .Nic dobrego .O sobie tak .Polukrowana Rodzinka ,bez problemow ,oprocz wrednej pasierbicy ,wrednej matki ,babki ,wrednych znajomych ..A tu wzorzec .Kochajacy siebie i wszystkich nawzajem :) Nic "ino " na plakat . No coz ,zrobcie to .Na plakat szczesliwa Rodzinko, ktora nigdy nikogo nie skrzywdzilas .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość freelemon
I znowu jakaś dziwaczna histeria. Sorki za wyrażenie, ale w dupie bylyscie i gowno widzialyscie. Ta wasza ocena beaty czy Bea to wasze zwykle chciejstwo by tak było. Wtedy wasz świat wyda wam się lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość freelemon
O i kolejna histeryczka!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Ulkiulki
Cos nie wydaje mi sie, aby pani miala jakis nadmiar obowiazkow zwiazanych z dzieckiem. Obserwuje rozne fora dotyczace tematu alimentow i widze, ze bardzo aktywnie udziela sie Pani na wszystkich i to o mocno roznych porach- raniutko, wieczorem, w poludnie- zawsze i wszedzie. Chyba ma Pani duzo wolnego czasu. I duzo zlosci w sobie oraz przekonania, ze wszystkie eks sa swiete, a wszystkie next to szmaty. I wszyscy eks mezowie wypinaja sie na dzieci. A tu nie ma czarno-bialych. Ile osob, tyle historii i sytuacji. I czesto bywa tak, ze porzucona eks naprawde buntuje dzieci... A akurat po Pani widac, ze jest w Pani mnostwo nienawisci do eks, sadze, ze dziecku nastroj mamusi sie udziela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość freelemon
Stwierdzenie o walce o swoje plus ta świętość nie trzymają się kupy. A jeśli chodzi o sądy to właśnie one są dla ludzi i to zazwyczaj tych których łączy pokrewieństwo. Więc przestan siebie wybielac tym pseudo zrozumieniem , bo tak naprawdę to nic nie kumasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulkiulki
Tak mam dużo wolnego czasu wstaję wcześnie pracę mam taką że jestem wolnym strzelcem. I dostrzegam wiele min to że te super dzieci beaty olały ją w chorobie.Pracowita córka nie garnie się by jej pomóc syn też nie bardzo.Od kilku miesięcy choruję mam dużo problemów bo wiadomo służba zdrowia działa jak działa i otwarta jest moja droga do zemsty za rzekomą nienawiść. Alimenty od byłego hehe ale tfu tfu niech sobie facio żyje jako wolny strzelec dam sobie radę. Z dużą satysfakcją wiem że na syna mogę liczyć. I nie wszystkie next są złe uważam że nie powinny ingerować w układ dzieci ojciec.Można podpowiedzieć zwrócić uwagę ale próby kierowania życiem.....Poza tym ja dostrzegam błędy nie wybielam nie robię z siebie anielicy.Bo ten anioł beata ma diabła za skórą. Dlatego że się wpieprza to mąż płaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do freelemon
"[zgłoś do usunięcia] freelemon Stwierdzenie o walce o swoje plus ta świętość nie trzymają się kupy. " Wlasnie "swietosc "beaty nie trzyma sie kuuuupy .Jej dobroc i milosierdzie tez nie trzyma sie kupy ,a moze wlasnie kupy sie trzyma :)??? Iuwierz ani mnie to ziebi ani grzeje .Bo nie takie cos nie dotknelo mnie .Nie ,nie biore pieniedzy ani na siebie ani na dziecko . I nie chodze po sadach . I dlatego moge sie czepiac pani ,ktora sama nie bedac uczciwa wyznacza moralne zachowanie innym . Proste .Jestem uczciwa wymagam uczciwosci .Nie jestem ,nie czepiam sie innych nieuczciwych .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mermaid moor
Dla mnie Beato jesteś dwulicową kobietą z tendencją to odruchowego wręcz wybielania się we własnych oczach. Jesteś żałosna i zakłamana. Nie uznajesz innych racji niż Twoje własne. Tacy ludzie jak Ty budzą tylko odrazę.Doskonały przykład jak pozory mogą mylić. Bezduszna egoistka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość freelemon
do freelemon gdybyś jeszcze napisala z sensem to mozna byłoby z toba polemizować. Reszte pozostawiam w milczeniu, bo nic nie wykumałas z mojego wpisu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaszita
moim skromnym zdaniem... możesz próbować wywalczyć unieważnienie alimentów, wiem, że jest to możliwe bo bardzo podobną sytuację miała moja przyjaciółka pomógł jej wtedy prawnik... jak on się nazywał... Paweł Żywiecki tak to on... wiem, że to ogarnął i udowodnił, ze alimenty jej już się nie należą, możesz spróbować się z nim skontaktować PS. Jego strona internetowa www.zywiecki.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×