Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beata04

Alimenty na dorosłą córkę mojego męża

Polecane posty

Gość zniecierpliwiony???
A ty nie w pracy? Z czego ty istoto żyjesz? Z alimentów? Całymi dniami i nocami przesiadujesz na forach. Chłopiewex sie do roboty a nie pasozytujesz na zasiłkach które sa z podatków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZZZ Zniecierpliwiony
A ,że są tu panie które nie rozumieją znaczenia słów to jest oczywiste. A w tym temacie nie rozróżniają """dziecka """' od """"pełnoletniego dziecka """. I związanych z tym uwarunkowań prawnych. Oraz powołują się na dawno nie aktualne OSN. Aż żal bierze ,że w Polsce mamy taką edukację. No ale mamy taki rząd na jaki głosowaliśmy. Albo nie głosowaliśmy. To chyba CKM-y. Ja lubię podyskutować merytorycznie. Jeśli czegoś nie wiem to chcę się dowiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość freelemon
Wiesz co, ona sie mnie czepia juz dośc długo i czasami tak jak dzisiaj daje maly odpór, zeby sie zbyt dobrze nie poczuła:-). Zabawna jest z tym swoim "nie rozumiesz co piszesz" i.t.d. Troche się powkręca i na jakis czas znowu bedzie spokój. A jak nie ma czym dowalic to dowala albo tym a pro po, albo chocby moim nickiem, choc sama jak do tej pory w ogole nie jest oryginalna. To wczoraj pisałam o niej- tytułuje sie nickiem "do freelemon". Ale to ponoc ja nic nie rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZZZ Zniecierpliwiony
"""""" freelemon Wiesz co, ona sie mnie czepia juz dośc długo i czasami tak jak dzisiaj daje maly odpór, zeby sie zbyt dobrze nie poczuła . Zabawna jest z tym swoim "nie rozumiesz co piszesz" i.t.d. Troche się powkręca i na jakis czas znowu bedzie spokój. A jak nie ma czym dowalic to dowala albo tym a pro po, albo chocby moim nickiem, choc sama jak do tej pory w ogole nie jest oryginalna. To wczoraj pisałam o niej- tytułuje sie nickiem "do freelemon". Ale to ponoc ja nic nie rozumiem. """""" Jeżeli masz siłę ,chęć i uzasadnione powody. to rób to. Jeżeli natomiast chcesz się tylko odgryźć , to tego nie rób. Dla niektórych 2+2 to jest22.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość freelemon
:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZZZ Zniecierpliwiony
[zgłoś do usunięcia] freelemon Zajrzyj na stronę . """alimenty na pełnoletniego"" Tu też będziesz miała dobry ubaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie wszystkich w tym Nowym Roku 2013! Kłaniam się nisko i cieplutko - Freelemon (bardzo oryginalny masz nick "bez cytryny" - komuś się nie podoba ... - no cóż nie przejmuj się tym) - Zniecierpliwiony, w te przepiękne słoneczne, śnieżne i mroźne przedpołudnie. Podoba mi się Wasza konwersacja - miły akcent w tym topiku :) Nie spodziewałam się takiej lawiny postów... śmieszy mnie prowokacja i argumenty osoby prowokującej ... bo jeśli nasze prawo wygląda tak jak Filip - no to nic dodać nic ująć - he właściwie trafiłaś w dziesiątkę, bo tak właśnie PRAWO RODZINNE w Polsce wygląda - biedne i żałosne, bez mamy dziecko, a osoba prowokująca pokazała w całej krasie SWÓJ POZIOM! Chore prawo - chore dziecko, które nie wie, czego tak na prawdę w życiu chce... buntujące się i oszpecające, gdyż za wszelką cenę chce zwrócić na siebie uwagę! Taką żałosną istotą jest też córka mojego męża, bez godności, bez honoru (nie wiem czy ona w ogóle wie co to znaczy?), biedna i ograniczona, z sercem zatwardziałym niczym z kamienia i nastawiona na NIE! Przekorna, źle życzącą. I halo - nie ma dla Ciebie usprawiedliwienia - czas dorosnąć - a może Twoje dziecko Ciebie wkrótce przerośnie i bardziej dojrzeje od swojej mamy? Kiedyś też farbowała sobie włosy na czerwono i wpinała kolczyki tam, gdzie nie powinno ich być, być może ma też tatuaże... nie oglądam jej ciała... ale widzę jej duszę - duszę człowieka okaleczonego, zranionego, zagubionego, przestraszonego - a tak na prawdę chorego ... biednego dziecka, nieodpowiadającego już chyba za to co robi. Żal mi Cię. Bo manipulujesz innymi i udajesz, że to niby pomyłkowo... błądzącą nadal istotę, bo nie dopuszcza do swojego umysłu myśli, że mogą na tym świecie być ludzie PRAWDZIWI, którzy nic od niej nie chcą, że mogą ją lubić dla niej samej. Trudne prawda? Dla Ciebie nie do przyjęcia, bo Ty wszystko robisz interesownie, nawet dziecko! A gdzie jej wyobrażenie o miłości? Czyż dla niej miłością jest chemia? A gdzie PRAWDA? Kłamsto jej domeną. Prawda najprawdziwsza została pominięta. Miałam ogromy żal w sercu i ranę, która długo się goiła... ale w końcu KTOŚ wytłumaczył mi... że jestem bardzo naiwna, pomimo mojego dojrzałego wieku, ten KTOŚ wytłumaczył mi, że jeśli ja jestem dobra, to wcale nie znaczy, że ludzie też tacy są! W sądzie byliśmy z jej powodu - innego powodu NIE BYŁO. Sprawę przegraliśmy tylko dlatego, że sędzina też farbuje włosy na czerwono... - a przede wszystkim dlatego, że w naszym kraju panuje fałszywe przekonanie... stereotyp - zakorzeniony tak głęboko w umysłach Polaków! Że jakim prawem rodzic - w tym przypadku ojciec, może nie chcieć płacić alimentów na swoje przecież dziecko! Bo przecież ten stereotyp mówi o tym, że facet to świnia, a mamusia z dzieckiem chociaż też bardzo się w tym wszystkim pogubiła jest OFIARĄ i świnia musi płacić chce czy nie chce! Według mnie rodzic może nie chcieć płacić (każdy z nas ma wolną wolę, więc dlaczego komuś tę wolę się ogranicza albo całkowicie się jej pozbawia? Pani sędzina wzięła na siebie za ten czyn dużą odpowiedzialność z konsekwencją niestety tego czynu, bo wszak wszystkim wiadomo, że w przyrodzie NIC nie ginie! Z konsekwencją też czynu osób w to bezpośrednio zainteresowanych ze strony córki, a także i samą córkę!) ... bo rodzic moje drogie, nie jest dozgonnie zobowiązany pielęgnować dziecko, które się od niego odwróciło, które w przyszłości nie poda mu szklanki wody! Przecież Wy też, jeśli macie dzieci pokładacie w głębi serca nadzieję, że może moje dziecko nie tylko odezwie się do rodzica ludzkim głosem, wspomni i przypomni sobie, jak to było, kiedy ten rodzic opiekował się tym dzieckiem, kiedy ono tego potrzebowało... a gdy tylko trochę opierzało samo zaczęło się rządzić swoimi prawami! Kto ma dzieci, ten wie o czym piszę. Moje przekonania nie zmieniły się, w kwestii alimentów, nadal uważam, że alimenty należą się tylko i wyłącznie dziecku małoletniemu, a dziecku pełnoletniemu tylko i wyłącznie w wyjątkowych sytuacjach (kiedy studiuje na studiach stacjonarnych, ma dobre wyniki w nauce i utrzymuje prawidłowy - dobry kontakt z rodzicem płacącym alimenty - po prostu jest wdzięczne! ... i gdyby nasze chore prawo w końcu to zrozumiało i było normalne (bez potrzeby zwracania na siebie uwagi, bez farbowania włosów na czerwono!) - to mniej byłoby rozbestwionych pełnoletnich niewdzięcznych i roszczeniowych dzieci i mniej było by skrzywdzonych osób trzecich, którzy nie mieli i nie mają wpływu na postawę rodzica, a także na postawę życiową córki! Zastanawiam się, czy nie założyć petycji na ten temat? Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie wszystkich w tym Nowym Roku 2013! Kłaniam się nisko i cieplutko - Freelemon (bardzo oryginalny masz nick "bez cytryny" - komuś się nie podoba ... - no cóż nie przejmuj się tym) - Zniecierpliwiony, w te przepiękne słoneczne, śnieżne i mroźne przedpołudnie. Podoba mi się Wasza konwersacja - miły akcent w tym topiku :) Nie spodziewałam się takiej lawiny postów... śmieszy mnie prowokacja i argumenty osoby prowokującej ... bo jeśli nasze prawo wygląda tak jak Filip - no to nic dodać nic ująć - he właściwie trafiłaś w dziesiątkę, bo tak właśnie PRAWO RODZINNE w Polsce wygląda - biedne i żałosne, bez mamy dziecko, a osoba prowokująca pokazała w całej krasie SWÓJ POZIOM! Chore prawo - chore dziecko, które nie wie, czego tak na prawdę w życiu chce... buntujące się i oszpecające, gdyż za wszelką cenę chce zwrócić na siebie uwagę! Taką żałosną istotą jest też córka mojego męża, bez godności, bez honoru (nie wiem czy ona w ogóle wie co to znaczy?), biedna i ograniczona, z sercem zatwardziałym niczym z kamienia i nastawiona na NIE! Przekorna, źle życzącą. I halo - nie ma dla Ciebie usprawiedliwienia - czas dorosnąć - a może Twoje dziecko Ciebie wkrótce przerośnie i bardziej dojrzeje od swojej mamy? Kiedyś też farbowała sobie włosy na czerwono i wpinała kolczyki tam, gdzie nie powinno ich być, być może ma też tatuaże... nie oglądam jej ciała... ale widzę jej duszę - duszę człowieka okaleczonego, zranionego, zagubionego, przestraszonego - a tak na prawdę chorego ... biednego dziecka, nieodpowiadającego już chyba za to co robi. Żal mi Cię. Bo manipulujesz innymi i udajesz, że to niby pomyłkowo... błądzącą nadal istotę, bo nie dopuszcza do swojego umysłu myśli, że mogą na tym świecie być ludzie PRAWDZIWI, którzy nic od niej nie chcą, że mogą ją lubić dla niej samej. Trudne prawda? Dla Ciebie nie do przyjęcia, bo Ty wszystko robisz interesownie, nawet dziecko! A gdzie jej wyobrażenie o miłości? Czyż dla niej miłością jest chemia? A gdzie PRAWDA? Kłamsto jej domeną. Prawda najprawdziwsza została pominięta. Miałam ogromy żal w sercu i ranę, która długo się goiła... ale w końcu KTOŚ wytłumaczył mi... że jestem bardzo naiwna, pomimo mojego dojrzałego wieku, ten KTOŚ wytłumaczył mi, że jeśli ja jestem dobra, to wcale nie znaczy, że ludzie też tacy są! W sądzie byliśmy z jej powodu - innego powodu NIE BYŁO. Sprawę przegraliśmy tylko dlatego, że sędzina też farbuje włosy na czerwono... - a przede wszystkim dlatego, że w naszym kraju panuje fałszywe przekonanie... stereotyp - zakorzeniony tak głęboko w umysłach Polaków! Że jakim prawem rodzic - w tym przypadku ojciec, może nie chcieć płacić alimentów na swoje przecież dziecko! Bo przecież ten stereotyp mówi o tym, że facet to świnia, a mamusia z dzieckiem chociaż też bardzo się w tym wszystkim pogubiła jest OFIARĄ i świnia musi płacić chce czy nie chce! Według mnie rodzic może nie chcieć płacić (każdy z nas ma wolną wolę, więc dlaczego komuś tę wolę się ogranicza albo całkowicie się jej pozbawia? Pani sędzina wzięła na siebie za ten czyn dużą odpowiedzialność z konsekwencją niestety tego czynu, bo wszak wszystkim wiadomo, że w przyrodzie NIC nie ginie! Z konsekwencją też czynu osób w to bezpośrednio zainteresowanych ze strony córki, a także i samą córkę!) ... bo rodzic moje drogie, nie jest dozgonnie zobowiązany pielęgnować dziecko, które się od niego odwróciło, które w przyszłości nie poda mu szklanki wody! Przecież Wy też, jeśli macie dzieci pokładacie w głębi serca nadzieję, że może moje dziecko nie tylko odezwie się do rodzica ludzkim głosem, wspomni i przypomni sobie, jak to było, kiedy ten rodzic opiekował się tym dzieckiem, kiedy ono tego potrzebowało... a gdy tylko trochę opierzało samo zaczęło się rządzić swoimi prawami! Kto ma dzieci, ten wie o czym piszę. Moje przekonania nie zmieniły się, w kwestii alimentów, nadal uważam, że alimenty należą się tylko i wyłącznie dziecku małoletniemu, a dziecku pełnoletniemu tylko i wyłącznie w wyjątkowych sytuacjach (kiedy studiuje na studiach stacjonarnych, ma dobre wyniki w nauce i utrzymuje prawidłowy - dobry kontakt z rodzicem płacącym alimenty - po prostu jest wdzięczne! ... i gdyby nasze chore prawo w końcu to zrozumiało i było normalne (bez potrzeby zwracania na siebie uwagi, bez farbowania włosów na czerwono!) - to mniej byłoby rozbestwionych pełnoletnich niewdzięcznych i roszczeniowych dzieci i mniej było by skrzywdzonych osób trzecich, którzy nie mieli i nie mają wpływu na postawę rodzica, a także na postawę życiową córki! Zastanawiam się, czy nie założyć petycji na ten temat? Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milena1978
Tyle ile jady ty w sobie masz chora kobieto to tylko ma zniecierpliwiony!! Nic nowego do tematu nie wniosłaś!! Ponownie krytykujesz ,oczerniasz, oceniasz, ubliżasz i atakujesz swoja pasierbicę. Twoja pasierbica skorzystała z danego jej prawa i to prawo sad podtrzymał wydając wyrok a twój wniosek o uchylenie alimentów oddalił. Ona nic złego nie zrobiła. Czy ty wiążąc się z żonatym facetem pomyślałaś ze grzeszysz? Nie ważne co mówił twój ukochany-on był żonaty a ty cudzołożyłaś . Mało tego ty byłas mężatką i urodziłaś nieślubne dzieci!! Czy nie uczciwiej pisać o sobie a nie o kimś kto nawet nie może sie obronić i napisać swojej wersji,swoich odczuć,swojego punktu widzenia?! Zaprzestań pałac nienawiścią!! Wielu z forumowiczów poznało ciebie po wpisach i wyrobiło sobie zadanie o tobie. Naprawdę uważasz się za niewinna i świętą po tak bujnym życiu jakie miałaś? Może trochę samokrytyki?!! Znamy już szczegóły twojej wersji. Wiemy ze musicie płacić alimenty. Nic w tej kwestii sie nie zmieniło. To koniec. Skończ ten temat i nie nakręcaj się bo to szkodzi zdrowiu z którym ty masz problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZZZ Zniecierpliwiony
Do Beaty 04. Również pozdrawiam i życzę wszystkiego najlepszego w nowym roku. ZZZ Zniecierpliwiony """"""""""""" Madzia albo Dominika a skad wiesz czy autor nie probuje i nie szuka...dla was tutaj wszystko jest latwe a polskie panstwo jest jakie jest..czytaj..beznadziejne..tak jak i polskie chore prawo zasadzaja alimenty wg mozliwosci zarobkowych wiec ok..ale niech taka sedzina znajdzie prace autorowi za kwote adekwatna do jego mozliwosci i wtedy zasadza alimenty w odpowiedniej kwocie..kazdy z was dobrze wie jak jest ciezko z praca, jaki mamy wyzysk,,i wyksztalceni ludzie robia na umowy smieciowe za grosze..tylko na autora patrzycie odrazu jak na potecjalnego alimenciarza ktorego trzeba oskubac..""""""""""" Bo w Polsce jest stosowane socjalistyczne i komunistyczne prawo. Jego wykładnia. I jego mentalność. Mimo ,że prawo stanowi co innego. Nakazuje uwzględniać zmiany społeczno- gospodarcze , zmiany prawa jakie w naszym kraju zaszły i zachodzą. A rzadko kto decyduje się zaskarżyć sędziego\ sąd za łamanie prawa. Ludzie nie są konsekwentni w swoim działaniu. Albo nie potrafią być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniecierpek myślenie nie boli
beaty mąż ma pięć fakultetów i k*** trzeba być tumanem aby nie znaleźć sobie pracy. Zapytaj beatki gdzie pracuje w tej chwili jej mąż i Ile zarabia. To śmiechu warte aby taki wykształcony człowiek zarabiał tyle by jego rodzina w biedzie zyła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zniecierpliwiony - dziękuję. Mam coś dla Ciebie do wglądu, ale prześlę Ci to na Twój e-mail - ale w późniejszym terminie:) Mileno moja droga a gdzie Twój jad się podział? Czyż nie jest on w poście powyżej adresowany właśnie pod moim adresem? Nadto, ten temat będzie tutaj tak długo, dopóki ja nie zdecyduję inaczej ;) Mam nadzieję, że nie obrażam Pani lub Pana moderatora moimi wpisami, bo gdyby tak było dawno by mnie skasowali. Więc moja droga nie ty decydujesz o tym, kiedy ten temat ma zejść z kafeterii i nie wypowiadaj się za większość forumowiczów, wszak Polacy nie gęsi i swój język mają, każdy wypowiada się sam za siebie. Nadto chcę napisać, że w jednym zdaniu się z Tobą zgadzam, odnośnie mojej osoby wszystko to BYŁO, ale wszystko przeinaczyłaś, żeby wyszło po twojemu czyli kłamliwie... ale ważne jest, że to BYŁO, natomiast w przypadku córki mojego męża to wszystko JEST. Odpowiem też na ostatni post,oczywiście musiał zostać zwulgaryzowany, żeby pewnie nadać mu większej ważności i wyższości hehe - facet po 5 fakultetach niestety już niemłody... może zarobić tyle ile ustawa przewidziała i ani grosza więcej ... jeśli przekroczy próg to obniżona zostanie automatycznie niepełna emerytura! Mój mąż nie ma pełnej wysługi lat! Proszę nie zazdrościć komuś czegoś, do czego sam doszedł. Mój mąż, ja i moja rodzina nie wyjadamy córce mojego męża z miski - wręcz odwrotnie, to ona żywi swojego psa naszym kosztem argumentując to nauką! A że jej i jej podobnym się to nie podoba - to moje pisanie - no cóż jej problem. Nadto proszę czytać ze zrozumieniem i nie interpretować mojego życia według swoich własnych teorii spiskowych. A ponadto, proszę o moje zdrowie się nie martwić... niech każdy martwi o swoje... gdyż szlachetnego zdrowia nigdy za dużo, a w Polsce panuje ciężki wirus grypy - bardzo zaraźliwej grypy. Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz sie zamknij!!
Ale juz daj pas ok!! nie błaźnij się i przestań sie produkować!! Wiemy,wiemy-twoja pasierbica to pasozyt a ty to cichodajka!1 Kurwa!! przestań!! Ja pierdole czy tobie drugiego cyca musza odciąć abys sie zamnkneła!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tobie co trzeba
obciąć, żebyś się zamknął/zamknęła? no co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może język?
może rękę, może palec, może inną jakże ważną część ciała? i dlaczego życzysz Beacie choroby cierpienia? co ona tobie zrobiła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no słucham
co Beata tobie zrobiła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie rozumię
Do Beaty 04. To co piszesz na temat alimentów dla pełnoletniego dziecka , jest oczywiste dla każdego normalnego człowieka. Bo zgodnie z prawem , takie alimenty nie przysługują.Nie ma w Polsce prawa , które nakazywało by płacić alimenty na pełnoletnie dziecko. Nie potrzebnie zaś wdajesz się ,znowu, w bzdurną polemikę. I to ciągle z tą samą osobą. Skieruj sprawę \ ojciec \ na drogę karną w tym temacie. i bądź konsekwentna. Możesz również na drodze karnej wnieść powództwo cywilne o zwrot bezprawnie pobieranych pieniędzy \ przez komornika i dyrektora WBE \ wraz z ustawowymi odsetkami do dnia zapłaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozumiem................
włożyła kij w mrowisko i tobie to nie pasi? więc trzeba Beatę zgnić, albo pociąć na kawałeczki, słowem wyeliminować, żeby nic z niej nie zostało? bo ciebie to boli, drażni i przeszkadza. Bardzo ci przeszkadza! Ogarnij się i idź do fryzjera albo kosmetyczki i popatrz na siebie - może coś zobaczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozumiem................
Beata............włożyła kij w mrowisko i tobie to nie pasi? więc trzeba Beatę zgnić, albo pociąć na kawałeczki, słowem wyeliminować, żeby nic z niej nie zostało? bo ciebie to boli, drażni i przeszkadza. Bardzo ci przeszkadza! Ogarnij się i idź do fryzjera albo kosmetyczki i popatrz na siebie - może coś zobaczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZZZ Zniecierpliwiony
Do Beaty 04. To co piszesz na temat alimentów dla pełnoletniego dziecka , jest oczywiste dla każdego normalnego człowieka. Bo zgodnie z prawem , takie alimenty nie przysługują.Nie ma w Polsce prawa , które nakazywało by płacić alimenty na pełnoletnie dziecko. Nie potrzebnie zaś wdajesz się ,znowu, w bzdurną polemikę. I to ciągle z tą samą osobą. Skieruj sprawę \ ojciec \ na drogę karną w tym temacie. i bądź konsekwentna. Możesz również na drodze karnej wnieść powództwo cywilne o zwrot bezprawnie pobieranych pieniędzy \ przez komornika i dyrektora WBE \ wraz z ustawowymi odsetkami do dnia zapłaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do rozumiem
z ta rada do beaty :) Niech sie ogarnie kobieta :) Kij to wlozyla sobie a nie innym wiadomo gdzie .Jakie by nie bylo prawo ,jest jednak prawem.Poki co nie ma tak ,ze sprawiedliwosc sprawiedliwoscia a racja m byc po mojej stronie .Placic trza i koniec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZZZ Zniecierpliwiony
Nie ma takiego prawa \ ani obowiązku \ w Polsce , by płacić alimenty na pełnoletnie dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ależ prawo jest
skoro beaty mąż płaci i to na podstawie wyroku sadowego to nie tylko jest takie prawo ale i obowiązek płacenia alimentów na pełnoletnie dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ależ prawo jest
nie rozumię Do Beaty 04. To co piszesz na temat alimentów dla pełnoletniego dziecka , jest oczywiste dla każdego normalnego człowieka. Bo zgodnie z prawem , takie alimenty nie przysługują.Nie ma w Polsce prawa , które nakazywało by płacić alimenty na pełnoletnie dziecko. Nie potrzebnie zaś wdajesz się ,znowu, w bzdurną polemikę. I to ciągle z tą samą osobą. Skieruj sprawę \ ojciec \ na drogę karną w tym temacie. i bądź konsekwentna. Możesz również na drodze karnej wnieść powództwo cywilne o zwrot bezprawnie pobieranych pieniędzy \ przez komornika i dyrektora WBE \ wraz z ustawowymi odsetkami do dnia zapłaty. ---I TO SAMO--- ZZZ Zniecierpliwiony Do Beaty 04. To co piszesz na temat alimentów dla pełnoletniego dziecka , jest oczywiste dla każdego normalnego człowieka. Bo zgodnie z prawem , takie alimenty nie przysługują.Nie ma w Polsce prawa , które nakazywało by płacić alimenty na pełnoletnie dziecko. Nie potrzebnie zaś wdajesz się ,znowu, w bzdurną polemikę. I to ciągle z tą samą osobą. Skieruj sprawę \ ojciec \ na drogę karną w tym temacie. i bądź konsekwentna. Możesz również na drodze karnej wnieść powództwo cywilne o zwrot bezprawnie pobieranych pieniędzy \ przez komornika i dyrektora WBE \ wraz z ustawowymi odsetkami do dnia zapłaty. -----------stale ta sama osoba utwierdza beate w przekonaniu,ze nadal ma z siebie robić idiotkę i walczyć o coś co jest zgodne z prawem ILE FAKTYCZNIE OSÓB POPIERA BEATĘ?? OTO JEST PYTANIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, jedna i ta sama osoba faktycznie tutaj do mnie pisze raz mi ubliżając w wulgarny sposób, drugi raz tłumacząc, że alimenty na pełnoletnie dziecko należą się!! Otóż, nie mam nic przeciwko płaceniu alimentów na pełnoletnie dziecko! Rodzice jeśli widzą dobrą wolę dziecka mają z nim dobry kontakt i zdrowe czyste relacje - i chcą je alimentować - niech to robią! Ale nie ma takiego PRAWA - nawet rodzinnego - aby do tego zmuszać rodzica - bo prawo które WY tak skrupulatnie podkreślacie jest tak na prawdę BEZPRAWIEM uprawianym na szkodę osób trzecich z uwzględnieniem swoich własnych interpretacji, osobistych a nie obiektywnych uprzedzeń względem RODZICA - NIE MA TAKIEGO PRAWA - są tylko CHORE Z UPRZEDZENIAMI SĄDY!!!! - proszę te dwie różne rzeczy wziąć ściśle pod uwagę i nie zaśmiecać tego topiku swoimi własnymi interpretacjami z usprawiedliwieniem dla takich pełnoletnich jak powyżej, gdzie jeden afiszuje się po mediach i oczernia swoją własną rodzinę, a druga napluła dosłownie w twarz ojcu i jego drugiej rodzinie tylko za to bo ma ochotę się mścić a za wyegzekwowane bezprawnie alimenty karmi michą swojego burka!!! Bo tak na prawdę nie wie co ma ze sobą już zrobić! Pieniądze moi drodzy to nie wszystko, przyjdzie Wam to kiedyś oddać jak nie w formie gotówki to w innej formie - takie bowiem jest życie! I proszę nie pisać plugawych postów na miarę swojego poziomu, bo jest to nie tyle irytujące co obrzydliwe - WSTYD, ABY W XXI WIEKU LUDZIE NA WZAJEM TAK SIĘ DO SIEBIE ODZYWALI - NAWET NA FORUM, ALE ŁATWIEJ TUTAJ NIŻ W RZECZYWISTYM ŚWIECIE - ALE JAK TO MÓWIĄ KTO SIĘ URODZIŁ .... dalej sobie proszę dopowiedzieć. Kiedyś pisałam aby co niektórzy przeczytali książkę pt. "Tajemniczy ogród" i dostrzegli wrażliwość tego świata, metamorfozę wygórowanych i złych zachowań, jak mała dziewczynka w wieku 9 lat doszła do tego i zrozumiała, co jest NAJWAŻNIEJSZE lub KTO JEST NAJWAŻNIEJSZY, co niektórym niekiedy zajmuje całe życie a niektórym nie udaje się to w ogóle i takich najbardziej mi ŻAL. Poza tym uważam, że nie warto wdawać się w polemikę i faktycznie zamilczeć, bo z taką jedną osobą, o której pisze "nie rozumię" - nie będę dyskutowała - przykro mi NIE TEN POZIOM - tobie trzeba iść do przedszkola i od podstaw uczyć się nie tylko dobrych manier, co wrażliwości na krzywdę drugiego człowieka. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulkiulki
Tak tak beata a zapytałaś swojego eks czy miał ochotę alimentować waszego syna który mając zawód i będąc pełnoletnim zaczął szkołę średnią?Krzyczysz krzyczysz a w swoje korytko tak nie zajrzysz...I przypominam ci mój syn studiuje dziennie w normalnym trybie na dobrej uczelni a twoim zdaniem i tak to ja jestem pazerna baba.Studiuje i będzie studiował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZZZ Zniecierpliwiony
Do Beata04. Miałaś mi coś przesłać . Pośpiesz się . Prawdopodobnie jutro będę musiał wyjechać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZZZ Zniecierpliwiony
Do Beata04. Miałaś mi coś przesłać . Pośpiesz się . Prawdopodobnie jutro będę musiał wyjechać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SanFrancisco
A co uważacie o sprawie kiedy była żona nie pracuje, ma drugie dziecko z innym i na to drugie dziecko nie pobiera alimentów a ciągle chce podwyższenia alimentów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beatka bez nerwacji
Będziesz mogła na stare lata domagać się alimentowania swojego pobytu w super domu starców i dzieciak nie wywinie się. Ty płacisz teraz, on będzie kiedyś płacił. Milutka rodzinka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×