Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość asasss2

szukam dziewczyny, która za kasę poderwie mojego męża

Polecane posty

Gość gość
6788 wszystkich masz w domu ?XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6788000
przecież połowa moich wypowiedzi to sa podszywy, więc nie wiem do którego nicka piszesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestes tak madra inaczej, ze nawet podszywki sie dorobilas. A z tym podsunieciem kobiecie jej wysnionego faceta dobry pomysl i wtedy taka kobiete mozna zostawic z niczym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6788
Gadam sama ze sobą. Coś ze mną nie halo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6788000
"Jestes tak madra inaczej, ze nawet podszywki sie dorobilas. " pokaz mi błąd logiczny w którejkolwiek wypowiedzi, to pogadamy, mozesz sie przyczepic co najwyzej do kwestii moralnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mysle, ze gdyby kobiecie podsunac wymarzonego faceta, uleglaby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja myślę,że nie ma na tym świecie realnego faceta,o którym mogłabym powiedzieć:mój wymarzony facet....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ano moralnosc KULEJE u ciebie, a nawet obawiam sie, ze jest brak calkowity. :D Coz, pozostaje tylko wspolczuc twojemu mezowi. I ten bankomat jeszcze. XD moja padla przy tym. Bez odbioru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6788000
no właśnie rzecz w tym, że to czy by uległa czy nie - nie powinno zależeć od tego czy facet jest wymarzony czy jakikolwiek inny, ale od jej zasad, bez względu na okoliczności, dlatego śmieszne są komentarze, że ryzykowne jest stwarzanie sytuacji potencjalnych, wierność z powodu braku okazji to żadna wierność jak dla mnie, a przypadek x sam pomysł ze sprawdzaniem kogokolwiek jest dla mnie kompletnie z innego swiata, ja nawet nigdy telefonu mężowi nie przejrzałam, co nie zmienia faktu, że takie sprawdzenie kogoś nie jest dla mnie kuszeniem losu, a jedynie srednio moralnym sposobem na przekonanie sie jaka jest prawda i jesli kogos to bawi to nie uważam, że musi być szkodliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upyours___
jestes niewdzięczną suką. mam nadzieję, że on jest czysty , ale zakocha się z wzajemnościa we wspomnianej dziewczynie, a Ty bedziesz wtedy forever alone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez szukam dziewczyny która uwiedzie i udokumentuje zdradę. okolice warszawy, oczywiście zaplace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poszukuję kobiety Kraków okolice, która odpłatnie poderwie a nawet prześpi się z moim mężem.Najlepiej ciemnowłosa normalnej postury wiek 35-40. Chcę po prostu rozwodu a on nie chce mi go dać mimo że już kiedyś mnie zdradził. Na kasę żadną nie liczę bo mamy intercyzę ,chcę tylko żyć normalnie. Próbowałam to ratować ale on się rozpił i tylko koledzy więc czemu mam sobie marnować życie. Jeśli znajdzie się kobieta która mnie od tego uwolni to moje gg 49502882

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LUXgirl
Też szukam dziewczyny, która poda mi na tacy takie dowody. Nie do rozwodu, a dla mojej wiadomości. Nie jesteśmy po ślubie ale mamy zmiar się pobrać. Wydaje mi się, że mnie zdradza. Ja też mogę tak którejś z Was pomóc. Najlepiej brunetka w wieku 35-40 lat. Resztę powiem na prv. okolice Dąbrowa Górnicza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te wpisy to dowód na to,jakie jesteście puste i durne!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aahahahahah ale sie odezwalo facetow przerazonych,ze kobiety stac na takie prowo, teraz siedzicie i glowkujecie czy ta slicznotka, z ktora pewnie flirtowaliscie ostatnio to nie panienka podstawiona przez ozne...i dobrze, myslcie o tym za kazdym razem jak wam siusiak bedzie furkotal nie wtedy kiedy trzeba...a ci co piszecie,ze sie zakocha w podstawionej...o to wlasnie chodzi...ona chce sprawdzic czy facet jest do tego zdolny, jak nie ona to inna, po prostu kobitka chce sobie czasu oszczedzic, a jak ja kocha to nic na niego nie podziala chocby wygladala jak z pokazu victoria's secret

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mataczzcz
Moje pytanie brzmi po co takie jazdy robić i ty jeszcze smiesz tu oponowac , z e meza kochasz :) jestes załosna ! nie ma tu krzty miłosci , tylko zazdrosc i poczucie własnosci i poddania ! Nigdy bym nie był z taka kobietą , a majac tak zryty beret jak ty nigdy bym sie tez z nikim nie związał ! by mu zwyczajnie krzywdy nie robić . i tak nawet jak ten eksperyment sie nie uda , czyli maż sie nie skusi to ty i tak nie bedziesz mu wierzyć , bedziesz snuc , ze to nie ta kobieta była , albo zle to zrobiła itd , podlegasz niestety pod psychologa ! posiadanie dzieci powinno byc tobie zabronione , albo ograniczenia w kwesti wychowania ich zastosowane .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mataczzcz
[zgłoś do usunięcia] gość aahahahahah ale sie odezwalo facetow przerazonych,ze kobiety stac na takie prowo, teraz siedzicie i glowkujecie czy ta slicznotka, z ktora pewnie flirtowaliscie ostatnio to nie panienka podstawiona przez ozne...i dobrze, myslcie o tym za kazdym razem jak wam siusiak bedzie furkotal nie wtedy kiedy trzeba...a ci co piszecie,ze sie zakocha w podstawionej...o to wlasnie chodzi...ona chce sprawdzic czy facet jest do tego zdolny, jak nie ona to inna, po prostu kobitka chce sobie czasu oszczedzic, a jak ja kocha to nic na niego nie podziala chocby wygladala jak z pokazu victoria's secret x wiekszego nielogicznego stetku bzdur nie czytałm dawno , i wiadomo ze pisała to kobieta :) to ze nie skusi sie dzis , nie znaczy , ze nie jutro , albo po jutrze , albo nie znaczy , ze nie z inną itd. Macie kobiety zryte berety !:) na punkcie zdrady , jestescie chore psychiczne w tej kwesti ! i nawet sobie sprawy nie zdajecie Meżczyzna ma drzeć , a z czego , chyba ze to popierduła i sie wystraszy odejscie ewentualnego zony - siedzi u niej na garnuszku itd wtedy tak pipa a nie facet ma sie i czego bać , inni wiedzą , ze tego kwiatu pół swiatu i ze czekają chetne , madrzejsze , piekniejsze młodsze itd. ale kto ciebie zechce jak tego meza wygonisz :) oto jest pytanie :) ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radioshka
Idiotyczny pomysł z tymi podpuchami :/ Nie róbcie tego dziewczyny, bo to wam i tak nic nie da! Po pierwsze - wasz facet może być wierny, ale spotka się z taka podstawioną laską z czystej ciekawości (kto to, dlaczego), a nie z chęci zdrady. Po drugie - ryzykujecie że on i ta podstawiona panna naprawdę zakochają się w sobie, i wtedy stracicie faceta. To naprawdę igranie z ogniem. Po trzecie - gdy nie będzie on zupełnie zainteresowany, to co? Znaczy że wierny? Niekoniecznie! Równie dobrze podstawiona kobieta mogła nie wpaść mu w oko, i nie będzie nią zainteresowany, choć w rzeczywistości może być prawdziwym bawidamkiem. Zatem nie bawcie się w takie głupoty, bo nic wam takie zagrania nie wyjaśnią :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mataczzcz
przy rozwodzie jezeli maż udowodni , ze zastosowałas taki eksperyment sad wyda orzeczenie winy TWOJEJ !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mataczzcz
TAK ZE nie dosc , ze moze być z ta podłozoną mu kobietą bo sobie do gustu przypadną , to jeszcze wystapi do sadu o alimenty na siebie :) tyle idiotko ugrasz , On bedzie miał nowe kobietę i kase od ciebie a ciebie z alimentami kto wezmie ? jeszcze jak maz madry to wykaze twje psychiczne rzchwianie i dzieci też odda sad jemu :) ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez czasem mam takie mysli. chcialabym po prostu wiedziec co by zrobil moj maz. ufam mu ale.. no wlasnie nigdy nie jest sie niczego pewnym na 100% a raczej nawet nie powinno bo wtedy bardziej boli.. i to jest najgorsze. Ja np. wiem ze jakby moj maz wynajal jakiegos faceta to bym go nie zdradzila. to akurat wiem na 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewica malo uzywana
Najbardziej idiotyczny pomysl jaki mogl autorce przyjsc do glowy. Zal pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LUXgirl
hmmm tylko, że to nie jest jeszcze mój mąż. A jakby miał się zakochać to lepiej teraz niż po ślubie. Jeżeli mnie naprawdę kocha to nie zdradzi. Nie chodzi mi tylko o jakies spotkanie, które od razu zaliczę na zdradę. Chodzi o faktyczne zaangażowanie z jego strony w skok w bok. Jeżeli będzie już za chwilę sam składał propozycje, to sprawa prosta. Dla wielu z was to żałosne, cóż ... żałosne jest również tkwienie w gównianym związku z ufaniem na zabój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bucior
A ja mogę odpłatnie przelecieć komuś żonę podaną na tacy. Są tu tacy chętni panowie? Sorki za głupie pytanie. Takie coś tylko baba może wymyślić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mataczzcz Moje pytanie brzmi po co takie jazdy robić i ty jeszcze smiesz tu oponowac , z e meza kochasz usmiech.gif jestes załosna ! nie ma tu krzty miłosci , tylko zazdrosc i poczucie własnosci i poddania ! Nigdy bym nie był z taka kobietą , a majac tak zryty beret jak ty nigdy bym sie tez z nikim nie związał ! by mu zwyczajnie krzywdy nie robić . xx Zacznijmy od tego zmataczone i ograniczone umysłowo, że na takiego przygłupa jak ty to normalna i szanująca się kobieta nawet pierdnąć by nie chciała. Masz wzięcie jedynie u debilek z patologicznych środowisk, gdzie sąsiad dopycha po kątach nieletnią córkę sąsiada. Dno i 2 metry mułu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mataczzcz
co ty nie napiszesz :) popatrz a chca mnie az dwie , a i jeszcze nie jedna by sie znalazła :) oczywiscieeeeeee , wszystki to debilki , tylko ty jestes tą normalna madra kobieta :) ha ha ha jak ja kocham to forum .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie nawet arabski szejk chce nudny jestes matacz vel karolek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamataczone nie wysilaj się debilku, bo ja nie zamieram ubliżać sama sobie dyskutując z patologią. To jest moja ostatnia odpowiedź dla ciebie i możesz sobie pisać co tylko chcesz, a ja mam to gdzieś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mataczzcz
tak jak i ja i wszycy w około :) bedziesz pisać , nie tu to gdzie indiziej jak to robisz od lat i od lat piszesz to samo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LUXgirl
A ja nadal czekam na realną pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×