Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość asasss2

szukam dziewczyny, która za kasę poderwie mojego męża

Polecane posty

Gość asasss2

Najlepiej z Poznania lub okolic. Musi to być ładna dziewczyna. Cena do uzgodnienia. ŻADNEGO SEXU!!! Chodzi tylko o to, by sprawdzić czy mój mąż umówi się na spotkanie i czy będzie chętny na sex. Może to wymagać trochę determinacji, bo za pierwszym razem pewnie się nie nabierze. jeżeli bedzie któraś dziewczyna zainteresowana proszę o info na maila asasss2@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha a pozniej sie dziwicie ze sa rozwody, nie musisz nikogo wynajmowac ja ci moge juz poweiedziec jak bedzie hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asasss2
Proszę o kontakt na podanego jeżeli byłaby któraś Pani zainteresowana tak na poważnie. Tylko poważnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asasss2
*na podanego maila i dodam, że nie chodzi tu o jakieś dowody do rozwodu czy coś. Pełna anonimowość. Chcę po prostu wiedzieć czy mogę mu ufać, bo mam pewne podejrzenia. Tylko tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porada na 102
sprytem to rozegraj ja chciałam żeby odp.......ł się taki jeden i nie trzeba było kasy, wystarczyła mała intryga...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Infra*struktura
powiem ci jak to się skończy... stracisz męza i to bynajmniej nie z powodu zarywania panny :classic_cool: są numery na 1 raz. i to jest własnie taki numer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asasss2
komputera nie używa, na sms-a się nie nabierze. gps-a mu nie zamontuję, bo mamy kilka samochodów więc nie wiem do którego miałabym zamontować. detektywa nie wynajmę, bo kochanki na pewno nie ma. Na żadną koleżankę moją nie poleci I(Zadna by się nie zgodziła też na to).Jedyny sposób by sprawdzić jego wierność (która jest mi trochę podejrzana) to ładna, miła dziewczyna, która po prostu zwyczajnie będzie go podrywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość q;iewfujwq/kjqr/lk
a ja ci mówie, że skoro masz podejrzenia, on na 99% ma kochankę. i laska którą wynajmiesz pomoże c zdobyć dowody na rozwód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdeterminowana_;(
to jest dobry pomysł. sama mam nie raz takie problemy z moim facetem. nie mieszkam w okolicach poznania, ale chętnie pomogłabym i bez kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość srsrsrsrrsa
poprostu jestem pod wrazeniem po co ci to, chcesz probowac walczyc, masz ciche nadzieje ze sie nie nabierze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asasss2
dlaczego walczyć? Gdyby się nie nabrał to byłoby cudownie. Gdyby się nabrał to byłoby wspaniale... że wiem z kim jestem i mam to czarno na białym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fejseeeed
hej, wspolczuje twojej sytuacji : ( mam nadzieje ze ja nie bede musiala o takie cos prosic... niestety ja nie z okolic, ale mysle ze duzo ci pomoze i to nie za kase :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie tam duperele nic więcej
Głupi pomysł bo wpakuje Cię w kłopoty :) Faceta może porazić nowa znajomość, zakocha się, zostawi cię choć wcześniejsze podejrzenia okażą się nieprawdziwe. I zostaniesz z ręką w nocniku, intrygantko :) Lepiej wynajmij detektywa, dobrze radzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asasss
Nikt jeszcze nie napisał. nie ma chętnych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rooooooooooooooooooooooo
to prowo? Tak, wynajmiesz dziewczyne, zaplacisz jej. On sie jej spodoba, Tobie powie, ze nie polecial na nia a ona za Twoimi plecami moze zaczac z nim romansowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Infra*struktura
Gdyby się nie nabrał to byłoby cudownie. Gdyby się nabrał to byłoby wspaniale... że wiem z kim jestem i mam to czarno na białym. jest jeszcze trzecia ewentualność... on sie nie nabierze, ale z taka panną jak ty nie będzie chciał mieć nic wspólnego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myslę o tym samym
zapłacę dziewczynie za próbe poderwania mojego męża Katowice i okolice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myslę o tym samym
albo w zamian za tę samą "usługę" jak wolisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co jeśli
mąż gustuje w tirówkach, lub panienkach lekkich obyczajów, a nie ma jednej stałej kochanki nic nie zrobisz zawsze cię będzie zdradzał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myslę o tym samym
chodzi o to czy skorzysta z okazji czy odmówi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikt????
????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 124124124
chora jesteś logiczne że jak jakaś super laska będzie mega sexy i mega natrętna to Twój facet w końcu się z nia umówi i rozwalisz swój dobry związek! sama sobie narobisz kłopotów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pauuuulinka
lubie takie intrygi:-) ile placisz ? jestem z poznania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxyyy___
myslę o tym samym ---> a ile płacisz :P?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carmen3
Mojego męża żadna nie poderwie. Tej, której się to uda jestem gotowa zapłacić! Gustuje w brunetkach z długimi włosami, niezbyt chudymi, wiek ok.28-38 lat, okolice Gniezna. Chętne proszę o e-maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rebekakaka
Ona Ci do poderwie i zostanie jego przyszłą żoną a Ty zostaniesz z gołym tyłkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie urządzenia przecież już
niektóre kobiety to potrafią być kreatywne:) jak dla mnie takie usługi to zakamuflowana prostytucja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terpol
"ŻADNEGO SEXU!!!" Jak fajny facet to myślisz, że kobieta nie skorzysta z okazji? Pewnie zaczną się spotykać potajemnie. Ona powie, że nie dała rady, Ty zadowolona, a oni będą się bawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie urządzenia przecież już
"ŻADNEGO SEXU!!!" skoro nie ma seksu to nie ma zdrady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×