Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość asasss2

szukam dziewczyny, która za kasę poderwie mojego męża

Polecane posty

Gość OnaZdecydowana
Witam. Szukam kobiety w wielu 30-40 lat ktora oczywiscie za odpowiednie wynagrodzenie uwiedzie mojego meza i dostarczy mi na to dowodow. On jest bardzo chetny na rozne kobiety bez problemu da sie go uwiesc. Teren to Północ woj Podlaskiego. Prosze o przemyslane odpowiedzi. Prosze o kontakt na meil onalaura@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OnaZdecydowana
Prosze o pomoc, nie mam innej mozliwosci zeby go zlapac na zdradzie, dobrze zaplace, nie musi byc sex, wystarczy spedzona noc w hotelu lub czuly dotyk, tylko potrzebne mi sa dowody.Onalaura@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Okazja na darmowy sex :) też szukam która się prześpi ze mną, koleżanka wszytko załatwi afrodytaadek@wp.pl Pan musi być ładna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to za gowniany związek skoro nie ma w nim zaufania a taka żonę mieć intrygantkę to bym w moment spakował jej manele i przez okno by leciała ...co za baby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szukam dziewczyny, która uwiedzie męża Warszawa i okolice. Dziewczyna do 30 lat. Tylko poważne oferty opinie1@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale wy wszystkie głupie jesteście każdy facet zdradza każdy nawet jak go złapiesz na tym ze trzyma na jej cyckach ręce to ci powie ze to nie jego ręce i bedxie ci to wpieral tak długo i z takim przekonaniem ze w końcu powiesz ze to rzeczywiście nie była ręką tylko noga...he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiuuula6464
Ja również poszukuję kobiety, która uwiedzie mojego męża. Śląsk. Bardzo mi zależy, potrzebuję pomocy, żeby się uwolnić... Bardzo proszę tylko poważne odpowiedzi na maila mirkow6464@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania2999
Witam. Jestem ładną dziewczną, mogłabym dostarczyć dowody. Warunek jest taki, że sama chce sprawdzić swojego faceta. Na jednym spotkaniu nie skonczyłoby się.Najpierw musi być to przypadkiem itd... Musisz być również zgrabna i ładna, zadbana do 35l. z Krakowa. Nie ma szans aby któraś z nas prowokowała to musi wyjśc od Twojego, mojego faceta. Kwestia dogadania się szczegółów prywanie. I" nie wchodzimy do łóżka." Czekam na poważne oferty. pomoc za pomoc. krakowgirll@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Ja również skorzystam z "przysługi "kobiety. Chodzi o 29 latka. Wszystkie chwyty dozwolone a nawet wskazane, potrzebuję konkretnych dowodów na zdradę . Okolice Kostrzyna n/o. Pracuje w miejscu w którym bezproblemowo można do niego dotrzeć. Więcej info na zawszemocny@gmail.com. czekam na kobietę lubiącą wyzwania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poszukuje rowniez dziewczyny,ktora sprawdzi mojego meza odplatnie!! Czekam za odpowiedzia chetne panie czarnazgroza@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapłacę 10000zl za dowody zdrady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapłacę 10000zl za dowody zdrady. moniwaff@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NÓW______
To niemoralne. Nie wolno tak traktować ludzi i bawić się nimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inez

Carmen  udalo sie? Jak nie, podejme wyzwanie

Dnia 24.06.2012 o 13:13, Gość carmen3 napisał:

Mojego męża żadna nie poderwie. Tej, której się to uda jestem gotowa zapłacić! Gustuje w brunetkach z długimi włosami, niezbyt chudymi, wiek ok.28-38 lat, okolice Gniezna. Chętne proszę o e-maila.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam testerki

ja też szukam takiej, która poderwie chłoapaka: kasiamarek123451@gmail.com

Tylko Warszawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×