Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość asasss2

szukam dziewczyny, która za kasę poderwie mojego męża

Polecane posty

Gość gość
to bez sensu bo twoj maz moze nigdy by nie zdradzil i sam inicjatywy nie wykazal aby szukac panienki na boku a,ze Ty mu ja podstawilas i skoro sie juz pojawila,sama chce to czemu nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LUXgirl
To jak zechce to znaczy, że nie ma mózgu i na co mi facet bez mózgu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwa zoliwek
napisz do mnie na oliwia.blonska@o2.pl to pogadamy o tym, moze cos zaradze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tym bardziej nie pchał bym sie w zwiazek gdzie nie mam pewnosci i zaufania , ale ...problem jest w tobie , bo to ty nie bedziesz miec do nikogo zaufania ciagle tylko myslisz , o tym ze cie mozna zdradzć jakim trzeba byc mieczakiem i niskowarosciowcem ?? po drugie to ze nie zdradzi cie teaz nie znaczy , ze nie za 3 lata 6 lat 10 ...czy 10 - 20 lat ja po slubie o zdradzie nawet przez mysl mi nie przeszła ale po 10 latach //// miałem jzu skoki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LUXgirl
No i nie masz racji. Niestety. Facet który zachowuje się podejrzanie, może mieć coś na sumieniu albo i nie. Jest cała masa podejrzanych z nim sytuacji. I albo znajdę dla siebie samej dowód na to, czy sie oprze czy nie albo fora ze dwora. Być może bedzie tak jak mówisz, że akurat tym razem nie złapie haczyka, a za chwile mnie zdradzi. Nie mniej jednak warto spróbować. Zazdroszcze laskom idealnych facetów. jestem już mocno pełnoletnia i to pierwszy mój taki związek gdzie intuicja mi bije na alarm. Coś tu jest nie tak. SMS do znajomej pt. nie wiem czy się opanuję jak Cię zobaczę, tłumaczy mi żartami. Czy aby napewno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszyscy nie maja racji tylko ty jedna jedyna , nie wazne ze ktos ma bogate doswiadczenie w tej sprawie , masz ubzdurane w głowie coś i bedziesz tego bronić nie poddajac sie na zadne sugestie , to tak jak z pijakiem , ja jestem pijakiem , a skad ze ! ja tylko wypijam 5 piw dziennie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kto taką pinde bedzie chciał , ajk sama wspominasz młoda juz nie jests ,a dalej sam i tak pozostanie , z powodu twego debilizmu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie autorka nie kocha męża i chce się rozstać tylko by się wybielić chce zrobić z męża świnię i zwalić całą winę na niego. tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Współczuję mężowi autorki. Nic dobrego z takiego pomysłu nie przyjdzie a życie to kompromisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka stawia warunki choć sama nie wie czego chce, ma pewnie dobrego chłopa a szuka pomysłu na to jak zabić swój związek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mataczzcz
nie - pewne kobiety są po prostu p********* choroba ich zżera co sie zwie zazdrość , lepiej całe zycie konia walic niz sie z taką związać , zniszczy kazdemu ta zazdroscia zycie ! kazdemu ! uciekajcie panowie od takich ! Bo to typ kobiety co to chce miec ciastko i zjesc ciastko ,a to sie przekłada do tego tematu tak chce miec taka demona sex , ale soryy demony sexu m,aja to do tego , ze mają wziecie i po prostu czasem skakaja na boki . Jka by zas taka miała eunucha , to by była tragedia , ze jej nie ciupcia i tak zle i tka nie dobrze - jednym słowem totalne nieporozumienie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czasem skakaja na boki ." x k****a ten znowu smeci swoje pierdy ciebie nie da sie czytac piertolisz w kolo to samo juz o twoich bykach i slownictwie nie warto wspominac x gdzie ty do hoya sie edukowales? ba! czy w ogole edukacja byla jednym z elementow zycia przecietnie normalnego obywatela :o x a teraz SKAKAJ karolku myk myk myk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mataczzcz
Cóż - jakie forum takie i moje podejście do pisowni tutaj stosowanej. Spacja, potem przecinek. najpierw "z" potem "r" przy pisaniu "rz" :) to tylko niektóre specjalne kwiatki by podrażnić i wyłuskać z tłumu p*****w, co to im sie wydaje, że są lepsi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak sobie to dlugo tlumacz i wmawiaj az sam w to uwierzysz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale dno... takim zachowaniem tylko pokazujecie jak bardzo wam na tym facecie zależy, a wlasnie trzeba na odwrot, traktowac faceta jak psa i to ON powinien byc o was zazdrosny a nie wy o niego :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mataczzcz
zazdrosc jest oznaką choroby psychicznej , jak silnej ? zalezy od jak bardzo kto jest zazdrosny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro nie ufasz, to go zostaw, na braku zaufania nie zbudujesz związku. i jesteś głupia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Wjoli zagadaj to w locie obrobi ci chłopa i poprosi o jeszcze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chce to niech robi ma do tego prawo..a argument,ze chce wrobic faceta jest idiotyczny i ze sie w sadzie wybronic...zdrada to zdrada..nie wazne jak spowodowana czy skutkami przypadkowymi czy prowokacja...to tak jak z prowokacjami dziennikarskimi...dlatego sa uznawane w sadzie debile...nie liczy sie to co doprowadzilo do wziecia lapowki tylko sam fakt jej przyjecia...okolicznosci nie maja znaczenia..prawo zostalo zlamane i tak samo jest tutaj..porzadny facet nie poleci na zadna czy to poznana w klubie przypadkowo czy z podstawiona...po prostu sie nie zlamie i koniec kropka...i tego chce sie dowiedziec autorka, i niech to zrobi, brawo dla niej, a wy trzescie portami kochani mezusiowie i bojcie sie,ze kazda napotkana w waszym zyciu kobieta moze byc ta podstawiona przez wasza partnerke,mistrzostwo swiata :D jestem za

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja jestem przeciwny takim zagraniom Ja bym uległ takiej podstawionej i 20 lat poszło by w p**du

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja nie jestem przeciwna:) Też szukam dziewczyny, która poderwie mojego męża.Podkarpacie. Warunki do ustalenia, jedno pewne, musi byc ładna i wykształcona. Najlepiej brunetka:) Szczupła, niestety, do tej pory zwracał uwagę na wagę, chociaż sam powinien się odchudzać. Wynagrodzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szuliale
Temat Stary... ale ja też potrzebuje kogoś kto uwiedzie mojego meza.... najlepiej brunetka dość szczupła około wt-30 lat... jestem z Mazowieckiego ...Ciechanów... około 70 km od Warszawy.... pewnie się zastanawiacie po co?dlaczego? przez 10 lat małżeństwa znosiłam jego fochy i humory oraz poniżanie mnie..... za gruba, za brzydka, ciągle coś źle robiłam nigdy nic dobrze, mało tego to twierdzi ze przez całe małżeństwo to zdradzam i ciągle coś ukrywam...... Mam dość a w inny sposób się to nie pozbędę.... szuliale@o2.pl tylko poważne propozycje.... Nie oceniajcie .... zrozumcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olciiax
mam ten sam problem , też okolice Poznania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a może mógłby być facet? okolica obojętna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja z podkarpacia, wysoka brunetka, moge pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobre, dobre ;) Też bym chciała tak zadziałać z moim chłopem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olciiax
to napisz do mnie olabt33@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapłacę facetowi, który poderwie moją żonę. SERIO. Okolice Łodzi. Calzaghejoe@poczta.fm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×