Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość DANIEL32

CZY JEST JAKIŚ FACET KTÓRY ,NADAL KOCHA SWOJĄ BYŁĄ?

Polecane posty

Gość DANIEL32

JA O NIEJ MYŚLE CAŁY CZAS ,NADAL KOCHAM ...OD ROKU NIE JESTESMY RAZEM......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zenek123456789
Być może, ale żaden facet o tym nie mówi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia7888
a dlaczego niby sie tak nie pisze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja facetem nie jestem, ale swojego byłego kocham nadal... tez nie jesteśmy razem już o ponad roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DANIEL32
nie potrafie być z inną ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a próbowałeś być z inną?
przez ten rok?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napewno potrafisz tylko nie spotkałeś jeszcze tej którą bys naprawde pokochał i zapomniał o byłej. Niewykluczone tez, że to ona jest tą jedyną i może jeszcze będziecie razem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DANIEL32
tak próbowałem i nic z tego......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VlP
Ja ze swoja byla nie jestem prawie 2 lata..co ciekawe po mnie miala 3 chlopakow, teraz ma 4 chlopaka..bylem dla niej jednym z wielu..odzywala sie do mnie kiedy jej sie nie ukladalo..ja wspieralem i pomagalem jej..traktowalismy sie jak niby "przyjaciele" ale naprawde ona nie uwazala mnie, ma teraz innych przyjaciol i swietnie sie bawi.Nie zycze jej zle ale mam nadzieje ze kiedys mnie przypomni ze nigdy od niej sie nie odwrocilem kiedy ona moze kiedys to stracic ale juz za pozno bedzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DANIEL32
21.24 to nie ja pisałem tylko jakiś kretyn podszywający sie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spróbuj do niej wrócic
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DANIEL32
do każdej kobiety zwracam sie "jej imieniem......i nie potrafie nad tym zapanować ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spróbuj do niej wrócic
a jak ma na imie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DANIEL32
ona mnie nie chce.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaaa3d
przytocze wam pewna historie i powiedzcie co o tym myslicie... moj faceet byl kiedys z dziewczyna rok starsza od siebie dodam ze strasznie ladna.. byli okolo 3 miesiecy tylko.. ona go zostawila z tego co wiem to bardzo cierpial z tego powodu potem ona chciala wrocic a on nie chcial .. ppotem gdy juz byl ze mna znow chciala wrocic a on jej napisal ze zawsze bedzie dla niego wazna ale nie cche mnie zranic jak ona kiedys go.. wysylali sobie zyczenia na swieta itp a on mi sie wypieral ze nie potem jednak sie przyznal ale stwierdzil za chwile ze tak tylko sie przyznal zebym dala mu spokoj .. mial ich wspolne zdjecia na komputerze a minelo 3 lub 4 lata .. mowi ze zapomnial o nich ale nie weim czy w to wierzyc.. nigdy nie powiedzial o niej zlego slowa tak jak o innych bylych.. myslicie ze nadal ja moze kochac?? mi niby mowi ze tylko mu sie wydawalo ze ja kocha a teraz wie ze nie kochal jej bo do mnie czuje cos silniejszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DANIEL32
Ewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DANIEL32
Ewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdesperowana panna z dzieckiem
coś w tym musi być skoro ona cie nie chce, pewnie niezle nabroiłeś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DANIEL32
stwierdziła że ( chce być sama,na jakiś czas ...minął tydzien,dwa miesiąc, rok....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DANIEL32
czy wszystkie Ewy są takie nie dobre?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdesperowana panna z dzieckiem
Ewy sa wporządku :) może coś jej nie pasowało, brak deklaracji lub zachowanie np. zazdrośnik, despota, nie wierze ze byłeś bez skazy:) Zmień się i próbuj ponownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DANIEL32
chciała wolnośćci ,znalazła innego, ale już nie jest z nim...ale mnie też nie chce...ja też jej nie chce po tym co zrobiła......ale nie potrafie przestać jej kochać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgośka ośka
żałosny jestes, jakis był powód tego, że poszukała innego 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ejefncejinf
Przejdzie Ci, a jak Ci nie przejdzie to będzie się trzeba leczyć, bo to już nie miłość a choroba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja kocham swoja byłą
ale ja już nie mam u niej szansy. Dała mi drugą a ja to centralnie spieprzyłem przez swoje wątpliwości, czy to jest to i powiedziałem jej, iż powrót jest pomyłką. Trzeciej szansy nie chce mi dać, tym bardziej że po tym jak ją zostawiłem pierwszy raz minął rok i byłem w tym czasie z inną. Potem wróciłem na kilka tygodni i znów odszedłem, ale nie było innej kobiety, tylko kumple, imprezy. Nie jesteśmy razem już od sylwestra i ona nawet nie odbiera odemnie telefonu. Skreśliła mnie na zawsze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość htrju
kocham cały czas swoją była /pierwszą którą już 3 lata na oczy nie widziałem.. ale moją ostatnią byłą, która 2 lata nie widziałem tez bym chjetnie poruchal generlanie to ruchac mi sie chce!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głupie to babrac sie w
przeszłości 🖐️ to chore ona cie nie chce a ten mysli o niej 3 lata i nie moze zapomniec, dziwne! Przecież nie ma ludzi idealnych by nie móc się zakochać ponownie i jeszcze raz i kolejny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×