Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

luska46

Mamusie Grudzień 2012 :)

Polecane posty

effi31 Ja już dziś złego snu nie miałam ale coś od kilku dni wogóle spać nie moge, goraco mi za chwile zimno i ciagle niewygodnie. Moj M mówi że jak już tak jest to co będzie za kilka miesięcy.... Ja dziś jade na zakupy bo moj M w poniedziałek ma obrone pracy... wreszcie te studia skończy i trzeba garniaczek kupić. Moja Mamuska się śmieje że dziecko będzie mądre jak się tak po uczleniach najeżdze ( bo ja od października wybieram się na studia doktoranckie z psychologi) Może uda mi się jeszcze dziś wetknać na wizyte między pacjantkami do lekarza w Lux Med ( chce chodzic do dwoch zeby miec badanai bezplatne bo mam pakiet medyczny wykupiony z pracy w Lux Med) Dziewczyny no i dalej nie mam apetytu, wszystko mi nie pasuje. Dziś ledwo śniadanie zjadałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miax3 Mi zalozono ksiazeczke w 4 tyg 6 dniu i wtedy miałam pierwsze USG ale nic nei było widac a drugie mialam w 5 tyg 1 dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CO POWINNO SIE PIERWSZE KUPIC W CIAZY ? buciki ? czy co ? :D moj kazal sie Was zapytac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miax , ja kupiłam buciki, bo tak "oznajmilam" mężowi, ze jestem w ciązy ,(dając mu w pudełeczku buciki i test z II kreskami) co prawda te buciki są od 3-6 mcy ;):) ale będa na zapas ;) na razie to ja nic nie kupuje 1 za wcześnie 2. dostaniesz w ciązy pełno ciuszków od znajomych, rodziny , ja dostane od koleżanki (jeżeli to będzie dziewczynka) wszystko co ma - rodziła w sierpniu ubiegłego roku ;) wiec na pewno nie będę szaleć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje siostra ma synka :) druga 2 synow :) wiec jak im cos zostalo z ciuszkow to tez mi dadza :) ale mieszkam w Szkocji i tu ubranka sa cholernie tanie :P wiec cos napewno kupie :) 29 maja bede w Polsce to nabiore od siostry ciuszki nawet jak dziewczynke urodze to jakies spiochy sie przydadza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to pewnie tylko tak gadam znając siebie, ze nie bede szalec ;), od 6 m-ca na allegro pewnie bede siedziala i wyszukiwala cudeniek :): hehhe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki :) mam suknie slubną dziś byłam przymierzyłam i bez zastanowienia wziełam bo jest piekna a zarazem skromna i eleganca :D jest jeszcze w salonie bo trzeba ja troszke skrócic ale najwazniejsze ze na mnie czeka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda ze nie mieszkam w Polsce tez bym z Allegro zamawiala :P a tak mi tylko ebay zostal :P ostatnio zamowilam sobie z Allegro tabletki merz special na wlosy skore i paznokcie to z 3 tyg do mnie szly i przesylka cholernie droga z Polski do Szkocji ;/ wiec mi sie nie oplaca z Polski zamawiac :( a piekne lozeczka maja i tanie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama nie wiem :D prawdopodobnie 21 albo 28 lipca zalerzy w ktory z tych dni sala bedzie wolna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pektyna, myśle, ze Vita miner nie wystarczy lepiej kup kwas foliowy , Vita odstaw i skonsultuj z lekarzem ja biore kwas foliowy i prenatal complex a wy ?? co łykacie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratulacje happy!:) lipiec już lada moment! :) co do ciuszków to ja bym chciała poczekać aż dowiem się jaka jest płeć ale już się nie mogę powstrzymać. ja biorę tylko folik, no i duphaston, ale to juz dodatkowo;p wiecie co strasznie mnie wkurzaja kobiety które nic tylko narzekaja na macierzynstwo wysle Wam wypowiedz jednej takiej, ktora dzisiaj skomentowala mi link na facebooku!" no no, a potem dziecko ma kolki, wzdęcia, zaparcia, nie chce jeść, ulewa na ciebie całą zawartość swojego brzucha, płacze dniami i nocami, ty masz cycki jak balony... żyć nie umierać:D i dopiero w takich chwilach okazuje się, jak bardzo jesteś gotowa na bycie matką i czy na prawdę kochasz swoje dziecko. nadwaga, nudności, rozstępy to pikuś, bo dotyczą tylko ciebie. z kolei narodziny dziecka zmieniają całe twoje życie:) " jak mozna napisac "i czy na prawdę kochasz swoje dziecko" mam zamiar cieszyc sie kazda minuta bycia matka a nie narzekac na to jak to jest mi zle. po prostu nie rozumiem takich matek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny jak zwykle mam kilka stron do nadrobienia... wczoraj byłam z mamą u dietetyczki bo zanim zaszłam to się odchudzałam, zważyła mnie i stwierdziła że za szybko tyję, bo od lutego utyłam już 4,4 kg, a kobieta w ciąży powinna niby przytyć tylko 12 kg, ale kurdę co ja mam zrobić, jak ciągle chce mi się jeść... mam zagłodzić dzieciątko.... ale dobra, dostanę jadłospis dla kobiet w ciąży, żebym mniej więcej wiedziała co mam jeść i ile nie wiem czy was ale mnie od kilku dni bolą krzyże, zwariować idzie :( nie wiem juz jak mam leżeć na wyrze... chyba będziemy i tak musieli kupić nowe wyrko bo te już jest wysłużone :D :D ja jeszcze nie mam założonej karty ciąży, mam nadzieję że mi teraz lekarz założy, ale chyba tak bo na ostatniej wizycie mówił mi że da mi skierowania na różne badania dziś mimo ładnej pogody jest mi ciągle zimno i jakoś czuje się nie tak :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja byłam dzisiaj za mojego zdawac egzaminy na ECDL w dodatku 4 pod rzad ale dalam rade, jestem padnieta. W piecu wlasnie rozpalilam wiec jak sie nagrzeje pojde troche ogarnac kuchnie. Od kiedy jestem w ciazy jakos nie mam specjalnie ochoty sprzatac tak to zawsze staralam sie zeby bylo w sobote wszystko wysprzatane a teraz jak mi sie chce to ogarne... Moj to powiem ze calkiem leniem jestem. Zreszta niech sobie gada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luska mieszkasz w domku jednorodzinnym ? ja tez w Polsce mieszkalam :D i mam piec :D i musialam rano wstawac i palic w piecu :D fajnie rano jak rozpalilam i podkladalam co jakis czas drzewa i wegla to na kolejny dzien jeszcze cieplo trzymalo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie stety nie mieszkam w domku jednorodzinnym. Tylko w bloku... :( Chcialaby miec domek w tamtym roku mielismy okazje kupic fajny domek z wielkim podworkiem ale sprzedajacy sie rozmyslil a bank chcial nam dac kredyt no ale coz... To jest mieszkanie moich rodzicow ale ze oni mieszkaja za granica to tak jakby nasze to bylo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Francoise
Preggers osoba ,która napisała ci to na Fc napisałą ci niestety całą prawdę,w troszkę brutalny sposób ale prawdę;) macierzyństwo to nie tylko same piekne chwile,to bardzo cięzka praca 24h/24h ;) oj pewnie nie raz pomyślisz,że masz juz dość i chchesz się wreszcie wyspać;)no chyba ,że bebe bedzie prawdziwym aniołkiem jak m synek bi 2 pierwsze dziwwczyny to nie powiem dały mi w kość he he to będzie twoje pierwsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiadome że bedą cięzkie chwile i czasem bedzie się miało dość ale usmiech dziecka wynagrodzi wszystko :) a jeszcze jak powiem mama to juz wogole :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Francoise
przepraszam za te literówki ale piszę szybko no i częsciej pisze po francusku niz po polsku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mieszkam w bloku i mam ogrzewanie gazowe gdy mi zimno przekrecam sobie pokretlo na 30 stopni i zaraz mam cieplo :D nie slyszalam jeszcze o tym zeby w bloku kobiety palili w piecu, zawsze to slyszalam ze kotlownia im pali :D niewiem tutaj jest inaczej chyba,ze cos pokrecilam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas w mieszkaniach są piece takie nie zaduze i trzeba palic zeby byla woda goraca i cieplo w mieszkaniu. Na szczescie szybko wszystko sie nagrzewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Troche to meczace ale da sie wytrzymac... Mysle o tej jutrzejszej pracy... mam nadzieje ze nie bd za ciezko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podziwiam cie ze sie zdecydowałas na tą prace ja bym nia dała rady za bardzo bym sie bała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Francoise tak wiem jestem na to przygotowana, ale jak mozna napisac "CZY NAPRAWDĘ KOCHASZ SWOJE DZIECKO" no proszę, tego chyba ŻADNA normalna matka nie kwestionuje, nawet jak dziecko rzygnie Ci prosto w twarz!!!! Ja sobie nie wyobrażam, nawet pomyśleć, że nie kocham mojego dziecka, dlatego, że rzyga, robi kupę i płacze! Wiem, że bycie mamą jest strasznie ciężkie, i nieraz masz ochotę po prostu zostać sama i pobyć ,ale to ten jeden tekst mnie tak zbulwesrował. nie napisałam nic na temat, że wcale nie będzie ciężko, a moje życie będzie proste śliczne i usłane różami. tylko, że irytują mnie kobiety, które po prostu uważają, że dziecko niszczy im życie i zabiera wolność, nie wiem młodość i wszystko inne, a tym mi zaleciała ta wypowiedź, szczególnie że ta dziewczyna ma tendencje do narzekania na swoje życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×