Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

luska46

Mamusie Grudzień 2012 :)

Polecane posty

Witam mamuśki ;0 ja dzis tylko na chwilkę liste obecności podpisac :) do tesciówki sie wybieramy Miax , ja w nocy nie w staje , ew wcześnie rano, w czwartek juz 2 wizyta, i zobacze czy z dzidzia wszystko wporzątku, jak rosnie to juz bede spokojniejsza :):) bo teraz to mam pelno obaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi ustały bóle podbrzusza i piersi więc czekam na to USG by sprawdzić czy wszystko jest ok i uslyszec wreszcie serduszko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wstaje chyba z 4 razy , ale po pierwsze mam to od czasu pierwszej ciazy tzn w psychice mi zostalo , a przy okazji jak wstaje przykrywam malego kolderką;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wstaje w nocy siku ale czesciej rano a potem w dzien co chwile . mi sie w ogole jsc juz nie chce wezme gryza i to wszystko ;/ soki to kartonami pije, jagodowe, ananasowe jablko pomaranczowe zurawinowe :D rozne :D mam zapas chyba na 9 miesiecy ahhahahahha :D moje kochanie dzis ostatni dzien w starej pracy :)) jupi :) jutro wyprowadzka i idzie do nowej pracy. Ja prawdopodobnie bede sie zajmowac 4latka :P jako opiekunka. A moj do 23 w pracy bedzie :( 6dni w tygodniu ! niewiem jak dam rade :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny :) Nie bylo mnie 3 dni,a tu tyle naskrobalyscie :) Wszystko przeczytalam. Zazdroszcze Wam ze widzialyscie juz swoje dzieciatka na USG, ja musze czekac, bede miec robione miedzy 11 - 14 tyg ciazy :/ Mam obawy czy wszystko w porzadku, czy bije juz serduszko, ale musze czekac, maz mowi ze mam sie nie stresowac ze lekarz wie co robi... Eh. Czuje sie juz lepiej, wymioty jak narazie sa znikome, nawet bol podbrzusza mi juz tak od 2 dni nie dokucza - co to znaczy? :/ Wiem wiem, moze za bardzo sie nakrecam, ale dopoki nie zobacze na USG dziecka i serduszka to nie wiem... Jak sie tu uzbroic w cierpliwosc??? W wtorek zaczynam 8 tydzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pechowa tez to samo mam co Ty. Mieszkam w Szkocji i tutaj robia pierwsze badania w 12-13 tygodniu jakos tak ;/ a ja jutro dopiero 6tydzien zaczynam ! i jak tu czekac jeszcze 6 tygodni ? nie wytrzymam ! dlatego ja ide jutro albo we wtorek do prywatnego gonekologa w Szkocji. Jest tu nowy ginekolog ktory jest raz na 2 tygodniu w moim miescie. Bo pracuje tez w Manchesterze i Londynie ! i pojde zobaczyc czy bedzie ! Jak nie to pojade do szpitala szkockiego i naklamie ich ze mnie brzuch boli ze mam skurcze i wtedy beda musieli mnie zbadac !!!!! ja nie wytrzymam tyle czekac !!!! juz chce sie dowiedzie czy serduszko mojego dziecka bije !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! klucie w brzuchu dalej mam, piersi mi rosna w blyskawicznym tepie ! Sutki mi sie zmienily sa takie nabrzmiale ! mdli mnie, ciagle mi nie dobrze ! ale ja sie ciesze ze mam te wszystkie objawy ! bo to znaczy ze dzidzia dobrze sie jednak rozwija ! poki nie mam zadnego krwawienia staram sie byc spokojna :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry. mi sie chce często siku w nocy też ale staram sie wytrzymac i chodzic jak najmniej chodz czasem sie nie da. Witam kolejna mamusie i zycze wszystkiego dobrego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane a wezcie sie zlapcie za piersi, bez stanika ! za gole piersi i tak sciskajcie je, macie w srodku takie cos twarde ? ja to mam. Obydwie piersi takie nabrzmiale i twarde !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, mam sie pokazac, powie mi jak wyniki badan wyszly. Stwierdzil przez badanie ginekologiczne dwumiesieczna ciaze tylko tyle i powiedzial ze wczesniej nie ma sensu robic USG bo bedzie tylko ja widac, a juz w 11 tyg bedzie duzo wiecej widac. Chodze na nfz. A Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miax tez bym nie wytrzymala tak dlugo Ehh dajcie mi sil zeby wstac z lozka tak mnie mdli ze brak slow.... Pierwsza ciaze super znioslam i super dziecko ;) teraz cos mi sie wydaje ze bd blagac zeby te 7 mcy zlecialo szybko i urodzi sie diablątko.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pechowa ja jutro ide zobaczyc czy ginekolog bedzie bo jak mowilam wczesniej jest raz na 2 tygodnie w Glasgow w moim miescie . Odpisali mi na emaila ze jeszcze niewiadomo ale powinien byc do wtorku ! To pojde jutro i we wtorek ! Powiem mu zeby mnie zbadal bosie martwie o moja ciaze. Chce sie dowiedziec czy ciaza rozwija sie prawidlowo ! Ja nigdy nie bylam u ginekolaga a mam 20 lat ! Zawsze czulam sie dobrze, nic mnie nie bolalo, miesiaczke mam regularnie to po co mialam isc ? Teraz zaszlam w ciazy to trzeba ! Musze przelamac swoj wstyd i isc ! Wkoncu robie to dla dziecka ! Jak lekarza nie bedzie to ide do szpitala szkockiego i mnie to nie obchodzi maja mnie zbadac !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a co się dzieje z nerwuska?? nic nie pisze teraz a ost mówiła że miała jakieś plamienia ma ktoś z nią jakiś kontakt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie co sie dzieje z nerwuska ? a ja to ciagle sie boje ze moj plod obumarl :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja się przed chwilą poplakalam Mam dość moich rodziców, ich pretensji o wszystko, mojej sisotry którą taktują jak księżniczka - żejest szczupla, cudowna, piekna i wogole najlepsza na swiecie a mnie wciaz sie czepaiaja, wydzieraja jakies pretensje maja nawet dzis ze zle sie ubralam. A co ich to ochodzi. Mam 24 lata i to moja sprawa. Jest wsciekla na maxa, i znow placze Ja juz mam dosc to mnei przerasta. Wszystko wiedza najlepiej Pozniej tez beda najlepiej wiedziec jak moje dziekco wychowac. Już teraz ojciec mnei wkurza bo ma najwięcej do powiedzenia jakby wszystko o ciazach wiedzial Kurcze, mam ich dosc, A moja siostra mimo 18 lat wszystko papla do matki, cholera strzela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez mam takie twarde jak ponaciskam to normalne bo przeciez tez piersi musza sie przygotowac do karmienia, a czytalam ze ten proces trwa bardzo dlugo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milagrosa nie przejmuj sie :* tak zawsze jest siostra mlodsza to coreczka rodzicow :) rozpieszczona :P NIe przejmuj sie i nie placz bo to tylko dzidzi szkodzi pomysl o dzidzi :*** i odrazu sie usmiechniesz :)))) Uwierz ze jak placzesz to dziecko placze razemz Toba wiec nie ma sensu. A jak urodzisz to kazdy bedzie skakal kolo Ciebie bo beda chcieli dziecko zobaczyc, przekonasz sie :**:**:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milagors nie przejmuj sie ja mam takiego brata ktory sie tylko mnie czepia mysli ze jest najmądrzejszy na swiecie i wogole ...;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miax znam moich rodziców, nigdy mnie nei doceniali, wszystko co robie jest zle, nawet odezwac sie nei moge bo matka mowi zebym sie nie wtracala i ze gowno wiem o zyciu. Jak dziecko sie urodzi to bedzie na kazdym kroku mnie krytykowac ze cos zle robie i ona zrobi to lepiej. Moja siostra to dla nich ksiezniczka, ma co chce, nigdy nie dostala lania a ja nie raz, nawet jak bylam pelnoletnia. Wiele razy uslyszalam od matk ize zaluje ze meni urodzila/ Caly czas mnei krytykuja, nie daja dojsc do slowa, wszystko wiedza najlpeij a do bledu nie potrafia sie przyznac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
happypati Ale moi rodzice traktuja mnei jak niepotrzebnego czlonka rodizny, nie pasuje do ich obrazu bo jestem pyskata niezalezna i glosno wyrazam swoje zdanie Nie mam figury modelki jak moja siostra i nie zasuwam po baletach Dla niej zawsze byl czas, moja mama nigdy ze mna nei usiadla i nie porozmawiala bo sprawy mlodej byly wazniejsze, teraz tez nei moge liczyc na nia Kurcze jak mnei zaczelo podbrzusze bolec zaraz zwariuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×