Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

luska46

Mamusie Grudzień 2012 :)

Polecane posty

Już się raz zapisałam ale mnie ktoś wymiksował (?) LOGIN_________OST.@_______MIASTO______PŁEĆ______DATA PORODU princessa_33__25.02.2012_____Kielce______???????______1-4 .12.2012 MamaMalpki___27.02.2012____Bytom______ ???????______04.12.2012 hapyypati_____ 1.03.2012____Krosno______???????_______04.12.2012 Preggers______27.02.2012___Gdynia______ ???????_______05.12.2012 Kasia9815_____29.02.2012____Łomża_____ ???????_______05.12.2012 Misia1126_____29.02.2012____Solec Kuj___???????_______05.12.2012 justka27 _____ 29.02.2012____Niemcy_____???????_______07.12.2012 Mamuska2012__18.02.2012____Łódź_______???????_______07 .12.2012 pierdołka____02.03.2012_____Poznań_____???????_______09 .12.2012 Karmelek_30__04.03.2012___Worcester___???????_______09.12 .2012 Mamusia85____2.03.2012_____Bielsko_____???????_______12.1 2.2012 luska46_______05.03.2012____Słupsk______???????______12. 12.2012 Protesia______04.03.2012____Białystok____???????______12 .12.2012 Justyś 27_____07.03.2012____Budykierz___???????______14.12.2012 Keiraxxx_____10.03.2012_____Opole______???????______14.12 .2012 maniusia333___10.03.2012____Olsztyn_____???????______15.1 2.2012 karolaoo_____6.03.2012_____Pszczyna____ ???????______15.12.2012 pozytywnie.zask.9.03.2012____Gdańsk____ ???????______16.12.2012 zolta________11.03.2012_____Gdańsk______???????______17. 12.2012 Miax3 ______18.03.2012_____Szkocja______???????______25.12.2012 Francoise___18.03.2012_____Francja______???????______25.12.2 012 Safari27______16.03.2012____Niemcy______???????______27.1 2.2012 Olcia0105____28.02.2012____Warszawa____ ???????______04.12.2012 Effi31 ________29.02.2012____Olsztyn______???????______07.12.2012 Deminges______17.03.2012_____Bielsko______??????______23.12.2012 jestem pewna29__03.03.2012____Beskidy____???????______07.12.2012

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milagrosa to ja mam tak z Ojcem . Moj tata nie szanuje mojej mamy, mama wiele razy plakala przez niego.Mieszkala 8 lat w Hiszpanii i jak tata do niej dzwonil i slyszal w tle meskie glosy to juz mowil ze sie pewnie k u r w i ;/// :( chociaz to nie prawda ! poprostu nawet jak w sklepie byla to wiadomo ze faceci tez do sklepu przychodza ! i ja chcialam mamie pomoc, sciagnelam ja do Szkocji chociaz zaluje tego bo w Hiszpanii miala lepsze niz niz tu w Szkocji. Bo hiszpanski jezyk zna a szkocki jej nie wchodzil do glowy ;/ tata nie chcial mieszkac w hiszpanii bo w PL mial firme swoja ! ale popadl w alkoholizm i wszystko stracil ! szantazowal mnie i mame ze sie powiesi jak go nie zabierzemy do szkocji i tak zrobilismy ! zamowilam tacie bilet na jego urodziny i przylecial do nas i to byl koszmar ! ;((( duzo pil awanturowal sie ;((( 2 razy sie wieszal sznurek odcinalam i ratowalam tate ;((( i uratowalam go ;( z ust biala piana mu wyplywala a ja mu sztuczne oddychanie robilam :((( nie brzydzilam sie ! poprostu chcialam go uratowac ;( a on nadal traktuje mnie jak szmate ;( wyrzekl sie mnie ;( i uwaza tylko najstarsza 29 letnia coreczke ktora ma dwojke wspanialych synow jeden ma 8lat drugi 10... a ona pije i nie dba o dzieci...moja mama teraz w Polsce jest i zajmuje sie dziecmi... najstarsza siostra sie mnie wyrzekla i tata... mam tylko mame i druga 25letnia siotre :(((((((( moja mam jest jak aniol zawsze mnie przed tata bronila... i przed siostra.... KOCHAM JA NAJBARDZIEJ NA SWIECIE ! I ZROBIE WSZYSTKO ZEBY CHOCIAZ STAROSC MIALA SPOKOJNA !!! A OJCA NIE CHCE ZNAC ZA TO CO ZROBIL MI I MOJEJ MAMIE:(((( Mojej najstarszej siostry tez nie chce znac :((( teraz jej byly maz stara sie zabrac jej dzieci sadowanie i chce jechac na sprawe bo duzo moge powiedziec o niej jaka zla jej matka... chce kupic podsluch i jak bede w Polsce zalacze go u niej w pokoju.... i bede miala dowody jak ona traktuje dzieci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie jest tak że moi rodzice nastawiaja moja sisotre przeciwko mnie i zawsze jej pokazywali i pokazuja jaka ona jest cudowna a ja jestem nikim, smieciem ktorego mozna skopac, zgnoic, nic nie znacze i do niczego nie nadaje sie jak mnie ojciec bil czy matka to sisotrze kazali pluc na mnei jak jeszczem iala z 6-7 lat to masakra wyprowadzic sie nie mozemy bo nas chwilowo nei stac na to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jest wiele instytucji które mogą pomóc postaraj się o mieszkanie socjalne w opiece na pewno ci pomoga jak powiesz jaka jest sytuacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwina81
Witam dziewczyny :) Ja również będę rodzić w grudniu, 31.03 zrobiłam test-2 kreski. Ale nurtuje mnie pytanie...Czy mogę uprawiać seks w czasie ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa dziewczyny a co ja mam powiedzieć ? mieszkam z teściową a własciwie to u niej ( dom remontujemy i miała się nie wtrącać ale jest o 180 stopni inaczej) ... ona ma 70lat, ciągle się wtrąca we wszystko, krytykuje, za nic nie pochwali, chce uczyć rozumu ludzi dorosłych...itp. Nie wiem jak zareaguje na ciąże ponieważ jeszcze jej nie mówiliśmy... Chce zrobić remont kuchni i pokoiku dla dziecka...ale teściowa znowu się wtrąca.... Cieszcie się że mieszkacie sami !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie dostane mieszkania bo mamy za wysokie dochody i nikt nie patrzy na to ze duza czesc idzie na szkole mam dosc moich rodzicow, najgorsze jest to ze nie moge sie teraz uspokoic moja tesciowa to aniol tylko ze nie ma warunkow bysmy u niej mieszkali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwina81
Dziewczyny odpowiedzcie na moje pytanie zadane wyżej... Bo mój chłopak uwielbia seks i ciągle mu się za przeproszeniem chce ;] Mi w sumie też...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwina jeżeli jest ciąża przebiega prawidłowo to nie na przeciwskazań lecz jezeli jest zagrożona bym masz jakies kłopoty np plamienie to odradzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli nie masz zadnych problemow typu plamienia i nie poronilas w przeszlosci to nie ma przeciwskazan, mozna sie kochac. Sam seks nie jest zagrozeniem z tego co wiem... jedynie orgazm, bo powoduje skurcze. Jesli Twoj partner bedzie delikatny to mysle, ze nie musicie zyc w abstynencji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwina81
happypati, dziękuję Ci za rady ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem pewna 29 my jutro sie wyprowadzamy i sie ciesze . Moj tesciu jest okropny ;/ tez ciagle sie wpieprza a ostatnio mowi do mojego czy moze sie do nas wprowadzic !!! masakra !!!! ale moj powiedzial ze jest dorosly i nie potrzebuje juz opieki tatusia ! ;/ ze chce usamodzielnic sie wkoncu !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuskabe
hej, mozna sie przylaczyc? chyba bede grudniowka, tak wynika z moich obliczen, bo do ginekolozki mam randke na poczatek maja wiecdokladnej daty porodu jeszcze nie znam bylam przedtem na styczniowkach, ale spojrzalam na Wasza tabelke i podobnie jak wiele z Was ostatni okres mialam na poczatku marca a owulacje najprawdopodobniej 14-15 marca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiejsza noc i dzień były straszne. Od wczoraj mam bardzo silne bóle,a rano znow pojawiło się plamienie.Na początku nie panikowałam,bo w środę miałam ponownie i wszystko było ok. Przed południem dostałam dość silnego krwawienia,więc pojechaliśmy na Izbę przyjęć. Byłam pewna,że to już koniec. Na szczęście okazało sie,że wszystko jest w porządku,a moja dzidzia od środy urosła w środę miała 8,9 mm, a dziś już 14 :) Serduszko wali jak oszalałe :) Już chyba taki mój urok,że jestem z tych które krwawią w ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olcia nie martw sie tez tak mam nawet kilka dni w szpitalu lezałam ;/ ale tez jest wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam krwi tylko brązowy sluz tzn teraz juz tak nie ale jak trafilam do szpitala to taka brazowa woda sie ze mnie lała biore luteine dopochwowo i magnez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny wlasnie zauwazylam na pochwie bialy sluz ! niewiem co to jest ;/ on byl koloru bialego, nie smierdzi i nie byl klejacy. Podobny do mleczka w tubce ;/ co to moze byc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Happypati dopóki to były brzowe plamki to też się nie przejmowałam,teraz to jest żywo czerwona krew. Miax nie przejmuj się,normalne są upławy,poki jest kolor biały to wszystko jest ok. Zaopatrz się tylko we wkładki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja juz popakowalam wszystko w walizki na jutro . Spakowalam 4 wielkie walizki + 7 malych walizek! hehehe :D a jeszcze troche zostalo :D pewnie za pierwszym razem tego nie zabierzemy :D Bysmy musieli busa wynajac :D Kochane musialam troche sie nadzwigac..tzn walizki ukladalam do korytarza zeby juz w pokoju nie przeszkadzaly troche ciezkie.. mam nadzieje ze mi to nie zaszkodzi . :( teraz odpoczywam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie.ja dopiero sie zwloklam z lozka.wymioty mecza mnie bez przerwy a do tego biegunka.jedna wielka masakra.nie chce sie uzalac nad soba ale tak naprawde to nie mam szans wyjsc nawet na chwile z domu bo musze szybko wracac zeby zwymiotowac w domu.boje sie co bedzie jak mie dopadnie na ulicy.poprostu wstydze sie,a w autobusie czy metrze?sciskam was wszystkie mocno i wracam lezec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justka...a moze ty jakiegos wirusa zlapalas? Musisz uwazac na siebie. Duzo pij zeby sie nie odwodnic. Jesli sytuacja bedzie sie utrzymywac dluzej niz kilka dni to zasiegnij porady lekarza, bo moze bedzie Cie trzeba kroplowka wspomoc. Miax...male ciezary mozna podnosic, ale ostroznie. Sama bedziesz czula kiedy cos jest zbyt ciezkie. Teraz odpoczywaj. Nie zadroszcze przeprowadzki, bo wiem jaki to bol. Zycze byscie szybko sie ze wszystkim uporali. Dziewczyny co do krwawien w ciazy to mi przy poronieniach mowili, ze dopoki skrzepy sie schodza to jest ok. Nie wazne jakiego koloru jest plamienie, czy nawet krwawienie. Wazne by nie schodzily skrzepy. Ja w listopadzie najpierw zaczelam odczuwac skurcze i wiedzialam, ze cos juz jest nie tak. Po chwili zaczelam plamic. Najpierw kolor bezowy, potem ciemna czerwien, po kilku godzinach juz jasna krew ze skrzepami. Pojechalam do szpitala, a tam zbadali mnie tylko i powiedzieli, ze szyjka jest zamknieta i ze to dobrze. Usg nie zrobili, kazali czekac do tego, ktore juz mialam wyznaczone na dwa dni pozniej. Pobrali tylko krew by zbadac poziom hcg. Jak pojechalam na usg to byl malutki pecherzyk 3.5 mm (6tydz+2dni) i znow tego dnia pobrali krew. Popoludniu zadzwonili z wiadomoscia, ze beta spadla z ponad 1100 do 370 wiec juz wiedzielismy, ze ciaza sie nie rozwija, a nastepnego dnia, w duzych bolach, moje cialo wydalilo pecherzyk. Takze nie denerwujcie sie. Poki nie ma skrzepow i skurczy to nie ma co sie stresowac. Czasem sie tak po prostu zdarza, ze wystapuje plamienie czy nawet krwawienie. Mam nadzieje, ze kazdej z nas bedzie dane donosic ciaze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a ja mam ochote na grila :) I chyba jednak się doczekam bo sąsiad robi :) Oj taka pyszna karkóweczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milagrosa a jutro nasz kolega wraca z Polski do szkocji :))) i wlasnie napisal mi ze nie moze sie doczekac kiedy nas zobaczy i ze grila trzeba zrobic :))) ahhh smaka mi narobil mmmmmmm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×