Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

luska46

Mamusie Grudzień 2012 :)

Polecane posty

Od pewnego czasu podczas bólu podbrzusza, pojawia mi się na dole taka twarda wypukłość. Zastanawiam sie co to może być. Może któraś z was też tak ma? Kurde ja to już chyba panikuje. We wtorek kolejna wizyta kontrolna u lekarza i wkońcu mi założy karte ciązy :) Co do mdłości to ja się cieszę,że są. Jak jednego dnia się nie pojawiają to już zaczynam się denerwować,czy aby napewno wszystko w porządku. Rano,żeby się podnieść z łóżka wypijam łyka coli. Mi to pomaga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie slyszalam ze duzo kobiet cole pije i im to pomaga:) ja jeszcze az takich strasznych mdlosci nie mam naszczescie :P ale wlasnie teraz odczuwam z prawej strony taki szybkie klucie :D jakby serduszko bilo :D bo tak szybko jakby cos pukalo mi tam w srodku tak szybko :D puk puk puk puk puk puk puk puk puk puk puk puk puk puk puk puk :D :D :D haha :D i dzis dostalam skurcz w brzuchu ale przeszlo. Nie ma krewki ani plamienia wiec czuje sie dosc spokojna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej dziewczyny [ te ktore byly juz u ginekologa ] powiedzcie mi dokladnie jak wygladaly badania usg ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ginekolog wkłada Ci taką pałeczkę z kamerką na którą jest nałożona prezerwatywa i zgląda w każde miejsce. Nieraz czasem zaboli,a nie mocno:) Nie wiem co jeszcze chciałabyć wiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olcia a jak mam spodnice to musze ja sciagnac ? czy naprawde musze od pasa w dol wszystko sciagnac ? ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja własnie zawsze chodzę w spódnicy,albo w dłuższej tunice. wtedy czuję się bardziej komfortowo :) Podobnie jak wizyta u ginekologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli nie bede muziala sciagac spodnicy tylko majtki ? to tak zrobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spódnica zostaje na swoim miejscu,będziesz musiala ją pewnie trochę podwinąć,ale to ju na leżance,albo na samolocie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olcia a ty chodzisz do faceta czy do kobiety ginekolog ? ja bym wolala do kobiety ale slyszalam ze faceci sa bardziej delikatni... u mnie w Glasgow jest nowy prywatny ginekolog facet przeniosl sie z Manchesteru i mam zamiar isc wlasnie do niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olcia a zadaje ci jakies pytania ? to moja 1 wizyta i sie denerwuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedy miałaś ostatnią miesiączkę i nic za bardzo więcej. To wyniknie sama rozmowa. Nie ma się co stresować. Dl mnie ginekolodzy to najmilsi lekarze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ostatnia to ja pamietam. Czyli 18 marca. Wcześniejszej to nie pamietam w lutym. Bo wyczytalam ze podaje sie ostatnie 2 miesiaczki . Kurde wiem panikuje ale jakos krepuje sie rozstawic nogi przed obcym facetem O_o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zawsze podawałam tylko datę ostatniej miesiączki. A wizytę potraktuj jako coś naturalnego :) Ja swojego czasu często musiałam u ginekologa bywać, przed zajściem w ciąże co 3-4 miesiące,a teraz najchętniej codziennie bym go odwiedzała,żeby tylko mnie upewniał,że wszystko jest w porzadku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olcia a jakby moj partner chcialby wejsc ze mna do pokoju to moglby ? jak myslisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Polsce nie robią z tego problemu,ale lepiej jak by lekarz zbadał Cię sam,bez widowni,a Twój partner wszedł na USG. Dla faceta nie jest miło patrzeć jak ktoś,nawet lekarz "dotyka" jego kobietę. Zresztą Ty sama też mogłabyś sie krępować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie ja bym sie nie krepowala gdyby moj Mateusz siedzial obok mnie. Mam takie mysli poprostu ze lekarz moglby sie podniecic i mi cos zrobic ;/ dlatego chce zabrac na 1 wizyte mojego chlopaka . Wiem chore mysli mam ale znam takie przypadki ze lekarz proponowal pacjentce cos wiecej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale sie rozpisalyscie Dziewczyny ja umieram. W nocy spać nei moge, nie wiem już jak sie polozyc zeby mi bylo wygodnie. Po za tym non stop mi niedobrze. Nie mam wymiotów tylko tak mi coś sie mieli ale mam straszne bieguneki... Już wyrobić nei moge... Płacze bez powodu a za chwile smieje sie Apetytu zero

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miax , ale panikujesz ;p ja to zawsze z gabinetu gin usmiechnieta wychodze, jest luźna atmosfera , mąz był ze mną na wizycie , później miałam pobierany material do cytologi , wiec samolot, mąz jednak nie patrzył , później wyjaśnilł, ze nie patrzył, zebym się nie krępowala ;0 nie ma co sie stresowac przed wizyta u gin i nie wyobrażam sobie sytuacji , w której gin cos proponuje, to chyba 1 przypadek na milion ;) a w ogóle bedziesz przejęta dzidzia , a nie samym badaniem ;) jak masz jakies pyt , to zapisz sobie w notesie, bo latwo zapomniec ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie nadrobilam wszystkie strony,gratuluje tym co juz maja bijace serduszka i tym ktorzy jeszcze czekaja.od wczorajszej nocy zaczely sie u mnie mdlosci,cala noc wstawalam regularnie co 15 minut.nie moglam spac gdyz okropnie bolaly mnie nogi,i teraz tez mnie bez przerwy bola.bol to takie lamanie w kosciach jak reumatyzm-czasem ciezki do zniesienia.od rana znowu wymioty,nie moge jesc nic,wszystko co zjem wymiotuje odrazu.nie moglam sie podniesc z lozka,potworny bol glowy i w dalszym ciagu nogi.masakra.wyszlam tylko do sklepu i w biegu wracalam z powrotem gdyz juz w sklepie dopadly mnie wymioty.jak wy sobie z tym radzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja korzystajac ze narzeczony z adasiem pojechali do tesciowej , skonczylam myc okna i zrobilam mega porzadekw calym domu 8 workow rzeczy nie potrzebnych wyrzucilam , wszedzie lsni ;) , zostalo powycierac podlogi ale padam na pysk ze zmeczenia 11 h pracy !!!!!! bez siedzenia wiec zostawiam to na jutro i ide spac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jastro
czesc. mozna sie przylaczyc? dzis testowalam i wynik pozytywny. termin z kalkulatora to 25 grudzien. mam juz 1 dziecko a o 2 staralam sie 2 lata i nic, wkoncu odpuscilam no i jestem w ciazy. pochodze z Bydgoszczy, mieszkam w Irlandii. do lekarz pojde za jakies 2 tyg. dziewczyny czytalam gdzies ze badanie dopochwowe lub dopochwowe usg we wczesnej ciazy moze wywolac poronienia i lekarze powinni wykonywac usg brzuszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi sie ze przez USG brzuszne nie bylo by nic widac za bardzo, zreszta nie wiem... Dziewczyny wstajecie w nocy do lazienki na siusiu? Ja wlasnie nie i troche sie martwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj jastro:) Gratuluje dwoch kreseczek. Na tak wczesnym etapie ciazy usg robione przez powloki brzuszne nic by nie wykazalo. Dlatego lekarze wykonuja je "od wewnatrz". Jest to standardowa procedura. Justka...ja nie mam wymiotow, ale straszne mdlosci. Caly dzien, a nawet w nocy...:( I nic nie pomaga. Dostalam tabletki od lekarza, ktore tez niewiele daja. Moze sa ciut lzejsze to mdlosci, ale i tak muli. Sa jeszcze takie opaski na nadgarstek, ktore dzialaja na zasadzie akupresury. Lekarz mowil, ze sa bardzo skuteczne. Czytalam opinie w internecie i jak ze wszystkim...zdania sa podzielone. Ja poki co nie zdecydowalam sie na zakup, bo na praktykach, w szpitalu i tak nie bede mogla jej nosic, a ze bede tam spedzac wiekszosc mojego zycia przez najblizsze 10 tyg wiec uznalam, ze nie warto wydawac na to pieniadze. Choc kto wie, moze bedzie jeszczee gorzej i bede wszedzie szukac ratunku. Juz kilka osob powiedzialo mi, ze takie mdlosci to na dziewczynke. Nawet na stronie tutejszej sluzby zdrowia pisza, ze takie calodniowe mdlosci w wiekszosci przypadkow wystepuja przy dziewczynce. No coz... zobaczymy:) Ja dzis cala noc snilam, ze dostalam plamienia:( Mam nadzieje, ze ten sen nie okaze sie proroczy. Co do boli brzucha to mam od czasu do czasu, trwaja po kilka minut. Czasem takie rozciagajace a czasem jest to klucie w okolicach jajnika. No i jak kicham to czuje mocne ciagniecie przy jajniku. Tez jestem zmeczona, ale nie spie w ciagu dnia. Za to bardzo szybko zasypiam wieczorem. Od powrotu z Wloch zasypiam juz ok 21, przed telewizorem. Wczoraj spalam cale 12 godzin. Dobre czasy jednak sie koncza i od jutra czeka mnie pobudka o 4.30 :( Najbardziej sie jednak boje dojazdow. 50 min pociagiem w jedna strone. Obawiam sie, ze podroz bedzie wzmagac moje mdlosci, tak jak to sie dzieje w aucie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Dzis mdlosci mniejsze Ale od jutra bede dojezdzac do szkoly autobusem i moze BSC cholernie trudno.Nogi dzis na szczescie nie bola i w nocy spalam calkiem dobrze.milego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×