Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

luska46

Mamusie Grudzień 2012 :)

Polecane posty

moj maly od kiedy skonczyl roczek mial szelki a pozniej smycz na reke ale to powodowalo ze rzucal sie na ziemie , robil histerie, nie chcial wstac a ja myslalam ze sie ze wstydu spale :/ wogole na niego rzadne kary nie dzialaja ani nic :/ ja tez jestem za spacerowka :) te wielofunkcyjne sa nie funkcjonalne, ciezkie, zajmuja duzo miejsca sa ciezkie i z wlozeniem do bagaznika jest masakra. myslalam jeszcze o takim co jest tak jakby sam szkielet na ktory naklada sie tylko fotelik. jak znajde w necie to wrzuce linka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam musty 4 rider i maly dalej nim jexdzi ja go uwielbiam heh ;) Mam jeszcze peg perego pliko mini i tez go kocham ale uzywam na wyjazdy tylko. powiem wam ze pomimo wagi i gabarytow mutsy jest moja miłoscia i wogole ah eh i oh heh Ale chyba dzieki koszykowi na zakupy tak go kocham;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te plecaki to naprawdę świetny pomysł:) są funkcjonalne no i śliczne :) muszę się nad tym zastanowic...ciekawe co na to mój mąż powie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajny wózek rzeczywiście pisze że można od urodzenia dziecko w nim wozić....tylko że ja nie jestem do końca przekonana bo w nosidełku tym wpinanym dziecko nie powinno zbyt długo przebywać...ostatnio artykuł na ten temat czytałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki...spiesze Wam doniesc, ze moje malenstwo ma sie dobrze!!!!!:D Ma 11mm i mocno bijace serduszko!!! Widzialam jak pikalo na ekranie monitora:) Wielkosc odpowiada wiekowi ciazy. Wedlug usg 7t2d, wedlug kalkulatora internetowego 7t3d wiec wszystko jest jak byc powinno. Termin z usg na 10 grudnia. Tak bardzo sie ciesze. Zaluje, ze M nie mogl byc tam ze mna. Nie dali mu wolnego w pracy, ale juz dzwonilam do niego i baaaaardzo sie ucieszyl:) Oby wszystko bylo juz dobrze... To bijace serduszko to najpiekniejszy widok na swiecie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie dlatego nie wiem czy sobie oglądać wózeczki z gondolą, fotelikiem i spacerowki czy bez gondoli.... bo tez jakos mnie nie przekonuje zeby dzieciatko dluzej przebywalo w tym foteliku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmelek30 super, że wszystko w porządku i, że zobaczyłaś serduszko, ja jeszcze nie mialam takiej okazji. Wg internetowego jestem 5tyg 4 dzien dopiero, planujemy isc w przyszlym tyg do lekarza:) A wracając do wozeczkow- tutaj jest ten sam wozeczek co mowilam Malibu tylko, że 50 drozszy, bo z gondolką, ktora mozna calkowicie wypiac a nie tylko polozyc na rozlozona spacerowke. Podobaja mi sie te co jest sam szkielet i sie tylko wpina co pasuje. http://www.toysrus.de/product/index.jsp?productId=6782391

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamamalpki tu wszyscy Polacy tak tanio sprzedaja bo poprostu nie maja co pozniej z tymi wozkami robic, poza tym w Irlandii dziecko kosztuje duzo mniej niz w Polsce. dla przykladu : zestaw 5 pajacykow to w przeliczeniu na zlotowki jakies 20 zl itp. ech z tymi wozkami to ciezki wybor. ja chyba bede kontrolowac co ludzie sprzedaja. po taqkim maluszku te wozki sa w zasadzie w stanie idealnym :) Karmelku wielkie gratulacje. ciesze sie razem z toba :) ja chyba dopiero zaczynam 6 tydz wiec mysle isc do gina gdzies tak za tydz lub 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
apropo haucka malibu chcialam go kupic jako spacerowke , ale dziwnie sie nim jeździ tzn ciezko się podbija , po sklepie fajnie ale po normalnej drodze dramat . Ja bym wam polecala cos na pompowanych kolach , chyba ze musicie nosic po schodach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jastro no w sumie masz racje z tymi polakami heh Moja kuznka rodzila teraz tyle ze dzieciaczek chory jest powaznie , ale tez stwierdzila ze tam zycie jest tansze pracujac za najnizsza krajowa jej chlop troszke lepiej zarabia jest ja stac raz w roku na 2 tyg na wakacje jechac gdzies na kanaryjskie wyspy czy gdzies leciec i nawet nie musi oszczedzac jakos mega strasznie bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linia życia
no mnie się też tak wydaje ze niektróe rzeczy mogą być super... Ubranka wyprać i będą jak złoto służyły....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki, ale się rozpisałyście o tych wózkach, ale dobrze ze jesteście, pomożecie nam nowicjuszka w podjęciu decyzji ;):) Karmelek gratulacje ;) ja jutro mam nadzieje usłyszę ponownie serduszko ;) a teraz na kiedy wizytę masz??, karta ciąży założona ??? to która jeszcze dzis na USG sie wybiera ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie Karmelek ze widzialas serduszko ja jestem wg kalkulatora 7t2d i jutro tez ide na usg i licze na serduszko... Naszla mnie ochota na rolade wiec pieke biszkopt i przeloze go smietana 30 i dzemikiem na wierzch cukier puder juz sie nie moge doczekac az wystygnie biszkopt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje dziewczyny :) Effi...teraz nastepne usg mam w 12 tyg. Musze czekac az sie ze mna skontaktuje polozna. Tutaj to wszystko nieco inaczej dziala niz w Polsce. Lekarzem prowadzacym jest lekarz rodzinny, a nie ginekolog. Tak naprawde to ginekologa nie zobaczysz przez cala ciaze o ile wszystko jest ok. Prawdopodobnie na dniach dostane list z data nastepnego usg, a do poloznej przewiduje ze pojde za jakis tydzien lub dwa, ale jak to bedzie w rzeczywistosci to czas pokaze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi sie akurat taki wozek nie podoba. Pewnie bede kupowala wuzek 3w1 wielofunkcyjny zreszta jeszcze czasu a czasu a zdanie zmienie pewnie jeszcze wiele razy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luska, ja mam ochote na babeczki ;):) takie ala' muffinki , ooo takie: http://babaprzygarze.files.wordpress.com/2010/09/dscf1716.jpg akurat mam okazje zrobic bo męza chrzesnica z rodzicami przyjezdża zaprosić nas na komunie . mąż przynajmniej nie będzie krzyczał, ze znowu sie opycham hehehe ;):) jestem ciekawa co u pierdolki i Nerwuski , mam nadzieję, ze to milczenie nie wróży nic złego, dziewczyny odezwijcie sie ;p luska, o której jutro wizyta ?? ja mam na 14:40 i w końcu sie zdecydowałam na lekarza prowadzącego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem umówiona do lekarza na poniedziałek :) pierwsza wizyta :D nie mogę sie doczekać. Pomylilam sie dzisiaj jest 5tyg i 5 dni a nie 4 wg neta jednak zle sobie obczailam wczesniej. Jak bede na wizycie to bedzie polowa 7 tygodnia prawie- 6tyg i 3 dni :) Powinnam wtedy uslyszeć serduszko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam wizyte na 18:30 a na 21 przyjezdza moj narzeczony.. Juz nie moge sie doczeac roladki. Poszla do lodowki zeby smietanka zgestaniala. Zrobilam 2 zeby nie bylo jedna na jutro bo za moim tez chodzi rolada.... Czyli ja jestem w 8 tyg tak? Oby bylo serducho... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też mamusia grudniowa
Witam mamusie, ja też chyba grudniowa mamusia, w poniedziałek widziałam kropeczkę na usg i chyba to 5 tydzień, byłam na usg w szpitalu i nic więcej nie wiem poza tym że wszystko ok, następna wizyta za 3 tygodnie, a chciałabym już zrobić jakieś badania. morfologia mocz odczyn coombsa toksoplazmoza hiv i hcv wr Czy wy już robiłyście jakieś? Jak tak to jakie lekarz zlecił badania, ja juz nie pamiętam jakie miałam robione w poprzednich ciążach? Pozdrawiam. A co do wózków to muszę kupić nowy, chociaż nie przypuszczałam, że jeszcze będę kupować wózek i całą resztę, miałam pełno rzeczy po dzieciach ale oddałam wszyściutkie i nie mam nic, nawet 1 skarpetki hehe. Życie płata miłe figle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozytywnie zaskoczona
witam:) co do wózka to i ja się wypowiem. Z reguły jest tak że te wózki 3w1 to strata kasy bo gondola jest ok , ale spacerówka przeważnie to porażka. ja dla mojej Hani kupiłam pierwszy używany wózek tzn ten z gondolką w super stanie , pojeździła w nim troszkę ponad pół roku i kupiłam nową super spacerówkę która posłużyła nam już ładny kawałek czasu. Co do dzieci ja patrząc na moją małą to ona teraz z tygodnia na tydzień jest mądrzejsza;) bardziej się słucha itp. Ja przyjęłam taką taktykę że jak ona odstawia cyrki i ryczy to mówię do niej że mama nie chce rozmawiać z taką niegrzeczną dziewczynką i wychodzę do drugiego pokoju i po prostu dopóki ona histeryzuje to udaję że jej nie widzę. Uwierzcie mi że działa:) u mnie od rana mdłości i wymioty. Aż boję się cokolwiek jeść:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez na cyrki i cudowanki mojego nie reaguje ;) I jedyne co daje efakt mi moja babcia mowila odwroc jego uwage jak sie tak zachowuje a nie sie tarza po podlodze...... hah nie dziala , trzeba "olac " i mija . Najgorzej jak ktos przyjdzie to wtedy cuda wianki sie dzieja bo pokazuje humorek ;) Ale tak masz racje zreszta pisalam wczesniej ze z tyg na tyg wiecej rozumie i umie ;) Grudniowa mamo masz wiecej dzieci ile maja lat ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×