Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

luska46

Mamusie Grudzień 2012 :)

Polecane posty

dziewczyny a co to jest facebooko'owa grupa ?? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki co u was ja dzis ide do lekarza mam nadzieje ze zrobi mi usg :) jeszcze tyle zamieszania z tym slubem nie mamy kamerzysty ;/ masakra jakas :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w koncu sie wyspalam i zabieram sie za sprzatanie juz poodkurzalam, teraz czekam az woda mi sie zagrzeje w piecu i umyje podlogi... Ktoras z was tez idzie 26 do lekarza, bd razem :), który to tydzien u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luska ja ide jutro czyli 25-tego, u mnie srodek osmego tygodnia bedzie. Happypati...nie stresuj sie, na pewno ktos sie znajdzie. A jesli nie uda Wam sie nikogo zalatwic to moze warto pomyslec o dobrym fotografie i pozniej ze zdjec stworzyc sobie film wspominkowy. Ja z doswiadczenia wiem, ze film to sie oglada przez pierwszy miesiac, a potem lezy na polce wsrod innych filmow dvd i pokrywa sie kurzem;) A do zdjec czesciej sie wraca... I jesli przyjdzie mi drugi raz wychodzic za maz to kamery nie bedzie (mimo, ze mam znajoma kamerzystke), ale za to bedzie piekny album ze zdjeciami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
happypati z tego co sie orientuje to chyba dopiero byly zareczyny ?? hmm chyba, ze czegos nie doczytalam ?? to an kiedy macie date slubu, ze juz tak bardzo sie tym martwisz ?? no to ja z dolaczeniem do grupy na fejsie tez poczekam po wizycie ;) zreszta poki co tez za bardzo sie tym nie chwale, nawet moi rodzice jeszcze nie wiedzą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popieram Karmelka :) my nie mielismy kamerzysty wlasnie z tego powodu :) nie zaluje, mamy piekne zdjecia i raczej do nich sie wraca. filmy leza i sie kurza, a pozniej nawet kij wie gdzie sa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my jestesmy po cywilnym juz prawie 5 lat :) mamy kilka fotek i krótki filmik z kapliczki w której mówilismy slowa przysiegi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vi super ze jestes;D widzialam cie wczoraj na jakims innym poscie i czekalam az do nas dołączysz !!!!!! bedziemy miec taka sama roznice miedzy dziecmi heh ;) pierdołka trzymam kciuki za ciebie :) Mam nadzieję ze bd okej . Ja z rana przeżyłam koszmar tzn brak neta heh . trzeba zaplacic wkoncu bo bez neta nie moge pracowac niestety . Okazalo sie ze maly wyciągnął kabel z routera ehhh . Ja znalazłam lek na nudności => maślanka moze i wam pomoze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
effi ja nie bylam na zadnym forum styczniowek ;) Zalogowalam sie jakies pol roku temu chyba dopiero , ale forum czytam od 2 lat ponad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama Malpki chyba robie sie zbyt widoczna na kaffe ;) to niedobrze ;) widze tez masz malego kablowego lobuza ;) poki co nie wyobrazam sobie jak to bedzie z dwojka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi na nudnosci pomaga jak zjem krakersa przed wstaniem z lozka, wtedy w dzien juz mnie tak nie meczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karmelek_ 30
Ja dzis zjadlam pól suchej bułki przed wstaniem z łóżka i nie chce zapeszac, ale tez jest chyba trochę lepiej:) Ja juz jestem w przychodni i czekam na swoją kolej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem przerażona ;D nie myslalam ze znowu uda sie za pierwszym razem...... No ale trzeba sie cieszyć , na płacze przyjdzie czas później ;) Nawet nie zwrocilabym uwagi na ciebie tylko ze jakoś mi sie oczy skierowaly na terminy porodów heh . Ciekawi mnie jak moj maly zareaguje na rodzenstwo , wydaje mi sie ze źle , ale nie ma wyjscia musi byc okej . Najgorsze 3 mce wypadaja zima na szczęście wiec jakos sie pozbieram . Najbardziej przeraża mnie prasowanie ale co tam dam rade , i jeszcze gorzej nie moge wziasc wolego sobie w pracy i tydzien na zebranie sie i dalej pracowanie , ale an szczecie pracuje w domu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MamaMalpki a dlaczgeo wydaje Ci sie, ze Adas zle zareaguja na rodzenstwo ?? moja Hania tez zazdrosna, nawet jak ja sie z mezem przytulam, potrafi juz pokazac focha z zazdrosci... tez sie zastanawima jak to bedzie... jak juz brzuszek bedzie widoczny zaczne jej tlumaczyc, nie wiem ile zrozumie, ale zobaczymy... a dziewczyny macie jakies przeczucia co siedzi w brzuszku ?? wiem, ze to wczesnie, ale czasem takie rzeczy czuje sie od poczatku :) ja bym chciala chlopca, ale wydaje mi sie, ze to bedzie druga dziewczynka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vi wydaje mi sie bo reaguje tak samo jak Twoja na przytulanie z narzeczonym , i wiesz jak mialam takiego malucha na rekach to dostal takiego szalu ze ja osobiscie bylam w szoku i jak oddalam dziecko to nagle mu przeszło , wiesz 3 latkowi wytlumaczysz ze bedzie mial rodzenstwo a tak to co ? tez bede tlumaczyc jak zacznie byc widac , zreszta dla takiego dziecka kazdy miesiac to bardzo duzo i coraz wiecej rozumie ;) wiec musze jakos byc dobrej mysli . No ja mam nadzieje na dziewczynke i sie czuje bardzo źle w ciazy , jak bylam z adaskiem to zero jakich kolwiek objawów a tu mnie meczy wszystko co mozliwe heh . Pomimo ze bylam na usg mam przeczucie na blixniaki hah wiem ze to glupie ale jakos tak mam , a z adasiem jak bylam to tylko na test spojzalam i wiedzialam ze chlopak , do 7 mca byl dziewczynka ale wiedzialam ze bd chłopak i na rozowe ani nie patrzylam ;) jakos tak mialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MamaMalpki to przeczucie przy pierwszej ciazy Cie nie mylilo :) ja czulam, ze bedzie chlopiec, ale juz z 18 tyg wyszlo, ze dziewczynka :) maz do samego konca twierdzil, ze przez to, ze dziecko jest wodach plodowych tu mu sie siusiak skurczyl ;) ale jak tylko corka sie urodzila to zakochal sie w niej na zaboj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vi no własnie nie myliło ;) niewiem moze tez beda te bliźniaki hah , na zdjeciu z usg jest jak by jeden za drugim i to widze , ale moze sama sobie to wkręciłam ;) W sumie szkoda by mi bylo wozkow moich , zeby znowu innego szukac a sie naszukalam dlugo ;) A i łatwiej z 2 niz 3 ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja Vi też skądś kojarzę po stopce , a mianowicie ten Groszek ;), pamiętam jak przeczytałam, najpierw Hania, później Groszek, nie zwróciłam uwagi na daty i myślałam, ze tak dałaś dzidzi na imię Oo ;):) Karmelek zazdroszczę dzisiejszej wizyty ja już w czwartek i pewnie wszystkie paznokcie poobgryzam z tego stresu w przychodni , tak się będę stresowała , czy wszystko ok . z tego co kojarzę to już 3 mamuśki na 26.04 wizytę maja ;) ja wyczytałam, ze jeżeli to chłopak tu dużo wcześniej możemy poznać płeć, jeżeli dziewczynka , to dużo później. ja bym bardzo chciała synka -, mąż mówi , ze obojętnie aby było zdrowe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Effi Hania tez kiedys byla nazywana Groszkiem, pozniej jak maz zobaczyl na zdjeciu usg, ze juz tak wyraznie widac kostki kregoslupa to przemianowal ja na "kostka" ;) zazdroszcze Wam, ze juz za 2 dni bedziecie widziec serduszko :) ja jeszcze 2 tyg musze czekac... no ale tez z tygodniami ciazy jestem w stosunku do Was do tylu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Effi, Mamomalpki...dzis to mi tylko krew upuszczali. Beda badac hormonow tarczycowych, bo one w ciazy moge niezle nabroic. A usg jutro o 10-tej. Dam Wam znac na pewno jak bede w drodze na praktyki, bo ze szpitala prosto tam bede jechac. Vi...tak jak pisalam...mnie sie wydaje, ze bedzie dziewczynka, ale los lubi mi figle platac wiec kto wie... Zreszta... nie wazne czy chlopiec czy dziewczynka. Wazne by urodzilo sie w grudniu cale i zdrowe:) Musze isc prasowac moj mundurek studencko-pielegniarski bo za godzine musze wyjsc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vi, ja na 1 wizycie 16 kwietnia bylam, wtedy to byl 6 tydz i jus słyszałam serduszko, teraz ide na fundusz, po skierowanie na badania ,no i mam nadzieje na USG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez bylam pierwszy raz cos koło 16 kwietnia , teraz ide 10 maja i ciekawe co bedzie ;) Moj maluch juz spi , a ja musze zabrac sie za prace , ale jezu jak mi sie nie chce !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jestescie sporo do przodu, bo ja 4 kwietnia dopiero owulacje mialam ;) jak bede szla do lekarza to bedzie 7t2d, moglabym isc za tydzien ale na zlosc swieta i zamkniety gabinet :/ to musze tydzien dluzej czekac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vi no to jestes do tyłu Takie pytanie mam do was czy znacie kogos kto na pierwszym usg mial jedno dziecko a na 2 mial 2 ? wiem ze to glupie ale blizniaki nie daja mi zyc hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe MamaMalpki chyba faktycznie chcesz sobie wmowic te blizniaki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vi one mi sie snia normalnie hahahahhah Ale byle do 10 tego ;) i bedzie jasne wszystkie. Przynajmiej sie za prace wzielam bo taki burdelw papierach ze szok . A Twoja hania spi juz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vi one mi sie snia normalnie hahahahhah Ale byle do 10 tego ;) i bedzie jasne wszystkie. Przynajmiej sie za prace wzielam bo taki burdelw papierach ze szok . A Twoja hania spi juz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MamaMalpki Hania juz buszuje ;) dzisiaj spala tylko godzine, a zwykle spi nawet 3 :/ wlasnie "pomagala" mi pranie skladac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×