Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

luska46

Mamusie Grudzień 2012 :)

Polecane posty

nie pamietam, gdzies chyba jest załóż konto , i tam gdzie chca tlen nic nie wpisujesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kobietki, Wy to potraficie zmotywowac :) juz chyba wszystkie na czarno. teraz niech mnie ktos zmotywuje do sprzatania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja rowniez poranny zapal zniknal ale za to dokanczam drugi bucik na szydelku dla mojego dzidziusia.. Ot taka inwecja tworcza ostatnio mi sie wlaczyla tylko mam problem bo brakuje mi wloczek musze sie chyba w nie zaopatrzyc w koncu albo od tesciowej przyszlej wydebic.. W konxu kobiecie w ciazy sie nie odmawia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny,korzystajmy ztych chwil kiedy jeszcze możemy poleniuchować bo potem już czasu na to nie będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co prawda to prawda trzeba bedzie uzyc podwojnej porcji energii zeby wszystko ogarnac, juz sie boje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja już nie wiem co jeść żeby normalnie funkcjonować. Jeszcze ta szyja mnie tak boli :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milagrosa, wspólczuje :(, najciezej z nas znosisz ciaże , ja dopiero jem jakby sniadanie , rano tylko sok wypiłam i kilka czeresni zjadlam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luska ja też zaczęłam szydełkowac bo jakiś czas temu pisałyśmy o tym i stwierdziąłm że to dobry pomysł skoro i tak muszę się oszczędzac, ja już zrobiłam dla dzieciątka buciki, sweterek i spodenki szykuje się na czapeczkę jeszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Effi31 wiesz, Miax tez ciezko znosi mnie najbardziej teraz ta szyja martwi jeszcze chyba sie dzis pokloce z mezem jestem umowiona do dentysty na drugim koncu miasta, znaczy to jest jakies 3,5 km i chce jechac samochodem a moj maz mi mowi ze on sie boi zebym sama jezdzila. no nie rouzmiem go, mam od miesiaca prawo jazdy, zawsze jak gdzies jedziemy razem, czy do Wawy czy po okolicy to ja jezdze a teraz on mi robi problem ze bocznymi drogami pojade do dentysty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milagrosa po prostu martwi się o ciebie. I też ci współczuję z tymi wymiotami, mnie męczyło do 12 tyg i już przeszło tylko co kilka dni zdaży mi się źle czuc oczywiście oprucz innych dolegliwości. A przybrałaś coś na wadze czy nic bo ty dzień w dzień wymiotujesz. Ale nie denerwuj się z tymi wymiotami że jest coś nie tak że tak długo wymiotujesz, tylko domyślam się że to męczące, moja babcia wymiotowała do 7-mego miesiąca mam nadzieje że niedługo tobie przejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co pewnie kolejna osoba z POMARAŃCZOWEGO NICKU mnie skrytykuje !!!!!!!!! i wyzwie !!!!!!!! ale mam to głęboko w D !!!!!!!!!!!!!!!!!! wkurza mnie to ze wchodzą tu jakieś typiary i obrażają !!!!!!! a teraz jeszcze krytykują to co OLCI piszemy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wczoraj się tak zastanawiam czy nie odejść z tego forum i rozmawiać z Wami tylko na Facebooku !!!! dlatego cały dzień nie pisałam tutaj.... ale to co teraz przeczytałam to po prostu nie mogłam nic tu nie napisać !!!!! kolejna osoba z POMARAŃCZOWEGO NICKU krytykuje to co piszemy ! myślałam ze temat ''Mamusie Grudzień 2012'' został założony po to,żeby przede wszystkim się wspierać i szanować !!!!!!!!! lubię Was bardzo ale denerwuje mnie ze mogą tu wchodzić wszyscy ! nawet Ci wręcz bezczelni ! Szkoda,ze nie ma tu takiej opcji,żeby zablokował temat na nieznajomych ! i kto by chciał zapisać się do nas to osoba którą założyła ten watek musialaby zaakceptować ! Olcia nie bede pisac Ci, ze bardzo ale to bardzo mi jest przykro bo każdemu z Nas jest ! i nie sluchaj tych typiar co pisza tutaj z pomaranczowych nickow i tylko obrazac potrafia ;/ ja bede tu zagladac codziennie, bede Was czytac... a pisac o samopoczuciu bede na Facebooku w naszej grupie, bede wstawiac zjecia z USG i moje zdjecia :) zreszta fajnie by bylo zebysmy wszystkie przeszyly na nasza grupe i tam bysmy sobie pisaly :) 3majcie sie cieplo. Sorry za bledy ale szybko pisze tak sie zdenerwowalam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie się zastanawiam nad tym że muszę sobie kupic chociaż dwie bluzki z długim rękawem, nie mam nic tylko bluzki na naramkach i z krótkim rękawem, myślę jeszcze o spodniach dresowych, co prawda wyjeżdżam dopiero w pierwszym tygodniu sierpnia ale zanim to wszystko po kupię to trochę minie. Myślałam o jakimś lumpeksie ale u mnie w pobliżu nic fajnego nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marti a masz wzory do tego? Najgorsze że u mnie ciężko z czytania ze wzorów i lece wszystko z filmików niestety :( Wpółczuje wam tych dolegliwości mnie naszczęście omineło wszystko no oprócz tego że 2 razy miałam sam na sam spotkanie wiecie z kim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki skoro tak to ja też bym chciała dołączyc do waszj grupy na FB ale nie wiem jak, czy jak mam swoje konto to wystarczy czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ptysssssskkkkkaaaa
Tak was sobie czytam. i powstało wśród was wielkie poruszenie że na pomarańczowo się niektórzy wypowiadają padło nawet stwierdzenie że na Olcie były jakieś docinki moim zdaniem nikt nic na jej temat obraźliwego nie powiedział (chyba że uważacie porady dziewczyn które "coś podobnego" przeszły za niestosowne) ktoś się tylko wypowiedział że zrobił by inaczej niż ona ale nie potępia no i jeden wpis który mówił o tym żeby takich spraw tu nie poruszać (ale tu moim zdaniem była to któraś z was "czarnych") więc nie rozumiem o co tyle krzyku na te pomarańczowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ptysssssskkkkkaaaa chodzi o to że my się tutaj zżyliśmy. rozmawiamy ze sobą i na cafe i po za. nie zawsze wszystko jest cudowanie a grupa jest po to by sie wspierac. dlatego mozna tu pisać i o dobrych i złych rzeczach o naszych radościach i cierpieniach. Każdy, czy Ola czy ja czy każda inna chce się wygadać, wyżalić, wyrzucić z siebie wszystko i doradzić się, to bardzo oczyszcza. A prawdziwych przyjaciół i dobrych ludzi poznaje się w biedzie. To że większość z nas ma szcześliwe ciąze to super, tylko się cieszyć. Ale nie możemy odwracać się od tych którzy cierpią. Dziewczyny pisały o swoich przeżyciach, bólach i przejściach otwarcie by wesprzeć Ole i inne dziewczyny które cierpia. Niestety dla niektóych jak widać przerwanie ciązy, śmierć dziecka czy poronieniei pogrzeb to temat tabu. Podsumowując JAK KOMUŚ NIE PASUJE TO DROGA WOLNA, PROSZĘ TU NIE WCHODZIĆ I NIE CZYTAĆ!!!! I powiem jescze jedno JEŚLI OSOBA KTÓRA PISZE POD POMARAŃCZOWY NIKIEM JEST JEDNĄ Z DZIEWCZYN KTÓRA TU ZNAMY POD CZARNYM TO ŻAL MI CIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mia ja podzielam Twoje zdanie, wchodzę po prostu na forum ale odechciewa mi się pisać, jak się sytuacja nie zmieni będę was podczytywać, a pisać tylko na fb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milagrosa dzięki :) teraz to trudno mi będzie was rozpoznac :) ale fajnie widziałam wasze zdjęcia i filmiki muszę coś też dodac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przykra sprawa,że na naszym forum robią się takie kwasy.Póki tematy luźniejsze to wszystko jest Ok,a jeśli rozmawia się o poważnych sprawach--życie nie zawsze musi być różowe--to zawsze ktoś ma z tym problem. to samo wypowiedzi pomarańczki dotyczace Miax,według mnie własnie ta pomarancza jest niedojrzała.Chyba,że ktoś uważa wyzywanie kogoś od pustaków i g**niar za dojrzałe. Na poprzednim forum na którym byłam,pomarańczki tez były częstymi gośćmi,ale naszej grupy nie rozbiły.Po prostu ich wpisy ignorowałyśmy.Jeśli mam coś do powiedzenia,to po prostu to napiszę i tyle!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×