Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

luska46

Mamusie Grudzień 2012 :)

Polecane posty

ide lulu, brzuchal mnie chyba z nerwów rozbolał, :(:(, do jutra mamuski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć mamusie:* Olcia przykro mi bardzo... ;( Brak mi słów.. ;( Ja miałam dzisiaj usg,dzidzia ma 8 cm.Machała rączkami,nóżkami i śmiesznie podskakiwała.Lekarz powiedział,że jeszcze płci nie będzie określał bo za wcześnie ale wyraźnie nic tam nie dyndało...bynajmniej z mojego punktu widzenia:) Następna wizyta 4 lipca ale chyba bez usg wtedy będzie więc płeć poznam za jakieś 6 tyg pewnie. Mierzyłam się w brzuchu,mam 87cm.Z Kubą o ile dobrze pamiętam to pod koniec ciąży było 104:D Mamy remis,nie przegraliśmy,yeahhh :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja własnie skończylam pracowa , a teraz tylko druki dla sadu wypisa , znales pit i zdjecia zeby dowod wyrobi i isc spac, a jutro zapiernicz od rana......Życzcie mi powodzenia zeby sie wszystko dobrze skonczylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja również rozemocjonowana po meczu i to jeszcze w pubie, maleństwo się nakibicowało razem ze mną, w końcu jakaś dawka śmiechu i szczęścia :) życzę dobrej nocy ciężaróweczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MamoMałpki a więc życzę powodzenia:* Moja kuzynka też jest rodziną zastępczą dla swojej siostry,ma też 2 dzieci.Dziewczynka (13 lat) z nią mieszka ale często też jest u rodziców z własnej woli chyba, a oni piją :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LUNA 26
czesc mamuski. ja tez ogladalam mecz ale nie do konca, nie dalam rady i musialam polozyc sie spac. a wczoraj po poludniu poprawilam sobie humorek malymi zakupami. poszlam z mezem na spacer, zjedlismy hod-dogi na miescie (pychotka) a pozniej wstapilismy do sklepu z odzieza ciazowa. chcialam tylko zobaczyc jakie sa spodnie i w jakiej cenie. przymierzylam jedne i stwierdzilam ze juz ich nie zdejme :) jakie one wygodne... niby brzuszek jeszcze nie duzy ale roznica w wygodzie kolosalna. a pozatym spodnie sa piekne. rurki a do tego dlugie ( a zawsze mam problem z dlugoscia) no i tak wlasnie stalam sie posiadaczka pierwszych ciazowych spodni. dalam za nie 110 zloty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jadę zaraz na amniopunkcję. Kurde,ale się strasznie boję. Do tego od płaczu wszystko mnie boli, z nerw od wczoraj co chwilą wymiotuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LUNA 26
no i maz stwierdzil ze teraz to widac jaki mam ladny mam brzuszek bo w zwyklych dzinsach to jednak byl taki zgnieciony. a po powrocie do domu kazal mi przejrzec spodnie i odlozyc te co mnie uwieraja i ze mam juz w nich nie chodzic:) no i okazalo sie ze 95% spodni wyladowalo w piwnicy :( a dzisiaj musze jeszcze przejrzec bluzki i takie krotsze tez musze wyniesc, a w szafie zrobi sie miejsce na ciuszki dla maszuka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luna to teraz jestes pelnoprawna ciezarowka hehe :) Olcia tylko spokojnie. popytaj lekarza o szczegoly.z tego co czytalam w historiach innych ludzi to lekarze zwykle nie dawali im dzieciom szans a okazalo sie ze calkiem niezle funkcjonuja.jak zwykle trzymam za ciebie kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olcia, trzymaj się , nawet nie wiem czego Ci życzyć , skoro diagnoza się potwierdziła ;C:c, a czy jest jeszcze szansa , że jednak sie pomylili ?? z tego co wyczytałam amniopunkcja juz na 100% jest wiarygodna .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaip83
Olcia, trzymaj się i trzymam kciuki za dobrą diagnozę!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaip83
Pektynka, a ty w którym tyg jesteś? moje małe wczoraj miało 8,06 cm:) a zaczęłam 15 tydz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LUNA 26
ale wam zazdroszcze ze widzialyscie swoje malenstwa. tez juz bym chciala, a tu jeszcze tydzien trzeba czekac:( ale powiem Wam ze i tak szybko mi ten czas leci, wydaje mi sie dopiero co bylam na wizycie a tu juz dwa tygodnie minely. takze ten tydzien tez chyba jakos zleci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olcia trzymam kciuki za ciebie. A mnie od rana boli dzisiaj brzuch i nic mi się nie chce, godzinę temu umyłam głowę i nie chce mi się ich robic masakra. A z meczu jestem zadowolona lepszy remis niż przegrana, teraz czekamy na mecz Polska-Czechy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wstalam jakies 20 minut temu i juz jest zlwe. Boli, brzuszek, mam zaparcia i z nosa leci, z oczu tez.... Dramat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj biedna wiem co czujesz też mam zapracia albo biegunke :( na zaparacia polecam ci aktivie suszona śliwka i otręby pszenne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaminki? Ja biorę tylko kwas foliowy i magnez z potasem, brałam jakiś czas temu prenatal ale niestety mi nie służył bo zwracałam je, ale moje wszystkie koleżanki brały i naprawdę polecają je. Milagrosa ja też dzisiaj kiepsko, też brzuch i samopoczucie nie bardzo ale to chyba przez tą febrę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
happipati, ja biorę Femibion natan2 , z tego co czytałam kilka dziewczyn tez je bierze , z tym, ze sa drogie w aptece ok 60zł za tabletki na 30 dni może kto inny cos poleci ??, bo jak skończę femibion to chyba się przerzucę , zobaczę co mi lekarz powie za tydz, bo pomału mi sie kończą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze ze nie jestem wyjatkiem temacie zaparc;-) ja pije wode przegotowana na czczo-przewaznie dziala a w ostatecznosci pije kawe-pomaga natychmiast;-) ale tak jak mowie to w ostatecznosci bo wole kawe inke z magnezem:-) w pierwszej ciazy nie mialam takich dolegliwosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja prenatal tez kupilam, ale 30 min od wzięcia tabletki, wszystko zwracałam ;C:c, więc lezy prawie caly w szafce. a kwas foliowy brałam tylko do 13 tc , teraz mi zapisał ten femibion niby ma pomóc w prawidłowym rozwoju mózgu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nika_80
Dziewczyny ja miałam a właściwie mam witaminy Falvit Mama. Teraz dostałam nowe ze zwiększoną dawką żelaza bo mam dość niską hemoglobinę. Nazywają się Ladeevit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×