Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

luska46

Mamusie Grudzień 2012 :)

Polecane posty

Gratuluje! to musi być niesamowite uczucie :) Mam nadzieje ze 27 też usłysze serduszko mojej kruszynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Princessa, przepisy się zmieniły :) Kobieta może być całą ciążę na zwolnieniu i ZUS nie może jej wezwać na komisję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość protesia
Dzięki loco :) Na pewno usłyszysz :) To już całkiem niedługo :) Wiesz,właściwie nic nie widać,tylko jedną kropkę ruszającą się :) Piękne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loco ja ide 26 czyli dzien wczesniej od ciebie tez juz sie nie moge doczekac i licze na serducho bd bilo jak dzwon napewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha :) Prasowanie zakończone, przynajmniej do przyszłego tygodnia Pora wziąć się za gotowanie obiadu :(. A tak mi się nie chce. sama nie wiemna co mam ochotę, no ale wczoraj zrobila dwa udka więcej więc tylko zrobić sałatkę i ugotować ziemniaczki i Bomblowi zrobić ulubionego kotlecika mielonego, bo w przedszkolu serwują dziś pierogi z serem i może być głodny, bo ich nie zje :( A ty mamo płać i gotuj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość protesia
Luska-3 mam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość protesia
Princessa-ale mi smaka narobiłaś,a siedzę w pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze 9 dni :) mój m też juz nie może sie doczekać, jak mu powiedziałam ze może usłyszymy serduszko to juz warjuje :) :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
crazycocos to fajnie że się zmieniły na korzyść kobiet. Ja byłam na L4 nie ze względu na wskazania medyczne ale przez stresującą jak cholera robotę i szefa wariata. Więc tak wyliczyliśmy początek L4 aby do terminu grało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luska tez trzymam kciuki ;) princessa mi przyszla chec na mizerie ehhhh;p Adam 14.01.2011 59 cm , 4100 g 21.45 ????????? tp 4.12.2012

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość protesia
Princessa-zamawiam wszystko,tak mi się zachciało :D :D Mam nadzieję,że znajdą się jakieś zapasy :) No i żebym mogła się podzielić z Mamą Małpki :) Loco-zobaczysz,będzie tak samo zahipnotyzowany,jak mój :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieziemski jest widok faceta który pierwszy raz widzi swoje dziecko "fasolkę", rozbrykane na monitorze. Niejednemu twardzielowi łezka się zakręci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo Małpki fajnie że Twój synek ma taki kontakt z tatą, na ogół chłopcy lgną do mam. A tak odnośnie córek . Kiedyś jak wracałam z moim szkrabem na przystanku zaczęłam rozmawiac ze starszą panią. I owa pani pytała czy tylko mam jedno czy coś planujemy. Powiedziałam wówczas że jedno starczy jak na razie, po czym pani powiedziała ze koniecznie trzeba sie postarać jeszcze o dziewczynkę, bo chłopak to jak się ożeni to tak jakbyśmy już syna nie miały, bo żona bedzie ważniejsza, a córka zawsze znajdzie czas na kontakt z matką. Coś chyba w tym jest :) Ale to tak na marginesie. Przez najbliszże lata nie mamy się o co martwić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość protesia
Princessa-widok niezapomniany :) A odnośnie tej starszej Pani,to też zależy który syn :) Nie mniej jednak coś z tym jest. Wiecie,co zaobserwowałam? Wśród znajomych rodzą się właściwie same córeczki :) Na co mój Mąż: "To u nas pierwszy może być synek. Będzie miał w kim wybierać" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Mąż Twój myśli przyszłościowo. No wiadomo że nie każdy syn jest do końca życia pod pantoflem mamy czy inny żony. Ale na ogół jest tak że to córki mają lepszy kontakt z mamami. A i mamom łatwiej się bawić lalkami niż pociągami czy samochodami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość protesia
Mój mąż to w ogóle chciałby syna i dwie córeczki :) Ale ja chciałabym na 2 poprzestać. Mam Siostrę i najchętniej mogłabym mieć 2 córeczki :) Mamy już typy na imiona. A jak u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
protesia a co takiego zamawiasz ? princessa A no ale i tak jest mamisynusiem ;) Tylko ja i ja i ja ;)\ Tatus dopiero teraz zaczyna sie z nim bardziej bawic;) Wczesniej twierdzil ze on jest nudny i nic nie umie ;) A teraz to piewrsze co jak wraca to Adas az sie trzesie z radoosci jedza razem obiad ogladaja jakies autka i tatus zapatrzony jak w obrazek ;) U mnie w sumie Marek < narzeczony> mial parcie na 2 dziecko ;) Stwierdzil ze nie zrobi malemu krzywdy jaka zroobili jemu rodzice poprzez bycie jedynakiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja stawiam na córeczkę tym razem. Taka kobieca intuicja, ale imiona mam gdyby był chłopczyk: Tomek albo Łukasz. A syn na pewno wybrałby Tomka. Nad imieniem dla dziewczynki nie zastanawiałam się jeszcze. Zdecydowane nie dla Zuzi, julki, kingi, ani, amelki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrząc na zachowania facetów to jest tak ze takie kruszynki ich średnio interesują. Bo się boją że coś im zrobią złego, coś uszkodzą itp, i dla nich a szczególnie dla mojego Piotrka to Piotruś był już wystarczajaco super ja miał 3 latka jak już mówił, sam korzystał z Wc, bo z takim już można w piłkę pograć i nie płacze ze mamusią :) ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
princessa dokladnie mysle ze bd juz tak super meidzy nimi jak maly bd mial 3 lata ;) moj juz planuje ze jak maly bedzie mowil to mnie i dziecko zostawia w domu a sami beda jexdzic do dinolandow , na jakies wystawy pociagow i wogole tylko oni ^^ I ze w pilke beda grac . Ale i tak wiem ze jak bd coreczka to moj facet zglupieje tak samo jak tesciowa;) A ja juz nie mowie ;) Moj tez sie bal ale ja bylam nie ugieta i musial go myc jak juz mial 3 mce I tak do roku sie zmienialismy , ale teraz juz tylko on go myje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaski! ;-) Dzis pogoda piekna, tylko ze humor od rana zepsuty autem, ktory oczywiscie nawalil dzis - zawsze wtedy kiedy trzeba gdzies podjechac... Maz w domku ale lezy pod samochodem ;-) bylam juz z malym na spacerku, dotlenilismy sie no i oczywiscie zachcialo mi sie jesc ;-) Ale najpierw musialam tu wejsc i nadrobic wasze wypowiedzi od wczoraj, alez sie rozpisalyscie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz a ja zrobiłam kardynalny błąd. Jak urodził się Piotruś to mieszkaliśmy jeszcze u mojej mamy, i ja przy pierwszej kąpieli zamiast do kąpieli synka dogonić męża, wyręczyłam się mamą. Mnie jeszcze ciągnęły ciut szwy po cesarce i niestety to był błąd. Bo mąż bał się go dotkać bo to takie małe i delikatne i wszystko było później na mojej głowie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi na poczatku ciocia kąpała ;) a potem my razem pod okiem cioci;) Ogolnie moja ciocia kąpała wszystkich w naszej rodzinie;) A ja sie wlasnie naczytalam na kafe jak w ciazy bylam ze tatusiowie nie chca nic robic przy dzieciach i sobie nie pozwolilam na to;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oki Zabrakło ogórków, więc śmigam do sklepu i odebrać Bombla z przedszkola. Aż boję się tam iść. Wczoraj z kolegą dostali takiej wariacji że skończyło się na czarnym pingwinku za złe zachowanie i mama nasłuchała się jakie to dziecko dziś było niegrzeczne. Z dojściem do domu też były problemy, bo się buntował, rozkładał się na chodniku, no a ja 20 kg nie będę dzwigać!!!!! Skończyło się na karze na neta i tv. Były płacze i krzyki, ale poprawa nastąpiła, ale czy do dziś...? Zobaczymy Trzymajcie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, dziewczyny nie było mnie tylko 2 h a tak sie rozpisalyscie. Ja bede miala USG 25 kwietnia i to bedzie 6 tydzien 2 dzien wiec tez mam nadzieje ze juz serduszko uslysze. Czyli w sumie dziewczynki mamy po kolei badania:) Kazdego dnia jedna :) Ja mam badanie o 20:40 nie wiem jak do tego czasu wytrzymam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LOGIN_________OST.@______MIASTO____PŁEĆ_____DATA PORODU hapyypati_____1.03.2012____Krosno______???????_______04.1 2.2012 Preggers______27.02.2012___Gdynia______???????_______05.1 2.2012 Kasia9815_____29.02.2012____Łomża______???????_______05 .12.2012 Misia1126_____29.02.2012____Solec Kuj___???????_______05.12.2012 justka27 _____ 29.02.2012____Niemcy_____???????_______07.12.2012 Mamuska2012__18.02.2012____Łódź_______???????_______07 .12.2012 pierdołka____02.03.2012_____Poznań_____???????_______09 .12.2012 luska46_______05.03.2012____Słupsk______???????_______01 .12.2012 Karmelek_30__04.03.2012____Worcester___???????______10.12 .2012 Mamusia85____2.03.2012_____Bielsko______???????______12.1 2.2012 Protesia______04.03.2012____Białystok____???????______12 .12.2012 Justyś 27_____07.03.2012____Budykierz____???????______14.12.2012 maniusia333___10.03.2012____Olsztyn______???????______15. 12.2012 karolaoo_____6.03.2012_____Pszczyna______???????_____15.1 2.2012 pozytywnie.zask.9.03.2012___Gdańsk_______???????_____16. 12.2012 zolta________11.03.2012_____Gdańsk_______???????_____17. 12.2012 Miax3 ______18.03.2012_____Szkocja_______???????_____25.12.2012 Francoise___18.03.2012_____Francja_______???????_____25.12.2 012 MamaMalpki_27.02.2012_____Bytom________???????_____04.12. 2012 Keiraxxx____10.03.2012_____Opole_________???????____14.12 .2012 princessa_33_25.02.2012_____Kielce________???????_____1-4 .12 .2012 jestem pewna 29 - Beskidy ???????? 05-10.12.2012 ************************************************************************************************** Witam Was ! Końcem marca miałam dostać @ ale nie dostałam, chorowałąm na grypę i czekałam cały czas aż @ się pojawi. W końcu zrobiłam test i wyszły 2 kreski. Dzisiaj też powtórzę tak na wypadek...by być pewną. Nie wiem czy do zapłodnienia doszło w marcu czy w kwietniu. Tak naprawdę to lekko jajniki, sutki pobolewały mnie w kwietniu.. więc nie wiem... co o tym myślicie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×